Ε.Πα.Μ. - Εννιαίο Παλλαϊκό Μέτωπο

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Κοίταξε, αυτό πλέον δεν είναι εκλογικός νόμος, είναι ωμός εκβιασμός. Εάν ακολουθήσουμε αυτό το σκεπτικό, τότε δεν θα μπει ποτέ κανένα νέο κόμμα στη βουλή, παρά μόνο εάν το θέλουν οι εταιρείες δημοσκοπήσεων και το προμοτάρουν ανάλογα. Να σου δώσω λοιπόν κι εγώ ένα κίνητρο: Επειδή το ΟΧΙ το παλεύει επάξια να μπει στη βουλή, ψήφισέ το για να μπει τελικά και να μην πάνε χαμένες οι ψήφοι όλων των υπόλοιπων που θα το ψηφίσουμε...:D:P



Κοίταξε, το κόμμα του το είπε, δεν το είπαμε εμείς. Τα γεγονότα που γνωρίζω είναι ότι μέχρι μια εβδομάδα πριν κλείσουν οι λίστες υποψηφίων (Παρασκευή), ο Δημαράς είχε συμφωνήσει να μετάσχει στο δικό μας σχηματισμό. Ξαφνικά, Δευτέρα, Τρίτη ο τύπος εξαφανίστηκε, δεν απαντούσε στο κινητό κλπ, Τετάρτη (ή Πέμπτη δεν θυμάμαι καλά) ανακοίνωσε ότι συνεργάζεται με τον Καμμένο, το μισό περίπου κόμμα του τον κατήγγειλε ότι δεν τους είχε ενημερώσει κι ότι εξαγοράστηκε και τελικά αυτό το κομμάτι ήρθε μαζί μας. Πραγματικά είναι δυστύχημα αυτό που συμβαίνει με τη φαγωμάρα και τις καταγγελίες μεταξύ των αντιμνημονιακών, συμφωνώ μαζί σου. Καλύτερα να έλειπαν όλα αυτά.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.
Με την λογική σου, ψήφισε κι εσύ ένα από τα αντιμνημονιακά αφού μπαίνουν σίγουρα να μεγαλώσουν τα ποσοστά των αντιμνημονιακών να βγάλουν συγκυβέρνηση :P
Χρόνος για ρίσκο δεν υπάρχει. Μεγάλο λάθος του Καζάκη που πορεύεται μόνος του, ενώ ακόμα δεν έχει γίνει γνωστός σε πολλούς άσχετους με τα πολιτικά και οικονομικά. Δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος του Καζάκη που πορεύεται μόνος του, ενώ ακόμα δεν έχει γίνει γνωστός σε πολλούς άσχετους με τα πολιτικά και οικονομικά. Δυστυχώς.
Μεγάλο λάθος όσων κάλεσε να συμπορευτούν και δεν δέχτηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μια αφελης ίσως ερωτηση μιας κ δεν ειμαι πολυ-ενημερωμενη επι της εξωκοινοβουλευτικής αριστερας.
ο καζάκης γιατί δεν μπήκε σε κάποιο ήδη υπάρχων κόμμα τύπου ανταρσυα; ετσι για να δουμε και τι διαφοροποιεί τον καθενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
μια αφελης ίσως ερωτηση μιας κ δεν ειμαι πολυ-ενημερωμενη επι της εξωκοινοβουλευτικής αριστερας.
ο καζάκης γιατί δεν μπήκε σε κάποιο ήδη υπάρχων κόμμα τύπου ανταρσυα; ετσι για να δουμε και τι διαφοροποιεί τον καθενα
Ποιά άλλα κόμματα, εκτός από τον ΣΥΡΙΖΑ και το Ε.ΠΑ.Μ, πρότειναν συμπόρευση πολιτικών δυνάμεων;

Πάντως ο Καζάκης μετά από το συνέδριο είπε αρκετές φορές στο διαδικτυακό ραδιόφωνο ότι ο Καμμένος προσπάθησε να τον εξαγοράσει και να τον βάλει στο ψηφοδέλτιό του...πράγμα που δεν διαψεύστηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ποιά άλλα κόμματα, εκτός από τον ΣΥΡΙΖΑ και το Ε.ΠΑ.Μ, πρότειναν συμπόρευση πολιτικών δυνάμεων;

