Έλεγχος κατά την έξοδο από καταστήματα

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γι αυτό :

ηρθε η πωλητρια, ηταν ευγενικοτατη και απλα μας αφαιρεσε το μαγνητακι εκεινο που χε ξεχασει προφανως να αφαιρεσει η αλλη συναδελφος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα τι γίνεται αν θελήσει ο πελάτης να φύγει και προσπαθήσει να τον συγκρατήσει;

Εγώ θα έκανα μήνυση για απόπειρα απαγωγής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
περιστατικό στη ντισνευ παρι...

αγοράζω 'ενα δώρο κουκλάκι για δωρο και πατω αθήνα και συνειδητοποιώ πως μαγνητάκι το οπίο αποτελούνταν από αμπούλα με μπλε χρώμα δεν το είχαν βγάλει....

αν το τράβαγα θα λερώνοταν το κουκλάκι...

άστα χαράλαμπε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Πήγα στα Hondos και στην έξοδο με έλεγξαν, γιατί η ταμείας είχε ξεχάσει να βγάλει το "μαγνητάκι" και αυτό άρχισε να χτυπάει. Έλεγξαν τη σακούλα με τα πράγματα, μου ζήτησαν συγγνώμη για το λάθος και έφυγα, έχοντας βέβαια γίνει ρεζίλι μπροστά στον κόσμο. Συζητώντας το γεγονός αργότερα μαθαίνω ότι όλο αυτό είναι ένα κόλπο (το ότι δήθεν ξεχνάνε το "μαγνητάκι") ότι βάζουν τις υπαλλήλους να κάνουν τέτοια κόλπα για να έχουν αφορμή να ελέγξουν πελάτες, που δεν τους "γεμίζουν το μάτι". Ισχύει κάτι τέτοιο; Γνωρίζει κανείς;
μου ετυχε μια φορα σε σουπερ μαρκετ . ειχα αγορασει 1 προιον ολο κι ολο, πληρωνω κανονικα περναω απο την πορτα και χτυπαει το κουδουνακι αφου με ψαξανε καλα καλα ,την τσαντα και ολα ξαναπερναω και χτυπαει παλι.αφηνω την τσαντα μεσα περναω ξανα χτυπαει παλι και τελικα αφου με ρεζιλεψανε εντελως με το να με ψαχνουνε και να με κοιταζει ο κοσμος ανακαλυψανε οτι χτυπουσε εξαιτιας του κινητου μου που ειχα στην τσεπη μου. ειναι δυνατον να γινεται αυτο το πραγμα σε βαρος των πελατων τους επειδη εχουν υπερευαισθητα μηχανιματα;
επισης στο καταστημα που εργαζομαι ειμαστε υποχρεομενοι ολοι οι υπαλληλοι καθε μερα οταν σχολαμε να μας ελεγχουν μην τυχον εχουμε κλεψει κανα μολυβι... αλλα ποιος τολμαει να μιλησει; κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πήγα στα Hondos και στην έξοδο με έλεγξαν, γιατί η ταμείας είχε ξεχάσει να βγάλει το "μαγνητάκι" και αυτό άρχισε να χτυπάει. Έλεγξαν τη σακούλα με τα πράγματα, μου ζήτησαν συγγνώμη για το λάθος και έφυγα, έχοντας βέβαια γίνει ρεζίλι μπροστά στον κόσμο. Συζητώντας το γεγονός αργότερα μαθαίνω ότι όλο αυτό είναι ένα κόλπο (το ότι δήθεν ξεχνάνε το "μαγνητάκι") ότι βάζουν τις υπαλλήλους να κάνουν τέτοια κόλπα για να έχουν αφορμή να ελέγξουν πελάτες, που δεν τους "γεμίζουν το μάτι". Ισχύει κάτι τέτοιο; Γνωρίζει κανείς;

Μερικες φορες το κανουν και επιτηδες για να πουν στους ανωτερους τους πως κατι κανουν.
Εχει τυχει στη μανα μου,οπου η πωλητρια ειχε ''ξεχασει'' το μαγνητακι μεσα σε μια τσεπη του παντελονιου.
Εν τω μεταξυ αποκλειεται οντως να το ειχε ξεχασει το παντελονι ηταν λευκο και το μαγνητακι ξεχωριζε:P
Τεσπα,φτανουμε στην εξοδο,την ελεγχουν,μας το βγαζει η πωλητρια,ενα συγγνωμη και γεια σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasios5

