firefox @ usb flash disk

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν εγκαταστησω τον firefox στον υπολογιστη και μετα παρω τον φακελο και τον κανω cut and paste θα εχω το επιθυμητο αποτελεσμα, δλδ θα εχω ενα firefox που σε οποιον υπολογιστη και αν κατσω θα εχω μεσα bookmarks, extension κτλ κτλ ;

Μετα τα coockies τι γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cuto

Νεοφερμένος

Ο cuto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δεν χρειαζεται να το κανεις αυτο.υπαρχει αντιστοιχη εκδοση firefox https://portableapps.com/apps/internet/browsers/portable_firefox
(γιατι δεν μου ζητησε να βαλω ονομα στο λινκ?)
οταν το κατεβασεις πες μας εντυπωσεις:thumbup:

https://www.e-steki.com/forum/www.in.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν και ειναι αυτο που ζηταω, δεν ειναι κατι καινουργιο στην ουσια ειναι το ιδιο ο firefox μονο που δεν εχει setup. Το ιδιο ισχυει και το thunderbird που κατεβασα απο το παραπανω site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και chrome.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top