Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
οχι απλα βαριομουν ηταν βραδυ και δεν ειχα τι να κανω...και λεω αντε ας πω και εγω την ιστορια μου:D
κατευθειαν εσεις τα αγορια να βγαλετε ΤΑ συμπερασματα....:P
Παντως και γω που εχω μια ξαδερφουλα σ'ενα λυκειο καπου στα Σπατα μου εχει αναφερει για καποιες περιεργες σχεσεις μεταξυ κοριτσιων και για μια γνωστη της που ειναι δηλωμενη λεσβια(οσο σοβαρος μπορει να ειναι ενας αυτοπροσδιορισμος απο ενα μυξιαρικο:look:). Οπως και να 'χει μπραβο κοριτσια, προσωπικα ειμαι πολυ ικανοποιημενος με τη τροπη της εξελιξης των πραγματων. :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν μου εχει τυχει αλλα σιγουρα θα με εκανε να νιωθω καπως :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
οχι, αλλα θα γελαγα πραγματικα αν γινοταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Μου έχει τύχει να μου τη ''πέσει'' άτομο του ιδίου φύλου μια φορά στη ζωή μου και δεν είμαι καθόλου χαρούμενος για αυτό. Δεν έχω τίποτε απολύτως με αυτά τα άτομα, αλλά δεν είμαι και ευτυχής για αυτό που μου συνέβει. :(
Πρίν από κάτι μήνες με είχε φέρει ο δρόμος κοντά στη Βουλή, στην Αθήνα. Μιας και είχα τελειώσει τις δουλειές μου και ήμουν κοντά, είπα πρίν πάω να πάρω το τρόλλευ για να πάω στο σπίτι μου, να πάω μια βόλτα στον Εθνικό πάρκο. Μπήκα μέσα λοιπόν και περπάτησα προς τη λίμνη με τις πάπιες. Σε μια φάση έκατσα να κάνω ένα τσιγάρο σε ένα παγκάκι. Δεν είχε πολύ κόσμο. Μετά από λίγο, με πλησιάζει ένας ηλικιωμένος γύρω στα 60-65 και κάθεται δίπλα μου στο παγκάκι. Από την αρχή κάτι μου ''βρώμησε'', διότι όλα τα άλλα παγκάκια ήταν άδεια δίπλα... Μου πιάνει τη συζήτηση περί ανέμων και υδάτων. Εγώ απαντούσα μονολεκτικά, περίμενα να τελειώσει το τσιγάρο και να φύγω. Με ρώταγε πόσο χρονών είμαι, με τί ασχολούμαι και άλλα τέτοια, ενώ πέταγε και υπονοούμενα. Πρίν σηκωθώ να φύγω, βάζει το χέρι του στον ώμο μου :mad: :mad: χωρίς να του έχω δώσει κάποιο δικαίωμα και με ρώτησε κάτι άσχετο, - δε θυμάμαι. Πετάω το τσιγάρο κάτω και φεύγω χωρίς να απαντήσω. Ο θυμός μου δε περιγράφεται, στο τσάκ ήμουν να πλακωθώ μαζί του, αλλά ευτυχώς ενήργησα ψύχραιμα. Αναγνωρίζω ότι το λάθος μου ήταν ότι δεν σηκώθηκα να φύγω πιο πρίν, αλλά δεν ήμουν σίγουρος για το ποιόν του και στο κάτω κάτω γιατί να σηκωθώ να φύγω από τη θέση μου? Ποιός ήταν αυτός που θα μου χάλαγε την ηρεμία μου και θα με έτρεπε σε ''φυγή''? Τέλοσπάντων το γεγονός τελείωσε εκεί και ευτυχώς είχε αυτό το φινάλε και όχι κάτι πιο ''δραματικό''. :P (Π.Χ να πλακωθούμε στο ξύλο) Για μέρες ήμουν τσαντισμένος με αυτό που μου συνέβη και ''έβραζα'', αλλά τελικά έδωσα τόπο στην οργή.