Νεοφερμένος

Ο anastasios5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
λοιπον να σας πω κ γω την ιστορια μου!πανε πολλα χρονια,ημουν 5χρονων κ ειχαμε παει στο sprider stores για ψωνια κ οπως βγαινουμε απτην πορτα χτυπαει το μηχανημα,τελικα χτυπαγε οταν περνουσα εγω!κ με παιρνει μια υπαλληλος μαζι με την μανα μου σε μια μερια κ αρχιζει να με ψαχνει μηπως ειχα κλεψει κατι! ειχα ντραπει τοσο πολυ!δν εβρισκε τιποτα κ ειπε στην μανα μου οτι πρεπει να μου βγαλει τα ρουχα!κ η μανα μου της λεει ΟΧΙΙΙ! αυτη δεν επαιρνε απο λογια κ τελικα μου εβγαλε ολα τα ρουχα κ με αφησε με το σωβρακο!και τελικα δεν βρηκαν τιποτα!το μηχανημα τους ειχε κατι προβλημα ουτε αυτοι καταλαβαν!με ταλαιπωρησαν καλα καλα κ μετα λενε συγνωμη!απο τοτε μου μεινε τραυμα!οποτε βγαινω απο καποιο καταστημα με μηχανημα ελεγχου με πιανει αγχος μηπως χτυπησει!ελεος δηλαδη!ειναι τελειως τραγικοι αυτοι οι υπαλληλοι κ τα μηχανηματα!αστο καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
λοιπον να σας πω κ γω την ιστορια μου!πανε πολλα χρονια,ημουν 5χρονων κ ειχαμε παει στο sprider stores για ψωνια κ οπως βγαινουμε απτην πορτα χτυπαει το μηχανημα,τελικα χτυπαγε οταν περνουσα εγω!κ με παιρνει μια υπαλληλος μαζι με την μανα μου σε μια μερια κ αρχιζει να με ψαχνει μηπως ειχα κλεψει κατι! ειχα ντραπει τοσο πολυ!δν εβρισκε τιποτα κ ειπε στην μανα μου οτι πρεπει να μου βγαλει τα ρουχα!κ η μανα μου της λεει ΟΧΙΙΙ! αυτη δεν επαιρνε απο λογια κ τελικα μου εβγαλε ολα τα ρουχα κ με αφησε με το σωβρακο!και τελικα δεν βρηκαν τιποτα!το μηχανημα τους ειχε κατι προβλημα ουτε αυτοι καταλαβαν!με ταλαιπωρησαν καλα καλα κ μετα λενε συγνωμη!απο τοτε μου μεινε τραυμα!οποτε βγαινω απο καποιο καταστημα με μηχανημα ελεγχου με πιανει αγχος μηπως χτυπησει!ελεος δηλαδη!ειναι τελειως τραγικοι αυτοι οι υπαλληλοι κ τα μηχανηματα!αστο καλο!

Τραγικοτατη και αξεστη συμπεριφορα...Νομιζω πως ενα συγγνωμη δεν αρκουσε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
!κ η μανα μου της λεει ΟΧΙΙΙ! αυτη δεν επαιρνε απο λογια κ τελικα μου εβγαλε ολα τα ρουχα κ με αφησε με το σωβρακο!


Κακος την αφησε η μανα σου...! Παρα πολυ κακος! Και επρεπε να κανετε και μηνυση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
λοιπον να σας πω κ γω την ιστορια μου!πανε πολλα χρονια,ημουν 5χρονων κ ειχαμε παει στο sprider stores για ψωνια κ οπως βγαινουμε απτην πορτα χτυπαει το μηχανημα,τελικα χτυπαγε οταν περνουσα εγω!κ με παιρνει μια υπαλληλος μαζι με την μανα μου σε μια μερια κ αρχιζει να με ψαχνει μηπως ειχα κλεψει κατι! ειχα ντραπει τοσο πολυ!δν εβρισκε τιποτα κ ειπε στην μανα μου οτι πρεπει να μου βγαλει τα ρουχα!κ η μανα μου της λεει ΟΧΙΙΙ! αυτη δεν επαιρνε απο λογια κ τελικα μου εβγαλε ολα τα ρουχα κ με αφησε με το σωβρακο!και τελικα δεν βρηκαν τιποτα!το μηχανημα τους ειχε κατι προβλημα ουτε αυτοι καταλαβαν!με ταλαιπωρησαν καλα καλα κ μετα λενε συγνωμη!απο τοτε μου μεινε τραυμα!οποτε βγαινω απο καποιο καταστημα με μηχανημα ελεγχου με πιανει αγχος μηπως χτυπησει!ελεος δηλαδη!ειναι τελειως τραγικοι αυτοι οι υπαλληλοι κ τα μηχανηματα!αστο καλο!

