«The Voice»

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
οχι ακόμη.. σειρά έχει ο ημιτελικός.
Μάλιστα.. Γενικά καλά πάει ή όποιον να ναι άφησαν μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Φύγανε 3 φωνάρες στο τελευταίο live --Μαγαλιός, Τζωρτζίνα, Βιτζηλαίος. Κατά τη γνώμη μου, έχασε πολύ το show.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πως και έφυγε η τζορτζίνα, περίεργο..
Έχει πολύ ωραία φωνή πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πως και έφυγε η τζορτζίνα, περίεργο..
Έχει πολύ ωραία φωνή πάντως..

Ο Ρέμος διάλεξε τον Λευτέρη αντί για αυτή.

Εγώ ξενέρωσα απίστευτα όταν έφυγε ο Βιτζηλαίος.
Αν νικήσει η Λόλιου τα ισοπέδωσαν όλα.Σιγά την ιδιαίτερη φωνή.Άξιζε ο Μαγαλιός.Κρίμα που έφυγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πολύ η Ειρήνη Καλαμαράκη. Το The Voice το κατεβάζω και βλέπω από το διαδίκτυο. Πραγματικά στα live ανεβάζω πίεση, πολύ μπλα μπλα χωρίς ουσία - τρέχω το αρχείο και βλέπω μόνο εκεί που τραγουδάνε και στο τέλος εκεί που βγαίνουν οι αποφάσεις ποιοι μένουν.

Η Τζωρτζίνα τραγούδισε φοβερά το Uninvited.

Ο Μαγαλιός που επιμένουν μερικοί, δε με ξετρέλανε σαν τραγουδιστής (περισσότερο μου αρέσει σαν άντρας αν και φέρνει λίγο σε Furby :P ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Komissa

Νεοφερμένος

Η Komissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλα τη μούφα ηταν το σημερινό. Που διάλεξαν και οι 3 την ανηψια της Βισση ενω η αλλη ηταν καλύτερη και ο Ρεμος διάλεξε τελικα την αλλη για να μην τον κρατούν ολοι!
Σορρυ ποια ειναι η ανηψια της Βισση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε πολύ η Ειρήνη Καλαμαράκη. Το The Voice το κατεβάζω και βλέπω από το διαδίκτυο. Πραγματικά στα live ανεβάζω πίεση, πολύ μπλα μπλα χωρίς ουσία - τρέχω το αρχείο και βλέπω μόνο εκεί που τραγουδάνε και στο τέλος εκεί που βγαίνουν οι αποφάσεις ποιοι μένουν.

Η Τζωρτζίνα τραγούδισε φοβερά το Uninvited.

Ο Μαγαλιός που επιμένουν μερικοί, δε με ξετρέλανε σαν τραγουδιστής (περισσότερο μου αρέσει σαν άντρας αν και φέρνει λίγο σε Furby :P ).
χαχα ο αρκουδιαρης μωρε Πετρο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Καλό show αλλά έχουν φύγει πολύ καλές φωνές ( απ' ότι φαίνεται το κοινό δεν ψηφίζει με βάση τη φωνή ). Από τους κριτές πιστεύω ο καλύτερος είναι ο μιχάλης (αρκετά αντικειμενικός). Η φωνή που ξεχώρισα ήταν της Βιολέτας, πραγματικά απίστευτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Καλό show αλλά έχουν φύγει πολύ καλές φωνές ( απ' ότι φαίνεται το κοινό δεν ψηφίζει με βάση τη φωνή ). Από τους κριτές πιστεύω ο καλύτερος είναι ο μιχάλης (αρκετά αντικειμενικός). Η φωνή που ξεχώρισα ήταν της Βιολέτας, πραγματικά απίστευτη...

Πραγματικά η φωνή της Βιολέτας αξίζει πολύ περισσότερο από μερικούς που έχουν μείνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστευω η Αρετη Κοσμιδου ειναι η καλυτερη και ελπιζω να βγει 1η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Πιστευω η Αρετη Κοσμιδου ειναι η καλυτερη και ελπιζω να βγει 1η.

Η Αρετή έχει πολύ ιδιαίτερη φωνή, αυτό την ξεχωρίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Σορρυ ποια ειναι η ανηψια της Βισση?

