Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Δεν ειναι το προβλημα στην φωτινοτητα παντως........Κ ακουγεται οτι διαβαζει το δισκο,το τσεκαρα....
Α!ειναι ακομα μεσα στην εγγυηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
μάρκα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αυτό έπαθα εγω περυσι οταν το πήρα μεσα σε 15 ημέρες και το πήγα στην ACER κια το έψαξαν είχε πρόβλημα η μητρική και γινόταν αυτό.έτσι μου είπαν
Μετά από τρέξιμο μου το αντικατέστησαν με ένα καινούργιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Α!ειναι ακομα μεσα στην εγγυηση
Μη σε νοιαζει τι εχει και στειλτο πισω σουμπιτο.
Για hardwareικο πραγμα μου ακουγεται παντως, για να μην δειχνει ουτε τα του bios.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ έχω πρόβλημα με τον υπολογιστή μου. :P


Λπ... από σήμερα τ' απόγευμα δεν μου εμφανίζονται τα ανοιχτά παράθυρα στη μπλε μπάρα των windows. Όλα τα άλλα κανονικά εμφανίζονται, αλλά όχι τα ανοιχτά παράθυρα. :(


Το alt-tab κάνει τη δουλειά, αλλά δεν εμφανίζει τα ανοιχτά παράθυρα που έχω αυτή τη στιγμή. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μήπως έχεις κατεβάσει την μπάρα; Αν πας τον κέρσορα κάτω κάτω μήπως βγαίνει βελάκι να την ανεβάσεις; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μήπως έχεις κατεβάσει την μπάρα; Αν πας τον κέρσορα κάτω κάτω μήπως βγαίνει βελάκι να την ανεβάσεις; :confused:
Όσι, είναι στη θέση της. Μάλιστα την ανέβασα πάνω πάνω (max resize) αλλά πάλι τσου. :/:



Δηλ, είναι σαν να μην έχω ανοιχτά παράθυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δηλαδη να καταλαβω, ανεβαινει και κατεβαινει μονη της (η μπαρα);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ απ' οτι κατάλαβα δεν φαίνεται καθόλου μπάρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η μπάρα έχει αυτόματη απόκρυψη. Να ένα screenshot.


(Έχω ενεργοποιημένη την αυτόματη απόκρυψη)
Έχω σχεδιάσει τη θέση του ποντικιού (κι έχω κρύψει και κάτι εικονίδια με κίτρινο :p)

Η μπάρα βλέπεις είναι κενή παρ'ό,τι έχω ανοιχτά παράθυρα. :S

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ε πες το ρε τζιορτζ, τωρα καταλαβα

κανε δεξι κλικ στην μπαρα ----- γραμμες εργαλειων (εχεις και ελληνικα τρομαρα σου) και δες τι περιεργες γραμμες εργαλειων εχει ενεργες, κσετσεκαρε τες μια μια και θα φτιαξει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
εχεις και ελληνικα τρομαρα σου


:clapup: :clapup: :clapup: πες τα, πες τα!...δε τ'αντέχω ρε παιδιά τα ελληνικά στα windows... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ε πες το ρε τζιορτζ, τωρα καταλαβα

κανε δεξι κλικ στην μπαρα ----- γραμμες εργαλειων (εχεις και ελληνικα τρομαρα σου) και δες τι περιεργες γραμμες εργαλειων εχει ενεργες, κσετσεκαρε τες μια μια και θα φτιαξει ;)
Αυτά λες; (πες τα και στ' Αγγλικά, θα τα βρω :p)




Τα ξε-τσεκάρισα όλα και τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι ρε, τωρα που το βλεπω, πατα την αποπανω επιλογη, κλεισιμο γραμμης εργαλειων

και μετα (εαν παιξει) κανε και κανα scan με antispyware (καποια πατατα εχει κανει η μικρη :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ναι ρε, τωρα που το βλεπω, πατα την αποπανω επιλογη, κλεισιμο γραμμης εργαλειων
Μ' αυτό κλείνουν τα πέντε εικονίδια στ' αριστερά. Τίποτ' άλλο. :|




Ε, δεν παίζει, θα τη σφάξω στο γόνατο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
"Επαναφορα Συστηματος"

ΜΠΛΙΑΧ συχαθηκα που το ειπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μπήκα κιόλας και στον δεύτερο λογαριασμό που έχω φτιάξει (για τους λοιπούς της οικογένειας :P) και βλέπω ότι εκεί λειτουργεί κανονικά. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
"Επαναφορα Συστηματος"

ΜΠΛΙΑΧ συχαθηκα που το ειπα
Οκέι, αρχηγέ! Το έλυσε το πρόβλημα! :clapup:


Πολλά θενξ! :clapup:

ΥΓ> Γιατί σιχάθηκες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Εγώ έχω πρόβλημα με ένα σκληρό εξωτερικό δίσκο. Δε μου τον αναγνωρίζει ο υπολογιστής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ποσο παλιος ειναι ο Η/Υ σου; το ρωταω γιατι οι νεοι εξωτερικοι δουλευουν μονο με USB 2.0 προτυπο και οι παλαιοτεροι Η/Υ δεν τους αναγνωριζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top