Πώς ντύνεστε;

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
T-Shirt με αστεία συνθήματα και διάφορες εικόνες , basic jean σταράκια σε όλα τα χρώματα (αν και τα αγαπημένα μου είναι τα γρι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Λατρευω τις φουστες και τα φουστανια,καθως επισης και τις μπαλαρινες!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Λατρευω τις φουστες και τα φουστανια,καθως επισης και τις μπαλαρινες!!!:D

είναι πολύ ωραία, αλλά δεν τα βρίσκεις λίγο άβολα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
είναι πολύ ωραία, αλλά δεν τα βρίσκεις λίγο άβολα; :P
Mπα,καθολου...μπορω να κυκλοφορω συνεχεια με φουστες!!απο τη αλλη δεν με βολευουν ιδιαιτερα τα τζιν και γενικα τα παντελονια...λιγο περιεργο,αλλα ενταξει!!και οι μπαλαρινες παλι ειναι πολυ ανετες!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Mπα,καθολου...μπορω να κυκλοφορω συνεχεια με φουστες!!απο τη αλλη δεν με βολευουν ιδιαιτερα τα τζιν και γενικα τα παντελονια...λιγο περιεργο,αλλα ενταξει!!και οι μπαλαρινες παλι ειναι πολυ ανετες!!;)

Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δεν φοράω πατελόνια κι εγω! Δεν με βολεύουν καθόλου! Μόνο κολάν με μακρυες μπλουζες-φορεματάκια το χειμωνα και φουστες και φουστάνια το καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα! Δεν φοράω πατελόνια κι εγω! Δεν με βολεύουν καθόλου! Μόνο κολάν με μακρυες μπλουζες-φορεματάκια το χειμωνα και φουστες και φουστάνια το καλοκαίρι!
Ακριβως τα ιδια βαζω και εγω!!:D χειμωνα συνηθως κολαν και καλοκαιρι φορεματα!!;) τι πιο ανετο???
Μονοι λιγοι μας καταλαβαινουν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ φοράω το βρακί μου ανάποδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ακριβως τα ιδια βαζω και εγω!!:D χειμωνα συνηθως κολαν και καλοκαιρι φορεματα!!;) τι πιο ανετο???
Μονοι λιγοι μας καταλαβαινουν...:P

χαχαχα!! Ακριβως, πιο άνετα δεν παίζει....;) :D Πολλοι λίγοι μας καταλαβαινουν γιατί ολοι σχεδόν φοράνε τζιν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μια απορια κοριτσια
βλεπω το χειμωνα με πολυ κρυο και φορατε κολαν κλπ

και απορω,,δεν κρυωνεται?
δηλαδη το τζιν δεν ειναι ζεστοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τα χειμωνιάτικα κολάν/καλσόν είναι αρκετά ζεστά. Υπάρχουν βαμβακερά ή τύπου εσωθερμικά, που μπορεί να μην είναι see through και σέξυ, αλλά τη δουλειά τους την κάνουν μια χαρά. :P Εγώ δηλαδή δεν με θυμάμαι να κρυώνω περισσότερο με το καλσόν απ'ό,τι όταν φοράω τζιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
μια απορια κοριτσια
βλεπω το χειμωνα με πολυ κρυο και φορατε κολαν κλπ

και απορω,,δεν κρυωνεται?
δηλαδη το τζιν δεν ειναι ζεστοτερο?

Προσωπικα δεν κρυωνω καθολου...υπαρχουν και λιγο πιο χοντρα κολαν που ειναι περισσοτερο για τις κρυες μερες!!;)
Εμενα τα τζιν παντως δεν μου φαινονται καθολου ζεστα ουτε βολικα,σε αντιθεση με τα κολαν...:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οχι οτι δεν μου αρεσουν τα κολαν...;)

κολαν και μποτες-κατα προτιμηση πανω απο το γονατο-..ειναι απο τις πιο σεξυ εμφανισεις για χειμωνα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
κολαν και μποτες-κατα προτιμηση πανω απο το γονατο-..ειναι απο τις πιο σεξυ εμφανισεις για χειμωνα..:P

:sick:
εμένα αυτό το ντύσιμο με τη μπότα εκεί πάνω μου προκαλεί αηδία, αλλά γούστα είναι αυτά.


