Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ορίστε?
δε μας τα λες κι εσύ καθόλου καλά....
αν είναι δολοφόνος (όπου θα το μάθουμε το βράδυ...) δεν κερδίζουμε τίποτα????


καθόλου καλά δε μας τα λες.... :hmm:

Δεν κερδίζουμε απολύτως τίποτα. Ο Lorien με αυτά που είπε ουσιαστικά έσκαψε το λάκο του αλλά με τέτοιο τρόπο που να μην πάρει και κάποιον μαζί του. Αντίθετα, κάποιο άλλοι μίλησαν αρκετά. Καλό θα ήταν να βγαίνουν μέρες που φαίνεται αυτός που φεύγει, παίχτες που μπορούμε να τους συνδέσουμε με άλλους... Και να φύγει ο Lorien τι θα καταλάβουμε; Την Τρίτη κατά πάσα πιθανότητα θα φύγει παίχτης ο οποίος θα έχει πει πράγματα για άλλους και δεν θα ξέρουμε αν είναι πολίτης ή δολοφόνος... common sense

@Youki:

Πολύ περισσότερο όταν ΔΕΝ έχω καν ψηφίσει ακόμα.

Μα ψήφισες! Niyia

@ Nininaou: Αλλάζω τη ψήφο σε Youki. Μπορώ να το κάνω...

Edit: Με το που μίλησα Κακή Επιρροή, Youki, Aννούλα και Nininaou έπεσαν πάνω μου. Ακόμα και εγώ να είμαι δολοφόνος στάνταρ κάποια από αυτές το έκανε για ξεκάρφωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν κερδίζουμε απολύτως τίποτα. Ο Lorien με αυτά που είπε ουσιαστικά έσκαψε το λάκο του αλλά με τέτοιο τρόπο που να μην πάρει και κάποιον μαζί του. Αντίθετα, κάποιο άλλοι μίλησαν αρκετά. Καλό θα ήταν να βγαίνουν μέρες που φαίνεται αυτός που φεύγει, παίχτες που μπορούμε να τους συνδέσουμε με άλλους... Και να φύγει ο Lorien τι θα καταλάβουμε; Την Τρίτη κατά πάσα πιθανότητα θα φύγει παίχτης ο οποίος θα έχει πει πράγματα για άλλους και δεν θα ξέρουμε αν είναι πολίτης ή δολοφόνος... common sense


:rofl::rofl::rofl::rofl:
πλάκα έχεις
ψηφίζω από τώρα για την Δευτέρα τον fantasmeno :P
όσο συνεχίζεις να μιλάς τόσο με πείθεις ότι ο Lorien είναι δολοφόνος!!!!
και ξαναρωτώ ΕΥΘΑΙΩΣ για την περίπτωση που δεν κατάλαβες πριν την ερώτηση

αν σήμερα βγει ο Λοριεν και ΕΙΝΑΙ δολοφόνος θα το μάθουμε μιας που σήμερα μαθαίνουμε την ιδιότητα
εσύ τι λες? δεν έχουν κερδος οι πολίτες???
οι μόνοι που δεν έχουν κέρδος είναι οι δολοφόνοι!!!

για ξαναπες μου λοιπόν τώρα... εσύ με ποιους είσαι? με αυτούς που έχουν κέρδος ή με τους άλλους?
:rofl:



edit
ευτυχώς που δεν έχει δολοφονία σήμερα... θα ήταν μετρημένα τα ψωμιά μου :rofl:
Lory = killer .-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
@Youki:Μα ψήφισες! Niyia

Ψιτ...μη προσπαθείς να αποπροσανατολίσεις...το μήνυμά σου το οποίο παράθεσα και σχολίασα ήταν προτού ψηφίσω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Edit: Με το που μίλησα Κακή Επιρροή, Youki, Aννούλα και Nininaou έπεσαν πάνω μου. Ακόμα και εγώ να είμαι δολοφόνος στάνταρ κάποια από αυτές το έκανε για ξεκάρφωμα...

