Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
δηλαδη σημερα που φοραω εκεινα που δεν σ'αρεσουν δεν θα με αφησεις να σε βγαλω ωξω;;;;; :P

Μμμμμ.. μη μου βάζεις ιδέες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πάντως ένα συμπέρασμα βγήκε απο όλο το thread: Όλες οι γυναίκες λατρέυουν τις καμπαρντίνες στους άντρες :P


δεν θα το έλεγα....νομίζω ότι τους κάνουν να φαίνονται σαν επιδειξίες ή σαν τον αστυνόμο Σαίνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ...
Παντελονι: Τζιν, παντα... Το καλοκαιρι ισως να εφαρμωσω την τεχνικη των τζιν που εγιναν σορτς, ισως και καπιο παραλαγης με τον ιδιο τροπο. Συνιθος και καπια ζωνη, ειτε με την πουλαδα της αεροποριας ειτε με αγραφα Levistrauss, ειτε με αγκραφα Harley Devidson ειτε απλη

Μπλουζα: Καλοκαιρι T-shirt μαυρο μονοχρωμο η με καπιο λογο (επιρεασμενο απο μουσικη, μηχανες, ινδιανους, στρατο κλπ), χειμωνα ειτε καπια μπλουζα απο μεσα και t-shirt απο εξω, ειτε καπια μονοχρωμη μπλουζα, ειτε μαυρο T-shirt με μαυρο πουκαμισο απο εξω ειτε φουτερ.

Μπουφαν: συνιθος δερματινο (μεχρι στιγμης το μονο που εχω το εχω γεμισει με ραφτα της αεροποριας, του χρονου ομως θα παρω κανενα ακομα και θα δουμε τι ραφτα θα το γεμισω) σπανιοτερα τζιν σκισμενο και ακομα πιο σπανια τιν κανονικο.


Παπουτσια: Συνιθος δερματινες μαυρες διπατες μποτες, σπανιοτερα αρβιλες του στρατου και το καλοκαιρι δεν ξερω ακομα πως θα την βγαζω... Αν παλευετε η γνωστη μποτα (το fetix μου...:P) φυσικα αυτην, αλλιως ισως all star

Απαρετιτα αξεσουαρ: Ενα δαχτιλιδι ασημενιο, σκαλιστο με την φραση "Ο Θεος να με προσεχει" στα Ρωσσικα στο δεξι δεικτη, ενα δαχτιλιδι με μια νεκροκεφαλη (μεγαλου μεγεθους, σαν του James Hetfield για οσους ξερουν) στον δεξι μεσο, ενα πλακε δαχτιλι στον δεξι παραμεσο, ενα δαχτιλιδι σκαλιστο με γοτθικο στραυρο στον αριστερο μεσο, ενα δαχτιλιδι πλακε με 3 γοτθικους σταυρους στον αριστερο παραμεσο, ρολοΐ Casio με μπρασελε στο αριστερο, βραχιολη με δυο νεκροκεφαλες στο δεξι, μια αλυσιδα με εναν Σταυρο των Chopperαδων, μια αλυσιδα με 2 μεταλικες πενες, ενα ξυραφι, ενα διπλο τσεκουρι και ενα νεκροταμπελο και παντα αλυσιδα να κρεμετε απο το παντελονι (αλλα οχι της αλυσιδες τις μικρες που γυαλιζουν που εχουν ολη, κανονικη αλυσιδα, σαν αυτες για τα καραβια αλλα πο μικρη βεβαια) και σπανιοτερα δερματακι με choperαδικους σταυρους στο δεξι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
πολλά φοράς έλεος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Που να με ακουσεις πως κανω ολος μαζι, αλισιδες και και μποτες..... Συγουρα δεν θα μπορουσα να γινω ντεντεκτιβ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χα!!! χαλλλλαρά μπορώ να σε φανταστώ αλλα πιστεύω οτι είναι η φάση της ηλικίας.. :P

σε 2 3 χρόνια θα φοράς ροζ φλώρικα πουκάμισα και λουστρινάκι παπούτσι..

