Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
neraida έλα να μου κάνεις παρέα που βαριέμαι στο γυμναστήριοοοοο! το βαριέμαι. να τώρα σκεφτομαι να πάω για καφέ ή γυμναστήριο. κ η ζυγαριά κλίνει σχεδόν αποκλειστικά στον καφεεεεε....

:) ..εαν βαριεσαι το γυμναστηριο..κατι που συμβαινει και σε μενα..επελεξε να ασχοληθεις με καποιο αθλημα...ειτε να ξεκινησεις χορο...εγω εκει κατεληξα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
συγνωμη που σας το λεω απλα οτι και να φαω και οσο και να φαω και οποια ωρα και να το φαω εχω παντα ιδανικο βαρος:P

"Εδώ κάνουμε δίαιτα!" Δε διάβασες τον τίτλο του τόπικ;

:offtopic:

Είσαι OFF Topic!
:P

Και εγώ, ...ο,τι και να φαω και οσο και να φαω και οποια ωρα και να το φαω εχω παντα ιδανικο βαρος... για αρκούδα!...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
συγνωμη που σας το λεω απλα οτι και να φαω και οσο και να φαω και οποια ωρα και να το φαω εχω παντα ιδανικο βαρος:P

αλλαξε ζυγαρια!!!
ειμαι σιγουρη οτι εχει χαλασει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ζυγιστηκα και σε φαρμακειο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Και εγώ, ...ο,τι και να φαω και οσο και να φαω και οποια ωρα και να το φαω εχω παντα ιδανικο βαρος... για αρκούδα!...:redface:

χαχαχαχαχα... να'σαι καλα βρε isiliel με εκανες και γελασα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

συγνωμη που σας το λεω απλα οτι και να φαω και οσο και να φαω και οποια ωρα και να το φαω εχω παντα ιδανικο βαρος
ο diavolakos-> :beating: <- εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ζυγιστηκα και σε φαρμακειο:D


αφού ετυτυχώς για σένα όλα πάνε καλά για το βάρος σου (εύγε νεε μου) μήπως θα έπρεπε να μας αφήσεις εμας εδώ που παλεύουμε να την βρουμε και μεις την άκρη μας χωρις κανεναν να μας κάνει ουσιαστικά.... νια νια νιαααα νιαααα νααααα :P

ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΑ!
Οι υπολοιποι που θα γραφουν απο δω και περα, θα διαγράφονται με απλες και συνοπτικες διαδικασίες και ΟΧΙ δημοκρατικές :P

Οι αδύνατοι ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!
ΕΞΩ! :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ζυγιστηκα και σε φαρμακειο:D

Έτσι δουλεύει ο μεταβολισμός στους άντρες δυστηχώς,
Αγελάδα να φάει με γέμιση γουρουνόπουλα πάλι στιλάκι θα είναι.
Μην στεναχωριέσται όμως, όσο πλησιάζει ο άντρας στα 30 αλλάζει δραματικά ο μεταβολισμός και αρχίζουν να εμφανίζονται τα πρώτα σωσίβια.
Εξαίρεση κάπιοι σωματέτυποι που φεν παχαίνουν με τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:P

ΕΔΩ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΑ!
Οι υπολοιποι που θα γραφουν απο δω και περα, θα διαγράφονται με απλες και συνοπτικες διαδικασίες και ΟΧΙ δημοκρατικές :P

Οι αδύνατοι ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ!
ΕΞΩ! :P :P :P

να κλεισω και την πορτα πισω μου??????!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να κλεισω και την πορτα πισω μου??????!!!:P


Αν εκτός από μη διαιτούσα, είσαι και λεπτή και ψηλή και ξανθια με μακρυα μαλλια και γαλαζορπάσινα μάτια....

ΝΑΙ :mad:




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αν εκτός από μη διαιτούσα, είσαι και λεπτή και ψηλή και ξανθια με μακρυα μαλλια και γαλαζορπάσινα μάτια....

