Άδεια των windows και αναβάθμιση

Simos_Moss

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Άκουσα ότι τα Windows 10 θα είναι δωρεάν μετά από κάποιο χρονικό διάστημα, επειδή θέλω να τα κουμπώσω, μιας και ακούω τα καλύτερα λόγια, γνωρίζει κανείς να μου πει μερικά πράγματα, όπως π.χ. αν είναι εντελώς δωρεάν, επίσης αν δεν θα μου ζητάει αύριο - μεθαύριο ευρώπουλα για να συνεχίσω να τα φοράω και ένα άλλο είναι το πόσο πιο γρήγορο είναι από την έκδοση 8.1;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν έχεις Windows 7,8 η 8.1 και κάνεις upgrade μέσα σε ένα χρόνο από την κυκλοφορία των 10 θα είναι δωρεάν lifetime. Αυτό λένε ότι θα ισχύει ακόμη και για πειρατικά windows.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Η δικη μου απορια ειναι η εξης: Αν κανω upgrade στα 10 απο τα 7 pro, θα καταληξω με τα 10 pro ή με τα home edition;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχουν ακόμα ειδικές εκδόσεις τα Win10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top