Ασυρματο Ιnternet

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Παιδια ενω εδώ και καιρο ειχα ασυρματο Internet κατι πατησα χτες και ενω δειχνει οτι ειναι συνδεδεμενο δεν τρεχει τις σελιδες.Μπορει καποιος να μου πει πως το επαναφερω τις ρυθμισεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aroukart

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aroukart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αναλογα με τον παροχεα σ εχει εναν συγκεκριμενο ip κ πας κ κανεις τις ρυθμησεις του rooter
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Αναλογα με τον παροχεα σ εχει εναν συγκεκριμενο ip κ πας κ κανεις τις ρυθμησεις του rooter

Δεν πάει ανάλογα με την παροχέα, είναι αναλόγως ποια είναι η gateway του router.

run - cmd -ipconfig /all και βλέπεις το gateway.

Συνήθως είναι 192.168.1.1 ή 192.168.1.2 ή 192.168.1.254 ή 192.168.2.1

Ανεξάρτητα από αυτό, θα ήθελα να ξέρω ποια λαμπάκια ανάβουν στο router σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδια σιγουρα ο router δεν εχει προβλημα γιατι η αδερφη μου συνδεεται και αυτη στο μοντεμ ασυρματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top