Tattoo Lady

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο Θεός μας εδωσε το σώμα Καθαρό και όχι να το βλάπτουμε ή να φθείρουμε την εικονα του.

ξες, περα απο την 13χρονη που θελει να επαναστατησει,
μερικες φορες ο Θεός μας δινει το σώμα γεμάτο ...στίγματα ή σημεία
και αυτη ειναι μια φορά που το τατουαζ ερχεται να δρασει ...ανασκευαστικά, σχεδον ιατρικά
με πιανς;


υγ. και αλλωστε, μπορει εγω να κανω τατουαζ το Θεό
τι θα μου πει, "γιατι είσαι τοσο φανμποη????" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το Τατουαζ δεν είναι σε καμία περιπτωση σωστό ότι και να πει κάποιος και όσο και αν διαφωνήσει.

Και αναλογα με την εικονα του τατουάζ όσες το κάνουν δεν είναι σοβαρές.


Δεν είναι δυνατον σε ηλικία 25 να θέλεις να κάνεις τα τατουαζ και να γεμίσεις το σώμα σου με Ζωγραφικές.

Σε μικρή ηλικία ας πούμε 18,19,20,21 που σε κάποιες μπορεί τα μυαλα να πετάνε να κάνουν τέτοιες Ανοησίες.

Η γυναίκα αν είναι 25 ετων και σε ωριμη ηλικία ακόμα και να κάνει τατουαζ στο σώμα δεν είναι σόβαρη.

Δεν νομίζω ότι αποσκοπεί σε κάτι ή εκφράζει κάποια πράξη.

Είμαι σίγουρος πως αν το Τατουάζ γινει συνήθεια και μόδα στην πλειοψηφία των Ανθρωπων της Ελληνικής κοινωνίας και παντού θα χαθει η Αξία και η Ευπρέπεια της εμφάνισης.

Δεν έχω πρόβλημα να μιλω με Ανθρώπους με Τατουάζ αλλά δεν μου αρέσει πάνω στο σώμα.Και η παραμικρη Ζωγραφική του Τατουάζ ακόμα και πεταλούδα ή αστεράκια να έχει δεν ειναι καθόλου σωστό.

Ο Θεός μας εδωσε το σώμα Καθαρό και όχι να το βλάπτουμε ή να φθείρουμε την εικονα του.

Το λάθος βέβαια ο κάθενας μπορεί να το εκλογικεύει και να το θεωρεί φυσιολογικό.Οι επιλογες πάντα υπάρχουν.

Κάποτε έλεγα ότι όσες κανουν Τατουάζ είναι τσούλες.Αλλαξα γνώμη βέβαια και είπα ότι δεν πρέπει να είμαι απολυτος με τους Ανθρώπους.

Η κοπέλα που κάνει τατουαζ μπορεί να καταλάβει ότι αυτο που έκανε στο σώμα της είναι λάθος και να σβήσει το Τατουάζ

Χαρακτηρισμούς και ταμπέλες δεν πρεπει να βαζουμε στους Ανθρώπους.

Αυτο που λέω ισχυει και στον Αντρα και στην Γυναίκα

Η γυναικα όταν έχει Τατουάζ στο σώμα και έχει και άσχημο Χαρακτήρα εδω φαίνεται ότι εχει έλλειψη σοβαρότητας και Απερίσκεπτη.

Το Τατουάζ στις κοπέλες δεν μου αρέσει καθόλου.

