Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Γιατί η Κέιτ πήρε τον Άαρων!??!?!?!

Και γιατί αυτό ενοχλεί τον Τζακ;

Και γιατί ο Τζακ στη δίκη είπε ότι σώθηκαν μόνο 8 εκ των οποίων οι 2 πέθαναν? Ποιούς 2 εννοεί;'


ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ????


Μήπως ο Τζακ έμαθε τελικά ότι ο Άαρων είναι ανηψιός του;

Εγώ πιστεύω ότι ένας από αυτούς που πέθανε πρέπει να είναι ο Λοκ. Αυτός πρέπει να ήταν στο φέρετρο όταν πήγε ο Τζακ στην κηδεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τι έγινε;
Είδαμε τίποτα;


Εγω τώρα το κατεβάζω..

Μπα...Σε σχέση με το προηγούμενο δεν έλεγε και πολλά...
Αν και μαθαίνουμε το ποιός κυνηγά τον Μπεν. Αν μας έλεγαν και το γιατί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτά περι χωρο-χρόνου τα έχετε διαβάσει στο νετ? Και κάπου (στη lostpedia λογικά) διάβασα ότι με βάση τα όσα λένε στο επεισόδιο του ντεσμοντ είναι ημέρα 34 από το ατύχημα στον.. κόσμο και ημέρα 36 στο νησί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στο τέλος με τον Ben που κυκλοφορεί ελεύθερος στο καταυλισμό, γέλασα πολύ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχουν ζωντανοί Άλλοι; Τα έχω παίξει εντελώς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Λες το 'τέρας' να παίρνει αυτές τις μορφές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
"Ο Μπεν είναι ακριβώς εκεί που θέλει να είναι"... Τι εννοεί ο ποιητής; Και πως στο διάολο εμφανίστηκε η ψυχολόγος (η οποία μάλλον ηταν κάτι σαν οφθαλμαπάτη); Θα τρελαθώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
"Ο Μπεν είναι ακριβώς εκεί που θέλει να είναι"... Τι εννοεί ο ποιητής; Και πως στο διάολο εμφανίστηκε η ψυχολόγος (η οποία μάλλον ηταν κάτι σαν οφθαλμαπάτη); Θα τρελαθώ!
Κάτι μου λέει πως αυτή ψυχολόγος είναι πολύ περίεργη περίπτωση...

Και πως άλλωστε ήρθε ο Ben σε επικοινωνία μαζί της; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Κάτι μου λέει πως αυτή ψυχολόγος είναι πολύ περίεργη περίπτωση...

Και πως άλλωστε ήρθε ο Ben σε επικοινωνία μαζί της; :hmm:
Σκέφτηκα και το άλλο... Μπορεί να μην έστειλε ο Μπεν την Ψυχολόγο, αλλά τα αφεντικά από το πλοίο (την "έστειλαν" απλά ως οφθαλμαπάτη). Μπορεί τα άτομα της ομάδας διάσωσης που είναι στο νησί να αποφάσισαν να κάνουν κάτι εκτός σχεδίου και γι' αυτό να θέλησαν να τους βγάλουν από την μέση. Ο Μπεν μου φάνηκε εντελώς ανήξερος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σκέφτηκα και το άλλο... Μπορεί να μην έστειλε ο Μπεν την Ψυχολόγο, αλλά τα αφεντικά από το πλοίο (την "έστειλαν" απλά ως οφθαλμαπάτη). Μπορεί τα άτομα της ομάδας διάσωσης που είναι στο νησί να αποφάσισαν να κάνουν κάτι εκτός σχεδίου και γι' αυτό να θέλησαν να τους βγάλουν από την μέση. Ο Μπεν μου φάνηκε εντελώς ανήξερος!



Πάντα κάτι ξέρει ο Ben (personal opinion)!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tι έγινε ρε παιδιά;

Επέστρεψε ο Μάικλ; Και μάλιστα με άλλο όνομα και δείχνει και να μη θυμάται τίποτε; Πέθανε ο Τζην αλλά (αλλά αφήνει και δώρα στη γέννα της γυναίκας του στο μέλλον;



Tι έγινε ρε; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ok... ξανα ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

1.γιατί ο τζην έκανε τέτοιο χαμό με το πάντα?
2. Γιατί ο τζην πήγε δώρο σε μια ΑΛΛΗ γέννα και δεν πήγε στη γυναίκα του;
3. Γιατί τον Τζην τον έχουν για πεθαμένο;;;
4.Γιατί ο Μαικλ δεν θυμάται τπτ? Ή γιατί κάνει ότι δεν θυμάται τίποτα;;
5.Αν ο τζην δεν είναι στους 6 έχουμε San, Kate, Jack, Hugo, Sayid και ?????
6. O μινκοφσκι ζωή σε μας και τώρα η Ρετζίνα (οι 2 που μιλούσαν με αυτους που πήγαν στο νησί τα χασανε και πεθάνανε και δεν καίγεται καρφί σε κανέναν??!?!?!?!?!)
7. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ??!???!?!?!?!?!?!?!?

φλασιά! Υπάρχει περίπτωση ο Jin και το μωρό του πρέσβη να είναι στο παρελθόν?

λοστπεδια.... ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Παιδιά, ηρεμία! Ο Τζην κ η φαση με το Panda είναι στο παρελθόν ("είμαι μόνο 2 μήνες παντρεμένος" ;)), ενώ η γυναίκα του γεννάει στο μέλλον και απλά από συναισθηματική αντίδραση ζητάει τον άνδρα της και δεν θέλει να βγάλει το δαχτυλίδι γιατί της θυμίζει εκείνον και θέλει να είναι "παρών" στη γέννα. :) ("οι γιατροί μου είπαν ότι συνέχεια φώναζα το όνομά του", είπε στον Χιούγκο)
1.γιατί ο τζην έκανε τέτοιο χαμό με το πάντα?
Γιατί (στο παρελθόν όπου διαδραμαζίζεται το σκηνικό με το μαγαζί) είναι δώρο για τον πρέσβη της Κίνας και έχει διαταγές να αγοράσει ένα Πάντα λόγω του συμβολισμού του (είπε κάτι για δύναμη αν θυμάμαι καλά...).

