Αλλαγή λογισμικού σε κινητό

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια πήρα ένα κινιτό https://zer.gr/show_1pro.asp?proid=1363 και θέλω να αλλάξω το software του παρακαλώ βοήθεια !!! Άμεσα παρακαλώ !!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια πήρα ένα κινιτό https://zer.gr/show_1pro.asp?proid=1363 και θέλω να αλλάξω το software του παρακαλώ βοήθεια !!! Άμεσα παρακαλώ !!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Μάνο, στο είπα και απο κοντά, το να αλλάξεις το λειτουργικό του τηλεφώνου σου ειναι καπως επικίνδυνο γιατι αμα δεν κάνεις κατι σωστο μπορεί το τηλεφωνο σου να κλατάρει, οστόσο αμα παίρνεις το ρίσκο μπορείς να το ψάκσεις στο google

Πάτα εδω για αυτόματη αναζήτηση :)

(Φυσικά μιλάω για open source os και οχι για σπασμένo)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δικιο εχεις αλλα εγω το εγραψα εδω μοιπως υπαρχη κανενας π ξερει να το κανει ουτος η αλλος σκεφτομε να παρω το iphone 5 απο αμερικη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πρωτου κανεις οτιδηποτε κανε ενα back-up ωστε να μην εχεις το ρισκο που σου λεει ο KingFox.
Απο εκει και περα, γινετε, αλλα αν θες την γνωμη μου δεν αξιζει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Foxkiller

Νεοφερμένος

Ο Foxkiller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Dark Δεν με νοιαζει πλεον γιατι μαλλον θα παρω το iphone 5 αλλα για πιο λογο δν αξιζει ? Σε περιπτωσει π εχεις java και το κανεις android ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γειά σας,
Το ξέρω οτι το θέμα αυτό είναι παλιό αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει άλλο πιο κατάλληλο!
Λοιπόν, μετά από τον έλεγχο που έκανα στο κινητό μου μου ήρθε ειδοποίση για την εγκατάσταση του lollipop5.
(Οχι δεν αφορά καθόλου το γνωστό μας γλυκό γλειφυντζούρι, αλλά μια νέα εκδοση του android.
Από ότι κατάλαβα δηλαδή ...)Το έψαξα λίγο στο ιντερνετ να δω πως είναι αλλά δεν βρήκα μεγάλες διαφορές!!
Αν το έχει κάποιος ήδη εγκαταστήσει να μου πει:
1Οντως θα είναι πιο γρήγορο, με καλύτερη κάμερα, κτλ που λένε?
2Θα είναι πιο αργό απο το android4.4?
3Αν το εγκαταστήσω τελικά μετά μπορώ να γυρίσω στο android4.4 αν δεν μου αρέσει?
Αυτά!! 8):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν κάνει μονό του αναβάθμιση. Θέλει από υπολογιστή. Θα ξανά χάσω τα πάντα?
1fa5be6b444fb95ef52156ee0aa9db40.0.jpg
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Πρέπει να τις κατεβάσεις πάλι.
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Screenshot_2020-06-17-17-59-49.png

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι λογικό?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Έκανες back up και σου εμφανίζει αυτό ;
 

Guest 254537

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρασα ρομ από υπολογιστή. Γενικά δε έχει προβλήματά,μόνο πού δε αναγνωρίζει μία εφαρμογή.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Why?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Screenshot_2020-06-17-21-59-06.png
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Μηπως η εφαρμογη δεν υποστηριζει android 5.1?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top