[Στα αγγλικά] 31 τρόποι να κάνεις μια γυναίκα να χαμογελάσει

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Απλά του δίνεις το κοντρόλ της τηλεόρασης(χαμογελώντας) και του προσφέρεις στοματικό σέξ :P (εννοείτε με συμπόνια στοργή και προδέρμ) :P

Ζηλεύω θανατηφόρα...

Πώς κάνεις πίπ@ και χρησιμοποιείς και προδέρμ μαζί? Για να σπάει η μυρωδιά? Μετά δε θα'ναι σα να χεις φάει κουραμπιέ?
Μήπως για αυτό το στοματικό το λένε και μπουλκουμέ?

Βροντή...μαμά μου :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γιατί αυτό είναι εύκολο....
Απλά του δίνεις το κοντρόλ της τηλεόρασης(χαμογελώντας) και του προσφέρεις στοματικό σέξ :P (εννοείτε με συμπόνια στοργή και προδέρμ) :P

Nαι...γιατι εμεις ειμαστε μονο ενα ματσο ορμονες ε;;;:tongue: :beating:
Σουτ!!!!Δεν ακουω τιποτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
΄Ελα...μεταξύ μας είμαστε... Μπορείς να το παραδεχτείς βρε Μάριο :whistle: :P

Άσχετο αλλά αυτό πρέπει να το δείξω σε κάποιον και γρήγορααα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αν σου αρέσει να βγαίνετε μόνοι με την πρώην για ποτάκι, τότε τη νυν τι την θέλεις? Δεν είναι λίγο περιττή στη ζωή σου?

Υπαρχει η λακωνικη ερωταπαντηση και η ογκοδεστερη απαντηση. Αρχικα, για λογους εξοικονομησης χωρου, ας προτιμησουμε την πρωτη :) :





...Γιατι (πρεπει να ειναι περιττη); :redface: :hmm:


Υ.Γ: Το χειροτερο δεν ειναι οτι οι γυναικες θεωρουν οτι ειμαστε ενα ματσο ορμονες, και απλοϊκα οντα...Το χειροτερο ειναι οτι ειναι αληθεια και το εχουν καταλαβει και μας εκμεταλλευονται! :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Nαι...γιατι εμεις ειμαστε μονο ενα ματσο ορμονες ε;;;:tongue: :beating:
Σουτ!!!!Δεν ακουω τιποτα!!!!

σάμπως εμείς που είμαστε ένα μάτσο ορμόνες και άνω κάτω ορμόνες μάλιστα όλη την ώρα, μας ακούει κανείς?
μπααααααααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
@ Insomniac

Θεωρώ δεδομένο (με βάση την εμπειρία μου και την εμπειρία πολλών φίλων) ότι όταν δύο πρώην διατηρούν επαφή τότε τουλάχιστον ένας από τους δύο θέλει επανασύνδεση. Και ειδικά όταν βγαίνει κάποιος μόνος με την πρώην, είναι σαν να της δίνει συνειδητά ελπίδες. Τουλάχιστον όταν έχει και τη νυν μαζί, τηρεί κάποια προσχήματα.

Σκέψου, ακόμα κι αν είσαι 100% σίγουρος για τον εαυτό σου, είσαι σίγουρος και για την πρώην σου? Η κοπέλα σου θα ήθελες να βγαίνει μόνη για ποτό με κάποιον με τον οποίο μέχρι πριν λίγο έκανε σεξ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
@ Insomniac

Θεωρώ δεδομένο (με βάση την εμπειρία μου και την εμπειρία πολλών φίλων) ότι όταν δύο πρώην διατηρούν επαφή τότε τουλάχιστον ένας από τους δύο θέλει επανασύνδεση. Και ειδικά όταν βγαίνει κάποιος μόνος με την πρώην, είναι σαν να της δίνει συνειδητά ελπίδες. Τουλάχιστον όταν έχει και τη νυν μαζί, τηρεί κάποια προσχήματα.

Σκέψου, ακόμα κι αν είσαι 100% σίγουρος για τον εαυτό σου, είσαι σίγουρος και για την πρώην σου? Η κοπέλα σου θα ήθελες να βγαίνει μόνη για ποτό με κάποιον με τον οποίο μέχρι πριν λίγο έκανε σεξ?

