Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ποια ειναι τα ελληνικα νησια που εχετε επισκευτει;ποιες οι εντυπωσεις σας;ποιο σας αρεσε ποιο πολυ;εγω παλι εχω παει στη μυκονο και στη κερκυρα!ενα εχω να σας πω:εκλαιγα οταν ηταν να φυγουμε:'(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Λοιπόν έχω πάει: Kέρκυρα ( μαγικάααα Ιόνιο 4ever!), Μύκονο ( χάλια :P), Άνδρο( από εκεί είμαι..δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά :D), Σαντορίνη (υπέροχη...), Κρήτη( δεν μου άρεσε τόσο γιατί είχαμε πάει Ηράκλειο που μου θύμισε έντονα Πειραιά),Ρόδο( τέλειααα :D)και Τήνο(δεν ενθουσιάστηκα) και χμ...αυτά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εχω παει:
-Παρο/Αντιπαρο (καμια 15αρια φορες :P)
-Nαξο (ετσι κι ετσι)
-Κουφονησια (ερημια απολυτη)
-Ανδρο (καλουτσικα ητανε)
-Σκιαθο (ωραια, αλλα ΠΟΛΥΣ κοσμος ρε παιδι μου)
-Σκοπελο (δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα :P)
-Τηνο (καλουτσικη)
-Κεφαλλονια (απλα ΤΕΛΕΙΑ :D)
-Ζακυνθο (την περιμενα καλυτερη)
-Λευκαδα (φοβερες παραλιες :no1: )
-Κερκυρα (πολυ ομορφο νησι, ειδικα αν πας στα λιγοτερο "τουριστικα" του μερη)

Σε γενικη εντυπωση κερδιζει με διαφορα το Ιονιο! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κέρκυρα
Μύκονος
Σαντορίνη
Κρήτη
Κεφαλλονιά
Λευκάδα
Νάξος
Χίος
Ζάκυνθος
Κια πολλά άλλα πιο μικρή, αν θυμηθώ μετά θα τα βάλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Λοιπόν έχω πάει: Kέρκυρα ( μαγικάααα Ιόνιο 4ever!), Μύκονο ( χάλια :P), Άνδρο( από εκεί είμαι..δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά :D), Σαντορίνη (υπέροχη...), Κρήτη( δεν μου άρεσε τόσο γιατί είχαμε πάει Ηράκλειο που μου θύμισε έντονα Πειραιά),Ρόδο( τέλειααα :D)και Τήνο(δεν ενθουσιάστηκα) και χμ...αυτά! :)

θελεις να πλακωθουμε κοπελια?????:mad::mad::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konfou

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εγώ έχω πάει μόνο σε Τήνο, Λέσβο κ´ Κέρκυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
θελεις να πλακωθουμε κοπελια?????:mad::mad::P:P:P


Ναι, έλα ρε αν σου βαστάει :P
Καλά καλά η Κρήτη και ειδικά το Ηράκλειο είναι πανέμορφα!!!! Παίζει να είναι και το πιο εξώτικο μέρος που έχω επισκεφθεί...:)


(εντάξει τώρα?? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ναι, έλα ρε αν σου βαστάει :P
Καλά καλά η Κρήτη και ειδικά το Ηράκλειο είναι πανέμορφα!!!! Παίζει να είναι και το πιο εξώτικο μέρος που έχω επισκεφθεί...:)


(εντάξει τώρα?? :P)

καλα το πας..... για συνεχισε μ' αρεσει.....:P:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ναι, έλα ρε αν σου βαστάει :P
Καλά καλά η Κρήτη και ειδικά το Ηράκλειο είναι πανέμορφα!!!! Παίζει να είναι και το πιο εξώτικο μέρος που έχω επισκεφθεί...:)

Έτσι!!!!Τέλεια!!!:jumpy::jumpy::jumpy::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πλακα-πλακα, Κρητη δεν εχω αξιωθει ακομα να παω και θα ηθελα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ε, καλά τώρα... :P

Επίσης να προσθέσω πως είχε μαγικές αμμουδιές..:P
Και το κλίμα ήταν πολύ ευχάριστο.. και φυσικά και θα ξαναπάω! Ηράκλειο ftw!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazmoisiades

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά τα ωραιότερα τοπία μακράν θεωρώ πως βρίσκονται στο, κατά τη γνώμη μου, πιο μαγευτικό νησί των μικρών Κυκλάδων, τη Δονούσα. (Φωτογραφικό υλικό για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει στην ιστοσελίδα του σχολείου:
https://gym-donous.kyk.sch.gr )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette

Νεοφερμένος

Η Ιουλιέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγω ειμαι απο την Κρητη! Μακαρι να τα εκτιμησω κι εγω ολα αυτα που σας φανηκαν τοσο ωραια... Οταν ζεις απεναντι απο τη θαλασσα σ'ολη σου τη ζωη δε σου φαινεται τιποτα το σπουδαιο...
Προσωπικα εχω ταξιδεψει πιο πολυ στην ηπειρωτικη Ελλαδα οπου εκει κι αν ειναι ολα τα λεφτα! Εχω παει κ στη Ναξο αλλα δεν το θυμαμαι γιατι ημουν 6 χρονων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Παιδιά τα ωραιότερα τοπία μακράν θεωρώ πως βρίσκονται στο, κατά τη γνώμη μου, πιο μαγευτικό νησί των μικρών Κυκλάδων, τη Δονούσα. (Φωτογραφικό υλικό για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχει στην ιστοσελίδα του σχολείου:
https://gym-donous.kyk.sch.gr )
Εχω παει, εχω παει! :jumpy: Το 2000 οταν καναμε.... tour οικογενειακως στα Κουφονησια με τον θρυλικο Σκοπελιτη! :P Πραγματικα πολυ ωραια, αν και τοτε δεν υπηρχε καθολου τουριστικη υποδομη! Συγκεκριμενα 3 ταβερνες ειχε ολες κι ολες η Δονουσα! Μου εχουν πει οτι εχει αναπτυχθει πολυ απο τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Κρήτη(ηράκλειο)
Ύδρα
Ζάκυνθο
Λευκάδα
Σαντορίνη

Θέλω να πάω κ σε άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πάρο, Νάξο, Τήνο, Κέρκυρα, Θάσο, Ζάκυνθο, Λευκάδα, Σαλαμίνα, Άνδρο, Μυτιλήνη, Εύβοια:P, και Κρήτη (τα Χανιά δεν μου άρεσαν καθόλου, το Ηράκλειο ήταν τέλειο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*MARAKI*

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
σας ζηλευω κι εγω θελω να παω σε τοσα νησια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Σίφνο,
Ρόδο,
Λευκάδα,
Ζάκυνθο,
Κέρκυρα και Μυτιλήνη (όταν ήμουν 5 μηνών :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Σκιάθος(twice)
Μύκονος
Τήνος
Σύρος
Λέσβος
Σκόπελος
Αλόννησος

Εκτός από το να πάω νοτιανατολικότερα στην υδρόγειο, πρέπει να επισκεφτώ κι άλλα νησιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Επτάνησα: Κέρκυρα, Ζάκυνθος

Κυκλάδες: Σαντορίνη, Πάρος - Αντίπαρος

Δωδεκάνησα: Ρόδος (5ήμερη με το σχολείο)

Αργοσαρωνικός: Ύδρα, Πόρος (επίσης σε λίγες μέρες θα πάω 3ήμερο στην Αίγινα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top