Ιδέες και προτάσεις για δώρα

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
καφρε...
Ευχαριστω κοριτσια θα κοιταξω αν βρω κατι γιατι δεν εχω πολυ χρονο στη διαθεση μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι μήπως γνωρίζετε...

Για να τυπώσω κάτι πάνω σε μια κούπα, μπλούζα, οτιδήποτε τελοσπάντων πόσο χρόνο χρειάζεται το μαγαζί για να το κάνει; 1 μέρα; 2 μέρες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
10 λεπτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βοήθεια!
Το αμούρ γίνεται 30 και ψάχνω απεγνωσμένα δώρο...
Χόμπι του είναι η μουσική, γράφει και παίζει, αλλά αγαπάει και τα ταξίδια, τις τανίες (έχει κάνει και μία δική του μικρού μήκους)...
Του έχω ήδη χαρίσει μασάζ, καλή τσάντα για τη δουλειά, ενώ πολλά από αυτά που του αρέσουν είναι πολύ ακριβά για μένα (πχ ηλεκτρονικό πιάνο).

Ιδέες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Βοήθεια!
Το αμούρ γίνεται 30 και ψάχνω απεγνωσμένα δώρο...
Χόμπι του είναι η μουσική, γράφει και παίζει, αλλά αγαπάει και τα ταξίδια, τις τανίες (έχει κάνει και μία δική του μικρού μήκους)...
Του έχω ήδη χαρίσει μασάζ, καλή τσάντα για τη δουλειά, ενώ πολλά από αυτά που του αρέσουν είναι πολύ ακριβά για μένα (πχ ηλεκτρονικό πιάνο).

Ιδέες;;;

Να τον χωρίσεις και να βρεις κάποιον με πιο φτηνά γούστα.:redface:

Πουκάμισα φοράει? :hmm:
Άρωμα? Αν και είναι χωρισμός αυτό οπότε καταλήγουμε στην αρχική μου πρόταση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να τον χωρίσεις και να βρεις κάποιον με πιο φτηνά γούστα.:redface:

Πουκάμισα φοράει? :hmm:
Άρωμα? Αν και είναι χωρισμός αυτό οπότε καταλήγουμε στην αρχική μου πρόταση.:P

Γιατί χωρισμός καλέ;
Πουκάμισα πρέπει να φοράει στη δουλειά... Άρωμα έχει ένα, αλλά τελειώνει νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Γιατί χωρισμός καλέ;
Πουκάμισα πρέπει να φοράει στη δουλειά... Άρωμα έχει ένα, αλλά τελειώνει νομίζω..

Έτσι λένε! Αν κάνεις δώρο σε κάποιον άρωμα/κολώνια κλπ, λένε ότι σημαίνει χωρισμός. Εκτός και αν σου δώσει 10-20 λεπτα μετά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αυτα ειν' τα δυσκολα! δωρα για αντρες!
χμμ εγω παντα παω προς ασφαλεις επιλογες οπως ρουχα, παπουτσια, καλο δερματινο πορτοφολι, ρολοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βοήθεια!
Το αμούρ γίνεται 30 και ψάχνω απεγνωσμένα δώρο...
Χόμπι του είναι η μουσική, γράφει και παίζει, αλλά αγαπάει και τα ταξίδια, τις τανίες (έχει κάνει και μία δική του μικρού μήκους)...
Του έχω ήδη χαρίσει μασάζ, καλή τσάντα για τη δουλειά, ενώ πολλά από αυτά που του αρέσουν είναι πολύ ακριβά για μένα (πχ ηλεκτρονικό πιάνο).

