XSLT processor

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Ελπίζω να μην είμαι off-topic(η μάλλον off-forum) αλλά ψάχνω host που να υποστηρίζει XSLT processor για PHP. Όσες εταιρίες έχω ρωτήσει μου απάντησαν αρνητικά και έχω ένα site έτοιμο να περιμένει. :(

Ελπίζω να βρεθεί λοιπόν ο πολυπόθητος host :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Προσωπικα τις ελληνικες δεν τις χονευω καθολου για διαφορους λογους. Οι ξενες για εμενα ειναι πιο πληρες, εχεις ρωτηση καμια ξενη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lexx

Νεοφερμένος

Ο Lexx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Οχι, αλλά τελικά τα βρήκα με μια ελληνική. Ήταν η μόνη που είχει επαγγελματίες μέσα. Μίλω για το attidute και όχι για γνώσει μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmavidis

Νεοφερμένος

Ο xmavidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Μπορείς να μου στείλεις pm ποια εταιρεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top