Εγω το θέλω το σώμα καθαρό ,πειράζει ? :D

Είναι σαν να διαβάζω την απάντηση ενός 80 χρονου.
Διαφωνώ κάθετα, αλλά η άποψή σου είναι σεβαστή. Δημοκρατία έχουμε.
Εγώ δεν έχω τατού, και δεν πιστεύω πως θα αποκτήσω κιόλας.
Όμως αυτό δεν σημαίνει τίποτα για όσους έχουν και μπορούν να το υποστηρίξουν.
Ο καθένας κάνει ότι θέλει στο σώμα του, δικό του είναι άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Το Τατουαζ δεν είναι σε καμία περιπτωση σωστό ότι και να πει κάποιος και όσο και αν διαφωνήσει.
Γυρίζω την πλάτη μου στο μέλλον, και τι να δω; Τον Τσακνή να σου χαϊδεύει τα μαλλιά :hmm:


Είμαι σίγουρος πως αν το Τατουάζ γινει συνήθεια και μόδα στην πλειοψηφία των Ανθρωπων της Ελληνικής κοινωνίας και παντού θα χαθει η Αξία και η Ευπρέπεια της εμφάνισης.
θα βγάλουμε κ τρίχες στις κρεατοελιές μας,
και θα πυκνώσουν τα φρύδια μας,
τα νύχια μας θα μεγαλώσουν απότομα (κ θα κιτρινήσουν)
και θα κάνουμε σεξ πάνω στα καπάκια των υπονόμων,
θα κάνουμε τατουαζιές και θα καυλώνουμε
μπινελικώνοντας το θεό, τους αγίους και την προθιέρεια της
δερμοστιξίας που ακούει στο όνομα tatoo psolomazohtr.

τέλος ως αποτέλεσμα των πολλών τατουάζ
η τρύπα του όζοντος πάνω από την ανταρκτική θα μεγαλώσει.

:/:


Δεν έχω πρόβλημα να μιλω με Ανθρώπους με Τατουάζ αλλά δεν μου αρέσει πάνω στο σώμα.Και η παραμικρη Ζωγραφική του Τατουάζ ακόμα και πεταλούδα ή αστεράκια να έχει δεν ειναι καθόλου σωστό.
σου έχουν καεί οι ανασφάλειες και δε θα δουλέψουν ούτε τα κόμπλεξ, γμτ. :(



Ο Θεός μας εδωσε το σώμα Καθαρό και όχι να το βλάπτουμε ή να φθείρουμε την εικονα του.
Xαϊβάνι 5-0

(ρε θεούσο, σε λάθος θρεντ γράφεις,
πήγαινε να ανοίξεις θέμα
"οι 10 εντολές - update")


Το λάθος βέβαια ο κάθενας μπορεί να το εκλογικεύει και να το θεωρεί φυσιολογικό.Οι επιλογες πάντα υπάρχουν.
γράφεις λες κ αυτοί που βαράνε τατού, έχουν βάλει στο κώλο σου το ξίφος των οιωνών
και μετά από κάθε τατουάζ λένε και απο ένα Θάντερ..!



Κάποτε έλεγα ότι όσες κανουν Τατουάζ είναι τσούλες.Αλλαξα γνώμη βέβαια και είπα ότι δεν πρέπει να είμαι απολυτος με τους Ανθρώπους.
τώρα μαλάκωσες.
δεν είναι chou-lee, απλώς είναι εξόλης και προόλης κ πρόπολης. :confused:

α, κ λίγο χαζουλάκι.

Η κοπέλα που κάνει τατουαζ μπορεί να καταλάβει ότι αυτο που έκανε στο σώμα της είναι λάθος και να σβήσει το Τατουάζ
Πέρασε μια παρέα κορίτσια με τατου και βρίζανε,
ο άσκοπος τα άκουσε και λέει "παλιόπαιδα"
αχαχαχαχχαχαχψ(:confused:)αα αχχαχαχαχαχα αχαχαχαχα χΑχαχαχχαχα ψ. (:confused:)
Όταν μια γυναίκα βωμολοχεί, ένας άντρας βάζει λιποζάν γεύση μάνγκο.
σωστά? σωστά..

γιατί τέτοια εμμονή με τις ΚΟΠΕΛΕΣ και τα τατού?
καμμένη σάρκα μυρίζει.