* Συμφωνω οτι πολυ συχνα ετσι συμβαινει. Ακομα και ετσι να ειναι ομως, ή για να ειμαι ακριβης ακομα και στο 99% των περιπτωσεων να συμβαινει αυτο, εγω και παλι θα προσπαθουσα αρχικα τουλαχιστον (μεχρι να βεβαιωθω για το αντιθετο) να κρατησω επαφη με το ατομο με το οποιο για ενα διαστημα ημουν ευτυχισμενος και αποτελουσε εναν απο τους καλυτερους μου φιλους (γιατι εγω τουλαχιστον για να κανω μακροχρονια σχεση πρεπει το ετερομ ημισυ να το θεωρω και φιλη μου) Γιατι αλλιως, υπαρχει περιπτωση να την αδικησω, και αυτην και τη σχεση που ειχαμε. :)

* Το να ερχεται σωνει και καλα μαζι και η πρωην, ποσο μαλλον οταν σου εξηγησα οτι σχεδον βεβαιο ειναι οτι δεν θα εχει και τις καλυτερες διαθεσεις, το θεωρω ενδειξη μη εμπιστοσυνης. Ειναι σαν να ερχεται και ενας σωματοφυλακας μαζι μου για να εποπτευει την κατασταση.

* Να ξεκαθαρισω οτι εγω δεν το κανω αυτο, οποτε δεν με απασχολει αμεσα. Αλλα για θεωρητικους λογους, και επειδη μπορει να μου συμβει στο μελλον, αρεσκομαι να το αναλυω! ;)

* Δεν θα ηθελα να βγαινει με αυτον, οπως δεν θα ηθελα να βγαινει και με καποιον που μπορει να την γουσταρει, ή μπορει ενδεχομενως να τον γουσταρει αυτη στο μελλον, ή...Δεν εχει σημασια αυτο. Σημασια εχει ομως οτι δεν μπορω να κανω κατι για αυτο, ουτε και θα ηθελα, γιατι σημασια εχει τι ειναι σωστο/ πρεπον, καθως και καλο για τη σχεση μας. :)

* Εσυ θεωρεις σωστη συμπεριφορα να μην διατηρεις επαφη με ενα ατομο με το οποιο τα ειχες μονο και μονο επειδη τα εφτιαξες με καποιον αλλον; Δεν υποτιθεται οτι μια σωστη σχεση βασιζεται και σε αλλα στοιχεια εκτος του σεξ (σεβασμος, να περνας καλα, κτλ); Αυτα εξαφανιζονται οταν γνωριζεις καποιον αλλον ή απλα τα παραγκωνιζεις;

* Αν εχεις ηδη γινει με καποιον και βγαινετε για καποιους μηνες φιλικα, τοτε τι κανεις αν τα φτιαξεις με αλλην; Σταματας ή οχι; ;) :hmm:


Υ.Γ: Εγω σου ειπα να προτιμησεις την λακωνικη απαντηση, δεν ηθελες! :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
31 ways to make a girl smile!!!

1. Tell her she is beautiful

2. Hold her hand at any moment . . . even if its just
for a
second.

3. Hug her from behind

4. Leave her voice messages to wake up to.

5. Wrestle with her


6. don't go hang out with you ex when shes not
with you,
you might not relize how badly it hurts her.

7. If youre talking to another girl, when you're done talking, walk over and hug her and kiss her....let her know she's yours and they aren't.

8. Write her notes or call her just to say "hi"

9. Introduce her to your friends . . . as your girlfriend.

10. Play with her hair.

11. Pick her up (she loves it)

12. Get upset if another guy touches her and she
doesn't
like it

13. Make her laugh

14. Let her fall asleep in your arms.

15. If she's mad at you, kiss her.

16. If you care about her, then TELL HER

17. Every guy should give their girl 3 things: a
stuffed
animal(she'll hug it every time she goes to sleep),
jewelry
(she'll treasure it forever), and one of his t-shirts
(she'll most
likely wear it to bed) or sweatshirts sprayed with
his
cologne!! and flowers or something occasionally.

18. Treat her the same around your friends as you
do when
you're alone.

19. Look her in the eyes and smile.

20. Hang out with her on weekends

21.Kiss her in the rain (girls love this)

22.Kiss her just for the heck of it

23. If your listening to music, let her listen too.

24. Remember her birthday and get her something,
even if
its simple and inexpensive, it came from YOU. it
means all
the world to HER.


25. when she gives you a present on your
birthday,
Christmas, or just whenever, take it and tell her
you love it,
even if you don't (it'll make her happy.)

26. Always call her when you say you will, it may
not seem
like it, but it does hurt her and makes her think
you don't
care so call even if you can only talk for a minute.
Girls
don't necessarily have to have hour long
conversations
every night but its nice for us to hear your voice
even for a
quick hello.

27. Give her wat she wants

28. Recognize the small things . . . they usually
mean the
most.

29.dont hug her friends or your friends that are
girls
cause
she'll feel left out

30.hang out with her whenever you are free and u
should be
free to hang wit your girl friend all the time

31.If u care about her...SHOW her!






