Απόψεις του Κώστα Τσόκλη για τους βιαστές και τους παιδόφιλους

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δειτε δηλωσεις του Τσοκλη στη Νετ.. περι βιαστων,παιδεραστων κλπ..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αμαν... Κι εγω το ειδα αυτο το βιντεο και καραφλιασα... Ηθελα να το ανοιξω και ξεχωριστο θεμα...

Συγνωμη αλλα τετοιοι ανθρωποι ειναι επικινδυνοι για την κοινωνια...

Πραγματικα αηδιασα με τετοιου ειδους αποψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συγνωμη αλλα τετοιοι ανθρωποι ειναι επικινδυνοι για την κοινωνια...
αυτος ειναι και αρχι-καθηγητης στο πανεπιστημιο μακεδονιας..

επιβραβευση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αυτος ειναι και αρχι-καθηγητης στο πανεπιστημιο μακεδονιας..

επιβραβευση..

Αχα... Ωραια... Τετοιο κοσμο εχει το ΠΑ.ΜΑΚ.???

Πωπω... Τι κοσμο εχουμε πια να μας διδασκει??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Αχα... Ωραια... Τετοιο κοσμο εχει το ΠΑ.ΜΑΚ.???

Πωπω... Τι κοσμο εχουμε πια να μας διδασκει??:worry:

Το χειρότερο είναι οτι τον πληρώνουμε κιόλας .

Οι δηλώσεις του, δεν επαρκούν προκειμένου το αρρωστημένο του μυαλό να εξεταστεί ;

Ακόμα και ο τρόπος που του χαρίστηκε η έδρα είναι υπο αμφιβολία.

Θεωρώ ντροπή να ανοίγει το στόμα του και απλά να μιλάει λέγοντας ότι του κατέβει.

Μα δεν υπάρχει και κάποιος να τον σταματήσει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Εγω θεωρώ οτι εκφράζει τις απόψεις πολλών. Ειδικά αυτο το "η κοπέλα τον ήθελε το βιασμό γιατί έβγαλε έξω τα βυζιά της" είναι μια διαδεδομένη άποψη από ανθρώπους αυτής της ηλικίας - συνήθως όμως κατώτερης μόρφωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Δεν είναι όμως διπλά σοκαριστικό ότι την έφερε εκεί την συζήτηση ξεκινώντας από το βιασμό του 11χρονου κοριτσιού? Συνειρμοί που απλώς μας βολεύουν για να δικαιολογηθούμε........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγω θεωρώ οτι εκφράζει τις απόψεις πολλών. Ειδικά αυτο το "η κοπέλα τον ήθελε το βιασμό γιατί έβγαλε έξω τα βυζιά της" είναι μια διαδεδομένη άποψη από ανθρώπους αυτής της ηλικίας - συνήθως όμως κατώτερης μόρφωσης.

τα βγαζει εξω για ερωτικη σεξουλικη επαφη ισως,,ή απλα ενα βλεμμα..
παντως οχι βιασμο,ο οποιος ειναι αναγκαστικη ερωτικη επαφη παρα την θεληση ..


για να μιλησουμε λιγο ρεαλιστικα δηλαδη..


αλλο η ερωτικη σεξουλικη επαφη,αλλο ο βιασμος,,
οσο πιο εξυπνος εισαι,τοσο περισσοτερο το καταλαβαινεις..

γιαυτο πρεπει να προσεχουν και οι γυναικες και να 'ρυθμιζουν" την προκλητικοτητα τους,γιατι μπορει να καταληξει σε και επαφες χωρις τη θεληση τους..και ενα ερωτικο παιχνιδι να καταληξει εφιαλτης..

εχετε ισχυρες δυναμεις γυναικες,προσεχετε που και πως τις χρησιμοποιειτε..
για το καλο και των ανδρων και των γυναικων..

Δεν είναι όμως διπλά σοκαριστικό ότι την έφερε εκεί την συζήτηση ξεκινώντας από το βιασμό του 11χρονου κοριτσιού? Συνειρμοί που απλώς μας βολεύουν για να δικαιολογηθούμε........
καλα αυτοειναι απλως διεστραμμενο,..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Μωρέ εγώ το καταλαβαίνω. Όμως οι άντρες της ηλικίας του, ειδικά αν έχουν μεγαλώσει σε χωριά με τις γνωστές απόψεις, το θεωρούν πρόκληση, οτι αν δεν το κάνουν δεν είναι αρκετά άντρες.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μα αυτος δεν μεγαλωσε σε χωριο..