εμένα αν χτυπούσε κάποια γυναίκα το όνομά μου
στο μουν@κι της ή οπουδήποτε αλλού,
θα με σκάλωνε αρκετά. :redface:




Χαρακτηρισμούς και ταμπέλες δεν πρεπει να βαζουμε στους Ανθρώπους.
Έκαψες με αυτό 258 πίξελ στην amoled :confused:



Αυτο που λέω ισχυει και στον Αντρα και στην Γυναίκα
και στα πασχαλινά αρνιά με τις στάμπες,
και σε ο,τι έχει μολυβδοσφραγίδα? :worry::worry::worry:



Η γυναικα όταν έχει Τατουάζ στο σώμα και έχει και άσχημο Χαρακτήρα εδω φαίνεται ότι εχει έλλειψη σοβαρότητας και Απερίσκεπτη.
και ο μονόκερος είναι υπαρκτό ζώο και ζει στο κάμπο του Αγρινίου.


Το Τατουάζ στις κοπέλες δεν μου αρέσει καθόλου.
το τερμάτισες.



Εγω το θέλω το σώμα καθαρό ,πειράζει ?
κάθε μικρή, χαζή δημοσίευση σε κάνει λιγάκι πιο γραφικό, να ξες ..



for askopos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι τα τατουαζ αφαιρουνται με καποιον τροπο σωστα? Εγω θα ηθελα να κανω ενα tatoo χαμηλα στην κοιλια, οχι ιδιαιτερα μεγαλο, κατι διακριτικο. Νομιζω πως ειναι πολυ σεξυ και δεν κανει μπαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
1)
Αλλα πραγματικα θελω να μου πεις για τον ναυτικο! Γιατι ο ναυτικος ειναι λογικο να κανει τατουαζ; Πραγματικα δνε μπορω να το καταλαβω και εχω περασει και απο ναυτικη σχολη!

Εκτος απο τον Ποπαυ που διαβαζα πολυ μικρη και ειναι ενας λογος που εχω ταυτισει τα τατουαζ με τους ναυτικους (τι ποταπο επιχειρημα...οκ το παραδεχομαι) πιστευω οτι οι ναυτικοι ειναι κοσμογυρισμενοι, σκληραγωγημενοι και ολο και κατι πρωτοτυπο θα εχουν να σου διηγηθουν για τα ταξιδια τους. Πχ ανθρωπους που συναντησαν, διαφορετικους πολιτισμους, ο νοστος για την πατριδα τους, περιπετειες με τη θαλασσα, ο εγκλεισμος για μηνες μεσα σε ενα πλοιο.
Δεν ξερω, εμενα με εντυπωσιαζουν τετοια ατομα που ξεφευγουν λιγο απο τα συμβατικα στερεοτυπα της καθημερινοτητας που συνηθως ζουμε ολοι.

Απλα οπως σου ειπα το τατουαζ θελω να εχει για μενα μια σοβαρη ιστορια (ευχαριστη ή δυσαρεστη) απο πισω.
Κατι να λεει αυτο το τατουαζ.
Οκ σχετικα ειναι ολα θα μου πεις.
Και καποιος που φτιαχνει ενα τατουαζ πχ με το ονομα ενος σημαντικου του προσωπου κατι θα σημαινει γι αυτον.
Δεν αντιλεγω.
Νομιζω οτι ειναι η μειοψηφια αυτοι που κανουν ενα τατουαζ γιατι εχουν κατι βαθυτερο να δηλωσουν περα απο το να τραβηξουν απλα την προσοχη.
Συνηθως οι περισσοτεροι ανηκουν στην κατηγορια "Με παρασυρε το ρεμα..."
Το παραδειγμα με τους ισοβιτες και τους φυλακισμενους ηταν ενδεικτικο, απλα για να σου δειξω τι εννοω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κοιταξε, χωρις να ειναι λαθος αυτα που λες περι ναυτικων, ειναι συναμα λιγο φουσκομενα για την εποχη μας, πανε τα χρονια του Καββαδια και των ενλιμενισμων για ολοκληρο μηνα προκειμενου να ξεφωρτωσει το καραβι. Συγχρονος ομως, ταξιδεμενοι, σκληραγογιμενοι, μακρυα απο το σπιτι τους, να συναντανε προτοτιπες ιστοριες ειναι και πολλοι αλλοι επαγκελματιες. Πχ, ενας φιλος ειναι προγραμματιστης και τεχνικος (2 σε 1, τα κανει ολα και συμφερει) και δουλευει σε μια αντιστιχοι εταιρια, πανω απο 2 μηνες τον χρονο δεν βρησκετε στο σπιτι του, περσυ ας πουμε τον ειχανε στειλει στην Ζιμπαμπουε για 6 μηνες (αν δεν κανω λαθος στους μηνες), λες να μην συναντισε πολλα προτοτυπα πραγματα για τα δικα μας ματια;
Ασε που τα προτοτυπα βρησκονται και στους πιο απλοΐκους δρομους.

