Ψεύτικα νύχια

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ooooo(γ)κέι!!! τα Χριστουγεννα λεπόν!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ιδού.. προσωπικά δεν τρελαίνομαι, η ξαδέρφη μου όλα τα κουλά σε μένα τα κάνει, πάντως σιγουρα διαφέρουν! :D (και νι, έχω θεόστραβα δάχτυλα ποδιών :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • podimikro.jpg
    podimikro.jpg
    78.8 KB · Εμφανίσεις: 207
  • xeri2mikro.jpg
    xeri2mikro.jpg
    63.8 KB · Εμφανίσεις: 225
  • xerimikro.jpg
    xerimikro.jpg
    77.6 KB · Εμφανίσεις: 188

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ζούπερ τα νυχάκια Καγίρι!!! ζούπερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
κα΄λά εε καγίρα είναι τέλεια τα νυχάκαι σου , όπως και τα δαχτυλάκια!!!!1 τι τυχερή που είσαι και έχεις ξαδέλφη μανικιουρίστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλα, ΤΕΛΕΙΑ ειναι!!!!!!! σε πειραζει να κρατησω τις φωτο να τις δειξω να μου τα κανουν και μενα;;;; :redface:


(δεν φαινεται καθολου οτι ειμαι ζηλιαρα ε;;; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ιδού.. προσωπικά δεν τρελαίνομαι, η ξαδέρφη μου όλα τα κουλά σε μένα τα κάνει, πάντως σιγουρα διαφέρουν! :D (και νι, έχω θεόστραβα δάχτυλα ποδιών :redface:)
memo to myself:


παρε το ασετον μαζι............ :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eυχαριστω για τα καλά σας λόγια! :redface::)

καλα, ΤΕΛΕΙΑ ειναι!!!!!!! σε πειραζει να κρατησω τις φωτο να τις δειξω να μου τα κανουν και μενα;;;; :redface:


(δεν φαινεται καθολου οτι ειμαι ζηλιαρα ε;;; :P)

Kαλέ να τις δείξεις όπου θες.. έφτιαξε πρώτα αυτό με το άσπρο σχεδιάκι και μετά κυριολεκτικά μου γάνωσε τον εγκεφαλο λέγοντας "να σου φτιαξω φραουλίτσα, να σου φτιάξω φραουλίτσαααααα;" για δέκα λεπτά νον στοπ μες στ' αυτί μου, ενώ μου μιλούσε κι η θεία μου.. :P Κι άμα έρθεις ποτέ Αθήνα την χώνουμε να σου κάνει ό,τι θες! :D

memo to myself:


παρε το ασετον μαζι............ :bleh:

Για να σε λούσω και να σου βάλω φωτιά το λες ε; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα, η φραουλα ειναι ζουμπερ λεμε!
Δουλευει καπου; Που τη βρισκουμε; :P
(Κι αφου τη βρουμε ποσα μας παιρνει; :P)

Μου χει καρφωθει κι εμενα να παω να φτιαξω κανα νυχι αλλα μου φαινεται απιστευτο αυτα τα νυχια να γινουν νορμαλ ποτε! Αλλα ειναι τετραγωνα, αλλα στρογγυλα, γενικως κοντα και αμαν δηλαδη. Αλλα θελω να τα μακρυνω λιγο και να αρχισω να τα φτιαχνω γιατι τι κοπελιτσα ειμαι αλλιως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Την βρίσκουμε σε κουνητό.. έρχεται στον χώρο σου, αρκεί να μη μένεις στην άλλη άκρη από εκείνη (που μένει Γλυφάδα) - σε τέτοια περίπτωση ίσως σου πει να έρθεις εσύ εδώ, αλλά δεν κόβω και το κεφάλι μου. Δεν παίρνει πολλά.. νομίζω 15 το μανικιούρ και 10 το πεντικιούρ; :confused: (εγώ πληρώνω σε ..καφέδες, ξαδέρφη γαρ! :D)

Αμα θες ταλφον (=Telephone) PM me. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
η γλυφαδα ειναι κοντα με το καβουρι;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι, είναι! Καβούρι θα μένεις άμα έρθεις; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
νι... :D

θα σας ειδοποιησω κανα-δυο βδομαδες πριν για να ξερετε.. (το θεωρω δεδομενο οτι θα ερθετε μαζι.. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ κι η ξαδέρφη; :D Ευχαρίστως.. αφού μάλλον θα μένεις και σε κανένα απ' αυτά τα χάλια ξενοδοχεία που έχει εκεί.. :D Αχ, ωραία, θα σε πάρω και βόλτες!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Εγώ κι η ξαδέρφη; :D Ευχαρίστως.. αφού μάλλον θα μένεις και σε κανένα απ' αυτά τα χάλια ξενοδοχεία που έχει εκεί.. :D Αχ, ωραία, θα σε πάρω και βόλτες!! :clapup:

ναι, οντως σε τετοιο θα μενω.. αφου θα πληρωνουν αλλοι.. :P:P:P:P:P

και βολτιτσα σουπερρρρ!!!! ποιος στη χαρη μου!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
παιδααααααακιαααα.... :)

για δειτε αυτα και πειτε μου ποιο σας αρεσει πιο πολυ... :)

nails1.jpg

nails2.jpg

nails3.jpg

nails5.jpg

nails4.gif

τα χρωματα δεν ειναι απαραιτητο οτι θα ειναι αυτα.. δεχομαι και προτασεις.. :)

α! σημερα θα παω για να κανω κατι απ'ολα αυτα, οποτε περιμενω τις συμβουλες σας μεχρι τις 16.30... :)


ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ: αν κανω το 2ο ή το 3ο θα τα κανω σε αλλα χρωματα ενω αν κανω το 4ο θα το κανω μονο σε 1 ή 2 νυχια, οχι σε ολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το τελευταίο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Και εμένα το τελευταίο μου αρέσει πολύ :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
5ο χαλαρα....Τα αλλα ειναι λες και βγήκες απο το πανηγυρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εβαλα και δημοσκοπηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το τελευταιο!
καλε εβουλι, εκει ημουν χτες... δε πιστευω να πας σε καναν αστερα ε? (στη στροφη του καβουριου διπλα ειναι :P)
εκει ημουν χτες για ενα συνεδριο και εκει θα μαι και ολο το σκ :P

το κιν μου το εχεις!!! ποσο καιρο θα κατσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top