Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί η Κέιτ πήρε τον Άαρων!??!?!?!

Και γιατί αυτό ενοχλεί τον Τζακ;

Και γιατί ο Τζακ στη δίκη είπε ότι σώθηκαν μόνο 8 εκ των οποίων οι 2 πέθαναν? Ποιούς 2 εννοεί;'


ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Η Κέιτ πήρε τον Άαρων είτε γιατί πέθανε η Κλαιρ ή τον απήγαγε...
Νομίζω πέθανε ο Σώγιερ,ίσως και η Κλαιρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μια που είμαστε λίγοι αυτοί που παρακολουθούμε το topic, τι θα λέγατε να κάνουμε μια συμφωνία μεταξύ μας, να μην αποκαλύπτουμε στοιχεία του τρέχοντος επεισοδίου αν δεν έχει περάσει τουλάχιστον μια εβδομάδα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χμ και γιατί να το κάνουμε αυτό?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Για να δώσουμε το απαραίτητο χρονικό περιθώριο σε όλους να έχουν δει το επεισόδιο πριν το σχολιάσουμε και άθελά μας, αποκαλύψουμε γεγονότα που ίσως κάποιος δεν πρόλαβε να δει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μπορούμε να βάζουμε το σπόιλερ όταν μιλάμε για το καινούργιο επεισόδιο ίσως. Για να μην την χαλάσουμε σε κανέναν.

Καλά παιδιά εγώ νόμιζα ότι το παιδί ήταν της Κειτ και το ονόμασε και αυτή Αάρων. Είστε σίγουροι ότι είναι ο Αάρων του νησιού; Η αλήθεια είναι ότι έτσι φαίνεται πιο λογικό. Λολ. Που λέτε να πήγε το ελικόπτερο; Αχ τέλειο επεισόδιο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μα το thread το λέει,spoilers inside,για να προειδοποιήσει αυτούς που δεν έχουν δει το τελευταίο επεισόδιο...τέσπα
Πολύ καλό επεισόδιο,
το ελικόπτερο μάλλον έπεσε κάπου ή επέστρεψε στη Γη που είναι απίθανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μπορούμε να βάζουμε το σπόιλερ όταν μιλάμε για το καινούργιο επεισόδιο ίσως. Για να μην την χαλάσουμε σε κανέναν.

Καλά παιδιά εγώ νόμιζα ότι το παιδί ήταν της Κειτ και το ονόμασε και αυτή Αάρων. Είστε σίγουροι ότι είναι ο Αάρων του νησιού; Η αλήθεια είναι ότι έτσι φαίνεται πιο λογικό. Λολ. Που λέτε να πήγε το ελικόπτερο; Αχ τέλειο επεισόδιο! :D

κεφάλι δεν κόβω, αλλά και κατάξανθο ζουμπουρλούδι σαν αυτό της Κλαιρ είναι, και ηλικιακά θα μπορούσε και έχει τα ... φόντα να είναι όντως αυτό του νησιού...

Το επεισόδιο ήταν όντως τέλειο πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το καινούριο επεισόδιο ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To χθεσινό με άφησε άφωνο, απλά εξαιρετικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όντως για μένα ήταν απλά το καλύτερο του 4ου κύκλου...φοβερό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Όντως παιδιά... Είχα ξενερώσει απίστευτα με τον τέταρτο κύκλο γιατί βαρέθηκα να μου δημιουργούνται συνεχώς απορίες. Επιτέλους άρχισαν να εξηγούνται κάποια πράγματα, όχι πολύ βέβαια αλλά είναι μία αρχή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μην ξεχνάμε ότι έχει άλλους 2 κύκλους ακόμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όντως παιδιά... Είχα ξενερώσει απίστευτα με τον τέταρτο κύκλο γιατί βαρέθηκα να μου δημιουργούνται συνεχώς απορίες. Επιτέλους άρχισαν να εξηγούνται κάποια πράγματα, όχι πολύ βέβαια αλλά είναι μία αρχή ;)
Eίμαι σίγουρος πως έχουμε πολλά να δούμε ακόμη!
Υπομονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ναι, σίγουρα έχουμε πολλά να δούμε. Αν και τα έχουν μπλέξει λίγο τα πράγματα και δυστυχώς είναι και πολλά που δε θυμάμαι. Δηλαδή συζητάω πολλές φορές με φίλους μου για τα επεισόδια και μου λένε κάποια γεγονότα που πραγματικά δε θυμάμαι. Αντίστοιχα θυμάμαι κάποια εγώ που δε θυμούνται οι άλλοι. Αυτό ίσως να το κάνουν και επίτηδες για να μη χρειαστεί στο τέλος να δώσουν λύση σε όλα τα μυστήρια του νησιού που δεν είναι και λίγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kατουριέμαι από τη χαρά μου για το νέο episode αύριο...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τα vids αυτά είναι για το αυριανό επεισόδιο;

Χμμ.. δν θέλω να δω.

Δεν είχα ανακαλύψει το thread, sο από παρασκευή ill be here να σχολιάσουμε.:P

Kατουριέμαι από τη χαρά μου για το νέο episode αύριο...:clapup:

Μην κατουριέσαι τόσο borat γιατί εκτός του αυριανού,
μας έχουν μείνει ακόμα 2 επεισοδιάκια μονο.
Crap δλδ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι για το αυριανό είναι... Μη τα δεις, spoiler είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blk88memorz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blk88memorz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τι έγινε;
Είδαμε τίποτα;


Εγω τώρα το κατεβάζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top