Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
11 μηνών πλέον, τον έχω λατρέψει όσο τίποτα άλλο.
Ο Πάρης/Τζιώτης μου είναι ειλικρινά κάτι που μου άλλαξε τη καθημερινότητα.
Τόσα χρόνια ήθελα αδέρφια και πέρσι μόλις το έμαθα-στη γιορτή μου- ήθελα να πάρω το πρώτο αεροπλάνο για Μαϊάμι και να φύγω.
Σιγά-Σιγά συνήθισα στην ιδέα του οτι θα έχω έναν αδερφό 12,5 χρόνια μικρότερο.
Τη μέρα που η μάνα μου μπήκε χειρουργείο δεν είχα κοιμηθεί απ'το άγχος.
Πήγα απο τα ξημερώματα και μέχρι το μεσημέρι που γέννησε ήμουν στην αγωνία.
Λόγω του οτι γεννήθηκε πρόωρα όμως, το κράτησαν λίγες μέρες στη θερμοκοιτίδα. Όταν πήγα λοιπόν να τον δω, μια νοσοκόμα με έδιωξε. Είχα τόση αγωνία να τον δω. Τελικά τρεις μέρες μετά αντίκρυσα ένα ποντικάκι. :happy:
Η Κολλητή μου μόλις το έμαθε άρχισε να με κοροϊδεύει αλλά μόλις τον είδε τον λάτρεψε.
Είναι τρομερά απερίγραπτα τα αισθήματα που νιώθω τώρα.
Μου σπάει τα νευράκια μερικές φορές, αλλά είναι τόσο γλυκούλι. ^^

θα μπορούσα να γράψω ένα σωρό πράγματα.. αλλά τι να τα κάνω όταν μπορώ να τα τελειώσω με μια πρόταση;

Το υπεραγαπάω το σκατό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
11 μηνών πλέον, τον έχω λατρέψει όσο τίποτα άλλο.
Ο Πάρης/Τζιώτης μου είναι ειλικρινά κάτι που μου άλλαξε τη καθημερινότητα.
Τόσα χρόνια ήθελα αδέρφια και πέρσι μόλις το έμαθα-στη γιορτή μου- ήθελα να πάρω το πρώτο αεροπλάνο για Μαϊάμι και να φύγω.
Σιγά-Σιγά συνήθισα στην ιδέα του οτι θα έχω έναν αδερφό 12,5 χρόνια μικρότερο.
Τη μέρα που η μάνα μου μπήκε χειρουργείο δεν είχα κοιμηθεί απ'το άγχος.
Πήγα απο τα ξημερώματα και μέχρι το μεσημέρι που γέννησε ήμουν στην αγωνία.
Λόγω του οτι γεννήθηκε πρόωρα όμως, το κράτησαν λίγες μέρες στη θερμοκοιτίδα. Όταν πήγα λοιπόν να τον δω, μια νοσοκόμα με έδιωξε. Είχα τόση αγωνία να τον δω. Τελικά τρεις μέρες μετά αντίκρυσα ένα ποντικάκι. :happy:
Η Κολλητή μου μόλις το έμαθε άρχισε να με κοροϊδεύει αλλά μόλις τον είδε τον λάτρεψε.
Είναι τρομερά απερίγραπτα τα αισθήματα που νιώθω τώρα.
Μου σπάει τα νευράκια μερικές φορές, αλλά είναι τόσο γλυκούλι. ^^

θα μπορούσα να γράψω ένα σωρό πράγματα.. αλλά τι να τα κάνω όταν μπορώ να τα τελειώσω με μια πρόταση;

Το υπεραγαπάω το σκατό. :redface:
Μα τι γλυκια αδελφη που εισαι εσυ!:) τον εχουμε λατρεψει τον μικρο απο τοσα που μας εχεις πει! Να ειχα κι εγω ενα σκατααακι και τι στον κοσμο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αν υποθέσεις πως όταν μου τραβάει το μαλλί και μου λερώνει τα ρούχα βγαίνω εκτός εαυτού και θέλω να το πνίξω, ναι, είμαι γλυκιά αδερφή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τις διαφορές σας;;;:confused:



Το μόνο κοινό είναι ότι μοιάζουμε στα υπόλοιπα φαγητό, μουσική, διασκέδαση είμαστε τελείως αλλού .. :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Το μόνο κοινό είναι ότι μοιάζουμε στα υπόλοιπα φαγητό, μουσική, διασκέδαση είμαστε τελείως αλλού .. :upside:

πω πω :O
δηλαδή εσύ τρως παστίτσιο και αυτή μουσακά? :Ο
εσύ ροκ αυτή ποπ? :O
εσύ πας σε μπαράκια και αυτή σε ρεστοραν:P ???πω πω διαφορές :worry:χαχαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πω πω :O
δηλαδή εσύ τρως παστίτσιο και αυτή μουσακά? :Ο
εσύ ροκ αυτή ποπ? :O
εσύ πας σε μπαράκια και αυτή σε ρεστοραν:P ???πω πω διαφορές :worry:χαχαχαχα :P