Εκατσα κ τα διαβασα ολα, δεν εχουν κι αδικο....;)
Αρκετά ενδιαφέρον:bleh:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το 14 επειγόντως για τη Giovanna! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εφτασέεεεεε
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Γιατί αυτό είναι εύκολο....
Απλά του δίνεις το κοντρόλ της τηλεόρασης(χαμογελώντας) και του προσφέρεις στοματικό σέξ :P (εννοείτε με συμπόνια στοργή και προδέρμ) :P
Και αν δεν βλέπει τηλεόραση και παίζει ανέλεητα WOW?:D

Πάντως μαρέσει που ασχοληθήκατε σοβαρά και με το κείμενο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Μου προσβαλεις το κειμενο!κ ξερεις πως θα βρεθεις::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το κείμενο είναι μια χαρά αν και παλιό. Άλλο είπα εγώ και ούτε αυτό είναι να το πάρετε σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
1. Χάϊδευε αμέριμνα τα μελτέμια της ώσπου να βλέπεις να λικνίζεται το νησάκι της με τον πιο απότομο κυματισμό στον ερχομό του απαράμιλλου νέκταρ της...

2. Αποκωδικοποίησε τους μουσικούς αναστεναγμούς της και γράψε τους στίχους στο κορμί της άγρια και ήμερα με εναλλαγές, που θα της αχρηστεύσουν το μελαγχολικό σιωπητήριο της μοναξιάς στα γεννέθλια του έρωτα σου, για να γεννήσεις με δροσιά ένα σι-ντι απο νυχτερινές φωτιές, και δώστης το με εξομολογούμενα μάτια..

3. Πριν τη βρεί το αναφιλητό φρόντιζε να της κλείνεις τα λυπητερά χειλάκια της με τα δικά σου για να μοιραστούν τα χείλια σας τη λύπη..

4. Να μη φεύγεις για να μη χρειάζεται να επιστρέφεις..

5. Να τη φυλακίζεις ψιθυρισμένα και να την απελευθερώνεις βροντερά..

6. Να δίνεις σημασία στις κορυφογραμμές της και να τη λυτρώνεις σα να σουνα Μεσσίας της...

8. Στο μέτωπο σου να γειτονέψει ο έναστρος ουρανός της..

9. Να είσαι ο σφυγμός των επιθυμιών της που ποτέ δε πρέπει να ελαφρύνει ο θόρυβος ..

10. Να γυμνάζεις το σώμα και να εκπαιδεύεις το αίσθημα..

11. Να περνάς μαζί της όλη τη νύχτα για να ακούς τις προσδοκίες της κοιτώντας το πηγάδι των ματιών της χωρίς διακοπή...

14. Να γίνεις έρμαιο της μοίρας παφλάζοντας λόγια αλλά κυρίως πράξεις που να καταδεικνύουν οτι αυτά τα 2 αλληλοσυμπληρώνονται..

16. Να της κάνεις παιδιά γιατί χανόμαστε (ως έθνος)

17. Οι οργασμοί σου να είναι παρατεταμένοι και στον έρωτα κάντη να πονάει για λίγο και μόλις ξεχνάει τον πόνο τότε ακριβώς να τη ξαναπονάς,λίγο...

18. Επιχείρηση "γαργάλημα στα πατουσάκια της" που να το διαδέχεται ερωτικό μασάζ κι ο,τι ήθελε προκύψει...(σμάϊλ φορ άουρς ιν δατ κέϊς-αφού κι εγώ χαμογελάω που το σκέφτομαι..αχχ)

19. Να φέρεις τη ζωή σου στα μέτρα να κουμπώσει με τη δική της..

20. Να της χαϊδεύεις με τα άκρα των δαχτύλων σου το μέτωπο,τα μαλλιά με ταυτόχρονα φιλούνια στο πρόσωπο,και τα χάδια να αφορούν στο όσο το δυνατόν περισσότερο ποσοστό επιφάνειας του σώματος της δίνοντας έμφαση στο εσωτερικό των μηρών,των γονάτων και στη περιοχή όπου τα μπουτάκια της είναι απαλούτσικα...αλλά όχι χαμηλότερα..

Τώρα εγώ τι να πω..? :confused: Γιατί βρε avaptiste..? Γιατί μας το'κανες αυτό καλό μου..? :/: Ξύπνησα σήμερα,θέλοντας μια αγκαλίτσα μόνο και τώρα που διάβασα το κείμενό σου,θέλω κι όλα τα παραπάνωωω.. :'( :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τώρα εγώ τι να πω..? :confused: Γιατί βρε avaptiste..? Γιατί μας το'κανες αυτό καλό μου..? :/: Ξύπνησα σήμερα,θέλοντας μια αγκαλίτσα μόνο και τώρα που διάβασα το κείμενό σου,θέλω κι όλα τα παραπάνωωω.. :'( :baby:

Ποιός σε εμποδίζει μπαρμπούτσαλο μου?

Ξέχασα ακόμα ένα:

Να της τραβάς και μια Χριστοπαναγία γιατί ακόμα κι αν δε γελάσει στιγμιαία κάποια μέρα θα συνειδητοποιήσει προς τί το καντήλιασμα :)

Πρόσχωμεεεεεν..του Κυρίου δεηθώμεν (θέ μου σχώρα με)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top