What's up? (Cosmote)

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Στο εξής θα γράφουμε ποιοι συνδυασμοί πακέτων συμφέρουν. :P :lol:

Μαζί με την προσφορά έληξαν και τα λεπτά και τα sms νομίζω. Εμένα το μήνυμα που μου ήρθε έλεγε ότι έληξαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ισχύει απλά τώρα με την επόμενη σου ανανέωση δε θα μπει.:)
Δηλαδή αν έκανα μέχρι χτες ανανέωση θα είχα σήμερα τα λεπτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ωραια για πειτε καμια αλλη προσφορα γιατι δεν βγαινω!!!!:Pσυνεφερε πολυ η αλλη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δηλαδή αν έκανα μέχρι χτες ανανέωση θα είχα σήμερα τα λεπτά;
Ναι, πχ εγώ τώρα στέλνω μηνύματα και μου τα παίρνει από τα 1500 μέχρι να τελειώσουν.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ωραια για πειτε καμια αλλη προσφορα γιατι δεν βγαινω!!!!:Pσυνεφερε πολυ η αλλη....
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=74491

Ας ελπίσουμε να την αλλάξουν. :/:

Ναι, πχ εγώ τώρα στέλνω μηνύματα και μου τα παίρνει από τα 1500 μέχρι να τελειώσουν.:hmm:

Ε, όχι!
Αυτά τα λένε ρε παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μυρτώ εγώ μόλις μου τελειώσουν θα βάλω αυτό. Αν κοιτάξεις στα δεξιά της σελίδας που δίνω ίσως βρεις κάτι που να σε συμφέρει και σένα.:)

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=74491

Ας ελπίσουμε να την αλλάξουν. :/:



Ε, όχι!
Αυτά τα λένε ρε παιδιά!
Ούτε εγώ το ήξερα, σήμερα το διαπίστωσα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ααα ευχαριστω ρε παιδια!!!!:D8α το ψαξω λιγο το 8εμα....αν και πρεπει να κανουμε διαμαρτυρια μεσω του στεκιου!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Χαχαχα λες;:P Πφφ ποιος δίνει πάλι 10 ευρώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εγώ έχω τα 1500 μέχρι 13/2. Σχεδόν τον μισό μήνα τον κάλυψα. Και της αδερφής μου, πάντως, κάπου εκεί λήγουν. Μετά, θα κάνουμε ολόκληρη σύσκεψη για το ποια θα είναι η πιο συμφέρουσα κίνηση που πρέπει να κάνουμε προκειμένου να επιτύχουμε μέγιστη οικονομία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
με λιγα λογια θα πληρωνω 10 ευρω ... και θα μπορω να μιλαω για 600 λεπτα προς ολους τους χρηστες what's up χωρις 600 μυνηματα? ελεος!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δηλαδη, δεν δινει και μηνυματα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Tα sms θα τα ξεκλιδώνεις με το reload, λογικά.

Τώρα συνεχίζεις να μιλάς δωρεάν με όλο τον κόσμο του WHATʼS UP με κάθε ανανέωση! Γιατί έχεις δώρο ένα CALL THEM ALL 600 με κάθε ανανέωση 10?, και ένα CALL THEM ALL PLUS με κάθε ανανέωση 20?.
Αλλά και νέα μηνιαία πακέτα με δωρεάν λεπτά και sms, προς όλο τον κόσμο του WHATʼS UP, από το Reload it με κάθε ανανέωση από 5?.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όχι παιδάκια. Μηνύματα θα πάρετε μόνο αν κάνετε ανανέωση με κάρτα των 20 ευρώ που κερδίζεις 1200' ομιλίας και 1200 sms.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έχει δίκιο η Άννα, αν θέλετε για τσάμπα μηνύματα είναι με κάθε ανανέωση των 20ευρώ, αλλιώς στέλνεις sms600 στο 1313 και με 5 ευρώ βαζεις 600 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Για μένα δε φτάνουν τα 600 μηνύματα....:whistle::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θα παίρνετε και του reload.

Αλλιώς αλλάζω διεύθυνση αλλάζω σπίτι, μετακομίζω στη Θεσσαλονίκη εεε κάρτα εννοώ. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Δηλαδή με κάρτα των 5 ευρώ θα μπαίνουν αυτόματα 600' ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όχι. Μόνο με αυτή των 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Που κολλάτε;

Νέα προσφορά
Τώρα συνεχίζεις να μιλάς δωρεάν με όλο τον κόσμο του WHATʼS UP με κάθε ανανέωση! Γιατί έχεις δώρο ένα CALL THEM ALL 600 με κάθε ανανέωση 10?, και ένα CALL THEM ALL PLUS με κάθε ανανέωση 20?.
Αλλά και νέα μηνιαία πακέτα με δωρεάν λεπτά και sms, προς όλο τον κόσμο του WHATʼS UP, από το Reload it με κάθε ανανέωση από 5?.
Δεξιά θα δείτε και τα άλλα πακέτα. https://www.whatsup.gr/services/dorean-call-them-all-me-ananeosi-xronoy-omilias
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top