Τι θα θέλατε να γίνετε πραγματικά στη ζωή σας;

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
ε τι το ψαχνεις τοτε?
γινε αστρολογος ! :P

Xαχα..δε με ενδιαφέρουνν οι προβλέψεις κτλπ..
Και αστρονόμος να ΄θελα να γίνω δε γίνεται.Απλά από παιδί μ'αρεσαν τα αστέρια :)
Τώρα για αλλού το κόβω :P Ούτε καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Xαχα..δε με ενδιαφέρουνν οι προβλέψεις κτλπ..
Και αστρονόμος να ΄θελα να γίνω δε γίνεται.Απλά από παιδί μ'αρεσαν τα αστέρια :)
Τώρα για αλλού το κόβω :P Ούτε καν

πωωωωω κ μεναα μ γοητευε παντα αυτο... δν εχω αφησει προβολη γ προβολη στ πλανηταριο ... αλλα κ παλι δν μπορω να γινω ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
πωωωωω κ μεναα μ γοητευε παντα αυτο... δν εχω αφησει προβολη γ προβολη στ πλανηταριο ... αλλα κ παλι δν μπορω να γινω ;ρ

Ούτε γω.Εντάξει δε με καίει και η ψυχολογία μ'αρέσει υπερβολικά. :) Αυτό έχω πιθανότητες να το καταφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ούτε γω.Εντάξει δε με καίει και η ψυχολογία μ'αρέσει υπερβολικά. :) Αυτό έχω πιθανότητες να το καταφέρω.

μπορουμε ετσι κ αλλιως να χουμε πολλαπλα ενδιαφεροντα χωρις να ακολουθουμε κτ συγκεκριμενο !! :Ρ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
μπορουμε ετσι κ αλλιως να χουμε πολλαπλα ενδιαφεροντα χωρις να ακολουθουμε κτ συγκεκριμενο !! :Ρ:clapup:
Ναιι..και γενικά μ'αρέσει να ασχολούμαι με πολλά πράγματα και ας είναι άκυρα μεταξύ τους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valeria..

Νεοφερμένος

Η valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μικρή ήθελα να γίνω δικηγόρος μετά στο γυμνάσιο είπα ότι θα γίνω φωτογράφος
τελικά έχω καταλήξει στο ψυχολόγος αλλά μ΄αρέσει πολύ στρατηγός και
σωματοφύλακας...Ένας θεός ξέρει τελικά τι θα γίνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αρχικα θα ηθελα να φυγω απο την Ελλαδα και να γραφω επιτελους απο ΓΕΡΜΑΝΙΑ. Πιο συγκαικριμενα απο το Μοναχο της Γερμανιας :) να σπουδασω εκει ειτε μαθηματικα ειτε γερμανικη φιλολογια (στη Γερμανια φιλολογια). Αν καταφερω να παω στην Γερμανια για σπουδες καλως αν οχι Θεσσαλονικη και μετα μεταπτυχιακο στο Μοναχο. Για γερμανικη φιλολογια μεταπτυχιακο ---> Γλωσσα και πολιτισμο στον γερμανοφωνο χωρο. Ενω για τα μαθηματικα ----> κλαδος καθαρων μαθηματικων. Να ζησω ευτυχισμενη στο μερος που υπεραγαπω και να κανω πολλααα ταξιδια! Οπως και μια μερα να καταφερω να γραψω ενα δικο μου βιβλιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
θα ηθελα πολυ να ανοιξω παιδικο σταθμο και να εχω ενημερο προσωπικο πανω σε θεματα νηπιων και βρεφων σε ενα ανετο φιλοξενο και ζεστο περιβαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αν παρουσίαζα έστω και την παραμικρή κλίση στις θετικές επιστήμες, θα γινόμουν αστροναύτης, ή γενικά κάτι σχετικό με τη διαστημική....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Εγώ στη ζωή μου θα ήθελα να γίνω ένας σωστός άνθρωπος. Χαρούμενος και ευτυχισμένος με αυτά που θα έχω. Θα ήθελα να προσφέρω στον κόσμο και να βοηθήσω όσους χρειάζονται τη βοήθειά μου. Θα ήθελα να γίνω ένα ηφαίστειο που εκρήγνει αγάπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Θα ήθελα να γίνω ένας πετυχημένος καθηγητής λυκείου.
Και όταν μιλάω για επιτυχία, εννοώ οι μαθητές μου να με λατρεύουν!