Αυτο που θελω να σου πω ειναι πως οι ναυτικοι και οι φυλακισμενοι ειναι απλα κατι που εχει ξεμεινει μεσα στα μυαλα μας λογο του οτι ητανε απο τους προτους που τα ειχανε, οι μεν φυλακισμενοι λογο του "κωδικα των φυλακισμενων", οι δε ναυτικοι γιατι ειχανε ταξιδεψει και τα ειχανε συναντισει σε διαφορους πολιτισμους και αποφασισαν οτι τους αρεσαν.

Ξερεις τι μπορει να ειναι ακομα πιο συμβολικο και να κουβαλαει μια πολυ μεγαλητερη ιστορια απο ενα τατου; Οι ναυτικοι παλιοτερα, οταν τρυπες στους αντρες δεν νοουνταν, οταν ειχανε ταξιδεψει σε ολη την γη κανανε μια τρυπα και φορουσαν εναν κρικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Καλα ναι εχεις δικιο σε αυτα που λες.
Μην κολλας, ομως, μονο στα παραδειγματα των φυλακισμενων και των ναυτικων που ανεφερα.
Οπως σου ειπα ηταν ενδεικτικα.

Απο κει και περα ο καθενας ξερει προσωπικα για τον εαυτο του για ποιο λογο το κανει και δεν ειναι υποχρεωμενος να δωσει εξηγησεις σε κανεναν.

Τη δικη μου οπτικη παρουσιασα απλα και προς το παρον επιμενω σε αυτην.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Επειδή μ' αρέσει όταν είμαι έξω να παρατηρώ τους ανθρώπους....μπορώ να πω ότι το να μην έχει πλέον κάποιος τατού είναι το extreme. Μέχρι και κάτι σάπιοι 1000 ετών έχουν χτυπήσει ένα....
Μ' αρέσει πάρα πολύ η διακόσμηση στο σώμα αλλά έχει παραγίνει το κακό...Κάνουν τατού όλοι!Μα όλοι! Είτε μπορούν να το στηρίξουν με το όλο τους στυλ είτε όχι! Χέσ.... μέσα δηλαδή! Τι να πω...Μόνο αστείες είναι πολλές περιπτώσεις:)

Άλλο θέμα...Τα μπανάλ σχέδια....Ιδίως στις γυναίκες.....Κάνεις που κάνεις τατού, κάνε τουλάχιστον και τίποτα πρωτότυπο! Βαρέθηκα να βλέπω γύρω μου το ίδιο κινέζικο σχέδιο, το ίδιο tribal, νεράιδες, λουλούδια και άλλα τέτοια γυναικουλίστικα.

