Pretty Little Liars

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το είδα και εγώ το τελευταίο επεισόδιο και είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό για κανα δεκάλεπτο,
αλλά μετά δούλεψε το μυαλό και υπέθεσα οτι μπήκε στην Α-team για να βοηθήσει τα κορίτσια! Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως μπήκε στην ομάδα των κακών τόσο εύκολα! Και πες μπήκε, πως ο/η αρχηγός, αλλά και τα υπόλοιπα μέλη , τον άφησαν να έχει ενεργό ρόλο; Μου φαίνονται αρκετά πονηροι για να πίστεψαν οτι θέλει το κακό των κοριτσιών και ειδικά της Σπένσερ (ναι, ναι ο Τόμπυ αγαπάει αληθινά την Σπένσερ :pfff:)! Τον εκμεταλλεύονται ή ήταν από την αρχή στην ομάδα των κακών;

Αυτό που αρχίζει να με εκνευρίζει είναι οτι λένε για αποκαλύψεις και όλο μας αποκαλύπτουν άσχετα γεγονότα! Δηλαδή, ναι, ωραία χαίρομαι που και οι άλλοι χαρακτήρες, πέρα από τα κορίτσια, αποκτούν ένα παρελθόν και διαμορφώνονται, αλλά χέλοοοοουουουου το θέμα είναι να μάθουμε ποιος κρύβεται πίσω από όλα αυτά! Θα ξενερώσω άμα στο τέλος δεν αποκαλυφθει τίποτα και το αφήσουν να αιωρείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ωωωω μαζευτήκαμε βλέπω. :devil:

Παιδιά, η μεγαλύτερη ειρωνεία στο επ.12 ήταν ότι η Σπενς και ο Τόμπι το κάνανε ξέρωγω, και στο τέλος ήρθε το ξενέρωμα. Δε ξέρω μακάρι να είναι για να βοηθήσει τις κοπέλες, αλλά τα περιμένω όλα πια.

Επίσης, επειδή κάποια είπε ότι υποψιάζεται ακόμα και τις κοπέλες, κυκλοφορεί πολύ το σενάριο ότι η Άρια είναι η αρχηγός του τιμ, και λέει ότι είναι χιντ ακόμα και το σποτάκι με το τραγούδι, που δείχνουν μόνο την Άρια να κάνει "shhhh" :eek:.
Θα' ναι γαμάτο βασικά αν είναι κάποια από τις κοπέλες.

@Χριστιάννα ^^ όλα θα' ναι από ένα λεπτό; Και έχουν βγει ήδη; Κάθε πότε θα βγαίνουν; Εεεεε βλακεία, τι να σου κάνει το 1 λεπτό. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
@Χριστιάννα ^^ όλα θα' ναι από ένα λεπτό; Και έχουν βγει ήδη; Κάθε πότε θα βγαίνουν; Εεεεε βλακεία, τι να σου κάνει το 1 λεπτό. :'(

Αν και δεν είμαι η Χριστιάννα :P, κάθε Τρίτη θα βγαίνει το Pretty Dirty Secrets! Αν είναι όλα ένα λεπτό... μου φαίνεται οτι για άλλη μια φορά μας παραπλάνησαν! Πφφφφ!!! Θέλουμε περισσότερο, δεν το καταλαβαίνουν;;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως μπήκε στην ομάδα των κακών τόσο εύκολα! Και πες μπήκε, πως ο/η αρχηγός, αλλά και τα υπόλοιπα μέλη , τον άφησαν να έχει ενεργό ρόλο; Μου φαίνονται αρκετά πονηροι για να πίστεψαν οτι θέλει το κακό των κοριτσιών και ειδικά της Σπένσερ (ναι, ναι ο Τόμπυ αγαπάει αληθινά την Σπένσερ :pfff:)! Τον εκμεταλλεύονται ή ήταν από την αρχή στην ομάδα των κακών;
!

Το συζητούσα και με τη μάνα μου αυτό γιατί οκ, πρόκειται για μια πολύ κλειστή ομάδα, με συγκεκριμένους σκοπούς, που λογικά δεν θα δέχεται τον οποιονδήποτε. ΑΛΛΑ! Η ίδια η Μόνα πήγε και πρότεινε στην Σπένσερ να μπει στην Α-team, όχι και η πιο έξυπνη κίνηση. Επίσης ο έρμος ο Τόμπυ από λόγους άλλο τίποτα: τι για τη Τζέννα πλήρωνε τα σπασμένα, τι φυλακή μπήκε, τι του κάνανε τη ζωή κόλαση. Ίσως ανέφερε κι αυτό με τον Τζέησον ως το αποκορύφωμα (ότι και καλά η Σπέσερ τον έβαλε σε νέα μπλεξίματα με την αστυνομία, χωρίς να τον υπολογίσει καθόλου, καθώς σκεφτόταν μόνο τον αδερφό της).