Εσείς, έχετε κάποια παρόμοια εμπειρία? Αν ναι πώς το αντιμετωπίσατε?
Πραγματικά δεν είναι και ό,τι καλύτερο να σου την πέφτει ένας ηλικιωμένος έτσι στο άσχετο και με τέτοιον τρόπο!!!!!! :mad: Κι εγώ θα τον είχα σπάσει στο ξύλο!!!!!!!!! :D

Εμένα κατά κάποιο τρόπο μου έχει τύχει, πριν 3 χρόνια καθόμουν σε μια πλατεία με την αδερφή μου και μετά έρχεται μια γυναίκα με μούσια(:P) και τότε άρχισε να λέει να λέει να λέει και από τις πολλές λαλακίες που έλεγε ξέχασα τι έλεγε.
Καλόοοοοοο!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup: Μ' άρεσε πολύ αυτή η ιστορία.... Έσκασα να γελάω!!!!!!! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Με χουφτωνει μια φίλη μου κάπου κάπου, πιάνεται? :P

Σοβαρά να μου τα ρίξει κάποια, όχι, δεν έχει συμβεί.
Οι γονείς μου είχαν ενα γνωστό που την έπεφτε και στους δύο xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εμένα μου έχει συμβεί να μου την πέσει ένα αγόρι απ' το σχολείο μου. Ήταν ένα χρόνο μεγαλύτερός μου (ωραίο παιδί δεν μπορώ να πω) και με κοιτούσε συνέχεια επί ένα χρόνο. Εν τω μεταξύ, συχνάζαμε και στην ίδια καφετέρια και τα σπίτια μας ήταν κοντά. Αυτός με κοιτούσε συνέχεια στα διαλείμματα και μια μέρα που είχαμε κατεύθυνση εγώ και μια φίλη μου μιλούσαμε για τη Γ' Λυκείου (εμείς ήμασταν Β') και για τους μαθητές της. Φτάσαμε και σ' αυτόν και μου είχε πει η φίλη μου ότι αυτός είχε διώξει δυο κοπέλες που του την έπεσαν με πολύ άσχημο τρόπο. Μιλήσαμε και στο φέισμπουκ αλλά αυτός με είχε σβήσει απ' τις συνομιλίες την άλλη μέρα. Μετά, τον έπιασα στο δρόμο και του μίλησα για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα αλλά εγώ μπερδεύτηκα πιο πολύ. Και μια μέρα, μου έστειλε ένα μήνυμα στο άσχετο και με έβριζε!!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!!!!!!!! Τελικά δεν ξέρω αν μου την έπεφτε ή όχι ούτε καν αν με γούσταρε, αλλά το έγραψα... ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Μου είχε τύχει στο Λύκειο να με κοιτάζει έντονα και συνέχεια μια κοπέλα. Δεν μου έλεγε τίποτα φυσικά και δεν έδινα και το δικαίωμα. Ούτε καν που τησ πολυμίλαγα. Δεν έχω κάτι με τους ομοφυλόφιλους αλλά να πω την αμαρτία μου, την σιχαινόμουνα,κόμπλαρα δεν ξέρω. Απλά όταν την έβλεπα ήθελα να τρέξω μακρυά γιατί με κοίταγε περίεργα :( Είχε και φίλο για ξεκάρφωμα αλλά όλο το σχολείο ήξερε την ιδιαιτερότητα της.
Και άλλη μια φορά, μια παντρεμένη και με παιδί αλλά και αυτή λεσβία με κοίταγε και μου έκανε κοπλιμέντα. Από σεβασμό και μόνο της απάνταγα αλλά ήθελα να φύγω τόσο πολύ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
οχι δεν εχει τυχει κατι τετοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οχι.... ακομα :worry::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Αμεεε....και γω ημουν σε φαση του στυλ...εεε...ξεχασα το φως στο δωματιο μου ανοιχτο..θα παω και θα γυρισωω σε κανα 10αρι χρονια...χοχο
Το χειροτερο ειναι να το παθεις απο ατομα που δε το περιμενεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,820 μηνύματα.
Εγώ την έχω πέσει σε άτομο του ίδιου φύλου. :D
Ήταν πολύ "κάπως" η κατάσταση. :confused::/:

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ναι.Οι λεσβίες έχουν μια τάση να με ζαχαρώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,884 μηνύματα.
Εμένα μου κολλούσε ένας στον στρατό. Καλό παιδί, τον συμπαθούσα γιατί ήταν διαφορετικός και όλοι τον κορόιδευαν. Τουλάχιστον είχε το θάρρος να είναι αυτό που είναι.

Βέβαια, κάθε φορά που προσπαθούσε να μου αποδείξει πως αν δεν δοκιμάσω δεν μπορώ να ξέρω, εγώ του το ξέκοβα μαχαίρι. :P :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
στην 5ημερη...ηταν καποιες κοπελες απο αλλο σχολειο με...''αγριες'' διαθεσεις!ετοιμες ηταν να με βιασουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Αμέ, 2 φορές!
Την πρώτη φορά, η κοπέλα μου εξομολογήθηκε τα συναισθήματά της πολύ γλυκά (αν και δεν ήταν λεσβία) αλλα δεν με έκανε να νιώσω άβολα γιατι ήξερε και σεβόταν την δική μου προτίμηση..
Την δεύτερη φορά σε κλαμπ, συμφοιτήτριά μου που απλά "δοκιμαζόταν" σε όλα .. χορεύαμε, με πιάνει απο τη μέση,φέρνει το πρόσωπό της στο δικό μου και μου λέει με πρόστυχο ύφος:
-Πόσο θαρραλέα είσαι?
Eκεί τα χασα και της λέω έντρομα
-Καθόλου! και είμαι και πολύ συντηρητική..!! :D
Χαμογέλασε και δεν το προχώρησε...
Αρνητικές εμπειρίες δεν έχω, αλλά όπως σέβομαι τις επιλογές των άλλων έτσι θέλω να σέβονται και οι άλλοι τις δικές μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ανακάλεσα ήδη στη μνήμη μου 7 γερά πεσίματα (ένα τραγικότατο στα 17).Ε και κάμποσα πιο διακριτικά.Κάτι έχω και τους τραβάω σιγούρα.Ένας φίλος μου έλεγε πειρακτικά Πάνο είναι το λέγειν σου :). Το ένα πέσιμο φυσικά δε πιάνεται ακριβώς γιατί ανταποκρίθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pasquale

Νεοφερμένος

Ο Pasquale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ανακάλεσα ήδη στη μνήμη μου 7 γερά πεσίματα (ένα τραγικότατο στα 17).Ε και κάμποσα πιο διακριτικά.Κάτι έχω και τους τραβάω σιγούρα.Ένας φίλος μου έλεγε πειρακτικά Πάνο είναι το λέγειν σου :). Το ένα πέσιμο φυσικά δε πιάνεται ακριβώς γιατί ανταποκρίθηκα.
Φτου σου δεν ντρέπεσαι!!!!!!! χοχο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leclef

Νεοφερμένος

Η leclef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Όλοι μας χρειαζόμαστε λίγη συντροφιά, ένα χαμόγελο, αγάπη, καλοσύνη και άλλα τέτοια.. Ας μην παρεξηγούμε λοιπόν κάποιους που μας έχουν ανάγκη έστω και αν δεν μας ξέρουν.. Γιατί να μαστε τόσο καχύποπτοι, είναι προτιμότερο να πεθάνουμε απο μοναξιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Προς το παρων δεν μου την εχει πεσεις ατομο του ιδιου φυλου...:worry:...λετε να προσεχω μην με βρει κανα κακο στα γερονταματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top