τα λέμε τότε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Με τπτ!!!!!! Νταξει καταλαβενω οτι το πιο πιθανω ειναι να μην μεινω ετσι για παντα, αλλα σιγουρα δεν θα φτασω και στην αλλη ακρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαχα ας το ελπίσουμε...

συνήθως οι άνθρωποι των άκρων αγγίζουν Μονο τα άκρα ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Μου αρέσει τρελλά το προκλητικό ντύσιμο σε οποιαδήποτε μορφή, ακόμα και με φόρμα να είμαι. Το προκλητικό ΟΧΙ το πρόστυχο...Φοράω τα πάντα αρκεί να είναι στυλάτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Στους άντρες δε μου αρέσουν ούτε τα κουστούμια ούτε οι καπαρτίνες. Πρέπει κάποιος να είναι πολύ "θεός" για να του πάνε και επιπλέον να έχει και το κατάλληλο στυλ, το οποίο σε εμένα δεν ταιριάζει... μόνο μια φορά είχα δει έναν με κουστούμι και ήταν........ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ :look: :jumpy:

Οι άντρες μου αρέσουν να φορούν (για πιο επίσημες περιστάσεις), τζην ή παντελόνι π.χ. κοτλέ σκούρο, με πουκάμισο και πουλόβερ, αλλά όχι κάτι φλώρικα που θυμίζουν δαπίτες, αλλά σε στυλ μαρκας Quicksilver κλπ. Παπούτσια φυσικά όχι αθλητικά, αλλά ούτε και λουστρινοειδή. Για τις καθημερινές εμφανίσεις, ένα τζην, πουλόβερ και αθλητικά αρκούν... είμαι σπορτίφ τύπος.

Εγώ, που δε βγαίνω ούτε σε κλαμπ ούτε και σε μπουζούκια, συνήθως φοράω τζην με μπότες ή ροκάκια ή πέδιλα χωρίς τακούνι και από πάνω το μεν χειμώνα παλτό ή μπουφανοειδές και από μέσα πουκάμισο με πουλόβερ ή ζιβάγκο, αλλά θέλω πάντα κάποιο φουλάρι ή κασχόλ.

Το καλοκαίρι έχω λιγότερο τυπικό στυλ απ'ό,τι το χειμώνα, προσπαθώ να φοράω περισσότερα είδη :P Γενικά πάντως μου αρέσει το casual chic ντύσιμο (όταν το βλέπω στα περιοδικά :P ) γιατί γενικά δε θα με έλεγες και στυλίστα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ανάλογα τα κέφια και την έξοδο, θα είμαι ντυμένη από κυριλέ έως πολύ κυριλέ. Βασικα οπωσδήποτε θα βάλω τακούνια, γόβες/μπότες/πέδιλα. Προσπαθώ να προτιμώ τα φορέματα και τις φούστες, τον χειμώνα τα συνδυάζω 9 στις 10 φορές με δίχτυ. Γενικά θέλω να νιώθω περιποιημένη :)

Πάντως δε νομίζω πως για να είσαι περιποιημένη πρέπει να είσαι κυριλέ. Εγώ δεν ντύνομαι ποτέ κυριλέ, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι βγαίνω σαν λέτσος!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αναλογα το που θα εχω να παω...ντυνομαι και κυριλε αλλα και πιο απλα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Κι απο εμένα: Θα το χωρίσω ανάλογα τη διάθεση οπότε έχουμε και λέμε:

Όταν είμαι στις καλές μου προσπαθώ να κολλήσω πάνω μου όσα περισσότερα χρώματα μπορώ (ναι, εκείνος ο γνωστός κάμπος με τα λούλουδα), και εννοώ χρωματιστές μακριές φούστες απο το μοναστηράκι, πατελόνια ριγέ χρωματιστά απο το μοναστηράκι επίσης,μωβ ζακέτα, κόκκινες μπαρέτες, μπεζ all star, τη μαύρη τσάντα με χρωματιστά μαντήλια, και απο αξεσουάρ είναι κάποια σταθερά που φοράω πάντα στο χέρι, τα σκουλαρίκια τα σταθερά επίσης, το ασημένιο κολιέ (σχεδόν σταθερό) και καμιά φορά βάζω κι άλλα ασημένια κρεμαστά σκουλαρίκια.

