Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Καλη επιτυχεια σε Ελλαδα και Ισπανια.
Αντε.
Σε 2 μερες αρχιζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Θανατος στον σχιστοματη διαιτητη που χαρισε το ματς στη Βραζιλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μεγάλη σφαγή χτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το πεναλντυ χάρισε. Το γκολ του Όσκαρ ήταν πολύ ωραίο. Επίσης αν η Κροατία έπαιζε όπως έπαιξε στα τελευταία λεπτά θα είχαμε ένα πολύ ωραίο αγώνα.
Πάμε για Ισπανία - Ολλανδία σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Η Βραζιλια ηταν απλα μετρια, μ αρεσει που σε ερευνα ο κοσμος πιστευει οτι παιζει το πιο ωραιο ποδοσφαιρο. Λιγο επαιξαν μετα το γκολ της Κροατιας. Αν δεν υπηρχε ο κορακας θα ειχαν μαζικες αυτοκτονιες στο Σαο Παολο. Και οι Κροατες ξερουν πολλη μπαλα, αν ειναι σοβαροι περνανε εστω και δευτεροι. Μεξικο και Καμερουν δν λενε τιποτα, κακος χθες ο Μοντριτς, αν γυρισει και ο Μαντζουκιτς μπορει να πανε πολυ καλα. Και επισης η Κροατια με τη σκακιερα για αλλη μια χρονια εχει στο τοπ-3 των εμφανισεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Η Βραζιλία δεν παίζει το ποδόσφαιρο που επαιζε καποτε, κακα τα ψεματα. Παίζει όμως την καλυτερη μπαλα τα 8 τελευταια χρόνια. Οι παίκτες σχετικα είναι συνειδητοποιημενοι και οχι τοσο ψωναρες όσο ηταν αυτα τα χρονια. Νικητρια θα είναι κατ'εμε Η Γερμανία ή Ισπανία (πάλι). Αν και ενδιαφέρον θα έχει να δουμε και λιγο η Αργεντινη που βρισκεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
το ποδόσφαιρο μπορεί να μη γεννήθηκε στην Βραζιλία αλλά εκεί μεγάλωσε!!!!
Παιδιά ας δηλώσει ο καθένας μας το ποία χώρα νομίζεται ότι θα κερδίσει το μουντιάλ 2014 και να δούμε ποίος θα το πετύχει!
εγώ λέω η Βραζιλία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
το ποδόσφαιρο μπορεί να μη γεννήθηκε στην Βραζιλία αλλά εκεί μεγάλωσε!!!!
Παιδιά ας δηλώσει ο καθένας μας το ποία χώρα νομίζεται ότι θα κερδίσει το μουντιάλ 2014 και να δούμε ποίος θα το πετύχει!
εγώ λέω η Βραζιλία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άσχετο αν σε αρέσει σαν ομάδα αλλά δεν είναι η καλύτερη αυτό είναι σίγουρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
εγώ σε αυτήν πιστεύω!!!
ο πρώτος αγώνας ήταν που δεν έπαιξαν και τόσο καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ στην Ισπανία αλλά ξέρω ότι δεν είναι τόσο δυνατή όσο ήταν. :P Έπαιξαν πολύ μέτρια και κέρδισαν λόγο διαιτητή. Υπάρχουν πολύ καλύτερες ομάδες που αξίζουν το μουντιάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
ΓΕΡΜΑΝΙΑΑΑΑ (Μετα την Ελλαδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Που ήταν ο Κασίγιας σήμερα;

Εγώ θέλω επιτέλους να το πάρει Αφρικανική χώρα, πχ Γκάνα, ή Ουρουγουάη, Αργεντινή και τέλος Ολλανδία.
Θέλω ένα outsider.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Που ήταν ο Κασίγιας σήμερα;

Εγώ θέλω επιτέλους να το πάρει Αφρικανική χώρα, πχ Γκάνα, ή Ουρουγουάη, Αργεντινή και τέλος Ολλανδία.
Θέλω ένα outsider.
Πρώτον λίγα τα λόγια σου για τον κασίγιας εσύ. :P
Δεύτερον αν το πάρει η Ολλανδία θα σε βρίζω μέχρι να έρθει το επόμενο μουντιάλ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Σοφιααααααααα
η Ολλανδια θα το παρει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ταληρο σημερα. Και αλλα μπορουσαν. Σημερα ηταν οντως Ιπταμενοι Ολλανδοι. Με αμυνα απο παικτες που παιζουν στην Eredivisie (πλην του Φλααρ) και εκτος αν παιζεις μανατζερ δεν τους ξερεις και ουσιαστικα δυο-τρια μονο αστερια (για Ολλανδια ειναι λιγο) ξεφτιλισαν την Ισπανια που η συνθεση της ειναι σαν να παιζει σε All Star Game. Και αυτη η Ολλανδια του Φαν Χααλ (και οχι Φαν Γκααλ) παιζει Ολλανδικο ποδοσφαιρο, οχι αμυντικα οπως με τον Φαν Μαρβαικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Και λίγα ήταν τα πέντε! Προσωπικά ενώ τον Ισπανικό λαό τον πάω πολύ, στο ποδόσφαιρο έχω βαρεθεί να τους βλέπω να σηκώνουν κούπες. Θέλω ποικιλία βρε παιδάκι μου, πως να το κάνουμε ;;:P Μου αρέσουν τα φαινομενικά outsider. Σπάνια υποστηρίζω "φαβορί". Πάμε ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έχει και Χιλή σε λίγο. Ακούγεται πως έχει φτιάξει δυνατή ομάδα. Θα ήταν μια ωραία ανατροπή να περάσει αυτή και η Ολλανδία και να μείνει εκτός η Ισπανία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αύριο παίζει η Ελλάδα. Δεν περιμένω και πολλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Με τη λογικη οτι ολοι κερδιζουν την Αυστραλια, η δευτερη θεση λογικα θα κριθει στο Ισπανια-Χιλη στο Μαρακανα κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Αύριο παίζει η Ελλάδα. Δεν περιμένω και πολλά. :P

Το ξέρω καλέ ότι παίζουμε αύριο. Πειράζει να αρχίσω να προετοιμάζομαι από σήμερα;;:P

Ολέ, Ελλάς Ολέ ολέ! Δε σταματώ να τραγουδώ ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top