Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Πόσες ώρες μένει ανοιχτός ο υπολογιστής σας κατά τη διάρκεια του 24ώρου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 194)

ZefiroS

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τον κλείνω μόνο σε περίπτωση που η διακοπή ρεύματος κρατήσει περισσότερο από 2 ώρες (τόσο κρατάει η μπαταρία) και τον κάνω restart για τα νέα installations! xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχει να κλείσει εδώ και 8-9 μέρες και χωρίς reboot μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
To laptop το κλεινω οποτε δεν το χρησιμοποιω, και δεν το εχω και συνεχια στην πριζα, για να κανει τον κυκλο της η μπαταρια.
Τον σταθερο συνιθος των εχω ανοιχτο οσο ειμαι στο σπιτι, και οταν φευγω για ωρα τον κλεινω, εκτος και αν θελω να καταβεσω κατι. Και τον κλεινω και το βραδυ. Μετα απο τοσα χρονια συνεχος δουλειας και με αυτα που μου παθε ειπα να τον ξεκουρασω λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DragonGuard

Νεοφερμένος

Ο DragonGuard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μία με τρεις ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staur0s

Νεοφερμένος

Ο Σταυρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το κλεινω συνηθως στις 12 το βραδυ και το ανοιγω λιγο πριν παω στο σχολειο(7 το πρωι)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πλέον το κλείνω μόνο τις νύχτες και αυτό διότι με ενοχλεί ο θόρυβος του.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μακαρι να το κλεινα περισσοτερες ωρες, δυστυχως ομως εχω δουλεια και παραλληλα χαζευω στο διαδικτυο και ακουω μουσικη!
παντως με κουραζει η αληθεια ειναι και αναγκαζομαι πολλες φορες να εργαζομαι σε αυτον, ασε που χρειαζομαι καινουριο κι ολο το αναβαλλω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Λοιπόν .. κατ΄αρχάς ωραία ερώτηση .Επειδή τα έχω χάλια με την τεχνολογία και δεν κατέχω τίποτε απο αυτήν σε μαγικό αριθμό που δεν είναι μικρότερος του..τρία ( pc - tv - κινητα - ρούτερ - media players - satellite receivers ..άνετα ανοίγω νέο κοτσ...λο )
η απάντηση δεν είναι πότε κλείνει το 1 pc αλλά πότε εγώ μετακινούμαι στο επόμενο ( για να μην τα κουράζω τα καημένα ..) μαζύ και με αυτό στην δουλειά μου ..θα έλεγα non-stop computing ..:pc::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε τώρα με το διάβασμα μένει πολύ λίγες ώρες ανοιχτό. 3ώρες το πολύ, υπάρχουν και μέρες που δεν ανοίγει καν.
Το καλοκαίρι πάλι, είναι ανοιχτό σχεδόν όλη μέρα και κλείνει αργά το βράδυ, αλλά όσο περνάνε τα χρόνια, τόσο πιο πολύ το βαριέμαι :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor1979

Νεοφερμένος

Η geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Επειδή η δουλειά μου έχει σχέση με το Internet, το PC δεν κλείνει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Και μετα νομιζα πως ημουν εγω καμμενος!
κοιτα περαση το Black out!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnjohn

Νεοφερμένος

Ο johnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Το laptop -που είναι λίγο παλιό- το έχω μόνιμα αναμμένο και συνδεδεμένο στο internet... να κατεβάζει torrents.
Το PC μου -που το πήρα πριν 2 μήνες- το προσέχω περισσότερο :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ανάλογα... Στην Θεσ/νίκη κλείνει συχνά γιατί δεν έχω ίντερνετ και λείπω αρκετά από το σπίτι... Συν ότι τσιγκουνεύομαι το ρεύμα...

Στην Χαλκιδική όσο είμαι εκεί κλείνει σπάνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κλείνει αλλά ανοίγει το άλλο, πιάνεται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Βεβαίως και τον κλείνω τον υπολογιστή!! Φυσικά τον ανοίγω μέσα στα επόμενα 5 λεπτά!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Οταν παω για υπνο,δηλαδη ξεκουραζετε κανα 8-9 ωρες.

Αν και θελω να τον κλεινω ε δεν λεει τωρα για ψηλου πηδημα να τον ανοιγοκλεινεις και ας μην εχεις να κατεβασεις τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Που ΄σαι μπαμπά να δεις τι λένε εδώ!
Δε ξέρετε την δούλεμα έχω φάει από αυτόν τον άνθρωπο επειδή αφήνω ανοικτό τον υπολογιστή, γιατί πάντα έχω κάτι να κατεβάσω.

Αλλά τον κλείνω που και που, άντε και κάποια φορά όταν πηγαίνω να μετρήσω προβατάκια...
Ααα, και όταν κάνει διακοπές η ΔΕΗ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Σχεδον παντα το κλεινω τα βραδια. Αν δεν το κλεισω θα το βαλω στο sleep. Επισης το κλεινω οταν δεν προκειται να το χρησιμοποιησω για αρκετη ωρα και οταν λειπω απο το σπιτι. Σε πολυ σπανιες περιπτωσεις το αφηνω ανοιχτο το βραδυ (πχ να φορτισω κινητο και itouch οταν μου βγαζουν μηνυμα χαμηλης μπαταριας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σχεδον παντα το κλεινω τα βραδια. Αν δεν το κλεισω θα το βαλω στο sleep. Επισης το κλεινω οταν δεν προκειται να το χρησιμοποιησω για αρκετη ωρα και οταν λειπω απο το σπιτι. Σε πολυ σπανιες περιπτωσεις το αφηνω ανοιχτο το βραδυ (πχ να φορτισω κινητο και itouch οταν μου βγαζουν μηνυμα χαμηλης μπαταριας)
Να κάνω μια ηλίθια ερώτηση; :redface:
Το κινητό τι σχέση έχει με τον υπολογιστή; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δυστυχώς όλη μέρα καίει, αλλά προσπαθώ να τον κλείνω τα βραδια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top