Ελληνάρας

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα 16 ή τα 17 νομιζω.Ειναι αναλογα μετα κυβικα.
Το 50αρι π.χ. νομιζω οτι μπορεις να το παρεις στα 16...
Οι μηχανες μεγαλου βυβισμου ειναι αυτες που τις παιρνεις αργοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
16 ειναι το οριο για 50cc, 18 για μεχρι 125cc (η μπορει και 250cc, θα σας γελασω).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
16 ειναι το οριο για 50cc, 18 για μεχρι 125cc (η μπορει και 250cc, θα σας γελασω).

A 'γεια σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Το 50άρι μπορείς να το έχεις όταν είσαι πάνω απο 16 αλλά θα σας πω κάτι και μην πέσετε πάνω μου plz :P τα πιστεύω αυτά που λέω.

Δεν έχω δίπλωμα και το οδηγώ το 50αρι. Έχω δώσει μία φορά και δεν το έχω πάρει αλλά ας πούμε οτι δεν το έχω ξαναπροσπαθήσει επειδή έχω ένα μικρό πρόβλημα με τις απουσίες, μικρό :P και θα πάω να δώσω ξανά μετά τις εξετάσεις , το καλοκαίρι.

Υ.Γ. το πρόβλημα με τις απουσίες επηρεάζει το δίπλωμα γιατί οι εξετάσεις είναι μόνο πρωί και μόνο καθημερινές

Στο δρόμο όμως οδηγώ σωστά και σέβομαι τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Κι αυτο δεν ειναι Ελληναριστικη συμπεριφορα????
Αυτα δεν στηλιτευες πριν?

Κριμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Κι αυτο δεν ειναι Ελληναριστικη συμπεριφορα????
Αυτα δεν στηλιτευες πριν?

Κριμα.

δεν μπορώ να κάνω αλλιώς, είμαι κοντά στο όριο των απουσιών και το μηχανάκι το χριεάζομαι.
το δίπλωμα δεν το έχω αλλά σέβομαι τους άλλους οδηγούς, το κάνω δεν το δηλώνω εδώ απλά, αν ήταν θα μπορούσα να δηλώσω οτι έχω και δίπλωμα, γιατί όχι;

αλλα οκ, αν πρέπει να έχω το δίπλωμα για να μπορώ να κρίνω τον οδηγό που μου παίρνει την προτεραιότητα με κίνδυνο να με σκοτώσει ή τον άλλο που παρκάρει στη μέση του δρόμου οκ, συγγνώμη, δεν έχω δίπλωμα και δεν θα το ξανακάνω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις το δίπλωμα, για να ενταχθείς στο "σύστημα" των οδηγών. Να μπορέσεις να τιμωρηθείς, αν κάνεις κάτι λάθος. Να μπορέσεις να βρεις το δίκιο σου αν σου κάνουν κάτι.
Οι απουσίες δεν έχουν σχέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις το δίπλωμα, για να ενταχθείς στο "σύστημα" των οδηγών. Να μπορέσεις να τιμωρηθείς, αν κάνεις κάτι λάθος. Να μπορέσεις να βρεις το δίκιο σου αν σου κάνουν κάτι.
Οι απουσίες δεν έχουν σχέση.

Ναι, το γνωρίζω. Το όριο είναι 114 απουσίες και έχω 107 και δεν θα ξοδέψω τις άλλες 7 που μένουν για να δώσω για το δίπλωμα. Ωστόσο θα συνεχίσω να οδηγώ για να πηγαίνω στο σχολείο, στα μαθήματα και στις βόλτες και θα προσέχω στο δρόμο να οδηγώ σωστά.

Δεν έχω κάτι άλλο να πω, το θεωρώ ορθότερο απο το να έχω δίπλωμα και να μη σέβομαι τίποτα στο πέρασμα μου αλλά αφού είναι τόσο μεγάλη ανάγκη το χαρτί θα προσπαθήσω, αναγνωρίζοντας οτι δεν το έχω και το οτι είμαι παράνομη, καθώς οδηγώ να μην κρίνω κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
δεν μπορώ να κάνω αλλιώς, είμαι κοντά στο όριο των απουσιών και το μηχανάκι το χριεάζομαι.
το δίπλωμα δεν το έχω αλλά σέβομαι τους άλλους οδηγούς, το κάνω δεν το δηλώνω εδώ απλά, αν ήταν θα μπορούσα να δηλώσω οτι έχω και δίπλωμα, γιατί όχι;

