Έκδοση βιβλιαρίου υγείας υγειονομικού

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και ποσο καιρο θελει...????



Και ποσο γρηγορα μπορω να βγαλω ενα καινουργιο.....????

Μπορείς μέσα σε δύο ημέρες να έχεις ξεμπερδέψει με όλα, αρκεί να κάνεις όλες τις εξετάσεις σε μια ημέρα (προτείνω κάποια ιδιωτική κλινική, δε θα πληρώσεις πολλά - απλά είναι γρήγοροι κ την επόμενη παίρνεις τα αποτελέσματα), κι αφού παραπάνω κάποιος είπε ότι τη βεβαίωση στη δίνουν και ιδιώτες παθολόγοι, θα το πάρεις άμεσα.

Π.σ1: αν σου πουν να κάνεις εξέταση για το αυστραλιανό βρίσε τους, γιατί το κάνουν επειδή είναι ακριβό (γύρω στα 10 ευρώ), στην ουσία μόνο μια γενική αίματος θέλουν (κάπου στα 2-3 ευρώ).:P

π.σ2: αν οι εξετάσεις που είχες κάνει για το βιβλιάριο είναι πρόσφατες τότε απλά πας σε έναν παθολόγο να τις δει και να σου δώσει τη βεβαίωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cozaki

Νεοφερμένος

Η Labrini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας και από μένα παιδιά.Αύριο είναι να πάω στο ΚΑΤ για τις εξετάσεις που χρειάζονται για το βιβλιάριο υγείας. διάβασα από την αρχή τα όσα γράφετε και νιώθω απίστευτα μπερδεμένη αυτή τι στιγμή. επειδή γνωστός μου κανόνισε το ραντεβού δη έχω ιδέα τι θα πάω να κάνω. μου πε να χω μαζί μου μονο 2 φωτογραφίες. Ενώ σε διαφορα site λέει ο καθένας τα δικά του περί βιβλιαρίων αδτ,αφμ επικυρωμένα από αστυνομία κτλ. τελικά τι ισχύει από τα όσα αναγράφεται; Α και επίσης,εγώ κατοικώ αθηνα εδώ και ένα χρόνο αλλα τα πάντα μου φαίνονται ιωάννινα,θα πρέπει να πάω στην νομαρχία ιωαννίνων για την επιβεβαίωση; :/ επίσης ποσο θα μου κοστίσει χρηματικά η όλη διαδικασία; help pls
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top