δλδ τώρα λες στους άλλους ότι μία από εμάς είναι δολοφόνος? αν είσαι δλδ εσύ, είναι και κάποια άλλη από εμάς? Βρε... μπας κι είσαι η ιερόδουλη τελικά? προσπαθείς να παρασύρεις στον βούρκο όποιον καταφέρεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απο την αλλη αν ειχες ρολο γιατι να βγεις να τον βροντοφωναξεις τοιουτοτροπως στα αρχικα ποστ :/
TBC.....
Δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις εδώ. Ότι βγήκα ή δεν βγήκα να βροντοφωνάξω τον ρόλο μου; :worry:
τον fandago επειδη και μονο ειναι παλιος παιχτης (και καλο παιδι :P)
Σιγά το καλό παιδί :pfff: :P
Για δολοφονος δε μου κανεις, αλλα φροντισε να μας βγεις ξινος οπως ο φαντασμενος, να μας αποπροσανατολισεις και να αποδειχτεις ιεροδουλη...:mad: ...ελπιζω μονο να εισαι ο ρουφιανος..και εαν δεν ειχα πει απο την αρχη οτι θα σε ψηφισω (ε ναι το ειπα και τωρα δεν το ξελεω..εχουμε και εναν εγωισμο!:devil:), δε θα το εκανα....μαλλον πρεπει να μεινεις μεσα τλχ για ακομα λιγο...μεχρι να λαλησεις λιγο ακομα μπας και καταλαβουμε τι παιζει με του λογου σου...
Χελλόου!! Αν θες να μείνω μέσα μην με ψηφίζεις :confused:
Σ' αυτό δε συμφωνώ, η ανάλυση του Ηρουλίου μου φαίνεται η πιο σωστή μέχρι στιγμής, μαζί με κάποιες άλλες. Το ότι δεν αμφισβητήθηκε είναι γεγονός, αυτό δεν σημαίνει όμως ότι πέρασε και απαρατήρητη, καθόλου. Προσωπικά και σ'αυτήν βασίζομαι πολύ και ψάχνομαι ακόμα.
Βασικά αν προσέξεις οι αναλύσεις εμένα και της Ηρούς, σχεδόν ταυτίζονται, απλά αυτή δεν έπιασε ένα ένα τα άτομα και επικεντρώθηκε σε συγκεκριμένα, με αποτέλεσμα να μην "προκαλέσει" τα υπόλοιπα ;)
@ Nininaou: Αλλάζω τη ψήφο σε Youki. Μπορώ να το κάνω...
Συμφωνώ με το σκεπτικό σου του να συνδέουμε όσους φεύγουν με τουλάχιστον ένα άτομο, αλλά την Youki με ποιον την συνδέουμε;:worry:

Λοιπόν η niyia ακόμα να μιλήσει, λέτε να δουλεύει ή να μας δουλεύει;:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Χμ...πολύ υπεράσπιση του Lorien από τον fantasmeno βλεπω.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι σε δυσκολεύει το κείμενο μου. Τον Lorien τον υποπτεύομαι αρκετά και εγώ και συμφωνώ για την ενοχή του. Μακροπρόθεσμα δεν μας οφελεί όμως να βγει τώρα. Πως να το κάνουμε. Έχει σημασία ποιους βγάζεις και το πότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν κερδίζουμε απολύτως τίποτα. Ο Lorien με αυτά που είπε ουσιαστικά έσκαψε το λάκο του αλλά με τέτοιο τρόπο που να μην πάρει και κάποιον μαζί του. Αντίθετα, κάποιο άλλοι μίλησαν αρκετά.

Edit: Με το που μίλησα Κακή Επιρροή, Youki, Aννούλα και Nininaou έπεσαν πάνω μου. Ακόμα και εγώ να είμαι δολοφόνος στάνταρ κάποια από αυτές το έκανε για ξεκάρφωμα...

Θα συμφωνήσω μαζί σου πρώην συνδολοφόνε μου :P
Επειδή θυμάμαι τον τρόπο που έπαιζες, τούτη τη φορά δε μου κάνεις για δολοφόνος.
Επίσης φοβάμαι μήπως ο Λόριεν είναι πάλι ένα θύμα και βρήκαν αφορμή με το που τον κατηγόρησα οι δολοφόνοι να το εκμεταλλευτούν και να πέσουν πάνω του, αλλά ο χρόνος θα δείξει.

