Η ανευθυνότητα των Σκοπιανών

stanri

Νεοφερμένος

Ο stanri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η ανευθυνότητα των Σκοπιανών.

Γράφοντας σήμερα σε ένα φόρουμ διαφόρων παιχνιδιών internet, συναντώ έναν Σκοπιανό να απαντά σε ένα post μου το οποίο "παρουσιάζομαι" ουσιαστικά στα μέλη εκεί.. Γράφοντας λοιπόν ότι είμαι από την Ανατολική Μακεδονία της Ελλάδος (East Macedonia of Greece) ο Σκοπιανός παρεμβαίνει λέγοντας..

Hmm,i`m gonna be cultural enough and refrain from any further comments concerning this subject...We have proven our selfs trough out histrory and through out modern culture aswell.

Have fun having a limited view of the world thanks to your politicians and fake historians.

Με λίγα λόγια λέει ότι τα Σκόπια ή όπως λέει αυτός Μακεδονία, έχουν αποδείξει ότι το όνομα τους το αξίζουν.. και ότι η Ελλάδα δεν έχει έδαφος ονόματι Μακεδονία..

Αμέσως μετά παρεμβαίνει ένας Γερμανός ρωτώντας εάν μιλάω Σκοπιανά ή όπως λένε Μακεδονικά.. Απαντάω λέγοντας ότι δεν είμαι Σκοπιανός άλλα Έλληνας που ζει στην Μακεδονία της Ελλάδος, και επίσης στέλνω φωτογραφίες με την Μακεδονία..

Και ο Γερμανός απαντά..
Showing this pictures is a racism much as i see, so please behave. This isn't Macedonia, its a fake picture. Please don't post anything like this again on the forum.

Εννοείται πως διαδικτυακά αυτά δεν ισχύουν και τόσο, αλλά επηρεάζουν και άλλα άτομα από άλλες χώρες.. Τι θα γινόταν εάν υπήρχαν ξανά κρούσματα στην Ελλάδα για αυτήν την ιστορία?! Τι θα κάναμε ?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top