Πρώτη φορά: απορίες

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Ας του το πει. Ειδάλλως ο τυπος θα νομιζει ότι η κοπελα θέλει ... αλλα πρέπει να νιώσει ασφάλεια πρωτα και οικειοτητα κτλπ οποτε θα προσπαθησει προς αυτή την κατευθυνση και εμεις θα λέμε ότι είναι ανυπόμονος και αναίσχυντος :D
Ε πιστεύω βρε Devil μου πως στα 24 του θα έπρεπε να το καταλαβαίνει και από μόνος του, εξάλλου θα πέρασε κι εκείνος από αυτό το στάδιο πιο μικρός...
΄Οσο για το τελευταίο που λες, δεν νομίζω πως θα γίνει κάτι τέτοιο, είναι ολοφάνερο πως δεν έχει ειλικρινή αισθήματα για τη θεματοθέτριά μας και απλά θέλει να κάνει εύκολο σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,972 μηνύματα.
Μπα διαφωνώ. Από μονος του κάποιος να καταλαβει τι έχει η άλλη στο μυαλο της δεν είναι δικη του ευθυνη. Μπορει να είναι ικανοτητα κάποιου αλλα όχι υποχρέωση και ευθυνη του.


Είναι σαν να μου λες ότι παιρνει κάποιος ή κάποια τηλεφωνο και ρωτάει για ποτάκι ο άλλος ή η άλλη απαντάει ότι δεν μπορει και το πράγμα μενει εκει. Εκεινος που έκανε την προταση δεν είναι υποχρεωμένος να πιστευει ότι η άλλη πλευρα ήθελε και δευτερη προταση και δεν προχωρησε επειδή απλα ντρεποταν ή δεν ηθελε.


Κατά τα αλλα σχετικά με το σεξ ... προφανως και μ αρεσει το ευκολο σεξ και εμένα. Τι να μ αρέσει δηλαδή να μου βγάλει τη πιστη η άλλη με τα κολληματά της; όταν δεν είναι κιολας μικρή στην ηλικια ;;; μονο αν είναι δικαιολογειται.


Μπορει να το βλέπω διαφορετικά εγώ ίσως που ειχα και έχω ποικιλια. Άλλος ή άλλη μπορει να το βλέπει διαφορετικά. Δικαιωμα τους. Αυτά τα συζητάμε εξαρχής για να ξέρουμε τι μας γινεται. Οποτε κανεις δεν μπορει να καταλαβει κατι από μονος του .... δεν μπορει να ξέρει το δικο μου ή το δικο σου παρελθον.


YΓ Να ξεκαθαρισω βεβαια ότι το ευκολο σεξ μ αρεσει στα πλαισια των δικαιωμάτων και του σεβασμου της προσωπικότητας και της άλλης πλευράς. Καμια δεν πιέζεται με ακατάλληλο τροπο να κάνει κατι που δεν επιθυμει. Κατά τα αλλα είμαι υπερ του ευκολου σεξ και της σεξουαλικής απελευθερωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τοίχο τοίχο κορίτσια ο devil κυκλοφορεί κι οπλοφορει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,972 μηνύματα.
Τοίχο τοίχο κορίτσια ο devil κυκλοφορεί κι οπλοφορει.


Αφήστε βρε τα κορίτσάκια να χαρούν και να περάσουν καλά .... τοιχο τοιχο η μία .... οι άλλες πέσανε να φάνε το άλλο το παιδάκι ότι είναι απαράδεκτος ανυπόμονος και δεν ξερω και εγω τι άλλο. Η ζωη είναι μικρη .... μην τα υπερ- αναλυετε όλα. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top