Λεύκωμα...

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Ας αναλαβει καποιος να κανει το λευκωμα. Ή μηπως θελετε να το κανω εγω;

Αν εχεις χρονο καν'το γιατι εγω δεν θα εχω:P
Πρωτα ομως να δουμε αν γινεται σε υποκατηγοριες που ειπα ωστε να ομαδοποιησουμε ερωτησεις!


υγ Οποιος θελει ας γραφει ερωτησεις εδω για να συμπληρωθει το λευκωμα και μετα να το φτιαξουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
θα κανετε λευκομα???τι γλυκοο!
ειχα και γω στο δημοτικο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εγώ είχα!
Μάλιστα το έχω κρατήσει και πρόσφατα το ξεφύλλιζα με την ξαδέρφη μου και σκάσαμε στα γέλια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Και εγώ είχα!
Μάλιστα το έχω κρατήσει και πρόσφατα το ξεφύλλιζα με την ξαδέρφη μου και σκάσαμε στα γέλια! :D

θα κανετε λευκομα???τι γλυκοο!
ειχα και γω στο δημοτικο:P

θα γραψετε κι εδω ,δεν θελω αντιρρηση!:pfff:

Σνουπι πες ερωτησεις αν θυμασαι ,:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ενοηται οτι θα γραψω:P
το χανω εγω αυτο??εχω να γραψω λευκωμα απο την πεμπτη δημοτικου:P

εμεις παντως βαζαμε μια ερωτηση που ελεγε πες με ενα στοιχακι..
θυμαμαι κατι πετυχιμενα XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το λεύκωμα ήταν δημοτικού οπότε οι ερωτήσεις ήταν του στυλ:
Τι είναι άνδρας;
Τι είναι γυναίκα;
Τι είναι λεύκωμα;
Αγαπημένος τραγουδιστής/ηθοποιός/τραγούδι.
Τι ζώδιο είσαι;
Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζεις; (λολ, δημοτικό ε; :Ρ)
Πρώτο φιλί.
Αγαπημένο φαγητό/αυτοκίνητο.
Αφιέρωσέ μου κάτι...

τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εκεινο με τα στοιχακια ειναι ολα τα λεφτα:P
τα διαβαζω και εχω ξεραθει στα γελια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λέμε
Ευχάριστες
Υπέροχες
Και
Ωραίες
Μαθητικές
Αναμνήσεις

χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Λογια
Εφηβικες
Υποσχεσεις
Καποτε εδως εχουν γραφτει
Ω!
Μην δακρυσεις
Αυτα, ειναι μονο εφηβικες αναμνησεις!
:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Λοιπον παιδια, το εκανα το λευκωμα στο chat and fun.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
catgirlbarbara δωσε λινκ να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.

bitchdoll

Νεοφερμένος

Η bitchdoll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ειχα κ πολα τα χω ακομη δεν μου αρεζε τοσο αν τα διαβαζω οσο να γραφω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Έχω κρατήσει και εγώ δύο Λευκώματα.....
5ης τάξης του Δημοτικού
και
6ης τάξης του Δημοτικού
Μέσα στο δεύτερο ένα λευκό μαντήλι με αφιερώσεις από τους συμμαθητές μου μιας και κάποιοι θα πήγαιναν σε άλλα Γυμνάσια και θα χωριζόμασταν....
Πλέον οι αφιερώσεις με το κλασικό bic που χρησιμοποιούσαμε τότε, είναι αχνές...
Επίσης μέσα στα λευκώματα ένα μικρό σακουλάκι με γομίδια.....
Xαχαχαχαχαχα! τι κάναμε όταν ήμασταν παιδιά...Παίρναμε πολύχρωμες γόμες σβήναμε με αυτές πάνω στο θρανίο ή σε λευκό χαρτί, οπότε μαζεύαμε τα πολύχρωμα γομίδια ... Έμοιαζε σαν άμμος....




Αγαπημένο μου Λεύκωμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δυστηχως μεγαλωνω στην εποχη των υπολογιστων και της τεχνολογιας οποτε το λευκομα θεωρειται απο παιδια της ηλικιας μου<< ξεπερασμενο>>.Εμενα ομως μ αρεσει...το λατρευω...
Ειχα κανει λευκωμα στην τεταρτη δημοτικου και ειχε αρεσει πολυ στους συμμαθητες μου.Φετος σκεφτομαι να ξανακανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top