Συζητήσεις για pdf αρχεία και readers

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
ιοι σημειωσεις σε προτζεκτορα φαινονται αν τις ανοιξουμε;

Λογικα ναι, αφού ότι φαίνεται στην οθόνη του υπολογιστή θα δείχνει ο προτζεκτορας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
υπαρχει τροπος επεξεργασιας ενος πδφ εκεινη τη στιγμη; χωρις μετατροπη σε γορντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
νομιζω οχι
αυτη ειναι αλλωστε η χρηση του pdf..
να μην μεταβαλλεται ευκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
hello,δεν ειμαι σιγουρη εαν ταιριαζει με αυτο το θεμα but here it comes
εχω προβλημα με τον adobe reader.αφοτου κατεβασα την εκδοση 11.0.03. ενω τα pdf αρχεια που ανοιγω μεσω ιντερνετ αμεσα φαινονται κανονικα οσα εχω αποθηκευσει ανοιγει μονο ενα αδειο pdf παραθυρο. το ξαναεγκατεστησα, το απεγκατεστησα εβαλα μια παλαιοτερη εκδοση αλλα παλι το ιδιο.δεν μπορω να δω κανενα αποθηκευμενο pdf αρχειο. ιδεες; thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
hello,δεν ειμαι σιγουρη εαν ταιριαζει με αυτο το θεμα but here it comes
εχω προβλημα με τον adobe reader.αφοτου κατεβασα την εκδοση 11.0.03. ενω τα pdf αρχεια που ανοιγω μεσω ιντερνετ αμεσα φαινονται κανονικα οσα εχω αποθηκευσει ανοιγει μονο ενα αδειο pdf παραθυρο. το ξαναεγκατεστησα, το απεγκατεστησα εβαλα μια παλαιοτερη εκδοση αλλα παλι το ιδιο.δεν μπορω να δω κανενα αποθηκευμενο pdf αρχειο. ιδεες; thanks

Αν δοκιμάσεις να τα ανοίξεις με κάποιο άλλο πρόγραμμα (λ.χ word) ανοίγουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Αν δοκιμάσεις να τα ανοίξεις με κάποιο άλλο πρόγραμμα (λ.χ word) ανοίγουν?
ανοιγουν με....τα παραξενα γραμματακια αριθμους/δεν ειναι αυτο που κατεβασα. βασικα δοκιμασα κατι για κωδικοποιηση που ειχε ως επιλογες ολες και παλι τα γραμματακια κλπ
(ειμαι ολιγον τι ασχετη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αυτό θα λεγα τώρα. Πριν σου τα άνοιγε κανονικά?
πριν? με word μου τα ανοιγει "κωδικοποιημενα" ή κατι τετοιο. βασικα απο τη στιγμη που κατεβασα το νεοτερο adobe reader ειδα το προβλημα αλλα και μετα δε διορθωθηκε δεν ξερω που μπορει να εχω κανει κατι λαθος.
ελεγα να μην παω σε νεο προγραμμα μη φαω τα μουτρα μου με την ανικανοτητα μου-μπας και μεινω στα γνωστα
ευχαριστω guys
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top