Νομιζω πως η ερωτηση ητανε γιατι ο Καζακης να ιδρυσει το ΕΠΑΜ και οχι να γινει μελος καποιου υπαρχοντος κομματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
όχι εγω εννοουσα γιατι δεν μπηκε σε καποιο ήδη υπάρχων κόμμα, που να μη διαφωνει σε πολλα όπως υποθετω (αφελως ?) τον ανταρσυα.
δε μου ρχεται αλλο αριστερο κομμα, εκτος κκε, που να λεει ξεκαθαρα εξω απο την εε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τι είναι η ανακλητότητα των υποψηφίων; :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
όχι εγω εννοουσα γιατι δεν μπηκε σε καποιο ήδη υπάρχων κόμμα, που να μη διαφωνει σε πολλα όπως υποθετω (αφελως ?) τον ανταρσυα.
δε μου ρχεται αλλο αριστερο κομμα, εκτος κκε, που να λεει ξεκαθαρα εξω απο την εε.

Μα ήταν με το ΚΚΕ από ότι ξέρω (αφού είναι κομμουνιστής)... απλά διαφώνησε (λογικά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
λολ εννοω οτι μονο ο ανταρσυα μου ερχεται, εκτος του κκε, που να λεει οχι στην εε ξεκαθαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:hmm:: Αν στη χώρα αυτή, που μας έλαχε να ζούμε, δεν επέλθει χάος, απελπιστία και ανταρσία προς τους εαυτούς μας, θεραπεία και σωτηρία, ούτε με θαύμα (μεταφυσικό) δεν τη γλυτώνουμε την ...κινεζοποίηση. Το ΟΧΙ πάντα θα ακολουθείται από "ενιαία μέτωπα". Τελευταία είχε συμβεί το 1941, όταν πια η πείνα έσπερνε θανατικό στα πεζοδρόμια της Αθήνας. Ας προτρέξουμε τούτη τη φορά, σεβόμενοι την όποια κεκτημένη μας ιστορική επίγνωση, ώστε να προληφθεί η θανατηφόρα πείνα. Ας έχουμε στο μυαλό μας, μες στο παραβάν, ότι εκείνες τις στιγμές επιλέγουμε, αν θα εκτιμήσουμε την πρόσφατη και ιδιότυπη αγωνιστική παρακαταθήκη του Αυτόχειρα ή αν θα τον μιμηθούμε ψηφίζοντας κάποιους έστω και καθ' υποψία "Μνημονιακούς": ήτοι, ΠΑΣΟΚ, ΝΔ, Χρ. Α. και....ΚΚΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ψηφίζοντας κάποιους έστω και καθ' υποψία "Μνημονιακούς": ήτοι, ΠΑΣΟΚ, ΝΔ, Χρ. Α. και....ΚΚΕ!

You are so wrong.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ποιά άλλα κόμματα, εκτός από τον ΣΥΡΙΖΑ και το Ε.ΠΑ.Μ, πρότειναν συμπόρευση πολιτικών δυνάμεων;

Πάντως ο Καζάκης μετά από το συνέδριο είπε αρκετές φορές στο διαδικτυακό ραδιόφωνο ότι ο Καμμένος προσπάθησε να τον εξαγοράσει και να τον βάλει στο ψηφοδέλτιό του...πράγμα που δεν διαψεύστηκε.

Η αλήθεια είναι ότι αυτό δεν το χα ακούσει. Έχεις μήπως λινκ από την εκπομπή που το 'χε πει; Πάντως όταν λέμε συνεργασία πριν τις εκλογές, αυτό δεν εννοούμε; Κοινό ψηφοδέλτιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
LOL Τα αρχικά σου είναι Α.Κ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αυτό δεν το χα ακούσει. Έχεις μήπως λινκ από την εκπομπή που το 'χε πει; Πάντως όταν λέμε συνεργασία πριν τις εκλογές, αυτό δεν εννοούμε; Κοινό ψηφοδέλτιο;
Βουίζει ο τόπος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ας έχουμε στο μυαλό μας, μες στο παραβάν, ότι εκείνες τις στιγμές επιλέγουμε, αν θα εκτιμήσουμε την πρόσφατη και ιδιότυπη αγωνιστική παρακαταθήκη του Αυτόχειρα ή αν θα τον μιμηθούμε ψηφίζοντας κάποιους έστω και καθ' υποψία "Μνημονιακούς": ήτοι, ΠΑΣΟΚ, ΝΔ, Χρ. Α. και....ΚΚΕ!