ΝΑΙ :mad:




:P


και να αφήσεις και το τηλέφωνο σου φεύγωντας :whistle: :whistle: :whistle:


:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Έτσι δουλεύει ο μεταβολισμός στους άντρες δυστηχώς,
Αγελάδα να φάει με γέμιση γουρουνόπουλα πάλι στιλάκι θα είναι.
Μην στεναχωριέσται όμως, όσο πλησιάζει ο άντρας στα 30 αλλάζει δραματικά ο μεταβολισμός και αρχίζουν να εμφανίζονται τα πρώτα σωσίβια.
Εξαίρεση κάπιοι σωματέτυποι που φεν παχαίνουν με τίποτα

δεν ειναι προνομοιο των αντρων..ακριβως το ιδιο συμβαινει και στις γυναικες..ειναι θεμα οργανισμου , διατροφης, ασκησης...ακομα και η κυτταριτιδα...πληττει τα αγορακια...στην κοιλια!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αχ τι μου θύμησε ο Διαβολάκος...
Πριν από 2 χρόνια τα είχα χάσει τα παραπανίσια κιλάκια μου και μια μέρα μου λέει το πρώην αφεντικό μου:

"Καλά εσύ έχασες πολλά κιλά ε? Καλά μη στεναχωρίεσαι, 'πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικά μας θα ΄ναι'"

...και δε με πειράζει αυτό που είπε, αλλά με πειράζει που βγήκε αληθινός...


Αυτός είναι ο μεγάλος στόχος μου αυτή τη φορά, ό,τι χάσω, να μη το ξαναπάρω...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι καλα, εγω ξερω οτι οσα αγορια τρωνε τον αμπακα και δεν παχαινουν, φτανουν στα 30 και ο μεταβολισμος παιρνει την κατηφορα και τα κιλα την ανηφορα!!:P:P:P:P

Εγω δεν κανω διαιτα, αλλα προσπαθω να συμμαζευτω και να κοψω τα πολλα πολλα! Ειμαι 55 κιλα, θελω να παω 52 και ιδανικα 50!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:P
Αν εκτός από μη διαιτούσα, είσαι και λεπτή και ψηλή και ξανθια με μακρυα μαλλια και γαλαζορπάσινα μάτια....

ΝΑΙ :mad:




:P

αχ..ειναι μονο πρασινα!!!
αρα μενω!:P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΕΠΙΣΗΣ!
Οποιαδήποτε είναι ΚΑΤΩ των 58 κιλών (με ύψος πάνω από 1,58 ) να μην παίζει με τον πόνο μας :mad:



:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ΕΠΙΣΗΣ!
Οποιαδήποτε είναι ΚΑΤΩ των 58 κιλών (με ύψος πάνω από 1,58 ) να μην παίζει με τον πόνο μας :mad:



:P:P

Δηλαδη τις κατω του 1.58 τις λες κοντες???/??????:beating: :P

Ειμαι η io-io, ειμαι 1.54 και ειμαι καλα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δηλαδη τις κατω του 1.58 τις λες κοντες???/??????:beating: :P

Ειμαι η io-io, ειμαι 1.54 και ειμαι καλα!:P


οχι βρε! απλά αναλογικά μια χαρά με τα κιλα τους :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΕΠΙΣΗΣ!
Οποιαδήποτε είναι ΚΑΤΩ των 58 κιλών (με ύψος πάνω από 1,58 ) να μην παίζει με τον πόνο μας :mad:



:P:P

ok....τιμωρηστε με!!!!:kill: :kill:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Kι εγώ κάνω δίαιτα αλλά προχθές κοπάνησα μια πιτσούλα :redface: :redface:

Η ανταμοιβή μου :P

Ήμουν 59 και πήγα 57 μισό..
Θέλω να χάσω άλλα 3 κιλάκια ή και παραπάνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top