Ιδέες;;;
Εισιτήρια για συναυλία/κοντσέρτο που θα ήθελε να πάει;
Βιβλίο αφιέρωμα που να αφορά στη μουσική/ταξίδια/κινηματογράφο;
Ένα διήμερο για τους δυο σας;;
Αν του αρέσει η όπερα, εισητήρια για όπερα; (ακόμα Ελβετία δεν είσαι;):hmm:
Ένα δείπνο σε ένα πολύ καλό εστιατόριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά τα λες, είμαι ακόμα Ελβετία και όντως υπάρχουν διάφορα δρώμενα όπου μπορεί να τον πάω!
:)
(Κι άμα δεν του αρέσει, θα του φέρω τις πουέντ της Ζιζέλ στο κεφάλι, ορίστε μας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω μια πολύ καλή φίλη που όμως δεν ξέρω πολύ καιρό, αλλά κάνουμε πολύ παρέα εδώ και μερικούς μήνες και η οποία έχει γενέθλια σε 5 μέρες. Δεν έχω ιδέα τι να της πάρω - της αρέσουν τα εναλλακτικά, η υγιεινή διατροφή, τα σπορ, δεν καπνίζει, δεν πίνει ειδικώς, της αρέσει το καλό φαγητό. Καμιά ιδέα για κάτι πιο ιδιαίτερο; Σκεφτόμουν μήπως έβρισκα και κάποια δραστηριότητα που να μπορούσαμε να κάνουμε μαζί και να της την κάνω δώρο, αλλά κοίταξα σε σαιτ με δώρα εμπειριών και δεν βρίσκω κάτι, οπότε κάθε πρόταση θα είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
της αρέσουν τα εναλλακτικά, η υγιεινή διατροφή, τα σπορ, δεν καπνίζει, δεν πίνει ειδικώς, της αρέσει το καλό φαγητό.
Παρ' της δώρο μια καινούργια ζωή! :hehe: Πλακίζω... :redface:

Γιατί δεν της κάνεις δώρο μια φωτογράφιση; Οι περισσότεροι δεν έχουμε ούτε ένα καλό πορτραίτο...
Θα είναι πολύ ευχάριστο και διασκεδαστικό και κυρίως πολύ προσωπικό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annakaloge

Νεοφερμένος

Η annakaloge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σου έχω εγώ μια ιδέα, αλλά δεν έχει σχέση με δραστηριότητα. Αφού την ενδιαφέρει η υγιεινή διατροφή αλλά της αρέσει και το καλό φαγητό, μπορείς να της πάρεις μια ηλεκτρική σχάρα. Εγώ έχω μια τέτοια σχάρα της Severin εδώ και πολύ καιρό και σήμερα αγόρασα και για τη μητέρα μου μία, που τη βρήκα σε προσφορά από ένα ηλεκτρονικό κατάστημα. Μπορεί να ακούγεται πεζό ως δώρο, αλλά δεν μπορείς να φανταστείς πόσα πράγματα μπορείς να κάνεις και πόσο εύκολα. Άσε που είναι καλή για να μαζέψεις παρέα :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Από τέτοια είναι πλήρως εξοπλισμένη, ευχαριστώ!
Ίσι, τρομερή η ιδέα σου, μπορώ ίσως να κανονίσω να πάμε και σε στούντιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ καλό! Ασυνήθιστο, πρωτότυπο & διαφορετικό! Θα έχετε την ευκαιρία να περάσετε μαζί λίγο χρόνο, να τα πείτε, να χαλαρώσετε κλπ.

Αν κρίνω απ' την περιγραφή και τις φωτογραφίες νομίζω πως η επίσκεψη σε ένα τέτοιο περιβάλλον αξίζει.

https://www.days4u.gr/salt-cave/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω πάει στο αλατοσπήλαιο και δεν τρελάθηκα, γι' αυτο σκεφτόμουν να το αποφυγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Έχω μια πολύ καλή φίλη που όμως δεν ξέρω πολύ καιρό, αλλά κάνουμε πολύ παρέα εδώ και μερικούς μήνες και η οποία έχει γενέθλια σε 5 μέρες. Δεν έχω ιδέα τι να της πάρω - της αρέσουν τα εναλλακτικά, η υγιεινή διατροφή, τα σπορ, δεν καπνίζει, δεν πίνει ειδικώς, της αρέσει το καλό φαγητό. Καμιά ιδέα για κάτι πιο ιδιαίτερο; Σκεφτόμουν μήπως έβρισκα και κάποια δραστηριότητα που να μπορούσαμε να κάνουμε μαζί και να της την κάνω δώρο, αλλά κοίταξα σε σαιτ με δώρα εμπειριών και δεν βρίσκω κάτι, οπότε κάθε πρόταση θα είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη!
Θα μπορουσες να της κανεις δωρο μασαζ και θεραπεια προσωπου στο χωρο της ;) τι λες θα της αρεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Κάποιο δώρο για αγόρι για τη γιορτή του Αγ Βαλεντίνου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι λίγο περίεργη με το μασάζ και εμπιστεύεται μόνο έναν συγκεκριμένο μασέρ που έχει, οπότε και αυτό δύσκολο. Ευχαριστώ πάντως για την πρόταση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top