Απαγόρευση καπνίσματος ή άτμισμα σε δημόσιους χώρους

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε Αγγελε παιδι μου, τι πρεμουρα ειναι αυτη?!
Ουτε να σου βαζανε το τσιγαρο μες στο στομα σου!
Το καταλαβαινεις οτι εχεις φτασει στα ορια της υστεριας, εαν δεν τα εχεις δηλαδη ηδη ξεπερασει?!


οταν καις ενα χορτο και ρουφας μεχρι πνευμονα τα καυσαερια τι ειναι?
που τη βλεπεις την υστερια?και co2,co,καρβουνο,οπως υπαρχουν στον καπνο που καιμε ξυλα ή παλιοχορτα στα χωραφια,ετσι υπαρχει και οταν καις φυλλα καπνου!
πώς ειναι δυνατον να ειναι ωφελιμο να ρουφας καυσαερια χορτων?:worry::hmm::confused:


καυσαερια ρουφατε!τι περιμενατε?:hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
οταν καις ενα χορτο και ρουφας μεχρι πνευμονα τα καυσαερια τι ειναι?
που τη βλεπεις την υστερια?και co2,co,καρβουνο,οπως υπαρχουν στον καπνο που καιμε ξυλα ή παλιοχορτα στα χωραφια,ετσι υπαρχει και οταν καις φυλλα καπνου!


καυσαερια ρουφατε!τι περιμενατε?:hmm::worry:

Άγγελε δε νομίζω ότι υπάρχει ούτε ένας καπνιστής που δεν ξέρει τι ρουφάει! Εκτός κι αν είναι διανοητικά καθυστερημένος. Που δε νομίζω ότι είναι, βέβαια σε λίγο δεν θα εκπλαγώ αν το ακούσω και αυτό. Μας έχουν πει άρρωστους, μας έχουν πει καταπιεστικούς και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.
Σε κάθε περίπτωση δε νομίζω όμως ότι αυτό είναι το θέμα.
Το ότι ο καπνός μας ενοχλεί τους μη καπνίζοντες, είναι δεκτό και απολύτως σεβαστό, από εμένα τουλάχιστον. Επίσης απολύτως σεβαστό είναι ... και δίνω ιδιαίτερη βάση σε αυτό, ότι σε δημόσιους χώρους και σε μαγαζιά κυκλοφορούν και άνθρωποι με προβλήματα υγείας. Όλα αυτά είναι δεκτά και σεβαστά.
Αυτό που δεν δέχομαι όμως είναι το κυνήγι μαγισσών.
Καλά θα κάνουν οι καπνιστές και οι μαγαζάτορες, στα μαγαζιά των οποίων απαγορεύεται το κάπνισμα να σεβαστούν το νόμο και το δικαίωμα των μη καπνιστών να διασκεδάζουν σε χώρους καθαρούς από καπνό.
Αλλά καλά θα κάνουν και οι μη καπνιστές να σεβαστούν το γεγονός ότι πρέπει να υπάρχουν, τόσο ειδικοί χώροι καπνιστών σε δημόσια κτίρια, όσο και κάποια μαγαζιά που θα επιτρέπεται το κάπνισμα, όπου κανείς φυσικά δεν τους υποχρεώνει να μπουν.
Ο σεβασμός απέναντι στο συνάνθρωπο, δεν παύει επειδή αυτός έχει διαφορετικές συνήθειες από τις δικές μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
νταξει..αν κλειστειτε σε να δωματιο και ντουμανιασετε ..καντε το!:)
ή αν ειστε σε εξωτερικο χωρο...

αλλα εξ ορισμου το να εισαι ουσιοεξαρτωμενος δεν ειναι καλο πραγμα ουτε καλο παραδειγμα για εναν ελευθερο ανθρωπο αν θελει να λεγεται ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
νταξει..αν κλειστειτε σε να δωματιο και ντουμανιασετε ..καντε το!:)
ή αν ειστε σε εξωτερικο χωρο...

αλλα εξ ορισμου το να εισαι ουσιοεξαρτωμενος δεν ειναι καλο πραγμα ουτε καλο παραδειγμα για εναν ελευθερο ανθρωπο αν θελει να λεγεται ετσι..