Ώπα, τι βλέπω.. να τη η Κουέ, πρώτη πρώτη.. :D


Εγώ λέω για μία φορά να πρωτοτυπήσουμε στο παιχνίδι και να διώξουμε όσους δεν μιλάνε πολύ (εκτός φυσικά αν έχουμε σίγουρους δολοφόνους). Έτσι τουλάχιστον θα μείνουμε οι ενεργοί για να είναι τα πράγματα ξεκάθαρα.
;)

Σκέφτομαι να κάνω αυτό. Ας μείνουμε μέσα τα ενεργά μέλη, και μιας και είναι αρχή και δεν έχουμε τόσα στοιχεία ώστε να ψηφίσουμε με σιγουριά.. ας διώξουμε ένα μέλος που όσο μένει, με τη σιωπή του, πιο πολύ θα μας μπερδεύει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Συμφωνώ με το σκεπτικό σου του να συνδέουμε όσους φεύγουν με τουλάχιστον ένα άτομο, αλλά την Youki με ποιον την συνδέουμε;:worry:

Με την πεντάδα που πρότεινε.

Επίσης, ο Bill_Slayer που είναι; Τώρα παρατήρησα ότι λείπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Edit: Με το που μίλησα Κακή Επιρροή, Youki, Aννούλα και Nininaou έπεσαν πάνω μου. Ακόμα και εγώ να είμαι δολοφόνος στάνταρ κάποια από αυτές το έκανε για ξεκάρφωμα...

Δεν πέσαμε να σε φάμε. Εγώ είχα μια απορία, και με κάλυψες με την απάντησή σου. Απλά είχα καταλάβει όλο σου το σκεπτικό εκτός απ'αυτό.

Φαντάγκο, Το ίδιο λέμε. Απλά δεν πέρασε η ανάλυση του Ηρουλίου "απαρατήρητη", ασχολίαστη ναι. Έχουμε ένα θέμα με τις λέξεις εμείς οι δύο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι σε δυσκολεύει το κείμενο μου. Τον Lorien τον υποπτεύομαι αρκετά και εγώ και συμφωνώ για την ενοχή του. Μακροπρόθεσμα δεν μας οφελεί όμως να βγει τώρα. Πως να το κάνουμε. Έχει σημασία ποιους βγάζεις και το πότε...

ααααα άλλαξε τώρα το τροπάρι :rofl:
ας θυμηθούμε λίγο τα παλιά....
απ το προηγούμενο παιχνίδι που ήταν δολοφόνος ο φίλτατος και κατά τα άλλα αγαπητός fantasenos
Εγώ το έλεγα ότι θα φάω γιούχα μετά... Ειδικά από την Neraida... Τεσπα, τα πράγματα που έμαθα από τους δολοφόνους (Όντας δολοφόνος :P):

1) Οι προδότες κερδίζουν. Όσο περισσότερο προδίδεις τους δικούς σου τόσο περισσότερο σε σέβονται οι πολίτες...


2) Οι ρουφιάνοι κερδίζουν. Όσο περισσότερο ρουφιανεύεις τόσο περισσότερο σε υπολογίζουν...

3) Οι ψεύτες κερδίζουν. Όσο περισσότερα ψέματα λες τόσο πιο πολύ τίμιο σε θεωρούν...


είσαι στη Λίστα μου για Δευτέρα ή Τρίτη... για την ώρα θέλω σίγουρα τον Λορυ που ξέρω πλέον σίγουρα ότι είναι δολοφόνι :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Που κολλάει όμως αυτό βρε Κουέ μου, αφού ουσιαστικά υπερασπίζεται τον Λόριεν, που θεωρείς σίγουρα δολοφόνο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χμ,παρατηρω οτι καποιοι καρφωνονται εδω....

Η Κουε μολις ακουσει ενα σχολιο τυπου ειναι η δολοφονα και τετοια,τσαντιζεται παρα πολυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Λοιπον χωρις να το εχω ψαξει πολυ, ψηφιζω fandago γιατι μιλαει αρκετα και ολοι κατι περιεργο "μυριζουν" στο θεμα , που δε μαρεσει καθολου ! Μακαρι να κανω λαθος. Τα λεμε Σαβατο μεσημερι, γεια απο μενα, καλο παιχνιδι παιδια !

