[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σιγά με το πλύσιμο φεύγει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν ήθελα να κάνω τα μαλλιά μου πορτοκαλί, σαν αυτά της φώτο (όχι απαραίτητα τόσο έντονα, αλλά οπωσδήποτε πορτοκαλί)

Lelooo Multipasss:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε κολλάμε σε πετσέτες γιατί λατρεύουμε κόκκινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Εγω παλι οταν τα ειχα κοκκινα [αγνο κοκκινο-αυτο που θεωρειται συμπληρωματικο για βαφες] διασκεδαζα απιστευτα με το να βαφω τα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Απλα ξεβαφει πολυ αλλα νταξει δεν ειναι πρόβλημα απλά λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Κορίτσια πείτε μου λίγο την γνώμη μας.

Επειδή είχα βάλει κάποια κιλά όταν έδινα -είχα και προβλήματα με τον κύκλο μου,αλλά τώρα όλα οκ-,
ξεκίνησα να πηγαίνω σε διατροφολόγο και έχω χάσει ήδη κάποια κιλά.

Όμως θέλω να κάνω συνδυαστικά και κάτι για να αυξάνει την κίνησή μου κάπως..
Αλλά όχι γυμναστική δεν την αντέχω με τίποτα. :P

Το περπάτημα 2-3 φορές την εβδομάδα αρκεί;
Μήπως γνωρίζετε και κανέναν ακόμα τρόπο άσκησης που να μην είναι ούτε επώδυνος,ούτε ακριβός,ούτε δύσκολος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
μια χαρά είναι το περπάτημα...αν μπορούσες να κάνεις και ποδήλατο θα βοηθούσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζετε και κανέναν ακόμα τρόπο άσκησης που να μην είναι ούτε επώδυνος,ούτε ακριβός,ούτε δύσκολος; :P

Σκούπισμα, σφουγγάρισμα, σιδέρωμα, ξεσκόνισμα όόόόόλα αυτά σε καθημερινή βάση - εκτός από σιδέρωμα. ή αν παίρνεις ρούχα φίλων σου για να' χεις σίδερο καθημερινά θα βοηθούσε.
Δε ξέρω αν κάνει κάτι τρελό, αλλά από το τίποτα καλά είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Εγώ θα ξεκινήσω κολυμβητήριο. Ψάξτο, όλοι οι δήμοι ή κάποιοι κοντινοί στην περιοχή σου θα έχουν δημοτικό κολυμβητήριο. Τα ποσά είναι περίπου 30 ευρώ το μήνα και πας όποτε θες και για όσο θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Κορίτσια πείτε μου λίγο την γνώμη μας.

Επειδή είχα βάλει κάποια κιλά όταν έδινα -είχα και προβλήματα με τον κύκλο μου,αλλά τώρα όλα οκ-,
ξεκίνησα να πηγαίνω σε διατροφολόγο και έχω χάσει ήδη κάποια κιλά.

Όμως θέλω να κάνω συνδυαστικά και κάτι για να αυξάνει την κίνησή μου κάπως..
Αλλά όχι γυμναστική δεν την αντέχω με τίποτα. :P

Το περπάτημα 2-3 φορές την εβδομάδα αρκεί;
Μήπως γνωρίζετε και κανέναν ακόμα τρόπο άσκησης που να μην είναι ούτε επώδυνος,ούτε ακριβός,ούτε δύσκολος; :P