Δεν είπε κανείς ότι το κάπνισμα είναι καλό. Τώρα όσον αφορά "στον ελεύθερο άνθρωπο" δεν θα μπω σε συζήτηση, απλά κάνε λίγο κράτει με τους χαρακτηρισμούς, διότι το ποίος είναι και ποίος δεν είναι ελεύθερος άνθρωπος είναι μεγάλη συζήτηση με πολλές παραμέτρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
οταν καις ενα χορτο και ρουφας μεχρι πνευμονα τα καυσαερια τι ειναι?
που τη βλεπεις την υστερια?και co2,co,καρβουνο,οπως υπαρχουν στον καπνο που καιμε ξυλα ή παλιοχορτα στα χωραφια,ετσι υπαρχει και οταν καις φυλλα καπνου!
πώς ειναι δυνατον να ειναι ωφελιμο να ρουφας καυσαερια χορτων?:worry::hmm::confused:


καυσαερια ρουφατε!τι περιμενατε?:hmm::worry:

...

Μπορεί να μην είναι ωφέλιμο Άγγελε αλλά είναι απόλαυση. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν τρως σουβλάκια ή πίτσες. Ούτε αυτά είναι ωφέλιμα αλλά σου αρέσουν. Οι περισσότεροι καπνιστές είναι γνώστες των προβλημάτων που προκαλούν τα τσιγάρα και είναι αφέλεια να νομίζουμε ότι είναι μόνο εξάρτηση όπως συμβαίνει στα ναρκωτικά μετά απο ένα σημείο. Είναι κυρίως συνήθεια και απόλαυση

Τεσπά, μου φαίνεται εκτός από τους καπνιστές πρέπει να αρχίσουν να σέβονται και οι αντικαπνιστές τους γύρω τους τουλάχιστον στον τρόπο που εκφράζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν είπε κανείς ότι το κάπνισμα είναι καλό.

ειναι ωφελιμα γιατι σου δινουν ενεργεια και βιταμινες και με μετρο κανουν καλο..ενω το τσιγαρο ειτε με μετρο ειτε χωρις βλαπτει..

Δεν είπε κανείς ότι το κάπνισμα είναι καλό.

το λενε αρκετοι φανατικοι καπνιστες και στην τηλεοραση,,οπως η Καννελη..και αλλοι γελιοι..
σε αυτα αντιδρω..

Οι περισσότεροι καπνιστές είναι γνώστες των προβλημάτων που προκαλούν τα τσιγάρα και είναι αφέλεια να νομίζουμε ότι είναι μόνο εξάρτηση όπως συμβαίνει στα ναρκωτικά μετά απο ένα σημείο. Είναι κυρίως συνήθεια και απόλαυση

το ναρκωτικο δινει απολαυση..και αυτο εθιζει τον εγκεφαλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ειναι ωφελιμα γιατι σου δινουν ενεργεια και βιταμινες και με μετρο κανουν καλο..ενω το τσιγαρο ειτε με μετρο ειτε χωρις βλαπτει..

Φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι στις πίτσες και τα σουβλάκια .... περίεργο που θεωρείς ότι σου δίνουν αυτά που λες. Περίεργο διότι αν ρωτήσεις κάποιον που ξέρει καλά από υγιεινό τρόπο ζωής ... θα σου πει ότι όλα αυτά τα "ψωμάκια" γίνονται μια ωραία λάσπη στο εντεράκι σου κολλώντας τις υπόλοιπες τοξίνες εκεί και κάποια στιγμή θα σε οδηγήσουν σε μια ωραία εκφυλιστική νόσο. Αν προλάβεις και δεν πας από φραγμένες αρτηρίες, πάλι λόγω αυτών των τροφών και της χοληστερίνης που θα κάθεται στις φλέβες σου.
Αλλά το θέμα δεν είναι αυτό.
Το τσιγάρο, αν θεωρητικά κανείς μπορεί να το κρατήσει σε 2-3 την ημέρα, δεν είναι βλαβερό ... το ότι δεν είναι εύκολο είναι άλλο θέμα. Το ότι δεν αλλάζει το δικαίωμα του μη καπνιστή να μην εισπνέει καθόλου καπνό, ναι δεν το αλλάζει.
Να ξέρουμε τι λέμε.