Δεν γίνεται να μην την αγαπάει παιδιά. Απλώς ΔΕΝ. ΓΙΝΕΤΑΙ. Όλες οι σκηνές, τα φιλιά, οι κουβέντες που έλεγαν να το σκάσουν παρέα, δεν είναι δυνατόν, θα φρικάρω άμα τον κάνουν κακό-κακό.

@Χριστιάννα ^^ όλα θα' ναι από ένα λεπτό; Και έχουν βγει ήδη; Κάθε πότε θα βγαίνουν; Εεεεε βλακεία, τι να σου κάνει το 1 λεπτό. :'(

Δεν ξέρω ρε παιδιά πόσο θα διαρκούν τα άλλα επεισόδιο, κι εγώ ελπίζω να διαρκούν περισσότερο! Μερικά λεπτά θα είναι λογικά, μέχρι 10 το πολύ υποθέτω. :(

Α έκανα κι ένα λαθάκι, απ'ό,τι διάβαζα θα διαδραματίζονται στο παρόν, αμέσως μετά το season finale δηλαδή:

The webseries will focus on the time between the Aug. 28th summer finale and the special Halloween episode of “Pretty Little Liars” airing in October, when the town of Rosewood is getting ready for Halloween.

Ρε να σας πω, ποιανού είναι η φωνή στο βίντεο; Βρήκα αυτό:


...αλλά δεν μπορεί! Γιατί να είναι αυτός; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
σόρρυ για τα μη spoiler :/: λοιπόν τα είδα και γω αλλά δεν ξέρω πως μπαίνουν τα σποιλερ για να γράψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
χαχα thanks Λοιπόν

ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω το τελευταίο σοκ με το που βλέπω την μούρη του Τόμπυ :O
βασικά εγω κατάλαβα ότι κάτι παίζει με τον Α και τον Τόμπυ όταν ήταν στο σπίτι της και κοιμηθηκαν μαζί και την αγκάλιασε και της λεει σ'αγαπώ και την κοίταξε κάπως σαν της είπε συγγνώμη κάτι τέτοιο, προσέξτε το και εσείς το βλέμμα :/
Αμα ήταν από την αρχή ο Α αυτός που μας έδειχνε πάντα με την κουκούλα θα ξενερώσω γιατί ο Τόμπυ φαίνεται τόσο καλός (και ωραίος :P), πιστεύω μονο να μπήκε τώρα τελευταία για να τους βοηθήσει.....
Τώρα με τον Κειλεμπ τι να έπαθε; όταν η εμιλυ σκότωσε τον Νεητ και ήρθε ο Κειλέμπ μετά ακούστηκε ένας θόρυβος, μήπως κάτι έσκασε; καμία λάμπα; αλλά θα μου πεις και η έμιλυ δεν θα πάθενε τίποτα; πφφφ δεν ξέρω τι σκατά
Ο νεητ τι ψυχάκιας ήταν αυτός χριστέ μου; ότι να ναι πραγματικάααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ποιος περιμένει μέχρι τον Οκτώβριο; :'(




Δεν λέω τίποτα για το επεισόδιο, τα είπατε όλα εσείς,
τις ίδιες υποθέσεις κάνω και εγώ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τώρα με τον Κειλεμπ τι να έπαθε; όταν η εμιλυ σκότωσε τον Νεητ και ήρθε ο Κειλέμπ μετά ακούστηκε ένας θόρυβος, μήπως κάτι έσκασε; καμία λάμπα; αλλά θα μου πεις και η έμιλυ δεν θα πάθενε τίποτα; πφφφ δεν ξέρω τι σκατά
Ο νεητ τι ψυχάκιας ήταν αυτός χριστέ μου; ότι να ναι πραγματικάααααα

Πυροβολισμός ήταν ο θόρυβος που ακούστηκε ρε!
Και το τραύμα του από σφαίρα έμοιαζε να είναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι αλλά αφού είχε ήδη μαχαιρώσει η Έμιλυ τον Νέιτ, ποιος τον πυροβόλησε; Ή μήπως σηκώθηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Spoiler spolier!!!