Το περπάτημα πάντα κάνει καλό και οι ειδικοί λένε πως συνίσταται να περπατάμε το λιγότερο 30 λεπτά την ημέρα! Θυμάμαι σε μία συνέντευξη της, η Κοκκίνου είχε γυρίσει και είχε πει πως την περίοδο που είχε το πρόβλημα με τα κιλά(πριν πολλά χρόνια) κάθε μέρα έκανε περπάτημα για ώρες!! :thumbup:
(https://yxatzigeorgiou.blogspot.gr/2012/08/blog-post_6.html)
Αυτό που μπορώ να σου προτείνω είναι πέρα από το περπάτημα, να κινείσαι με ποδήλατο μέσα στην πόλη -εφόσον έχεις-...
Θα τα δείς ξαφνικά όλα να "ανεβαίνουν"!:P
Κάτι άλλο που είχα δοκιμάσει στη περίοδο της εξεταστικής για να εκτονώνομαι κιόλας ήταν το σχοινάκι! Πολύ καλή δουλειά, και πιστεύω πως εάν το συνδυάσεις με το περπάτημα θα δεις τη αλλάγη που επιθυμείς!
Το κολυμβητήριο είναι πολύ οικονομική λύση, καθώς έχουν και τη δυνατότητα ημερήσιας επίσκεψης όπου δεν είσαι υποχρεωμένη να καταθέτεις το 40άρι κάθε μήνα!! ;)
Βέβαια θέλει λίγο ψάξιμο γιατί από κολυμβητήριο σε κολυμβητήριο οι τιμές διαφέρουν ... Από την άλλη, αμα εκεί που μένεις έχει θάλασσα καθαρή πας εκεί για καμμιά βουτιά!
Μετά αυτό που μου άρεσε και το κατα ευχαριστήθηκα σήμερα, καθώς ήταν η πρώτη φορά που το δοκίμαζα - και παρεμπίπτοντος να πω πως δεν ήθελα να πάω στο γήπεδο - το τέννις!!!! Οι σχολές έχουν μειώσει τις τιμές τους και εάν τους πεις ότι είσαι και φοιτήτρια ίσως γλιτώσεις και την εγγραφή!!! Μπορείς να κάνεις και δοκιμαστικό να δεις εάν σου αρέσει...:D
Και τέλος για να μην ξεχνιόμαστε..... οι Δήμοι και τα προγράμματά τους!!! Πάρε τηλ να σε ενημερώσουν εάν ο Δήμος σου ή ένας κοντινός έχουν μαθήματα χορού, yoga, pilates κλπ....
Αυτά!!!!! ...Καλή επιτυχία στο ψάξιμο!!!!:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αυτό που μπορώ να σου προτείνω είναι πέρα από το περπάτημα, να κινείσαι με ποδήλατο μέσα στην πόλη -εφόσον έχεις-...
Θα τα δείς ξαφνικά όλα να "ανεβαίνουν"!:P
Το κολυμβητήριο είναι πολύ οικονομική λύση, καθώς έχουν και τη δυνατότητα ημερήσιας επίσκεψης όπου δεν είσαι υποχρεωμένη να καταθέτεις το 40 κάθε μήνα!! ;)
Βέβαια θέλει λίγο ψάξιμο γιατί από κολυμβητήριο σε κολυμβητήριο οι τιμές διαφέρουν ... Από την άλλη, αμα εκεί που μένεις έχει θάλασσα καθαρή πας εκεί για καμμιά βουτιά!
Μετά αυτό που μου άρεσε και το κατα ευχαριστήθηκα σήμερα, καθώς ήταν η πρώτη φορά που το δοκίμαζα - και παρεμπίπτοντος να πω πως δεν ήθελα να πάω στο γήπεδο - το τέννις!!!! Οι σχολές έχουν μειώσει τις τιμές τους και εάν τους πεις ότι είσαι και φοιτήτρια ίσως γλιτώσεις και την εγγραφή!!! Μπορείς να κάνεις και δοκιμαστικό να δεις εάν σου αρέσει...:D
Και τέλος για να μην ξεχνιόμαστε..... οι Δήμοι και τα προγράμματά τους!!! Πάρε τηλ να σε ενημερώσουν εάν ο Δήμος σου ή ένας κοντινός έχουν μαθήματα χορού κλπ....
Αυτά!!!!! ...Καλή επιτυχία στο ψάξιμο!!!!:thumbsup:[/FONT][/COLOR]
Αυτό για το ποδήλατο μου το έχουν πεί,ναι. Είναι πολύ ευχάριστο όντως. ^^
Σχετικά με το κολυμβητήριο που λέτε,
έχω ξανακούσει ότι κάνουν πολύ καλές τιμές,
απλώς δεν είμαι σίγουρη αν θα με βολέψει μακροπρόθεσμα.

Τέννις δεν έχω δοκιμάσει είναι η αλήθεια.
Το βρίσκω κουραστικό και κάπως μονότονο (:redface:),ενώ ο σύγχρονος χορός π.χ. μου αρέσει περισσότερο.

