[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν εκει που θα κανεις παρουσίαση, θα είναι γυναίκες να βάλεις την λευκή
Αν είναι άντρες να βάλεις τη φούξια
Σε καμία περίπτωση να μην είσαι πολύ όμορφη, να είσαι απλά περιποιημένη
Φρόντισε να μην νιώσει κανένας ανταγωνιστικά μαζί σου για κανέναν λόγο
trust me!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τσουπρεεεεεεεεεεες!!! Για πείτε μια γνώμη...
Ποιά από τις 2 μπλούζες να φορέσω τη δευτέρα για την παρουσίαση????
Γιατι ρωτας μονο γυναικες ; Σε γυναικες θες να δειχνεις καλα, οχι σε αντρες ; :P ΄Η μηπως ολοι οι αντρες δεν εχουν καλο γουστο ; :mad:

Bασικα αν ειχες την φουξια σε λευκη θα ηταν ακομα καλυτερα. Αλλα εχει δικιο η Νεραιδα, δε πεφτει εξισου καλα (με την εφαρμοστη φουξια), η λευκη η συγκεκριμενη (αν και εχει ωραιο σχεδιο).

Αλλα η ΚΕ εδωσε και στρατηγικη ψυχολογιας.Καλη σκεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Lory: Γιατί το θέμα λέει "ΓΥΝΑΙΚΕΣ. γυναικείο σαλόνι" :P.. μην κοιτάς που εσύ χώνεις τη μύτη σου παντού :P:P:P

Η παρουσίαση είναι του ...διδακτορικού μου :redface:. Δεν ξέρω τι φοράνε έχω δει από κουστούμια (στους άντρες..μάλλον τους το επιβάλλει η μαμά τους :P) μέχρι τελείως "χύμα" ντύσιμο επιπέδου "πετάγομαι να πάρω έναν καφέ από το κυλικείο".

Εξεταστική επιτροπή θα είναι 2 γυναίκες [η μία ΘΕΑ, η άλλη εχμμμ...] και 4 άντρες [ο ένας απο και κλείεται να προσέξει τι φοράω πιο πιθανό είναι να ... κοιμηθεί :P]. Καθηγητές διαφόρων βαθμίδων είναι όλοι τους ξέρω γω??? Το κοινό δεν με πειράζει, θεωρητικά θα είναι μόνο οι φίλοι μου και οι γονείς μου:P.

Απλώς θέλω κάτι που να μην είναι πολύ καλό γιατί θα με...φορέσει (εγώ και το επίσημο ένδυμα είμαστε τσακωμένοι από παλιά) αλλά μην πάω και τελείως χύμα επιπέδου "ε, ήρθα τώρα να σας πω και τι έκανα, χάρη σας κάνω, εγώ βασικά βαριέμαι", είναι ψιλο...σημαντικό μιας και σηματοδοτεί υποτίθεται την τελική και ... μεγάλη έξοδο από το ...φοιτητικόερευνητικό περιβάλλον.

[επίσης, ούσα αγχωμένη, ναι ασχολούμαι με κάθε άσχετη με την παρουσιάση αυτή καθ'αυτή λεπτομέρια το ξέρω! ]

thank you για τα tips!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι το ξέρω μαρή τι είδους παρουσίαση είναι :P Γιαυτο και σου είπα ότι σου είπα:P
Πρεπει να δείξεις ότι εσύ είσαι επιστήμων κι όχι μοντέλα
Κι επειδή οι επιστήμονες είναι nerds, κάτι που εσύ δεν είσαι, πρέπει να προσέξουμε να μην είσαι κι εσύ ΘΕΑ (που δύσκολα θα το καταφέρουμε αυτό αλλά τες πα) ώστε η άλλη ΘΕΑ να νιώσει ανταγωνιστικά ;)