Μη κολλάτε σ' αυτό, ήταν σίγουρα ο Α. που το έκανε, ας ελπίσουμε απλά να μην ήταν Ο Τόμπι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι αλλά αφού είχε ήδη μαχαιρώσει η Έμιλυ τον Νέιτ, ποιος τον πυροβόλησε; Ή μήπως σηκώθηκε;

Αυτό λέγαμε και με τη Λάουρα πιο πάνω, το πιο πιθανό είναι να σηκώθηκε, τελευταία αναλαμπή φάση. :P
(Αν κι έμοιαζε αρκετά πεθαμένος. :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά έχετε προσέξει ότι αυτή η σειρά είναι τίνγκα στα μανάρια; >.<


  • Ezra
  • Caleb
  • Toby
  • Noel
  • Wren [τελευταία μ' αρέσει πολύ για κάποιο λόγο]
  • Jason
  • Ο αδερφός του Έζρα το οποίο το όνομα μου διαφεύγει.



ΜΜαααα. Πού τους βρίσκουν.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Όχι, πείτε μου, ο Toby δεν έχει αλλάξει πάρα πολύ; Την πρώτη φορά που τον είδα στην 3η σεζόν ήμουν σε φάση WHAT? Κοίτα τι σου κάνουν κάτι ανταύγειες και το μαλλί σηκωμένο. Και η αλλαγή στο ντύσιμο. :D

(Μ'αρέσει που δεν ξέρεις τον λόγο που σ'αρέσει ο Wren. Είναι ο Wren. Κι είναι απίστευτος! :hypno:)

:P

Καλά κι οι κοπέλες είναι όλες μία και μία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πραγματικάάάά ο Toby ήταν ο ορισμός του φρικιού/ψυχάκια/χαζού/καιδεξέρωκγωτιάλλο.
Μωρέ τον ομόρφυνε και ο έρωτας με την Σπενς.
Έβγαλε κι ένα ρούχο παραπάνω, πολύ θέλει; :3

Καλά νε, οι κοπέλες κι αυτές όλες ωραίες, για να μη σχολιάσω τα ρούχα τους που είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΙΚΑ. :redface:
Επίσης, ενώ παλιά ήταν αγαπημένη μου η Άρια, μετά έγινε η Χάνα, τώρα μ' αρέσει η Σπενς πολύ. Είναι που είναι έξυπνη μάλλον.


ΛΙΩΣΕ.
Στην αρχή δε μου άρεσε, ή τουλ μου περνούσε αδιάφορος και μου την έσπαγε η προφορά του, τώρα που μ' αρέσει θεωρώ τη προφορά σέκσι. [προφανώς δεν είμαι σταθερή στις επιλογές μου] 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Τι φωτο κόλαση ειναι αυτη;; Καλα ο wren ειναι ο αγαπημένος μου και μετα παει ο τόμπυ κΑ μετα ο αδελφός τους εζρα, παιδια τι Θεός ειναι αυτός;;;;:eek: Του wren μου αρέσει πολυ η προφορά και ειναι πολυ γλυκούλης ...έναν τέτοιο θέλω πολλα ζητάω;:redface:
Εγω πάω σπενς απο την αρχή ειναι θεα!!!και έχω δει και συνεντεύξεις της και ειναι πολυ καλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε τις προάλλες που ψαχούλευα, βρήκα την Σπενς να λέει πως τους έκαναν ζευγάρι, επειδή ήταν πολύ καλοί φίλοι στα γυρίσματα! :D



Τα ρούχα είναι απλώς υπέροχα, δεν το σχολιάζω. Οκ μερικές φορές το παρακάνουν βέβαια. Καταλαβαίνω πως η Άρια είναι κοντούλα και πρέπει να φοράει πάντα παπούτσια με τακούνι, αλλά οι μπότες που φορούσε στο τελευταίο ep στο σχολείο παραήταν! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Παιδια τοσο ωραιο ειναι αυτο;
Να αρχισω και γω να το βλεπω;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Χάνεις χάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doukakos Maria

Νεοφερμένος

Η Doukakos Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
KΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!! ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ!!!! ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΕΔΩ Κ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ TO LLP...Γνωριζει κανεις το τελος της σειρας???Ειμαι βεβαια ακομα στη πρωτη σεζον στο 13 επεισοδιο...Απλα ρωταω βρε κοριτσια γιατι ηδη εχω αρχισει να με χαλαει καπως...Καπως υπερβολικα ολα αυτο???Αξιζει να συνεχισω να το βλεπω????:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top