Ακούγεται εγωιστικό αλλά πιστεύω είναι ό,τι πιο ωραίο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Barney-Stinson-barney-stinson-30805853-1024-768.png
να παντρευτω μετα τα 30 και να ζησω φοβερα σαν τον μπαρνευ χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Θα ήθελα να γίνω ένας πετυχημένος καθηγητής λυκείου.
Και όταν μιλάω για επιτυχία, εννοώ οι μαθητές μου να με λατρεύουν!

Ακούγεται εγωιστικό αλλά πιστεύω είναι ό,τι πιο ωραίο!!!
Θα το πετύχεις σε έχω ικανό:confused:.Πάρε παράδειγμα τον φιλόλογο σου. :pfff:

Εγώ θα ήθελα να γίνω δικηγόρος αρχικά και μετά να πάω για δικαστής(δικαστίνα:lol:).Απλά να μπορώ να μπορώ να υπερασπίζομαι το δίκαιο ναι το δίκαιο.Γελάστε αλλά ναι αυτό θέλω.:P
Μέχρι φέτος αρχές του χρόνου ήθελα να γίνω αρχαιολόγος με ενδιαφέρει η περίοδος 12ος αι. π.Χ-2ος αι.περίπου.Με ενδιαφέρει και αρκετά η μυθολογία οπότε κάτι σχετικό που να συνδυάζονται αν δεν καταφέρω τον πρώτο μου στόχο.
Επίσης εκτός επαγγέλματος που θα ακολουθήσω λόγω προβλημάτων υγείας που με επηρρέασαν αλλά και επειδή κατά βάθος(κατά πολύ βάθος :hehe: ) είμαι ψυχούλα μωέ θα ήθελα να γίνω εθελόντρια στην Φλόγα και στο Χαμόγελο του Παιδιού και σε παρόμοιους συλλόγους/οργανισμούς για την βοήθεια οικογενειών και παιδιών με προβλήματα υγείας (ή άλλα προβλήματα) ή σε άλλους μη κερδοσκοπικούς οργανισμούς που παλεύουν για τα δικαιώματα των ανθρώπων και για την υγεία και την απεξάρτηση από διάφορα όπως τα games στο διαδίκτυο και τα ναρκωτικά π.χ. ο ΟΚΑΝΑ.
Αυτά τα ολίγα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δν ξέρω ακομα και νομίζω οτι θα περάσουν πολλά πολλά χρόνια ώσπου να μάθω :P αυτό που ξέρω είναι οτι θα ήθελα να ζω μια απλή, ήρεμη κ ευτυχισμένη ζωή με την οικογένεια μου. Και να μπορέσω να βοηθήσω όσο το δυνατόν περισσότερους ανθρώπους να είναι υγιείς και χαρούμενοι :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Θα ήθελα να ΄μουν διάσημη για κάποιο ταλέντο μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
ευτυχισμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δικηγορος:inlove::angel:smartass::.........................
............(και ερωτοχτυπημενος,αλλα κυριως το πρωτο)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
θα ήθελα να είμαι διάσημη, πετυχημένη αρχιτέκτονας αλλά ταυτόχρονα να ασχολούμαι με τη ζωγραφική και τη μοντέρνα τέχνη,να δημιουργώ,να οργανώνω αυτές τις περίεργες, "ψαγμένες" εκθέσεις που κανένας δεν καταλαβαίνει τι θέλει να πει ο ποιητής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.


Όνειρο από πάντα που δυστυχώς δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί λόγω μυωπίας και αστιγματισμού. :( Εναλλακτικά, έχω επιλέξει κάτι πολύ πιο προσιτό ως στόχο:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
θα γούσταρα και θα με κάλυπτε πλήρως να ήμουν στους γιατρούς χωρίς σύνορα και να μουν απ' αυτούς που διοργανώνουν φιλανθρωπίες με το κιλό
με την προυπόθεση να είχα και τον γκόμενο μαζί, και το σκυλί και ένα ασφαλές σπίτι
και τπτ άλλο δεν θα με ένοιαζε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top