Δεν θέλω να προσβάλω καμία-αν αλλά αυτή είναι η άποψη μου.
Σε λίγο θα καταλήξω να μη μ' αρέσει η διακόσμηση αυτή....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Επειδή μ' αρέσει όταν είμαι έξω να παρατηρώ τους ανθρώπους....μπορώ να πω ότι το να μην έχει πλέον κάποιος τατού είναι το extreme. Μέχρι και κάτι σάπιοι 1000 ετών έχουν χτυπήσει ένα....
Μ' αρέσει πάρα πολύ η διακόσμηση στο σώμα αλλά έχει παραγίνει το κακό...Κάνουν τατού όλοι!Μα όλοι! Είτε μπορούν να το στηρίξουν με το όλο τους στυλ είτε όχι! Χέσ.... μέσα δηλαδή! Τι να πω...Μόνο αστείες είναι πολλές περιπτώσεις:)

Άλλο θέμα...Τα μπανάλ σχέδια....Ιδίως στις γυναίκες.....Κάνεις που κάνεις τατού, κάνε τουλάχιστον και τίποτα πρωτότυπο! Βαρέθηκα να βλέπω γύρω μου το ίδιο κινέζικο σχέδιο, το ίδιο tribal, νεράιδες, λουλούδια και άλλα τέτοια γυναικουλίστικα.

Δεν θέλω να προσβάλω καμία-αν αλλά αυτή είναι η άποψη μου.
Σε λίγο θα καταλήξω να μη μ' αρέσει η διακόσμηση αυτή....


Ναι αλλά αυτό είναι υποκειμενικό.
Τι παέι να πεί "Κάνε κατι πιο πρωτότυπο"?
Εσένα δεν σου αρέσει, (ούτε εμένα μου αρέσει το tribal by the way), αλλά εκείνης που το έχει, της αρέσει.
Νομίζω πως το σωστό ειναι να κάνει ο καθένας το σχέδιο που αρέσει στον ίδιο, όχι στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Eγώ αν έκανα, θα έκανα ένα τέτοιο. Είναι και στο σημείο της βέρας, αμα θες το κρύβεις, έχει και κάποια εμηνεία. Μ'αρέσει. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδή μ' αρέσει όταν είμαι έξω να παρατηρώ τους ανθρώπους....μπορώ να πω ότι το να μην έχει πλέον κάποιος τατού είναι το extreme. Μέχρι και κάτι σάπιοι 1000 ετών έχουν χτυπήσει ένα....
Μ' αρέσει πάρα πολύ η διακόσμηση στο σώμα αλλά έχει παραγίνει το κακό...Κάνουν τατού όλοι!Μα όλοι! Είτε μπορούν να το στηρίξουν με το όλο τους στυλ είτε όχι! Χέσ.... μέσα δηλαδή! Τι να πω...Μόνο αστείες είναι πολλές περιπτώσεις:)

Άλλο θέμα...Τα μπανάλ σχέδια....Ιδίως στις γυναίκες.....Κάνεις που κάνεις τατού, κάνε τουλάχιστον και τίποτα πρωτότυπο! Βαρέθηκα να βλέπω γύρω μου το ίδιο κινέζικο σχέδιο, το ίδιο tribal, νεράιδες, λουλούδια και άλλα τέτοια γυναικουλίστικα.

Δεν θέλω να προσβάλω καμία-αν αλλά αυτή είναι η άποψη μου.
Σε λίγο θα καταλήξω να μη μ' αρέσει η διακόσμηση αυτή....


Αυτο ομως εγκειτε στην βλακεια πολων που το κανουν απλα λογο μοδας και δεν ξερουν καν τι ειναι αυτο που εχουν χτυπισει πανω τους (ιδικα με τα κινεζικα, ποσος και ποσος κοσμος νομιζει πως εχει την ταδε εννοια και στην πραξει το σχεδιο δεν υπαρχει η συμβολιζει κατι ασχετο! :P) και δεν πρεπει να "στιγματιζει" το τατου ως φιλοσοφια η γενικοτερα.