κουλτουριαρης δηθεν προοδευτικος ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κωνσταντινουπολίτης γλύπτης με πλούσιες κρατικές επιχορηγήσεις εξαιτίας των «προοδευτικών» του αντιλήψεων. Κόρη του είναι η γνωστή Μάγια Τσόκλη που έκανε ταξιδιωτικές εκπομπές στη ΝΕΤ και είχε θέσει υποψηφιότητα ως βουλευτής επικρατείας του ΠΑΣΟΚ στις τελευταίες εκλογές (δε θυμάμαι αν βγήκε). Αυτά, για να ξέρουμε με ποιούς έχουμε να κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κωνσταντινουπολίτης γλύπτης με πλούσιες κρατικές επιχορηγήσεις εξαιτίας των «προοδευτικών» του αντιλήψεων. Κόρη του είναι η γνωστή Μάγια Τσόκλη που έκανε ταξιδιωτικές εκπομπές στη ΝΕΤ και είχε θέσει υποψηφιότητα ως βουλευτής επικρατείας του ΠΑΣΟΚ στις τελευταίες εκλογές (δε θυμάμαι αν βγήκε). Αυτά, για να ξέρουμε με ποιούς έχουμε να κάνουμε...

δειτε δηλωσεις του Τσοκλη στη Νετ.. περι βιαστων,παιδεραστων κλπ..


Στέκομαι λίγο σε αυτό, γιατί βρήκα την επιστολή μίας αναγνώστριας στο protagon... θύματος βιασμού:
Χθες, όμως, έλαβα μια επιστολή, την οποία θεωρώ ότι έχω υποχρέωση να την δημοσιεύσω.Άλλωστε, ακόμη κι αν η επιστολογράφος υπογράφει μόνο με τα αρχικά της, την προσυπογράφω και εκφράζει και τα δικά μου συναισθήματα.

Προς Κώστα Τσόκλη

Πώς να σας προσφωνήσω αλήθεια;
Σεβαστέ; δεν πάει στο χέρι μου, παρά την ηλικία σας.
Αγαπητέ; Αυτό θα ήταν μεγάλο ψέμα.
Κύριε; Κι αυτό, φαίνεται να μην ταιριάζει όταν εμφανίζεστε ως υμνητής των βιαστών.
Καλλιτέχνη; Δέχομαι οι καλλιτέχνες να είναι ακραίοι και αιρετικοί μέσα από τα έργα τους, όχι δηλώνοντας πράγματα που ξεπερνούν την κοινή λογική και προκαλούν ακόμη και το κοινό ποινικό δίκαιο.


Παρότι μεγαλοφυΐες των Γραμμάτων και των Τεχνών υπήρξαν στην ιδιωτική τους ζωή εξαιρετικά διεστραμμένα μυαλά, ανώμαλοι ψυχισμοί και βίαιοι χαρακτήρες, δεν ξέρω άλλον, εκτός ίσως από τον Ρομάν Πολάνσκι, που να έπλεξε το εγκώμιο του βιαστή, προκαλώντας τις απανταχού βιασμένες γυναίκες.

Είμαι μία από αυτές κ.Τσόκλη. «Δεν έβγαλα τα βυζιά μου έξω», και με βίασε στο οικογενειακό μου περιβάλλον άνθρωπος «υπεράνω υποψίας», όπως συμβαίνει πολύ συχνά. Και εκτός από τον σωματικό και ψυχικό πόνο, είχα και αυτή την τεράστια ενοχή που εσείς ελαφρά τη καρδία αποδίδετε στα θύματα. Ευτυχώς που δεν με έκλεισαν και φυλακή, όπως προτείνετε και δεν άφησαν τον «παθιασμένο εραστή» να διδάξει τι εστί έρωτας και σε άλλες.