αλλα οκ, αν πρέπει να έχω το δίπλωμα για να μπορώ να κρίνω τον οδηγό που μου παίρνει την προτεραιότητα με κίνδυνο να με σκοτώσει ή τον άλλο που παρκάρει στη μέση του δρόμου οκ, συγγνώμη, δεν έχω δίπλωμα και δεν θα το ξανακάνω. :/:

Λοιπόν, όχι δεν θεωρώ σωστό να κρίνουμε όταν οι ίδιοι δεν είμαστε σωστοί. Για να πω την αλήθεια μου το θεωρώ απαράδεκτο. Γιατί ξέρετε τι πιστεύω εγώ? Οτι δεν μας αρέσει προσπαθούμε να το διορθώσουμε πρώτα με τις πράξεις μας αντί να κλαιγόμαστε για την κακούργα κοινωνία και τους Ελληναράδες. Κι εμένα δεν μου αρέσει ο τρόπος που οδηγούν μερικοί, αλλά πριν κατηγορήσω τους άλλους έκατσα και βελτίωσα την δική μου οδική συμπεριφορά και μέσα σε αυτό συμπεριλαμβάνεται του να έχω εντάξει ΟΛΑ μου τα χαρτιά που επιβάλλει το νόμος!
Δίπλωμα πρέπει να έχεις για τον απλό λόγο αν εμπλακείς σε ατύχημα (ελπίζω ποτέ) κάποιος κακομοίρης θα τρέχει και δεν θα μπορεί να αποζημιωθεί από ασφαλιστική. Δεν είναι και τόσο απλά τα πράγματα.

Και τέλος θα ήθελα να ρωτήσω όλους εδώ που έχουν αναφέρει τι τους ενοχλεί στους Ελληνες είναι σίγουροι οτι είναι σωστοί σε όλες τους τις κοινωνικές εκδηλώσεις? Δεν έχετε ποτέ πετάξει ένα χαρτάκι κάτω? Μια μύτη βρε αδερφέ δεν την έχετε ξύσει μπροστά σε άλλους? Δηλαδή τόσο τυπικοί και σωστοί είστε όλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Προς πληροφόρηση : Αν κάνω εγώ ένα ατύχημα θα βρω το μπελά μου εγώ, αν κάποιος άλλος κάνει ατύχημα εις βάρος μου δεν θα μου πληρώσει τίποτα, θα βρω το μπελά μου πάλι εγώ.

Ποιος κακομοίρης θα τρέχει;


Λοιπόν, όχι δεν θεωρώ σωστό να κρίνουμε όταν οι ίδιοι δεν είμαστε σωστοί. Για να πω την αλήθεια μου το θεωρώ απαράδεκτο.

Και έκρινα κάτι στο οποίο είμαι σωστή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ελληνάρας είναι, suspiria μου, να θεωρείς ότι είναι ή το ένα ή το άλλο και να παρηγορείς τον εαυτό σου ότι κάνεις το σωστό, αν απλά κάνεις το next less-worse thing...
Κοινώς, σωστός είναι αυτός που αν δεν έχει δίπλωμα, απλά δεν παίρνει μηχανάκι. Γιατί αααν κάτι γίνει, κάποιος αθώος θα τρέχει, που δεν έχεις εσύ τα χαρτιά σου.
ΚΑι γιατί ΠΡΕΠΕΙ να κάνεις απουσίες, για να πάρεις το δίπλωμα, παρακαλώ;

Έχεις τουλάχιστον ασφάλεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Διάβασα τόσες σελίδες γκρίνιες και παράπονα.
Ο κάθε ένας από εμάς προσπαθεί να αναφέρει και ένα χαρακτηριστικό περιστατικό που τον έχει ενοχλήσει.
Αλλά δεν πιστεύω οτι όλοι αυτοί οι τύποι που περιγράφετε, χαρακτηρίζουν τον Ελληνα σήμερα.
Σίγουρα υπάρχουν, αλλά όχι πλέον στο βαθμό που υπήρχαν πολύ λίγα χρόνια πριν.
Great chaos, αλοίμονο αν ο Νομάρχης σου, ο Νομάρχης μου, ο πρώην δήμαρχος του Αλμυρού Βόλου, ή ο νυν της Κάτω Ραχούλας, είναι ικανοί να αποτελέσουν χαρακτηριστικά δείγματα του σύγχρονου έλληνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
ΚΑι γιατί ΠΡΕΠΕΙ να κάνεις απουσίες, για να πάρεις το δίπλωμα, παρακαλώ;

γιατί οι εξετάσεις για δίπλωμα είναι κάθε 10 μέρες κι αν πέφτει σαββ/κο το αλλάζουν και το πάνε καθημερινή και είναι πρωί. το έχω ξαναγράψει.