Προσωπικά άν τολμούσε να απλώσει το χέρι της στο παιδί μου θα της το έκοβα απο τη ρίζα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
λοιπον να σας πω κ γω την ιστορια μου!πανε πολλα χρονια,ημουν 5χρονων κ ειχαμε παει στο sprider stores για ψωνια κ οπως βγαινουμε απτην πορτα χτυπαει το μηχανημα,τελικα χτυπαγε οταν περνουσα εγω!κ με παιρνει μια υπαλληλος μαζι με την μανα μου σε μια μερια κ αρχιζει να με ψαχνει μηπως ειχα κλεψει κατι! ειχα ντραπει τοσο πολυ!δν εβρισκε τιποτα κ ειπε στην μανα μου οτι πρεπει να μου βγαλει τα ρουχα!κ η μανα μου της λεει ΟΧΙΙΙ! αυτη δεν επαιρνε απο λογια κ τελικα μου εβγαλε ολα τα ρουχα κ με αφησε με το σωβρακο!και τελικα δεν βρηκαν τιποτα!το μηχανημα τους ειχε κατι προβλημα ουτε αυτοι καταλαβαν!με ταλαιπωρησαν καλα καλα κ μετα λενε συγνωμη!απο τοτε μου μεινε τραυμα!οποτε βγαινω απο καποιο καταστημα με μηχανημα ελεγχου με πιανει αγχος μηπως χτυπησει!ελεος δηλαδη!ειναι τελειως τραγικοι αυτοι οι υπαλληλοι κ τα μηχανηματα!αστο καλο!
αμαν συμπεριφορα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εμενα παντως επειδη μου εχει τυχει καμποσες φορες αυτο, οι σεκιουριταδες δεν μου εχουν κανει ποτε ελεγχο,απλως μου παιρνουν την σακουλα και την δινουν στην ηλιθια υπαλληλο να βγαλει το μαγνητακι που ξεχασε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasios5