Και είναι ορθό να ψηφίζεις κάποιον που παίζει ενεργά είτε είναι πολίτης είτε δολοφόνος και μάλιστα χωρίς να το έχεις ψάξει πολύ;;; Με το ίδιο σκεφτικό γιατί δεν ψηφίζεις και κάποιον που δεν μιλάει;;;εκεί δεν χρειάζεται να το ψάξεις κιόλας μη μπαίνεις σε κόπο...:P

fantasmenos είσαι βέβαιος πως αν φύγει σήμερα δολοφόνος δεν μας εξυπηρετεί στη συνέχεια;μιας και θα ψάχνουμε 3 και όχι 4..Απλά θυμήσου τι έγινε στον προηγούμενο γύρω που δεν έφυγε κανένας δολοφόνος σε μέρα που φαινόταν...Δεν πιστεύω ότι είσαι δολοφόνος πάντως ..όχι ακόμα.
Επίσης συμφωνώ στο να αφήσουμε όσους μιλάνε μέσα για να ξεκαθαρίσουμε το τοπίο...σκεφτήκατε την vkey στο προηγούμενο γύρο;;;κανείς δεν ασχολήθηκε και μια χαρά όντας δολοφόνος έφτασε μέχρι τέλους απαρατήρητη...Πρέπει να είμαστε προσεχτικοί και όχι βιαστικοί..άλλωστε σήμερα μέχρι και 8 παρά 1 μπορούμε να ψηφίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Που κολλάει όμως αυτό βρε Κουέ μου, αφού ουσιαστικά υπερασπίζεται τον Λόριεν, που θεωρείς σίγουρα δολοφόνο :worry:
κολάει στο ότι ενώ αρχικά μας έλεγε ότι δεν έχει νόημα και δεν είναι ο Lorien κλπ μετά το γυρίζει και λέει...

Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι σε δυσκολεύει το κείμενο μου. Τον Lorien τον υποπτεύομαι αρκετά και εγώ και συμφωνώ για την ενοχή του. Μακροπρόθεσμα δεν μας οφελεί όμως να βγει τώρα. Πως να το κάνουμε. Έχει σημασία ποιους βγάζεις και το πότε...
μέχρι πριν τον κατηγορίσω ανοιχτά για συνεργό και να μας πει κατά πόσο έχει "νόημα" να βγάλουμε έναν δολοφόνο σήμερα... ο Lorien δεν "υπήρχε λόγος να βγει"


και σας ξαναρωτώ όλους τους αθώους πολίτες και ας απαντήσει ο καθένας για τον εαυτό του μέσα του κι ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν έχει νόημα να βγάλουμε σήμερα που μαθαίνουμε την ιδιότητα του, έναν δολοφόνο?
Γιατί εγώ απ ότι κατάλαβα στο προηγούμενο παιχνίδι, ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΑΝ να βγάλουμε τον δολοφόνο σε μέρα που θα μαθαίναμε την ιδιότητα του
Και τώρα ξαφνικά δεν μας βοηθάει πουθενά το να βγει σήμερα ο Lorien ακόμα κι αν τον υποψιαζόμαστε για δολοφόνο?

I rest my case... στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό
κάντε ό,τι σας φωτίσει ο θεός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χμ,παρατηρω οτι καποιοι καρφωνονται εδω....

Η Κουε μολις ακουσει ενα σχολιο τυπου ειναι η δολοφονα και τετοια,τσαντιζεται παρα πολυ....


ουφ έτσι μίλαγα και στο προηγούμενο αλλά δώσε βάση τι θα σου πω
ψηφίστε με και βγάλτε με
κάντε το όμως ΣΗΜΕΡΑ που θα μάθετε την ιδιότητα μου ως πολίτης
κι όταν με δείτε πολιτάκι, ελπίζω μετά να σκεφτείτε καλύτερα τα όσα έχω γράψει ως τώρα

ψηφίστε με ψηφίστε με (Σαρρή Εφή style :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Και είναι ορθό να ψηφίζεις κάποιον που παίζει ενεργά είτε είναι πολίτης είτε δολοφόνος και μάλιστα χωρίς να το έχεις ψάξει πολύ;;; Με το ίδιο σκεφτικό γιατί δεν ψηφίζεις και κάποιον που δεν μιλάει;;;εκεί δεν χρειάζεται να το ψάξεις κιόλας μη μπαίνεις σε κόπο...:P

