Τι όνειρο είδατε χθες;

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Είμαι καινούργια αλλά θέλω να σας πω λιγάκι σύντομα το όνειρο που το βλέπω τώρα τελευταία στον ύπνο μου :confused:
Βλέπω συνεχώς τον πατέρα μου,τον παππού μου(που έχει πεθάνει από πέρυσι) και τον θείο μου να συζητούν στην τραπεζαρία του δικού μας σπιτιού.Ο πατέρας μου και ο θείος μου είχαν βάλει τον παππού μου ανάμεσα τους και ξαφνικά εκεί που μιλούσαν κόπηκε το κεφάλι του παππού μου χωρίς να βγει καθόλου αίμα.Το πιο ανατριχιαστικό ήταν ότι το χαμόγελο στο κεφάλι δεν έφυγε αλλά συνέχιζε να υπάρχει όση ώρα κυλούσε :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ χτες είδα πως είχε μακρύνει το μαλλί μου.
Ήταν συγκλονιστικό.
μόλις ξύπνησα έτρεξα στον καθρεφτη να δω άμα είχε όντως μακρύνει.
το αποτέλεσμα ήταν καταθλιπτικό.
το μαλλί μου ήταν ακόμη ασσύμετρο,κοντό και σγουρό :|:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μην φοβάσαι θα ξαναμακρύνει ;) :* Πάντως πολλές φορές έχω δει και εγώ πράγματα που δεν ισχύουν και ξυπνάω με την αίσθηση ότι συνέβησαν και τρέχω αμέσως στην μητέρα μου να δω αν όλο αυτό ήταν απλά ένα όνειρο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οτι.. επαιζα... ποδοσφαιρο... με... τον σκυλο μου... :confused::worry::hmm:

και οχι δεν ηταν η μπαλα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μην φοβάσαι θα ξαναμακρύνει ;) :* Πάντως πολλές φορές έχω δει και εγώ πράγματα που δεν ισχύουν και ξυπνάω με την αίσθηση ότι συνέβησαν και τρέχω αμέσως στην μητέρα μου να δω αν όλο αυτό ήταν απλά ένα όνειρο ;)

Μωρε οτι θα ξαναμακρυνει το ξερω..Και σχετικα με το δικο σου,εχω ακουσει πως οταν βλεπουμε καποιον νεκρο θα ζησουμε πολυ ή κατι τετοιο...Τωρα δεν ξερω αν η επαναληψη συμβαινει κατι:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Φιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι τα προηγουμενα αλλα τελος παντων.

Μπαινω στο μπλογκ μιας φιλης μου και βλεπω οτι εχει μια δημοσιευση για μενα.
"Αρτεμις, θελω να ξερεις οτι το φταιξιμο ειναι δικο μου και της Σοφιας για οτι εγινε με τον...Φωτη."

Ε και εκει ξυπνησα, δεν θα αντεχα αλλες συγκινησεις. :P

Και νταξει, η Σοφια ειναι γνωστη. Ο Φωτης ομως ποιος ειναι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Είδα οτι με κυνηγούσε ένα τέρας και δεν μπορούσα να τρέξω, μετά έπεσα σε ένα γκρεμό και προσγειώθηκα ...στο κρεβάτι μου! Στο σημείο αυτό ξύπνησα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Είδα λέει την κολλητή μου που παντρευόταν :hehe: Είχα πάει στο γάμο της και παρευρίσκονταν εκεί και όλοι οι φίλοι μου και οι γονείς της -ειδικά η μητέρα της πέταγε από την χαρά της :hehe: Χαρούμενο όνειρο μπορώ να πω, αν και μόλις της το είπα της κολλητής μου φρίκαρε λιγάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ έβλεπα ότι με πήρανε φαντάρο (καλομελέτα και έρχεται) και κοίταζα τα πάντα σαν χαμένος στο στρατόπεδο και μετά από λίγο καιρό έγινε πόλεμος :kill: :mastigio: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ίσως ήταν το πιο απροσάρμοστο όνειρο του αιώνα.
2 ομοφυλόφιλοι να μου σερβίρουν παγωτό,σε ενα πολύ πολύ ωραίο ποτηράκι.
Σαν να πήρα LSD αισθανόμουν.

:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ίσως ήταν το πιο απροσάρμοστο όνειρο του αιώνα.
2 ομοφυλόφιλοι να μου σερβίρουν παγωτό,σε ενα πολύ πολύ ωραίο ποτηράκι.
Σαν να πήρα LSD αισθανόμουν.

:|




Θρυλικό :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν αισθανόμουν ότι κάποιος έχει εισβάλλει σπίτι μου θα έκανα το ίδιο απλώς κρατώντας την καραμπίνα... :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ρε παιδια εσας σας εχει ποτε τυχει να υπνοβατησετε καποιο βραδυ; Γιατι εγω τον τελευταιο καιρο σηκωνομαι απ το κρεβατι και εχω την εντυπωση πως καποιος εχει εισβαλλει στο σπιτι και με παρακολουθει. Καθομαι κανα 10λεπτο ορθιος και ξαναπεφτω για υπνο. Το επομενο πρωι το φερνω στο μυαλο αλλα δεν θυμαμαι λεπτομερειες... Δεν μπορω να εξηγησω που οφειλεται...:worry:

spirits, ghosts or something ?:worry:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ δε θυμάμαι τι είδα ή ποιους είδα... Απλά ξύπνησα και θυμόμουν μία λέξη από το όνειρο... "Μπουένος Άιρες"... Huh???? :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εγώ δε θυμάμαι τι είδα ή ποιους είδα... Απλά ξύπνησα και θυμόμουν μία λέξη από το όνειρο... "Μπουένος Άιρες"... Huh???? :hypno:

Εγώ ένα έχω να πω.
Sanzhinia Rox!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ ένα έχω να πω.
Sanzhinia Rox!!! :P

χαχαχαχαχα!!! :lol:
Λες;;;;; :bounce:
Μισό... αυτό έγινε προχθές... όχι χθες!!!! :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
χαχαχαχαχα!!! :lol:
Λες;;;;; :bounce:
Μισό... αυτό έγινε προχθές... όχι χθες!!!! :wacko:

Ε ναι αλλά τα όνειρα επηρεάζονται από την πραγματικότητα και τα παροντικα γεγονότα.
Το παράξενο θα ήταν να έβλεπες τον εαυτό σου μαγείρισσα στη Βικτωριανη Αγγλία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε ναι αλλά τα όνειρα επηρεάζονται από την πραγματικότητα και τα παροντικα γεγονότα.
Το παράξενο θα ήταν να έβλεπες τον εαυτό σου μαγείρισσα στη Βικτωριανη Αγγλία... :P

:loltooth::loltooth::loltooth: Καλά οκ... Ποιος ξέρει; :P

Τo be continued...:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top