Μάλλον θα ξεκινήσω με πιο συχνό περπάτημα και ποδήλατο,έπειτα βλέπουμε.
Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina gk

Νεοφερμένος

Η marina gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
κοριτσια γεια σας,θελω βοηθεια σε ενα θεμα δυσκολοο!Το φυσικο μου μαλλι ειναι καστανο ανοιχτο!Το μαλλι μου τωρα μετα απο βαφες εχει χρωμα καστανο ουτε πολυ σκουρο ουτε πολυ ανοιχτο.Το θεμα ειναι οτι προσπαθω να το επαναφερω στο φυσικο και ακουγοντας συμβουλες διαφορων πηγα και εκανα ξανθες ανταυγιες!Το αποτελεσμα ειναι να εχω καστανο μαλλι με 5-6 τουφες ξανθες κατι το οποιο δε μ αρεσει καθολου!Τωρα αλλοι μ λενε αστο ετσι οπως ειναι μεχρι να ανοιξει και το μαλλι και οι ανταυγιες αλλοι μ λενε πηγαινε κανε και αλλες ανταυγιες ωστε να ειναι πιο ομοιομορφο το μαλλι...η αληθεια ειναι οτι δε ξερω τι να κανω γιατι πρωτη φορα ασχολουμε με ανταυγιες-ανοιγμα μαλλιου..καμια συμβουλη?ευχαριστω πολυ οποια με βοηθησει :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
κοριτσια γεια σας,θελω βοηθεια σε ενα θεμα δυσκολοο!Το φυσικο μου μαλλι ειναι καστανο ανοιχτο!Το μαλλι μου τωρα μετα απο βαφες εχει χρωμα καστανο ουτε πολυ σκουρο ουτε πολυ ανοιχτο.Το θεμα ειναι οτι προσπαθω να το επαναφερω στο φυσικο και ακουγοντας συμβουλες διαφορων πηγα και εκανα ξανθες ανταυγιες!Το αποτελεσμα ειναι να εχω καστανο μαλλι με 5-6 τουφες ξανθες κατι το οποιο δε μ αρεσει καθολου!Τωρα αλλοι μ λενε αστο ετσι οπως ειναι μεχρι να ανοιξει και το μαλλι και οι ανταυγιες αλλοι μ λενε πηγαινε κανε και αλλες ανταυγιες ωστε να ειναι πιο ομοιομορφο το μαλλι...η αληθεια ειναι οτι δε ξερω τι να κανω γιατι πρωτη φορα ασχολουμε με ανταυγιες-ανοιγμα μαλλιου..καμια συμβουλη?ευχαριστω πολυ οποια με βοηθησει :):D
Μπορείς να κάνεις πυκνές, λεπτές ανταύγειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
κοριτσια γεια σας,θελω βοηθεια σε ενα θεμα δυσκολοο!Το φυσικο μου μαλλι ειναι καστανο ανοιχτο!Το μαλλι μου τωρα μετα απο βαφες εχει χρωμα καστανο ουτε πολυ σκουρο ουτε πολυ ανοιχτο.Το θεμα ειναι οτι προσπαθω να το επαναφερω στο φυσικο και ακουγοντας συμβουλες διαφορων πηγα και εκανα ξανθες ανταυγιες!Το αποτελεσμα ειναι να εχω καστανο μαλλι με 5-6 τουφες ξανθες κατι το οποιο δε μ αρεσει καθολου!Τωρα αλλοι μ λενε αστο ετσι οπως ειναι μεχρι να ανοιξει και το μαλλι και οι ανταυγιες αλλοι μ λενε πηγαινε κανε και αλλες ανταυγιες ωστε να ειναι πιο ομοιομορφο το μαλλι...η αληθεια ειναι οτι δε ξερω τι να κανω γιατι πρωτη φορα ασχολουμε με ανταυγιες-ανοιγμα μαλλιου..καμια συμβουλη?ευχαριστω πολυ οποια με βοηθησει :):D

μπορεις να κανεις πολλες λεπτές ανταύγειες
ή να κανεις ντεκαπαζ ή σαμπουαν ντεκολοραντ ωστε να ανοιξει το βαμμενο κ μετα θα περασεις οποιο χρωμα σου αρεσει.απλα να ξερεις οτι θελει πολυ περιποιηση μετα απο τετοια διαδικασια με τα καταλληλα προιοντα,ειδικα αν εχεις λεπτη τριχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Εγώ λέω να το βάψεις στο φυσικό τους χρώμα και μετά να τα αφήσεις στην ησυχία τους.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina gk

