Εφιάλτες και Αγάπη

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
E-STEKITES πειτε μου γνωμη εδω αι καμποσο καιρο βλεπω εφιαλτες με πρωταγωνιστη τον αρραβωνιαστικο μου-παρεπιμπτοντως με τον οποιο τα παμε τελεια και μαγαπαει πολυ και το δειχνει ..βλεπω λοιπον ειτε οτι μαπαταει ειτε οτι με χωριζει η και τα δυο ενιοτε κανω τα ιδια και εγω..τι στο καλο πια?λετε επειδη αγαπιομαστε πολυ και οδεμια σχεση με τη πραγματικοτητα αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Μήπως είσαι απλά αγχωμένη? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλά, αυτό σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί είσαι αγχωμένη;

Επίσης please μη γράφεις με greeklish, απαγορεύεται στο site. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
sorry παιδια εχετε δικιο ..Πλεον και εμενα με κουραζουν απλα απο συνηθεια τα γραφω και οχι δεν ειμαι αγραμματη χεχε!λοιπον του γιατρου δεν ειμαι απλοα λιιιιγο αγχωμενη με τη δουλεια δεν εξηγειται ομως αυτο το ονειρο μαλλον επειδη εχω δεθει πολυ..

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ειναι λιγο μεγαλη η υπογραφη/?αχ αφηστε με να την εχω ειναι τελεια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top