fantasmenos είσαι βέβαιος πως αν φύγει σήμερα δολοφόνος δεν μας εξυπηρετεί στη συνέχεια;μιας και θα ψάχνουμε 3 και όχι 4..Απλά θυμήσου τι έγινε στον προηγούμενο γύρω που δεν έφυγε κανένας δολοφόνος σε μέρα που φαινόταν...Δεν πιστεύω ότι είσαι δολοφόνος πάντως ..όχι ακόμα.
Επίσης συμφωνώ στο να αφήσουμε όσους μιλάνε μέσα για να ξεκαθαρίσουμε το τοπίο...σκεφτήκατε την vkey στο προηγούμενο γύρο;;;κανείς δεν ασχολήθηκε και μια χαρά όντας δολοφόνος έφτασε μέχρι τέλους απαρατήρητη...Πρέπει να είμαστε προσεχτικοί και όχι βιαστικοί..άλλωστε σήμερα μέχρι και 8 παρά 1 μπορούμε να ψηφίσουμε.

Οπα οπα,γτ να μιλαει τοσο πολυ για τους δολοφονους,σαν να ειναι ενας απο αυτους?Μηπως ειναι ιεροδουλη και θελει να μας θολωσει τα νερα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
και σας ξαναρωτώ όλους τους αθώους πολίτες και ας απαντήσει ο καθένας για τον εαυτό του μέσα του κι ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν έχει νόημα να βγάλουμε σήμερα που μαθαίνουμε την ιδιότητα του, έναν δολοφόνο?
Γιατί εγώ απ ότι κατάλαβα στο προηγούμενο παιχνίδι, ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΑΝ να βγάλουμε τον δολοφόνο σε μέρα που θα μαθαίναμε την ιδιότητα του
Και τώρα ξαφνικά δεν μας βοηθάει πουθενά το να βγει σήμερα ο Lorien ακόμα κι αν τον υποψιαζόμαστε για δολοφόνο?

I rest my case... στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό
κάντε ό,τι σας φωτίσει ο θεός :P

Εννοείται ότι αν είναι δολοφόνος, συμφέρει να αποκαλυφθεί. Μετά θα μείνουν τρεις μόνο και θα είναι πιο εύκολο.

Αλλά, δεν είμαι σίγουρη. Με προβλημάτισε αυτό που είπε η Ηρώ. Δηλαδή, θα μπορούσε να είναι "το εύκολο θύμα" άνετα. Μιας και όλοι τον έχουν για ύποπτο λόγω του προηγούμενου παιχνιδιού. Εγώ μέχρι στιγμής δεν τον ψηφίζω γιατί νομίζω ότι πρέπει να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα. Δεν μου έχει δώσει τρανταχτή αφορμή και υπάρχουν άλλοι περισσότερο ύποπτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μετά από την τόση επιμονή της Κακής Επιρροής ας ψηφίσω lorien από περιέργεια να δω τι είναι. Αν αποδειχτεί δολοφόνος τουλάχιστον θα έχουμε μόνο 3 δολοφόνους. Οφείλω να ομογήσω ότι έκανα λάθος με την ψήφο στη Youki...

Αλλάζω για δεύτερη φορά την ψήφο σε Lorien...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
βέβαια για την ώρα θεωρώ άλλα άτομα πιο ύφοφτα... όπως την αγαπητή Lorelai :sly:
όλο αυτό το παραμιλητό της και η φοβερή προσπάθεια της να στρέψει υποψίες αλλού με κάνει να πιστεύω όλο και περισσότερο ότι είναι δολοφόνα :sly:

Ποτε τα εκανα εγω ολα αυτα;
ΚουΕ δεν μας τα λες καλα κιεσυ. Να μη μιλαω δεν σας αρεσει, να μιλαω, σας φαινεται υποπτο. ROARGH

Ακρως υποπτη βρισκουν πολλοι τη σταση του φαντασμενου. Αλλα δεν τον ψηφιζει κανεις. Αντιθετα ψηφισουν Lorien για ποιο λογο; επειδη ψηφισε fandago. Και σκεφτομαι εγω τωρα απο μεσα μου: Ειναι λογος αυτος να ψηφισεις Lorien; Εισαι τοσο σιγουρος οτι ο fandago ειναι αθωος ωστε να πας στα τυφλα να ψηφιζεις οποιον τον ψηφιζει;
Τι να πω ρε παιδια. Νομιζω οτι δε βλεπουμε τα αυτονοητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top