Κοντά έπεσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Κοντά έπεσες :P

που έπεσα κοντά???:hmm:
Έχω και εγώ έναν αδερφό αλλά δεν μοιάζουμε καθόλουυυυυυυυυυυυ σε τίποτα(ούτε εξωτερικά ούτε σε γούστα :P) και είναι και 2 χρόνια μικρότερος:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inartecubus

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εχωω εναν αδερφο 11 χρονων ο οποιος ειναι ολη μου η ζωη τον λατρευω και τον προστατευω...δεν 9α αφησω κανενα να το πληγωσει ποτε !!! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αδελφική αγάπη

Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο αυτό;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο το άλλο;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο αυτό;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο το άλλο;
Ψαρ: Οκ
.....................


Ψαρ: Μου φέρνεις λίγο ένα ποτήρι νερό;
Αδελφή: Δε μας χέζεις λέω εγώ;

:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Αδελφική αγάπη

Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο αυτό;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο το άλλο;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο αυτό;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο το άλλο;
Ψαρ: Οκ
.....................


Ψαρ: Μου φέρνεις λίγο ένα ποτήρι νερό;
Αδελφή: Δε μας χέζεις λέω εγώ;

:hug:

κλασσικοτατο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αδελφική αγάπη

Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο αυτό;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη φέρνεις λίγο το άλλο;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο αυτό;
Ψαρ: Οκ
Αδελφή: Ψαραδέλλη κάνεις λίγο το άλλο;
Ψαρ: Οκ
.....................


Ψαρ: Μου φέρνεις λίγο ένα ποτήρι νερό;
Αδελφή: Δε μας χέζεις λέω εγώ;

:hug:

Και έλεγα πως μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό! Και αν της πω όχι, μετά μου πετάει το θεϊκό "Εγώ όλα τα κάνω για εσένα και εσύ τίποτα! :confused:

Μπορεί να γίνει εκνευριστική, αλλά το αγαπώ το χαζό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οταν μαθαινεις πως σε 5 μηνες θα εχεις αλλο ενα σκατακι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μάθατε τι θα είναι;;; τι φύλο :P

ια. Παλι αδερφη:clapup::clapup: αν και η μανα μου στην αρχη ηταν καπως ετσι :confused: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
ια. Παλι αδερφη:clapup::clapup: αν και η μανα μου στην αρχη ηταν καπως ετσι :confused: :worry:

Πολύ χαίρομαι:)άντε :redface::redface::redface:
Ευτυχώς εγώ δεν θα έχω άλλο αδελφάκι..την γλύτωσα:P(αλλά ψιλολυπάμαι κιόλας:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ έχω 3 αδέρφια.
Τα δύο ετεροθαλή και μεγαλύτερα και άλλη μία 2,5 χρόνια πιο μικρή.Τα δύο μεγαλύτερα πλέον τα βλέπω σπάνια διότι μένουν αλλού.Συν τοις άλλοις όταν άρχισα να "μεγαλώνω" και να καταλαβαίνω πώς είναι να΄χεις αδέρφια αυτά ζούσαν τη φοιτητική ζωή τα κωλόπαιδα.:PΕπομένως,ξέρω πολύ καλύτερα τη μικρή μου αδερφή αφού την τρώω εδώ και 11,5 χρόνια στη μάπα καθημερινώς.:redface: Βέβαια,παλιότερα όλοι έλεγαν ότι η μικρή μου αδερφή με εκμεταλλεύεται γιατί της έκανα πάντοτε ό,τι μου ζητούσε και φυσικά ήμουν σα δεύτερη μαμά της από πολλή μικρή ηλικία καθώς αναγκοζόμουν να κάνω baby-sitting.Πλέον,έχω να πω ότι όταν είμαι χωρίς εκείνη στο σπίτι νιώθω μία ευχάριστη ηρεμία,η οποία δεν κρατάει για πολύ.
Πάντως το μόνο περίεργο με όλα μου τα αδέρφια είναι ότι κανένα δε μοιάζει με κανένα.
Με εξαίρεση τους μερικούς βαθμούς στραβομάρας που έχουμε εγώ και τα μεγαλύτερά μου αδέρφια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
έχω μια αδερφή 24 χρονών.\
είναι όμορφη
είναι λίγο τεμπέλα όσον αφορά τη σχολή της αλλά δεν πειράζει
είναι έξυπνη και προσπαθεί να με ειρωνευτεί-αν και εγώ ως γνήσια φιλόσοφος,καταφέρνω να βγαίνω από πάνω.
είναι πεινάλω
έχει γούστο στα ρούχα
με νοιάζεται και με βοηθά σε ότι της ζητήσω
με τα ερωτικά ήταν πάντα ανοιχτή μαζί μου-μόνο με τις πολύ σοβαρές τις σχέσεις- εγώ δεν μπορώ :(
καπνίζει-δυστυχώς
είναι σπάταλη -και βγάζει και λίγα
αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top