Λοιπόν, για να μη βγω πάλι off topic, αν δεν έχω βγει ήδη, δεν νιώθω 'ελληνάρας' απο τη στιγμή που οδηγώ στο δρόμο και σέβομαι τους άλλους και δεν θα προσπαθήσω να πείσω κανέναν :)

Ίσως για κάποιους αυτό να είναι πρόβλημα και ιδιαίτερα πρόβλημα του Ελληνάρα, ok πάω πάσο, για εμένα δεν είναι.

(Ναι, έχω ασφάλεια για το δικό μου μηχανάκι με δηλωμένο οδηγό τον πατέρα μου που έχει δίπλωμα, γιατί δεν γίνεται να βγει ασφάλεια στο δικό μου όνομα αφού δεν έχω δίπλωμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Προς πληροφόρηση : Αν κάνω εγώ ένα ατύχημα θα βρω το μπελά μου εγώ, αν κάποιος άλλος κάνει ατύχημα εις βάρος μου δεν θα μου πληρώσει τίποτα, θα βρω το μπελά μου πάλι εγώ.
Ποιος κακομοίρης θα τρέχει;
Κοίτα επειδή μάλλον δεν έχεις ιδέα και δεν έχει βρεθεί κανείς να σου εξηγήσει δεν θα επεκταθώ. Ενα μόνο θα ρωτήσω: Οι γονείς σου ξέρουν ότι κυκλοφορείς χωρίς δίπλωμα και ανασφάλιστη προφανώς?

Και έκρινα κάτι στο οποίο είμαι σωστή. :)
Απλά δεν είσαι σωστή και δεν είσαι καν νόμιμη. Και σαν σωστή Ελληνίδα αρνείσαι και να το παραδεχτείς ότι έχεις άδικο και επίσης σαν σωστή Ελληνίδα θα συνεχίσεις να το κάνεις γιατί έτσι σε βολεύει, οτιδήποτε κι αν σου λένε οι υπόλοιποι που μάλλον τους θεωρείς τώρα κακούς ανθρώπους. Στο θέμα των προτεραιοτήτων είσαι σίγουρη ότι ξέρεις καλά ποιος έχει προτεραιότητα στο δρόμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
To να κυκλοφορείς στους δρόμους χωρίς δίπλωμα εκτός από παράνομο, είναι και εγκληματικό και καταδικαστέο απερίφραστα..........:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Οι γονείς σου ξέρουν ότι κυκλοφορείς χωρίς δίπλωμα και ανασφάλιστη προφανώς?

Γνωρίζουν.

Απλά δεν είσαι σωστή και δεν είσαι καν νόμιμη. Και σαν σωστή Ελληνίδα αρνείσαι και να το παραδεχτείς ότι έχεις άδικο και επίσης σαν σωστή Ελληνίδα θα συνεχίσεις να το κάνεις γιατί έτσι σε βολεύει, οτιδήποτε κι αν σου λένε οι υπόλοιποι που μάλλον τους θεωρείς τώρα κακούς ανθρώπους.

Δεν θεωρώ κανέναν κακό άνθρωπο, τα δέχομαι σαν απόψεις και δικαιολογημένος ο θυμός. Με ενοχλεί λίγο που δεν δέχεστε τη δική μου άποψη αλλά ok, κι αυτό δικαίωμα σας, όπως και το να κρίνετε τον άλλο, θα το δεχτώ κι αυτό.


Στο θέμα των προτεραιοτήτων είσαι σίγουρη ότι ξέρεις καλά ποιος έχει προτεραιότητα στο δρόμο?

Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Γνωρίζουν..
Kακώς εγκρίνουν! Κάκιστα!

Δεν θεωρώ κανέναν κακό άνθρωπο, τα δέχομαι σαν απόψεις και δικαιολογημένος ο θυμός. Με ενοχλεί λίγο που δεν δέχεστε τη δική μου άποψη αλλά ok, κι αυτό δικαίωμα σας, όπως και το να κρίνετε τον άλλο, θα το δεχτώ κι αυτό.
Δεν είναι άποψη σου και άποψή μας. Είσαι εντελώς λάθος. Είναι παραβίαση της νομοθεσίας του ελληνικού κράτους την οποία αρνείσαι να παραδεχτείς ότι δεν είναι σωστό να καταπατείς. Και αυτό δεν είναι δικαίωμά σου!
Εσύ ξεκίνησες να κρίνεις μην ξεχνάς !