Η Βέρα Μπουφη

Η Αρετη εχει ωραια φωνή αλλα ολα τα τραγούδια τα τραγουδά ακριβως με τον ιδιο τροπο κ καταντά καπως μονότονος. Κατα τη δικη μου αποψη βέβαια. Ο Λευτέρης ειναι μια φωνή που αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
συμφωνώ με όσα λέει η Νικόλ.. όταν πρωτοάκουσα την Αρετή κι εγώ ενθουσιάστηκα, αλλά τώρα μου φαίνεται ότι επαναλαμβάνεται κάθε φορά.. Σαφώς και έχει πολύ καλή φωνή και ξεχωριστή, αλλά νομίζω δεν εξελίχτηκε πολύ μέσα στο παιχνίδι. Ο Λευτέρης είναι δυνατή φωνή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πιστευω η Αρετη Κοσμιδου ειναι η καλυτερη και ελπιζω να βγει 1η.
Ναι εδώ που φτάσαμε και΄γω Αρετή ψηφίζω.:P
Α,όχι και η κοπέλα από την ομάδα της Βανδή έχει πολύ καλή φωνή και παρουσία.Αλλά στη Βανδή;
ΣΤΗ ΒΑΝΔΗ ΓΙΑΤΙ?:confused:
Η Αρετή έχει πολύ ιδιαίτερη φωνή, αυτό την ξεχωρίζει.
Βασικά,η φωνή της είναι κάτι σε μιξ Lorde και το κατάλαβα την προηγούμενη Παρασκευή. Και Birdy θα της ταίριαζε.
Συγγνώμη αλλά είναι παράξενη και ωραία φωνή. Και σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ο τελικος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Αρετή ή Μαρία- Έλενα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kλασσικα οι πανεξυπνοι Κυπριοι πηραν και το the voice ''πατριωτικα'' και βγαλανε την πολυ χειροτερη της Αρετης Κοσμιδου πρωτη:P
Βασικα νομιζω οτι σε ολα τα λεγομενα ταλεντ σοου μονο Κυπριοι βγαινουν οι οποιοι συνηθως δεν ξανακουγονται μετα:P Ενας απο τους λιγους που δεν ηταν Κυπριος και ειχε νικησει (μαλλον δεν θα δειχνει το alpha στην Κυπρο:whistle:) ειναι ο Πατρινος (Ελλαδιτης) Οικονομοπουλος που βλεπουμε ολοι τι καριερα εχει κανει και με τι ονοματα συνεργαζεται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Kλασσικα οι πανεξυπνοι Κυπριοι πηραν και το the voice ''πατριωτικα'' και βγαλανε την πολυ χειροτερη της Αρετης Κοσμιδου πρωτη:P
Βασικα νομιζω οτι σε ολα τα λεγομενα ταλεντ σοου μονο Κυπριοι βγαινουν οι οποιοι συνηθως δεν ξανακουγονται μετα:P Ενας απο τους λιγους που δεν ηταν Κυπριος και ειχε νικησει (μαλλον δεν θα δειχνει το alpha στην Κυπρο:whistle:) ειναι ο Πατρινος (Ελλαδιτης) Οικονομοπουλος που βλεπουμε ολοι τι καριερα εχει κανει και με τι ονοματα συνεργαζεται:)
Βασικά,η μικρή θα κάνει καριέρα και θα το δείτε αργότερα ότι η "ουσιαστική" νικήτρια είναι η Αρετή.:)
Γενικά,όποια και να κέρδιζε το άξιζε. Ήταν και οι δύο πολύ καλές. Αν και η Βανδή θα παραμείνει αντιπαθητική στο μυαλό μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Πολύ καλή η Μαρία-Έλενα αλλά όχι και για την νίκη!!Όπως λέει και η fairy η Βανδή εξακολουθεί να παραμένει αντιπαθητική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Με στενοχωρεί αυτό που γίνεται μεταξύ Ελλήνων και Κυπρίων... :( Και να σκεφτούμε ότι είναι κάτι ασήμαντο.. ένας τραγουδιστικός διαγωνισμός..
Διάβασα σχόλια στα social media και από τις δύο πλευρές, τα οποία με απογοήτευσαν.. Αντί να είμαστε ενωμένοι σε τόσο δύσκολους καιρούς, τρωγόμαστε για το αν θα βγει Ελλαδίτης ή Κύπριος στο talent show :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top