το ναρκωτικο δινει απολαυση..και αυτο εθιζει τον εγκεφαλο

Το ναρκωτικό άγγελε δεν δίνει απόλαυση, τυραννία δίνει ... ωστόσο και αυτό έχει λόγο που δημιουργήθηκε, άσχετα αν στην πορεία "ξέφυγε" με ολέθριες βέβαια συνέπειες. Όμως ούτε αυτό είναι το θέμα ... μην εξισώνουμε όμως τα πάντα. Μην εξισώνεις το τσιγάρο με το ναρκωτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ειναι ωφελιμα γιατι σου δινουν ενεργεια και βιταμινες και με μετρο κανουν καλο..ενω το τσιγαρο ειτε με μετρο ειτε χωρις βλαπτει..

Τι ακριβως κανουν τα σουβλακια και οι πιτσες?!
Μαλλον δεν εχεις ακουστα τις λεξεις χοληστερινη, τριγλυκεριδια, λιπαρα...Μια επισκεψη σε ενα διατροφολογο θα σε πεισει...
Και η υπερφαγια εθισμος ειναι και μαλιστα ψυχογενης διατροφικη διαταραχη, αλλα δε βλεπω να ενιστασαι...Και μη μου πεις οτι δεν υπαρχουν πολλοι υπερβαροι, αλλα ξεχασα, αυτοι βλατουν μονον τον εαυτο τους και οχι τους γυρω τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το λενε αρκετοι φανατικοι καπνιστες και στην τηλεοραση,,οπως η Καννελη..και αλλοι γελιοι..
σε αυτα αντιδρω..

Να σε πω, με μας συζητας και οχι με την Κανελλη, οποτε αυτου του ειδους τα επιχειρηματα δεν ειναι καν αξια αναφορας...ασε που η τελευταια εχει και προεκλογικο αγωνα...Μην τη μελετας και τη ματιασεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι στις πίτσες και τα σουβλάκια .... περίεργο που θεωρείς ότι σου δίνουν αυτά που λες. Περίεργο διότι αν ρωτήσεις κάποιον που ξέρει καλά από υγιεινό τρόπο ζωής
οι καλοι διαιτολογοι λενε οτι μια καλη διαιτα τα εχει ολα με μετρο...

οι σκιτζιδες λενε για κακα τροφιμα..
Το τσιγάρο, αν θεωρητικά κανείς μπορεί να το κρατήσει σε 2-3 την ημέρα, δεν είναι βλαβερό
ενω το τσιγαρο παντα βλαπτει..


Και η υπερφαγια εθισμος ειναι και μαλιστα ψυχογενης διατροφικη διαταραχη, αλλα δε βλεπω να ενιστασαι..
,και αυτο ψυχολογικη ασθενεια ειναι...αλλα το τσγαρο ειναι καθαρα βλαπτικο και ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ...


η υπερβολη της τροφης βλαπτει..ενω το τσιγαρο σε οποιαδηποτε ποσοτητα βλαπτει..και σιγουρα δεν φελει..οπως η τροφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι ακριβως κανουν τα σουβλακια και οι πιτσες?!
Μαλλον δεν εχεις ακουστα τις λεξεις χοληστερινη, τριγλυκεριδια, λιπαρα...Μια επισκεψη σε ενα διατροφολογο θα σε πεισει...
Και η υπερφαγια εθισμος ειναι και μαλιστα ψυχογενης διατροφικη διαταραχη, αλλα δε βλεπω να ενιστασαι...Και μη μου πεις οτι δεν υπαρχουν πολλοι υπερβαροι, αλλα ξεχασα, αυτοι βλατουν μονον τον εαυτο τους και οχι τους γυρω τους...

οι καλοι διαιτολογοι λενε οτι μια καλη διαιτα τα εχει ολα με μετρο...

οι σκιτζιδες λενε για κακα τροφιμα..
ενω το τσιγαρο παντα βλαπτει..


,και αυτο ψυχολογικη ασθενεια ειναι...αλλα το τσγαρο ειναι καθαρα βλαπτικο και ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ...