2. Γιατί ο τζην πήγε δώρο σε μια ΑΛΛΗ γέννα και δεν πήγε στη γυναίκα του;
Όπως είπα, η σκηνή με τον Τζην είναι στο παρελθόν κ όταν γεννάει η γυναίκα του είναι νεκρός.

3. Γιατί τον Τζην τον έχουν για πεθαμένο;;;
Φαντάζομαι θα πέθανε (αληθινά όμως κ όχι fake όπως οι άλλοι) κάπου προσπαθώντας να σώσει την γυναίκα του.
4.Γιατί ο Μαικλ δεν θυμάται τπτ? Ή γιατί κάνει ότι δεν θυμάται τίποτα;;
Εγώ πιστεύω ότι απλά κάνει ότι δεν θυμάται τίποτα. Είδα κάτι στο βλέμμα του που ήταν σαν να έλεγε στους άλλους "κάντε την πάπια". Νομίζω αυτός τους βοηθούσε με τα μηνύματα. Επίσης -κάνω μια υπόθεση- νομίζω πως κ ο ίδιος δεν εμπιστεύεται τον καπετάνιο γιατί ίσως δεν ήθελε να πάει να τους σώσει, ενώ ο Μάικλ του ζητούσε να το κάνει.

5.Αν ο τζην δεν είναι στους 6 έχουμε San, Kate, Jack, Hugo, Sayid και ?????
Η ταφόπλακα του Τζην έγραφε ότι πέθανε Σεπτέμβριο, όταν έπεσε το αεροπλάνο. Μάλλον θα πέθανε πραγματικά προσπαθώντας να σώσει την γυναίκα του και το παιδί του, και επιστρέφοντας αυτή πίσω, απλά άφησε τον τάφο ως είχε για να μην χρειαστεί να δώσει άλλες εξηγήσεις.

6. O μινκοφσκι ζωή σε μας και τώρα η Ρετζίνα (οι 2 που μιλούσαν με αυτους που πήγαν στο νησί τα χασανε και πεθάνανε και δεν καίγεται καρφί σε κανέναν??!?!?!?!?!)
Νομίζω πως και οι δύο πέθαναν επειδή ήταν "προδότες" κατά κάποιο τρόπο. Ίσως ήθελαν να σώσουν τους "χαμένους" :P και ο καπετάνιος με κάποιον τρόπο τους τιμώρησε (δεν ξέρω πως, απλά κάνω άλλη μια υπόθεση).

[/quote]

Υ.Γ. Μετά είδα το τελευταίο spoiler tag σου, οπότε επανέλαβα τον συλλογισμό σου. Είμαι σίγουρος για την φάση με τον Τζην πάντως. Μένει να μάθουμε πως πέθανε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Η ταφόπλακα του Τζην έγραφε ότι πέθανε Σεπτέμβριο, όταν έπεσε το αεροπλάνο. Μάλλον θα πέθανε πραγματικά προσπαθώντας να σώσει την γυναίκα του και το παιδί του, και επιστρέφοντας αυτή πίσω, απλά άφησε τον τάφο ως είχε για να μην χρειαστεί να δώσει άλλες εξηγήσεις.

Μήπως ο έκτος επιζώντας είναι το μωρό, ο Ααρών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι το έχουν μπερδέψει αρκετά το θέμα αλλά έχει γίνει πιο ενδιαφέρον τώρα. Μήπως ο έκτος είναι ο Μπεν; Αφού μας έδειξαν ότι είναι ο εργοδότης του Σαγίντ μετά. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι αυτός δεν ήταν στο αεροπλάνο, ήταν από πριν στο νησί :hmm: Άρα δεν είναι αυτός. Μάλλον έχεις δίκιο Φανή, μάλλον ο Άαρων είναι ο έκτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι το έχουν μπερδέψει αρκετά το θέμα αλλά έχει γίνει πιο ενδιαφέρον τώρα. Μήπως ο έκτος είναι ο Μπεν; Αφού μας έδειξαν ότι είναι ο εργοδότης του Σαγίντ μετά. Αλλά τώρα που το σκέφτομαι αυτός δεν ήταν στο αεροπλάνο, ήταν από πριν στο νησί :hmm: Άρα δεν είναι αυτός. Μάλλον έχεις δίκιο Φανή, μάλλον ο Άαρων είναι ο έκτος.

Βέβαια και ο Ααρών δεν ήταν ακριβώς μέσα στο αεροπλάνο που έπεσε...
Ή μάλλον ήταν αλλά μέσα στην κοιλιά...
Αλλά όλοι νομίζουν ότι είναι της Κέιτ, οπότε δεν τον περίμεναν...
Άστα να πάνε...χάθηκα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πολύ θα σπαστώ που μετά το αυριανό θα περιμένω 1 μήνα για να δω ξανά lost!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Πολύ θα σπαστώ που μετά το αυριανό θα περιμένω 1 μήνα για να δω ξανά lost!

Ωχ είναι σίγουρο τώρα αυτό;;; Και το φοβόμουν ότι θα γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι είναι εντελώς σίγουρο!
Μετά πάλι σε 1 περίπου μήνα 5 (νομίζω) episodes και μετά 9 μήνες αναμονή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top