Eγώ αν έκανα, θα έκανα ένα τέτοιο. Είναι και στο σημείο της βέρας, αμα θες το κρύβεις, έχει και κάποια εμηνεία. Μ'αρέσει. :happy:


Η ερμηνεια παει ως προς το σημειο η για το 8; Και ποια ειναι; (αν δεν ειναι κατι προσωπικο σου και θες να μας πεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Η ερμηνεια παει ως προς το σημειο η για το 8; Και ποια ειναι; (αν δεν ειναι κατι προσωπικο σου και θες να μας πεις)

Είναι το άπειρο, όχι το 8. :) Είμαι φυσικούδι, άρα ερμηνεύει τον επαγγελματικό τομέα, αλλά και αν βρω ποτέ τον άνθρωπο της ζωής μου θα δείχνει το δέσιμο επ'άπειρο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Είναι το άπειρο, όχι το 8. :) Είμαι φυσικούδι, άρα ερμηνεύει τον επαγγελματικό τομέα, αλλά και αν βρω ποτέ τον άνθρωπο της ζωής μου θα δείχνει το δέσιμο επ'άπειρο. :)

Ναι έκανε μπαμ ότι ήταν το άπειρο. Έχω μια φίλη που έχει ακριβώς το ίδιο, σε παρόμοιο σημείο.
Είναι όμορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Είναι το άπειρο, όχι το 8. :) Είμαι φυσικούδι, άρα ερμηνεύει τον επαγγελματικό τομέα, αλλά και αν βρω ποτέ τον άνθρωπο της ζωής μου θα δείχνει το δέσιμο επ'άπειρο. :)

Ειναι τατου παγιδα ομως, ξερεις οτι οι περισσοτεροι θα πεσουν στην ιδια παγιδα με εμενα! :P
Βαλτου και ενα + απο μπροστα για να καταλαβενουμε οτι ειναι το απειρο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ειναι τατου παγιδα ομως, ξερεις οτι οι περισσοτεροι θα πεσουν στην ιδια παγιδα με εμενα! :P
Βαλτου και ενα + απο μπροστα για να καταλαβενουμε οτι ειναι το απειρο! :P

Χαχαχα, καλή ιδέα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γυρίζω την πλάτη μου στο μέλλον, και τι να δω; Τον Τσακνή να σου χαϊδεύει τα μαλλιά :hmm:


θα βγάλουμε κ τρίχες στις κρεατοελιές μας,
και θα πυκνώσουν τα φρύδια μας,
τα νύχια μας θα μεγαλώσουν απότομα (κ θα κιτρινήσουν)
και θα κάνουμε σεξ πάνω στα καπάκια των υπονόμων,
θα κάνουμε τατουαζιές και θα καυλώνουμε
μπινελικώνοντας το θεό, τους αγίους και την προθιέρεια της
δερμοστιξίας που ακούει στο όνομα tatoo psolomazohtr.

τέλος ως αποτέλεσμα των πολλών τατουάζ
η τρύπα του όζοντος πάνω από την ανταρκτική θα μεγαλώσει.

:/:


σου έχουν καεί οι ανασφάλειες και δε θα δουλέψουν ούτε τα κόμπλεξ, γμτ. :(



Xαϊβάνι 5-0

(ρε θεούσο, σε λάθος θρεντ γράφεις,
πήγαινε να ανοίξεις θέμα
"οι 10 εντολές - update")


γράφεις λες κ αυτοί που βαράνε τατού, έχουν βάλει στο κώλο σου το ξίφος των οιωνών
και μετά από κάθε τατουάζ λένε και απο ένα Θάντερ..!



τώρα μαλάκωσες.
δεν είναι chou-lee, απλώς είναι εξόλης και προόλης κ πρόπολης. :confused:

α, κ λίγο χαζουλάκι.

Πέρασε μια παρέα κορίτσια με τατου και βρίζανε,
ο άσκοπος τα άκουσε και λέει "παλιόπαιδα"
αχαχαχαχχαχαχψ(:confused:)αα αχχαχαχαχαχα αχαχαχαχα χΑχαχαχχαχα ψ. (:confused:)
Όταν μια γυναίκα βωμολοχεί, ένας άντρας βάζει λιποζάν γεύση μάνγκο.
σωστά? σωστά..