Νεοφερμένος

Ο anastasios5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αφηστε!δεν μπορω να το ξεχασω ποτε αυτο! δεν θυμαμαι και πως ειναι αυτη αμα την πετυχω να παρω την εκδικηση μου!χαχα
ηταν τραγικο απλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Σήμερα μου έτυχε! Δεν με έψαξαν... με ρώτησαν μόνο αν το κινητό μου είναι ανοιχτό και μου ζήτησαν να το κλείσω. Το έκλεισα και έφυγα χωρίς να ακουστεί πάλι το μηχάνημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Δεν ειμαι κατα της ιδεας του ελεγχου, απλα θεωρω οτι πρεπει να γινεται διακριτικα και με ευγενικο τροπο, ωστε να μη υπαρξουν παρεξηγησεις . Αν δω οτι ο ελεγκτης με προσβαλει τοτε δεν ξαναπαραω τα ποδια μου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εμένα με είχαν ελέγξει στο Πλαίσιο, ένας πολύ εκνευριστικός τύπος, κοίταξε να δει την απόδειξη και αν είχα πάρει το ίδιο μοντέλο που αναγραφόταν σε αυτήν. Αν είναι δυνατόν μόνο το κουτί που δεν άνοιξε με τον υπολογιστή... Εντάξει καταλαβαίνω ότι από τέτοια καταστημάτα τα είδη είναι ακριβά και είναι λογικό να θέλουν να βεβαιωθούν ότι όλα θα πάνε καλά, αλλά δεν ήταν και ό,τι πιο ευχάριστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Θέλει προσοχή και από την πλευρά μας. Είχα αγοράσει κάτι ρούχα μια μέρα και ένα ρούχο δεν το είχε περάσει στο μηχάνημα. Υπολόγιζα να πληρώσω 120 και μου είπε 80. Βλέπω την οθόνη και διαπιστώνω ότι έλειπε ένα αντικείμενο. Τι θα γινόταν αν από αυτό το ρούχο δεν αφαιρούσε το μαγνητάκι και έφευγα με την αποδείξη να μην το συμπεριλαμβάνει; Θα με κατηγορούσαν για κλοπή και θα έβρισκα και τον μπελά μου με το λάθος της υπαλληλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο και μένα.
ήμουν 10?μπορεί και πιο μικρή.
και είχαμε πάει στην τότε καινούρια γερμανική αλυσίδα σούπερ μάρκετ.
και εγώ πάντα είχα ένα θέμα να ακουμπάω τα πάντα,όχι να τα βγάζω από τη θέση τους κτλ αλλά να τα ακουμπάω.
και ήμασταν σε κάτι ράφια με μπαταρίες,θυμάμαι το ένα κουτί ήταν ανοιχτό και έλειπαν κάποιες μπαταρίες(μου είχε κάνει εντύπωση).
φεύγοντας και αφού πληρώσαμε μας σταματά ο σεκιουριτάς και μας αναγκάζει να πληρώσουμε το κουτί με τις μπαταρίες με την δικαιολογία ότι το είχα ανοίξει εγώ και θέλησε να με ψάξει για μπαταρίες.
μάλιστα ισχυρίστηκε ότι με είχαν δει από κάποια κάμερα παρακολούθησης. Εννοείται δεν είχα κάνει κάτι εγώ αλλά ως παιδί ένιωσα άσχημα και κάθε φορά που πάω στο συγκεκριμένο κατάστημα νιώθω μια απέχθεια και προσπαθώ να στέκομαι μακριά από όλα τα προϊόντα,ασυναίσθητα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Noμικά δεν υπάρχει θέμα συκοφαντικής δυσφήμησης πάντως. Φυσικά αν δεν θες να ψάξουν την τσάντα σου, δεν την ψάχνουν, αν και προσωπικά ποτέ κανείς δεν έχει ζητήσει να ψάξει την τσάντα μου. Φανταστείτε μάλιστα πως επειδή ψωνίζω συνέχεια από τον Χόντο έχει τύχει να "χτυπήσει" κραγιόν που ήταν στην τσάντα μου την ώρα που έμπαινα. Ε, δεν το έκανα θέμα. :D
Στο γήπεδο πήγε να με ψάξει ο σεκιουριτάς και του το απαγόρευσα. Του είπα αν τολμήσει ότι θέλω τα στοιχεία του και θα τον τρέξω όσο δεν πάει. Του ζήτησα αν θέλει να φέρει εντός ενός λεπτού ένα όργανο αλλιώς θα πάω στη θέση μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μου έχει τύχει στα jumbo να κοιτάξουν την απόδειξη και όσα έχω πάρει για να βεβαιωθούν ότι είναι όλα πληρωμένα (μιλάμε για καμιά πενηνταριά μικροπράγματα με ένα ευρώ το ένα). Δηλαδή, τι? Πλήρωσα 50 αλλά θα έκλεβα και μερικά να γλιτώσω 5-6 ευρώ? Στα Hondos όταν δούλευα μας ελέγχαν τις τσάντες λες και είμαστε κατάδικοι. Εννοείται ότι είχα μέσα καλλυντικά που πουλούσαν και στο μαγαζί και τα άνοιγαν μέχρι κι αυτά να δουν αν είναι αρκετά χρησιμοποιημένα ώστε να είναι όντως δικά μου :/:. Επίσης δεν είναι ο,τι καλυτερο να βλέπει όλος ο κόσμος ότι έχεις μαζί σου ταμπόν, σερβιέτες, υπόθετα, προφυλακτικά ή ο,τι προσωπικό μπορεί να έχει κανείς. Αυτό ήταν ένας από τους λόγους που σταμάτησα να δουλεύω εκεί, ένιωθα ότι πε προσβάλλει αυτός ο έλεγχος.
Αλλά μου έχει συμβεί κι άλλες φορές να χτυπήσει το μηχάνημα σε διάφορα μαγαζιά. Το ενδιαφέρον είναι ότι αν τύχει και είμαι καλοντυμένη και περιποιημένη, μου ζητάνε απλά συγγνώμη χωρίς πολλά πολλά και φεύγω. Αν όμως φοράω τίποτα παλιές φόρμες του boyfriend και είμαι άβαφτη κι αχτένιστη (ναι, βγαίνω έτσι έξω μερικές φορές), ΠΑΝΤΑ θα ζητήσουν να κάνουν έλεγχο. Εκεί απλά τους κοιτάω με δολοφονικό ύφος, τους δίνω την σακούλα με τα ψώνια και όταν δεν βρουν τίποτα φευγω με ύφος "θα το πληρώσεις :devil:".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top