Όταν είμαι στις κακιές μου (ή όταν δεν έχω πλυμμένα χρωματιστά ρούχα) φοράω μαύρο παντελόνι, μαύρο μπλουζάκι, μαύρη ζακέτα και τα μπεζ all star πάλι και ίσως και κάποια απο τα ασημένια κοσμήματα. Επίσης έχω και τις μάυρες μπότες αλλά είναι πολύ ζεστές και δεν τις έχω φορέσει πολύ (είναι απο τη Νορβηγία). Αυτά τουλάχιστον όταν επιλέγω εγώ το ντύσιμο μου που δεν βγαίνω και πολύ, δηλαδή δεν πάω ούτε σε clubs ούτε σε νυχτερινά bar και τέτοια. Όταν έχω να βγω "κυριλέ" με τους γονείς αφήνομαι στα χέρια της μαμάς.

Όσο για το τι με τραβάει στο άλλο φύλο δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερο στο θέμα του ντυσίματος. Μπορώ να πω οτι δεν μου αρέσει ο Paul Frank ούτε το ροζ polo αλλά οκ, δεν θα κρίνω τον άλλο απο αυτό. Όπως και η σαγιονάρα δεν μου αρέσει :P Όμως δεν θα προτιμούσα κάποιον με ντύσιμο ανάλογο με το δικό μου, θα ήθελα να έχει ένα ήρεμο ντύσιμο χωρίς πολλά πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
για βραδυνη εξοδο μιλαμε εεεε ??

μαυρο φορεματακι η κανα τζινακι με σεξι τοπ και οπωσδηποτε 10ποντη γοβα... ειναι το φετιχ μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;
Τα ίδια με τα οποία πάω και στη δουλειά το πρωί.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πάντα το τι φοράω δείχνει ακριβώς το πώς νιώθω (χμου. και μετά αναρωτιέμαι πώς με καταλαβαίνουν οι άλλοι από τα 5 χλμ! :S), οπότε είναι εντελώς της στιγμής η επιλογή.
Συνήθως τζινάκι, μπλουζάκι, σκουλαρίκια και ναις φλατ παπούτσια είναι οκ. Άλλωστε ρίχνω όλη την τέχνη στο μαλλί και και το πρόσωπο- μακιγιαζ λίγο πιο έντονα μάτια από ό,τι το πρωί, ένα ανακάτωμα στο μαλλί, λίγη λακ και έξω απ την πόρτα. :angel:

Χρόνος προετοιμασίας: 15' max, provided ότι έχω αποφασίσει τι θα βάλω και πώς θέλω να κάνω το μαλλί- ακριβώς*

*αλλιώς 2 ώρες min
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εξαρτάται από το πόσο θα τραβήξει η έξοδος και τη διάθεσή μου. Συνήθως τζιν, μακό στενές μπλούζες ή πουλόβερ, πουκάμισα συνήθως μαύρα και έχω τρέλα με καμπαρντίνες και δέρμα τους φθινωπορινούς-χειμερινούς μήνες. Γενικά αποφεύγω την τρεντιά, όμως θέλω να είμαι αρκετά περιποιημένος, άσχετα με το είδος της εξόδου. Το μαλλί απ' όταν το έκοψα (το μετάνιωσα) το σηκώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αναλογως το που θα παω.. συνηθως ντυνομαι πολυ casual, απλα, ομορφα και θηλυκα, με φλατ παπουτσι, εκτος αν παω καπου που το dress code ειναι λιγακι πιο επισημο. Ακομη κι εκει ομως, δεν το παρακανω ποτε. Ειμαι χαμηλων τονων οποτε δε θα φορουσα κατι εκκεντρικο η επιτηδευμενο.. γενικοτερα με απωθει στη γυναικα το πολυ εντονο μακιγιαζ και το ντυσιμο- κραχτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Σχεδόν πάντα, ό,τι φοράω και την ημέρα. (ξενέεεερωτη..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


Για όταν αναγκαστικά με πάνε σε μπουζούκια...



σημαντική λεπτομέρεια: δεν έχει τσέπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top