Τις τελευταίες ημέρες, αρκετοί καλοί αναγνώστες μου γράφουν πως δεν συμφωνούν που άλλαξα γνώμη και θα πάω να ψηφίσω. Ούτε εγώ συμφωνώ μαζί μου μερικές φορές αλλά –όπως όλοι μας- ζω κι εγώ σε μια κοινωνία ή σε κάτι που προσπαθεί τώρα με αγωνία να γίνει κοινωνία.
Οι περισσότεροι φίλοι μου διαφωνούσαν –ούτως ή άλλως- με την άποψή μου πως πρέπει να υπάρξει απόλυτη αποχή από τις εκλογές. Αλλά τελικά δεν ήταν οι φίλοι μου που με έκαναν να αλλάξω γνώμη, αν και πολλές φορές με έβαλαν στη σκέψη να το κάνω. Το πρωί της επόμενης ημέρας της αυτοκτονίας του Δημήτρη Χριστούλα, πήγα πάλι στο Σύνταγμα. Όπως και το προηγούμενο απόγευμα, οι συγκεντρωμένοι ήταν πολλοί – κυρίως, ηλικιωμένοι.
Δεν επιθυμώ να γίνω μελό αλλά όποιος βρέθηκε στο Σύνταγμα εκείνες τις ημέρες θα είδε τα πρόσωπα των συνταξιούχων και θα πρόσεξε τη συντριβή τους – ήταν αδύνατο να μην το δεις, αφού οι άνθρωποι είχαν κάνει κύκλο γύρω από το δέντρο, οπότε αναγκαστικά έβλεπες τα πρόσωπα αυτών που ήταν απέναντι από εσένα.
Δεν χρειαζόταν να μιλήσει κανείς τους• άλλωστε, οι ηλικιωμένοι ήταν σιωπηλοί, σχεδόν βουβοί – οι νέοι ήταν που φώναξαν κάποια οργισμένα συνθήματα και βρισιές για τους πολιτικούς.
Εκείνο το πρωί λοιπόν στο Σύνταγμα, έκανα μερικά βήματα πίσω, απομακρύνθηκα λίγο από το δέντρο και έπιασα κουβέντα με κάποιους κυρίους και κυρίες που ήταν εκεί.
Τις κουβέντες δεν είναι δύσκολο να τις φανταστεί κάποιος – εκτός αν είναι εντελώς αναίσθητος.
Κάποια στιγμή, μιλούσα με έναν κύριο. Μου είπε πως ήταν συνταξιούχος δάσκαλος και είχε την ίδια ηλικία με τον Δημήτρη Χριστούλα.
Του πρόσφερα τσιγαράκι, το πήρε –αν και το είχε κόψει-, και μιλούσαμε για τα …κοινωνικά φαινόμενα.
Όταν η κουβέντα ήρθε στις εκλογές, του είπα πως δεν θα πάω να ψηφίσω και πως πιστεύω ότι πρέπει να υπάρξει απόλυτη αποχή.
Μου είπε πως η απόλυτη αποχή είναι μια ουτοπία και πρόσθεσε: «Όταν οι άνθρωποι αυτοκτονούν, το να μην πας να ψηφίσεις είναι εγωισμός».
Υπάρχουν μερικές φορές που ακόμα κι εγώ καταλαβαίνω πως πρέπει να βγάλω τον σκασμό.
~πιτσιρίκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Τι είναι η ανακλητότητα των υποψηφίων; :redface: :redface:

Η ανακλητότητα είναι μία Συνταγματική ρύθμιση που πρωτοεμφανίστηκε στο Σύνταγμα του Ροβεσπιέρου και είναι θεμελιώδης για την άμεση δημοκρατία των λαών. Όλα τα αξιώματα (βουλευτές, δήμαρχοι, επίτροποι, κλπ.) είναι άμεσα ανακλητά, δηλαδή αίρεται η ψήφος εμπιστοσύνης προς τα συγκεκριμένα άτομα και αυτά χάνουν τις έδρες τους, όταν δεν τηρήσουν τις προεκλογικές τους δεσμεύσεις. Για παράδειγμα, να πει ένας πολιτικός "λεφτά υπάρχουν" και μετά να μας βάλει στο ΔΝΤ. :whistle:

Στην Ελλάδα, αυτή η ιδέα εκφράστηκε κυρίως μέσα από την πολιτική σκέψη του Καστοριάδη:

Γνωρίζετε αν υπάρχουν σήμερα οι ηγέτες που θα μπορούσαν να αναλάβουν αυτή την ευθύνη να κατευθύνουν τους λαούς;
Eγώ νομίζω ότι ένα από τα βασικά καρκινώματα, μπορώ να πω, του εργατικού κινήματος και του λαϊκού κινήματος, τα τελευταία εκατό χρόνια τουλάχιστον, είναι η ιδέα ότι έπρεπε να υπάρχουν οι ηγέτες. Eγώ πιστεύω ότι ο λαός δεν μπορεί να κυβερνηθεί παρά μόνος του. Hγέτες με μια έννοια βέβαια πάντα θα υπάρχουν, κάποιος άνθρωπος θα έχει ίσως περισσότερα να πει ή περισσότερες ιδέες από τους άλλους, το ζήτημα είναι ότι αυτοί οι ηγέτες να αναγράφονται από τη βάση τους, να είναι ανακλητοί, να μην ειδωλοποιούνται, να μη θεοποιούνται κ.τ.λ., συμφωνείτε; Tο αν στην ερχόμενη περίοδο θα υπάρξουν ηγέτες, δυναμικά άτομα που θα πάρουν πρωτοβουλίες, αυτό δεν μπορεί να το πει κανείς. Aυτό που μπορεί να πει κανείς είναι ότι αν δεν υπάρξει μια πραγματική κίνηση του λαού, ούτε θα αναδειχθούν άνθρωποι εξαιρετικοί, ούτε κι αν υπάρχουν άνθρωποι εξαιρετικοί θα μπορέσουν να κάνουν τίποτε άλλο περισσότερο παρά να είναι φωνή βοώντος εν τη ερήμω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Προπαγάνδα ξε προπαγάνδα τι να μας πει τώρα .Η πραγματικότητα στην οποία το εκλογικό σώμα καλείται να βαδίσει είναι αυτή και επειδή δε σηκώνει ούτε επικλήσεις σε αισθήματα κτλ η τωρινή συκγυρία η ψήφος θα μπεί με προσοχή και έξυπνα.Εμπιστεύομαι την κρίση των έξυπνων.Απλά ελπίζω να πλειοψηφούν στο Ελλάντα.
Ως επίκληση στο συναίσθημα ορίζεις ό,τι σε δυσκολεύει πραγματικά ν' απαντήσεις, σε μάθαμε πλέον. Καιρός να βρεις άλλο μοτό για να μου απαντάς, αλλιώς καλύτερα να μην χλευάζεις από μόνος σου την τεράστια (όπως ακίζεσαι) νοημοσύνη σου, αφού δεν έμαθες να σέβεσαι εκείνη των συνομιλητών σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ως επίκληση στο συναίσθημα ορίζεις ό,τι σε δυσκολεύει πραγματικά ν' απαντήσεις, σε μάθαμε πλέον. Καιρός να βρεις άλλο μοτό για να μου απαντάς, αλλιώς καλύτερα να μην χλευάζεις από μόνος σου την τεράστια (όπως ακίζεσαι) νοημοσύνη σου, αφού δεν έμαθες να σέβεσαι εκείνη των συνομιλητών σου...

Αχ μη μου συγχιζεσαι βρε Χαος ,είσαι και σε κρίσιμη προεκλογική περίοδο .Για πες μας τώρα τι έχει να προσφέρει εναλλακτικά το ΕΠΑΜ μήπως και ψηθούμε να το ψηφίσουμε (μιλάω για εκείνους που πάσχουν σε ότι αφορά τις αφαιρετικές τους ικανότητες,εκεί έχεις shot να πείσεις)

Ω,και τι παράλειψη να μη ξεχάσω να σου ευχηθώ και καλή αποτυχία.Στην διαχείριση της επόμενης ημέρας ανάφερομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top