Ξέρω κι άλλες, πολλές, που έζησαν αυτή την ταπείνωση, την προσβολή, το μόνο έγκλημα που σε κάνει να ντρέπεσαι, περισσότερο από τον θύτη, που σε βάζει να απολογείσαι για το σώμα και την επιθυμία που μπορεί να προκαλεί.


Μιλάτε για την πρόκληση… Ναι, η πρόκληση, είναι μέρος του ερωτικού παιχνιδιού, μεταξύ γυναίκας και άνδρα, που το παίζουν σαν συνένοχοι, δεν δικαιολογεί σε καμιά περίπτωση ένα επιτιθέμενο με βία αρσενικό, που δεν ποθεί την γυναίκα, τη μισεί. Παιχνίδι και όχι εφιάλτης, όπως ο βιασμός.


Αυτό που μόλις σας έγραψα για να το καταλάβω και να το βάλω στη ζωή μου- ως θύμα βιασμού- έκανα πολύ κόπο και έτρεξαν πολλά δάκρυα για να μη συνεχίσω να μισώ όλους τους άνδρες, τον έρωτα, και τον ίδιο μου τον εαυτό.
Και τα κατάφερα, νομίζω. Προσπάθησα, εξαντλώντας τον ανθρωπισμό μου, να καταλάβω τι οδήγησε τον βιαστή μου για να μπορέσω να τον συγχωρήσω. Εκείνος ήταν άρρωστος και το παραδέχτηκε με μια συγνώμη, έστω και καθυστερημένη.


Εσείς διαφημίζετε τις απόψεις σας ως αναρχικές! Λυπάμαι, αλλά εκπροσωπείτε την πιο μισογύνικη, αναχρονιστική και επικίνδυνη άποψη. Και μου προκαλέσετε τέτοια ανατριχίλα, που δεν μπορώ να σας συγχωρήσω. Δεν μπήκατε και στον κόπο να ζητήσετε ούτε μια συγνώμη.

Κρίμα…

Κ.Μ
(Λυπάμαι που ακόμη δεν μπορώ να το πω επώνυμα. Με τέτοιες απόψεις που κυκλοφορούν, καταλαβαίνετε).»

Ωστόσο, η ίδια η Μάγια Τσόκλη ανακοίνωσε:

Οι νέες δηλώσεις προκάλεσαν νέο κύκλο αντιδράσεων, ακόμα και από την κόρη του Μάγια, που είναι βουλευτής του Επικρατείας του ΠΑΣΟΚ, η οποία εξέδωσε γραπτή ανακοίνωση: «Πιστεύω σε ό,τι αφορά τον βιασμό ότι είναι η έσχατη βεβήλωση ενός πιο αδύναμου σωματικά όντος, και ότι ο βιαστής που περνάει στην πράξη, είναι ένα πρόσωπο απόλυτα καταδικαστέο».
Οκ, έχει καλώς...
Ωστόσο...
η Μάγια Τσόκλη έσπευσε να υπερασπιστεί και τον πατέρα της: «Ανεξάρτητα από αυτό, θα επιθυμούσα να μη λησμονούμε ότι ο Κώστας Τσόκλης αποτελεί ένα από τα μεγαλύτερα πνευματικά κεφάλαια της χώρας μας, του οποίου η προσφορά είναι αδιαμφισβήτητη».

Δικαιολογεί αυτή η προσφορά την έκφραση τέτοιων ιδεών από δημόσιο βήμα, από άνρθωπο με τέτοιο βεληνεκές;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω που κολλάνε στο παρόν θέμα οι δηλώσεις Τσόκλη (παιδοφιλία παιδεραστία).

Μιας και τέθηκε, ο Τσόκλης όπως μου είπαν άτομα που τον είδαν στην τηλεόραση να μιλάει και να κουνιέται φαινόταν γκέυ. Απο "άντρα" που απεχθάνεται τις γυναίκες ίσως είναι αναμενόμενες τέτοιες δηλώσεις. Αν δεν είναι γκέυ, ακόμη χειρότερα, πρέπει να τον χώσουν μέσα. Οχι για τις δηλώσεις του αλλά προληπτικά, για το ενδεχόμενο να είναι ο ίδιος βιαστής, είτε επίδοξος είτε να έχει βιάσει ήδη κάποιες γυναίκες. Φαινόταν να του αρέσει ο βιασμός γυναικών σαν ιδέα όπως και να έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Κωνσταντινουπολίτης γλύπτης με πλούσιες κρατικές επιχορηγήσεις εξαιτίας των «προοδευτικών» του αντιλήψεων. Κόρη του είναι η γνωστή Μάγια Τσόκλη που έκανε ταξιδιωτικές εκπομπές στη ΝΕΤ και είχε θέσει υποψηφιότητα ως βουλευτής επικρατείας του ΠΑΣΟΚ στις τελευταίες εκλογές (δε θυμάμαι αν βγήκε). Αυτά, για να ξέρουμε με ποιούς έχουμε να κάνουμε...



