Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Πήρα κόκκινα γυαλιά" βρε Νεράιδα...
Η Εβελίνα Παπούλια είναι αυτή που σ'αρέσει. Εγώ πάντως την εκτιμώ σαν ηθοποιό από τουσ Δύο Ξένους, πολύ γέλιο...

Χαχαχα!
Το σκοτωσα ε?!:redface:
Ε σορρυ ρε συ Ρηνουλα....:redface:
Παντως ναι...μου αρεσει πολυ η Παπουλια απο ολες τις αποψεις...εαν το "γυριζα", θα της καθομουν!:redface:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν το'χα σκεφτεί έτσι...:hmm:
Όντως, έχει ωραίο σώμα για την ηλικία της και στυλ ενδιαφέρον...
Έχει και μια κόρη γύρω στα 10 η οποία της μοιάζει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν το'χα σκεφτεί έτσι...:hmm:

Ε, απλα ειπα οτι το εχω σκεφτει ΚΑΙ ετσι....(οχι ΜΟΝΟ ετσι...μην τρελλαινεσαι!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Δεν το'χα σκεφτεί έτσι...:hmm:
Όντως, έχει ωραίο σώμα για την ηλικία της και στυλ ενδιαφέρον...
Έχει και μια κόρη γύρω στα 10 η οποία της μοιάζει πολύ!

Το οποίο σημαίνει ότι όταν εγώ θα είμαι γύρω στα 30, αυτή θα είναι εικοσάρα... Pas mal...8):smoke::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ε, απλα ειπα οτι το εχω σκεφτει ΚΑΙ ετσι....(οχι ΜΟΝΟ ετσι...μην τρελλαινεσαι!:P)
Καλά, καλά... Σε πιστεύω...:worry:


Το οποίο σημαίνει ότι όταν εγώ θα είμαι γύρω στα 30, αυτή θα είναι εικοσάρα... Pas mal...8):smoke::P
Ναι, ναι. Εξασφαλίστηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγώ βλέπω την σειρά ''Μαρία η άσχημη'' ειδικά τώρα σε αυτά τα επεισόδεια που το σείριαλ έχει πάρει φοβερές διαστάσεις...!!!

¨Ενα άλλο αγαπημένο μου που δεν χάνω με τίποτα επισόδειο...είναι τα ''Μαύρα Μεσάνυχτα'' το οποίο έχει πάρει τρελή τροπή!
Θιλβήηηηηηηηηηηηηηηηη... :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
μ αρεσουν παρα πολυ οι singles καιτα μαυρα μεσανυχτα.
πραγματικα τα απολαμβανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
"Εκείνες και εγώ"


Ζάχος Δόγκανος και τα μυαλά στα μίξερ... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
μαύρα μεσάνυκτα
γείτονες
φάρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Βλακ Άντερ στο sevenX.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τι θυμήθηκα πρωί πρωί, "Της Ελλάδος τα παιδιά", μικρή ήμουν φανατική τηλεθεάτρια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω βλεπω "Πηρα Κοκκινα Γυαλια" (και αυτος μοιαζει τρελα με τον Gael Garcia Bernal, εεεε?) και Singles. Και προχτες ξεκινησα τα Υπεροχα πλασματα και μου αρεσει πολυυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εγώ βλέπω Singles και Αν υπήρχες θα σε χώριζα. Καμιά φορά αν δε βαριέμαι βλέπω και Γοργόνες. Αυτά από τα ελληνικά... Από τις ξένες σειρές βλέπω φανατικά Lost, Prison Break και καμιά φορά Nip Tuck και Desperate Housewives.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
"ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΌΣΜΟ"
"ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannaki

Νεοφερμένος

Η joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
λοιπον εχουμε και λεμε:
one tree hill (εχω τρομερο κολλημα με αυτη τη σειρα)
nip/tuck
friends
complete savages
party of five
gossip girl κ.α.
επισης:
2 ξενοι
υπεροχα πλασματα
ιχνη
s1ngles κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
How I met your mother.
Dexter.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Τι κρίμα που τελέιωσαν (ελπίζω για φέτος) τα "Μαύρα Μεσάνυχτα" :(
Με ποιόν Ζαν Γκλόντ θα γελάω τώρα???
Θυλβή μουυυυυυυυυυυυυυυυ :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Τα all-time-classic Φιλαράκια, το South Park, το 30 Rock και το The Big Bang Theory (τέτοιο geek που 'μαι!) από κωμικές. Κι έπειτα το Battlestar Galactica, το Heroes και το Prison Break.

Αν και το Heroes νομίζω κατάντησε αρκετά χαζό στα τελευταία επεισόδια και μάλλον θα το βλέπω για να γελάω πλεόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Φιλαράκια...:clapup::clapup::clapup:
Δεν ξέρω αν θα καταφέρουν να γυρίσουν ποτέ κάποια καλύτερη σειρά...Ένας κι ένας οι πρωταγωνιστές...
Τώρα Lost, Prison Break και Heroes πολύ καλά αλλά όσο αυξάνονται οι κύκλοι οι υποθέσεις τους ξεχυλώνουν...:/:
Από Ελληνικά οι κλασσικοί Απαράδεκτοι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Κι έπειτα το Battlestar Galactica


Εύγε νέε μου! Θα πας μπροστά! Εξαιρετική επιλογή! Ήδη σε συμπάθησα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top