γιατί τέτοια εμμονή με τις ΚΟΠΕΛΕΣ και τα τατού?
καμμένη σάρκα μυρίζει.

εμένα αν χτυπούσε κάποια γυναίκα το όνομά μου
στο μουν@κι της ή οπουδήποτε αλλού,
θα με σκάλωνε αρκετά. :redface:




Έκαψες με αυτό 258 πίξελ στην amoled :confused:



και στα πασχαλινά αρνιά με τις στάμπες,
και σε ο,τι έχει μολυβδοσφραγίδα? :worry::worry::worry:



και ο μονόκερος είναι υπαρκτό ζώο και ζει στο κάμπο του Αγρινίου.


το τερμάτισες.



κάθε μικρή, χαζή δημοσίευση σε κάνει λιγάκι πιο γραφικό, να ξες ..



for askopos



Μέσα σε ένα θέμα όπου εκφράζεις ελεύθερα τις απόψεις σου σέβεσαι την γνώμη του άλλου χωρίς να προσβάλλεις και νομιζω ότι είναι γνωστό σε όλους και δεν χρειαζεται περαιτέρω επέκταση μιας και δεν δίνω απαντηση σε παιδιά του νηπιαγωγείου.Απο ότι παρατηρω στην συγκερκιμένη περίπτωση το στάδιο της πιπίλας ακομα δεν το έχουμε ξεπερασει.Μπορεί να βγήκαμε απο την κουνια και να περπατάμε με τα δυο πόδια απο οτι είμασταν αρχικά με τα τέσσερα πόδια όταν μπουσουλούσαμε στο πάτωμα αλλα το θέμα είναι ότι δυστυχως κάποιοι εμειναν στο στάδιο της νηπιακης ηλικίας και με το πανί γύρω απο το λαιμο ωστε να μην πας πεσει η μπουκια απο το στόμα και λερωθει το ρουχο.Το μυαλό αμοιβάδας ισχυει σε καθε περίπτωση όταν απλώνουμε σεντονια και σεντονάκια δίνοντας απαντησεις που δεν λενε τίποτα όπως οι δικές σου.Σε κάθε περίπτωση το να γραφεις μεγάλες απαντησεις χωρίς να λένε τίποτα αποδεικνύει επιπλεον το ποιος είναι το Χαϊβανι και το γαϊδουρι και ποιος είναι ο μπουλης που κλαίει όταν του παίρνουν την φρουτόκρεμα και το μπισκοτο μέσα απο τα χερια του.Εξάλλου με μυαλό αμοιβάδας ποτε κάποιος Ανθρωπος δεν είναι σε θεση να απαντησει εντος του θέματος,αλλα τέλος παντων εφοσον η φυση ευνοησε και τα ζωα περα απο τον Ανθρωπο ωστε να μπορουν και αυτα να εκφράζουν τις αποψεις τους τοτε δεν υπάρχει πρόβλημα.Επιβεβαιώνεις με την συγκεκριμένη απάντηση σου την παροιμία του Αϊνστάιν σχετικά με την ανθρώπινη βλακεία.Μπορουν και τα ζωα να συνεχιζουν χωρίς φυσικά να εχω πρόβλημα να πετάνε τις κοτσανες τους και να γίνονται συνεχώς ακάθεκτοι της μπουρδολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πάντως βρε Ψαραδέλλη, ενω γενικά συμφωνούμε, θέλω να μου πεις ειλικρινά: βλέπεις την Angelina Jolie ή την Megan Fox και σε χαλάνε τα τατουάζ τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μόλις πάω για σπουδές ή όταν τελειώνω θα κάνω σίγουρα τουλάχιστον ένα:D.γενικά τώρα αν διαλέξεις ωραίο σχέδιο άντρας ή γυναίκα το τατουάζ ταιριάζει και στους 2 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ξέρω αν κάνω στο μέλλον, πάντως μαρέσουν τα τατού και στα δύο φύλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.


Video related.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top