Εγώ φοράω το βρακί μου ανάποδα

Όταν λες "ανάποδα", εννοείς με τις ραφές απ' έξω, ή το μπροστά το βάζεις πίσω; Ή και τα 2;

-πάντα το' χα απορία-


Οντοπικέ:
ντύνομαι απλά, με τζινάκια, μπλουζάκια κτλ, αλλά πάντα θα' χω βάλει κάτι που θα κάνει τη διαφορά και δε θα' ναι το βαρετό ντύσιμο όλων - τσαχνιπιές όχι αστεία. Αλλά αυτό εξαρτάται κι από τη διάθεσή μου.
Δλδ όταν δεν είμαι πολύ καλά θα προτιμήσω κάτι σκούρο και απλό που θα με κάνει να περνάω απαρατήρητη.
Όταν είμαι στα κέφια μου θα κάνω πιο περίεργους συνδυασμούς.:redface:
Ή είμαστε πρινσεςς ή δεν είμαστε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
:sick:
εμένα αυτό το ντύσιμο με τη μπότα εκεί πάνω μου προκαλεί αηδία, αλλά γούστα είναι αυτά.




Όταν λες "ανάποδα", εννοείς με τις ραφές απ' έξω, ή το μπροστά το βάζεις πίσω; Ή και τα 2;

-πάντα το' χα απορία-


Οντοπικέ:
ντύνομαι απλά, με τζινάκια, μπλουζάκια κτλ, αλλά πάντα θα' χω βάλει κάτι που θα κάνει τη διαφορά και δε θα' ναι το βαρετό ντύσιμο όλων - τσαχνιπιές όχι αστεία. Αλλά αυτό εξαρτάται κι από τη διάθεσή μου.
Δλδ όταν δεν είμαι πολύ καλά θα προτιμήσω κάτι σκούρο και απλό που θα με κάνει να περνάω απαρατήρητη.
Όταν είμαι στα κέφια μου θα κάνω πιο περίεργους συνδυασμούς.:redface:
Ή είμαστε πρινσεςς ή δεν είμαστε. :pfff:
Ντιβάρα μου ανεπανάληπτη εσύ! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου χρώμα είναι το μαύρο. Το 80% των ρούχων μου έχουν αυτό το χρώμα. Φοράω συνήθως παντελόνια σε κλασική γραμμή ελαφρώς εβαζέ με πουκαμίσα και ζώνη στη μέση ή πένσιλ φούστα και πουκάμισο (με χοντρή ζώνη στη μέση) ή μπλουζάκι. Τα αγαπημένα κομμάτια από τη γκαρνταρόμπα μου είναι τα παρακάτω: ένα μαύρο παντελόνι σατέν, μια μαύρη φούστα σατέν, ένα μαύρο σακάκι με τιγρέ λεπτομέρεια στο γιακά, ενά μαύρο μακρυμάνικο πουκάμισο με baloon μανίκια, το κλασικό μαύρο αμάνικο φόρεμά μου και οι μαύρες λουστρίνι πλατφόρμες μου.

Από παπούτσια προτιμώ τις πλατφόρμες και ιδιαίτερα αυτές με μπαρέτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ένα σας λέω.Με έχουν περάσει για ζητιανάκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ένα σας λέω.Με έχουν περάσει για ζητιανάκι

φούτερ, φαρδιά τζιν, t shirts από τ'αντρικά; τέτοια φάση; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
φούτερ, φαρδιά τζιν, t shirts από τ'αντρικά; τέτοια φάση; :P

Κάπως έτσι συν το όλο ύφος του ταλαίπωρου που έχω άθελά μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top