Τι όνειρο είδατε χθες;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τωρα τελευταια το μονο που βλεπω ειναι θαλασσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που βλέπω είναι τους παλιούς μου συμμαθητές............ Γιατί?????

Βγάλε άκρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που βλέπω είναι τους παλιούς μου συμμαθητές............ Γιατί?????

Βγάλε άκρη..

Kαι εγω βλεπω το σχολειο μου τωρα τελευταια καμια φορα... Δεν ειναι τιποτα ή σου ελειψαν ή εχεις ζησει τοσα πολλα μαζι τους που σου ελειψαν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Kαι εγω βλεπω το σχολειο μου τωρα τελευταια καμια φορα... Δεν ειναι τιποτα ή σου ελειψαν ή εχεις ζησει τοσα πολλα μαζι τους που σου ελειψαν!:)

Μπααααα......

:bounce:

Υπάρχει μια μικρή περίπτωση να ξαναγυρήσω στα θρανία (ιεκ) ίσως γ' αυτό.... μπαίνει σιγά σιγά το μυαλό μου στο κλίμα......:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπααααα......

:bounce:

Υπάρχει μια μικρή περίπτωση να ξαναγυρήσω στα θρανία (ιεκ) ίσως γ' αυτό.... μπαίνει σιγά σιγά το μυαλό μου στο κλίμα......:D

Καλη επιτυχια τοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν είδα όνειρο :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
οτι με σκοτωσε μια γατα.........































....με μαχαιρι....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Είδα μια κατσίκα
και μασούσε ταραμά :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είδα στον ύπνο μου ότι καθόμασταν με το Τζορτζ Κλούνεϊ στη βεράντα μου και πίναμε καφέ! Δυστυχώς, όμως, άρχισε τα νιαουρίσματα η γάτα μου οπότε ξύπνησα για να της δώσω να φάει. Μας έκοψε στο καλύτερο (στο φιλί) το παλιόγατο. Δε βαριέσαι; Δεν καταλαβαίνει το καημένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είδα ότι απέτυχα σε κάτι πολύ σημαντικό για μένα και ξύπνησα λουσμένη με κρύο ιδρώτα.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είδα ότι πήγαινα ταξίδι... και έφτασα σε ένα κτίριο, δεν ήθελα να μπω μέσα αλλά έπρεπε να μπω γιατί τότε θα τέλειωναν όλα και θα ήμουν ελεύθερη-δεν ξέρω από τι- και τη στιγμή που πήγαινα να μπω... ξύπνησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Είδα πως είχα δώσει πανελλήνιες,είχαν βγει και τα αποτελέσματα κι ένας συμμαθητής μου μού ανακοίνωσε ότι πέρασα παιδαγωγικό στην Αλεξ/πολη..και μάλιστα μου τόνισε ότι είναι η σχολή των ονείρων μου.. Φυσικά,όταν ξύπνησα νόμιζα ότι είχα δώσει,όντως,πανελλήνιες και πέρασα στην παραπάνω σχολή..αλλά εντάξει,το σοκ κράτησε λίγο.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
οτι αρχισαν τα σχολεια νωριτερα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ειδα οτι ειμουνα αραχτος σε μια παραλία και επινα την φράππα μου στην απολυτη γαλήνη...ευσεβεις πόθοι δηλαδη...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Είδα ότι με έστειλε μήνυμα η πρώην μου και μου ζήτησε να βρεθούμε... (ασεβείς πόθοι δηλαδή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ειδα οτι ειχα παει για φαγητο με την οικογενεια μου και την οικογενεια του κολλητου του μπαμπα μου που μενει στην Αμερικη.... Εχει 2 παιδακια 5 χρονον... Λοιπον το ενα απο τα 2 η Πολη... εφυγε απο το τραπεζι κι αρχισε να τρεχει σε ενα στενο τι να φωναζουμε ολοι πολη πολη αυτη τιποτα! Τρεχω να την προλαβω αλλα η πολη αφαντη.. περνουσα διασταυρωσεις πεζοδρομια και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις... δεν ξερω τι εγινε μετα γιατ ξυπνησα... διοτι ηταν πολυ ζωντανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top