η υπερβολη της τροφης βλαπτει..ενω το τσιγαρο σε οποιαδηποτε ποσοτητα βλαπτει..και σιγουρα δεν φελει..οπως η τροφη

Για δες παλι την παραπανω απαντηση μου...
Για ποιους σκιτζιδες μιλας?!
Κανεκαι ενα σερτς στο νετ εαν θες και θα διαπιστωσεις απο μονος σου ευθυς αμεσως, οτι τα σουβλακια και οι πιτσες δεν οφελουν σε κατι. Η γευστικη απολαυση που μας δινουν αυτες οι τροφες ειναι και το μονο καλο που παιρνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kάνε και ένα search μαζί με αυτά που σου λέει η Neraida, για το πως φτιάχνονται τα λουκάνικα :hehe:
χορταράκι καμμένο και πάλι χορταράκι.:P

Btw έχω κόψει και το κάπνισμα και τα λουκάνικα. Λέτε λέγομαι ελεύθερος άνθρωπος πλέον;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
tw έχω κόψει και το κάπνισμα και τα λουκάνικα. Λέτε λέγομαι ελεύθερος άνθρωπος πλέον;
Κανείς μας δεν είναι ελεύθερος, είμαστε εθισμένοι όλοι εκ γενετής στο άλλο φύλο και στις ενδορφίνες.

Αυτό το search για τα λουκάνικα το έγραψα στο google και το κοίταγα κανα λεπτό πριν το κλείσω χωρίς να πατήσω το search, ετσι τοποθετούμαι και στο θέμα του εθισμου νομίζω...
...πάω να προσπαθήσω να ταίσω με το ζόρι το Μήτσο τον Ηλεκτρολόγο που κάθεται δίπλα μου στο γραφείο λουκάνικα να δώ τι θα γίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ααα... να σας πω. Οκ, θα ανεχτούμε το κάπνιζμά σας επειδή σας αγαπάμε.
Αλλά όχι να μου βγάλετε και τα σουβλάκια ανθυγιεινή τροφή! Οκ, δεν είναι και λαχανικά ή φρούτα, αλλά αν είναι με καλαμάκι κοτόπουλο, μαρούλι, ντομάτα και λίγη σως μια χαρά είναι! Ή με καλαμάκι γενικώς και τζατζίκι, κρεμμύδι, ντομάτα! Και φυσικά αλάδωτη πίτα..

Μη τρελαθούμε εδώ μέσα!! :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ααα... να σας πω. Οκ, θα ανεχτούμε το κάπνιζμά σας επειδή σας αγαπάμε.
Αλλά όχι να μου βγάλετε και τα σουβλάκια ανθυγιεινή τροφή! Οκ, δεν είναι και λαχανικά ή φρούτα, αλλά αν είναι με καλαμάκι κοτόπουλο, μαρούλι, ντομάτα και λίγη σως μια χαρά είναι! Ή με καλαμάκι γενικώς και τζατζίκι, κρεμμύδι, ντομάτα! Και φυσικά αλάδωτη πίτα..

Μη τρελαθούμε εδώ μέσα!! :baby:
Πεστα kajira!! Εδω που τα λεμε ειναι εντελως ανθυγειηνα αλλα και απολυτως εθιστικα!!


Προσπαθησα να τα κοψω απειρες φορες αλλα ματαια.. Τουλαχιστον τα εχω ελλατωσει, οσο αυτο γινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ρε 'σεις...φτάνει με τα σουβλάκια! Σκεφτείτε κι εμάς που αναγκαστήκαμε να τα λέμε... σάντουιτς :hehe: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karpozilos

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εξω στο αμεστερνταμ καπνιζουν στον δρομο χασις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
εξω στο αμεστερνταμ καπνιζουν στον δρομο χασις
Μόνο επειδή επιτρέπεται, και πάλι είναι στο δρόμο, όχι στην καφετέρια ή στο χώρο εργασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,024 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν δεν κάπνιζα δε θα έμπαινα απλά σε μαγαζί που επιτρέπεταιτο κάπνισμα, όπως τώρα δεν μπαίνω σε κάποιο που απαγορεύεται. Δεν μπορώ να διανοηθώ οτι θα πάω για καφέ ή φαγητό ή ποτό και δε θα καπνίσω. Είναι σαν φαγητό χωρίς αλάτι: θα το φας, θα χορτάσεις, αλλά δε θα το ευχαριστηθείς. Δεν καταλαβαίνω προς τι τόση υστερία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχω πετύχει στην περιοχή μου, ΜΟΝΟ 1 μαγαζί στο οποίο απαγορεύετα το κάπνισμα:P

Γενικώς στην εποχή μας όλα ανθυγιεινά είναι απλά σε κάποια προιόντα οι συνέπειες είναι βραχυπρόθεσμες και σε άλλες μακροπρόθεσμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top