Το ελπίζω γιατί δεν σε έχω δει να οδηγείς. Αν κρίνω όμως τον τρόπο που συμπεριφέρονται στο δρόμο οι κάτοχοι μικρού κυβισμού μοτοσυκλετών, έχω βάσιμους λόγους να αμφιβάλλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1. Τους δικαιολογώ γιατί η άλλη επιλογή είναι να κολλήσω στο όριο με τις απουσίες και αν τύχει κάτι να μείνω στην τάξη.

2. Είπα προηγούμενα οτι αν δεν είχα απουσίες θα πήγαινα να δώσω για το δίπλωμα όπως και θα κάνω μετά τις εξετάσεις. Όταν λέω άποψη μου και άποψη σας εννοώ την άποψη που αφορά σχετικά με τον Ελληνάρα που είναι και το θέμα. Κι έχει διαφορά να κρίνεις κάτι μαζικό απο κάτι που κάνει συνεχώς και το να κρίνεις ένα άτομο προσωπικά απο μία του πράξη, νιώθω άβολα να κάνω τέτοιες διευκρινήσεις σε άτομα μεγαλύτερης ηλικίας.

3.Δεν μπορώ να στο αποδείξω. Είναι καθαρά δικό σου θέμα αν θα το πιστέψεις ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Όταν λέω άποψη μου και άποψη σας εννοώ την άποψη που αφορά σχετικά με τον Ελληνάρα που είναι και το θέμα. Κι έχει διαφορά να κρίνεις κάτι μαζικό απο κάτι που κάνει συνεχώς και το να κρίνεις ένα άτομο προσωπικά απο μία του πράξη, νιώθω άβολα να κάνω τέτοιες διευκρινήσεις σε άτομα μεγαλύτερης ηλικίας..
Δεν αισθάνεσαι πάντως καθόλου άβολα να ασκήσεις κριτική σε άλλα άτομα παρά το νεαρό της ηλικίας σου και παρόλο που οι πράξεις σου δεν αποδεικνύουν την ωριμότητά σου!
Μην ανησυχείς όμως. Το ότι κυκλοφορείς χωρίς δίπλωμα δεν είναι προόμιο δικό σου. Αυτό που κάνεις εσύ το κάνουν και μερικές εκατοντάδες άλλοι έλληνες. Συνεπώς δεν τα έχουμε προσωπικά μαζί σου. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω κάτι μαζί σου, ούτε σε κατακρίνω από μια σου πράξη και δεν με ενδιαφέρει να το κάνω.
Απλά η νοοτροπία του ωχαδερφισμού και αφού με βολεύει το κάνω αφορά μεγάλη μερίδα ανθρώπων. Και αυτό ενοχλεί.
Και για να καταλήξω, αυτό που κατάλαβα τελικά είναι ότι οι περισσότεροι από μας μόνο να ασκούμε κριτική είμαστε καλοί. Οταν έρθει η ώρα να σεβαστούμε τους νόμους, το κράτος μας, την Ελλάδα μας κοιτάμε αλλού! Με αυτό τον τρόπο δεν συμφωνώ με την έννοια του να καθόμαστε πίσω από μια οθόνη και να κατηγορούμε τους άλλους για πράγματα που στη τελική λίγο πολύ όλοι έχουμε κάνει! Κάτι που δεν μας αρέσει πρέπει εμείς πρώτα να το διορθώσουμε. Ας γίνουμε το παράδειγμα στους άλλους. Αυτό γιατί δεν το κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δεν αισθάνεσαι πάντως καθόλου άβολα να ασκήσεις κριτική σε άλλα άτομα παρά το νεαρό της ηλικίας σου και παρόλο που οι πράξεις σου δεν αποδεικνύουν την ωριμότητά σου!

Δεν νιώθω άβολα να εκφέρω άποψη παρά το νεαρό της ηλικίας μου, όπως ναι, και το να κρίνω κάτι απο τη στιγμή που το κάνω σωστά βέβαια χωρίς πάντα να το λογοκρίνω (και είμαι περήφανη για αυτό και για όποιον το κάνει)

Για όλα τα υπόλοιπα έχω πει ήδη τη γνώμη μου.

Κι επίσης αν πλέον μου τύχει ατύχημα θα ξέρω ποιος το 'γρουσούζεψε' :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top