Πατρέφ, ακόμα περιμένω να δω
πότε θα εισάγεις στο θέμα τον Ίρβινγκ
:P


Υγ.

μην ξεχνάμε πως δεν μιλάει κανένας επίσημος εκπρόσωπος
τις προσωπικές του ιδέες, αϊντίεζ, εκφράζει ο άνθρωπας :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μονο αφου διαβασα και το γραμμα καταλαβα την πραγματικη διασταση αυτης της διαστροφης... Νομιζω πως μετα απο αυτο δεν μενουν και πολλα να ειπωθουν

Οσο για τις δε δηλωσεις της κορης του, ειναι ο ορισμος της politically correct τοποθετησης, υποκριτικη και αθλια...

Παντως, και gay να ειναι ο.... ανθρωπος(δεν βρισκω καλυτερη λεξη) δεν παυουν αυτες οι αποψεις να βλαπτουν το κοινωνικο συνολο και να κινδυνευουν να εξωθησουν κοσμο στον βιασμο... Για την ακριβεια εμενα Gay straight σ'αυτο το θεμα δεν εχει διαφορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Υγ.

μην ξεχνάμε πως δεν μιλάει κανένας επίσημος εκπρόσωπος
τις προσωπικές του ιδέες, αϊντίεζ, εκφράζει ο άνθρωπας :down:

Δε διαφωνώ. Απλώς τυχαίνει τις προσωπικές του αυτές απόψεις να τις εκφράζεις σε (όχι ζωντανά μεταδιδόμενη) εκπομπή της κρατικής τηλεόρασης, επίσημου προπαγανδιστικού φορέα της κυβέρνησης. Και μη μου πεις τώρα ότι η ΝΕΤ είναι ένας φορέας στον οποίο ο καθένας πηγαίνει και λέει ελέυθερα την όποια άποψή του και μάλιστα σε ειδικό αφιέρωμα-ντοκυμαντέρ...

Για να είμαστε βέβαια δίκαιοι, η κρατική τηλεόραση ζήτησε συγγνώμη (μετά από 15 ημέρες βέβαια...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι η ΕΤ έκανε κάτι κακό. Γιατί να προστατεύουμε τους επώνυμους από την άποψη τους? Ξέρετε πόσοι "μικροί θεοί", πόσοι "κουλτουριάρηδες", πόσοι "σύντροφοι" θα μπορούσαν να έχουν απομυθοποιηθεί από τέτοιες και άλλες απόψεις? Κι από μόνοι τους όχι από τον τάδε που τους άκουσε και μπορεί να θεωρηθεί κακόβουλος.
Καλύτερα κάθε κατεργάρης στον πάγκο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αντί αν καταρρίψουμε τις απόψεις του, καταρρίπτουμαι τον ίδιο!
Τους ανθρώπους εύκολα τους καταρρίπτεις, απλά πιάνεσαι από την ζωή τους ή από κάτι που έχουν πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αντί αν καταρρίψουμε τις απόψεις του, καταρρίπτουμαι τον ίδιο!
Τους ανθρώπους εύκολα τους καταρρίπτεις, απλά πιάνεσαι από την ζωή τους ή από κάτι που έχουν πει.

Χρειαζεται να καταρριφθει η εν λογω αποψη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αδιανόητα αυτά που λέει στο βίντεο....Αρρωστημένη προσωπικότητα.. Δηλαδή εγώ τα παιδιά μου θα τα στείλω να μεταλάβουν γνώσεις από τέτοια μυαλά; Στην πυρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top