Νεοφερμένος

Η marina gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
μπορεις να κανεις πολλες λεπτές ανταύγειες
ή να κανεις ντεκαπαζ ή σαμπουαν ντεκολοραντ ωστε να ανοιξει το βαμμενο κ μετα θα περασεις οποιο χρωμα σου αρεσει.απλα να ξερεις οτι θελει πολυ περιποιηση μετα απο τετοια διαδικασια με τα καταλληλα προιοντα,ειδικα αν εχεις λεπτη τριχα!
Εχω λεπτη και αδυναμη τριχα επισης εκανα πολυ καιρο ισιωμα με σιδερο οποτε δεν νομιζω να αντεξει το μαλλι μ:/:επισης δεν μπορω να τα βαψω στο φυσικο τους γιατι εχω τις ανταυγιες και θα βγει 50 χρωματα το μαλλι μου..μαλλον θα παω να κανω κι αλλες ωστε να μη φαινεται μεγαλη διαφορα με το υπολοιπο μαλλι..κι ας βγω ξανθουλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula00

Νεοφερμένος

Η Stavroula00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
λοιπον η καλητερη λυση ειναι να τα βαψεις ενα χρωμα για να μην τα ταλαιπωρεις βαψτα ενα χρωμα κοντα στο φυσικο οπως το 6.3 που ειναι λιγο ποιο ανοιχτο με 30 οξυζενε και μετα αστο να μακρυνει θα εχει μια πολλη ελαφρια διχρωμια αλλα μετα που θα εχουν παρει τα πανω τουσ μπορεισ ν τα περασεισ το φυσικο τουσ χρωμα παλι κι θα εισαι ετοιμη και εγω αθτο κανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πάντως να τα βάψεις σε κομμωτήριο, όχι μόνη σου.
Ήδη έχεις δύο χρώματα, θέλει επαγγελματική φροντίδα τώρα για να μην ξεφύγει το θέμα.
Αλλά δεν είναι τίποτα δύσκολο, στο κομμωτήριο θα ξέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ξεβαφή σε ένα σωστό κομμωτήριο και βάψιμο σε χρώμα κοντά στο φυσικό του.
Aυτό θα έκανα εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Βασικά με τόσα πειράματα αντοχής που έκανες στα μαλλιά .... πάλι καλά να λες!!
Άστα να ηρεμήσουν... άστα να μακρύνουν λιγάκι ώστε να παίρνεις τις ακρούλες τους μήνα με το μήνα και μέχρι το καλοκαίρι θα έχουν ηρεμήσει αρκετά!

Λύση 1:
Πήγαινε και κάνε αντάυγειες κοντά στο φυσικό σου με έναν τόνο πιο ανοιχτό ώστε να σε φωτίσει, και πες της κομμώτριας πάνω στις ξανθές να περάσει μια πιο σκούρα απόχρωση! -Άμα η κομμωτρια ξέρει τη δουλειά της το κάνει και με μεγάλη επιτυχία!!-:D

Λύση 2:
Αμα τώρα αποφασίσεις να κρατήσεις τις ξανθές ανταύγειες και να "πατήσεις" κι άλλες ώστε να φανεί πιο ομοιόμορφο το αποτέλεσμα, το αρνητικό είναι πως θα μπεις στη διαδικασία της ρίζας και της ανανέωσης... που ναι μεν γίνεται η ανανέωση κάθε τρίμηνο με εξάμηνο, απο την άλλη τώρα τρως ένα πακέτο ..... που σημαίνει πως το μαλλί σου θα διαλυθεί... θα είναι αδύναμο, θα σπάει εύκολα, ψαλίδες κλπ! Μην νομίζεις πως επειδή περνάμε μια βαφή ότι δεν ταλαιπωρούμε τα μαλλιά μας!!:worry:

Υ.Γ. 1 Μιας και το μαλλί σου είναι αρκετά αδύναμο οτιδήποτε και εάν κάνεις βρες μια κομμώτρια με εμπειρία στις βαφές που θα προσέξει την τρίχα σου και δεν θα περάσει απλά μια βαφή!!!
Υ.Γ.2: Δύο φορές την εβδομάδα βάλε στο πρόγραμμα σου να περνάς μια μάσκα στο μαλλί! Μπορείς να αγοράσεις ένα βαζάκι από τα καταστήματα που πουλάνε είδη κομμωτηρίου ή να φτιάξεις μόνη σου! Επίσης πολύ καλή ιδέα είναι να ζεσταίνεις λάδι να το εφαρμόζεις στα μαλλιά και να τα τυλίγεις για όση μπορείς είτε με μία πετσέτα είτε με μία μεμβράνη!
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top