Βασικά, τώρα που είναι πρωί και πίνω καφέ, πιστεύω ότι το καλύτερο θα ήταν ένα πουκάμισο
Δεν έχεις κανα πουκαμισάκι?
Το λινό παντελόνι, πουκάμισο και ένα χαϊμαλί στο λαιμό
Τα μαλλιά απαραιτήτως πιασμένα, το μακιγιάζ τόσο ελαφρύ έως ανύπαρκτο
Πουλάς τον εαυτό σου και πρέπει να τον πουλήσεις καταλλήλως σε αυτούς που τον πουλάς
Μια παρουσίαση δεν είναι μόνο όσα έχεις να πεις αλλά και πως τα λες
Θέλεις να σε προσέχουν τόσο όσο να ακούνε και τι λες κι όχι να αναρωτιούνται αν αυτό το μπλουζάκι θα τους πήγαινε το ίδιο πολύ :P
understand? :P

Οσο για τους επισκέπτες σου, δε σε απασχολούν. Αυτοί σε ξέρουν τι τσούπρα είσαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κι εγώ τη φούξια λέω. Αν και η ιδεα για πουκαμισάκι - αν έχεις - είναι ακόμα καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εν μέρει συμφωνώ με την Κουε, εν μέρει διαφωνώ. Διαφωνώ όσον αφορά στο ότι πρέπει να μην δείχνεις και πολύ όμορφη, συμφωνώ όμως στο ότι δεν πρέπει να δείχνεις σέξι. Υπάρχει μια λεπτή διαφορά μεταξύ των δύο. Το ιδανικό είναι αυτός που σε βλέπει να σκεφτεί (για εμφάνιση μιλάμε τώρα) "τι ωραία και κομψή κοπέλα" αλλά όχι "αχ να σε βάλω τώρα κάτω και να σου αλλάξω τα φώτα". :P
Κοινώς: ΝΑΙ στο να είσαι όμορφη, ΑΡΚΕΙ να είσαι σοβαρή και κομψή.
Το ότι οι περισσότεροι επιστήμονες είναι άσχημοι και nerds (κάτι που δεν ισχύει btw, αλλά έστω ότι ισχύει) δεν σημαίνει ότι κι εσύ πρέπει να κόψεις κάτι από τον εαυτό σου για να μην τους κομπλεξάρεις! Αυτή είσαι, είσαι έξυπνη, είσαι όμορφη και δεν θα κρύψεις τίποτα από τα δύο!
Όσον αφορά στο πρακτικό θέμα, καμία από τις δύο. Η άσπρη σε κάνει να φαίνεσαι πολύ παιδούλα, και η φούξια είναι πολύ "θηλυκή" για κάτι τέτοιο. Ένα ωραίο θηλυκό πουκαμισάκι μου φαίνεται ιδανική επιλογή για κάτι τέτοιο και σίγουρα θα έχεις κάποιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εν μέρει συμφωνώ με την Κουε, εν μέρει διαφωνώ. Διαφωνώ όσον αφορά στο ότι πρέπει να μην δείχνεις και πολύ όμορφη, συμφωνώ όμως στο ότι δεν πρέπει να δείχνεις σέξι. Υπάρχει μια λεπτή διαφορά μεταξύ των δύο. Το ιδανικό είναι αυτός που σε βλέπει να σκεφτεί (για εμφάνιση μιλάμε τώρα) "τι ωραία και κομψή κοπέλα" αλλά όχι "αχ να σε βάλω τώρα κάτω και να σου αλλάξω τα φώτα". :P
Κοινώς: ΝΑΙ στο να είσαι όμορφη, ΑΡΚΕΙ να είσαι σοβαρή και κομψή.
Το ότι οι περισσότεροι επιστήμονες είναι άσχημοι και nerds (κάτι που δεν ισχύει btw, αλλά έστω ότι ισχύει) δεν σημαίνει ότι κι εσύ πρέπει να κόψεις κάτι από τον εαυτό σου για να μην τους κομπλεξάρεις! Αυτή είσαι, είσαι έξυπνη, είσαι όμορφη και δεν θα κρύψεις τίποτα από τα δύο!

Συμφωνώ. Προσωπικά μου αρέσει πολύ να βλέπω επιστήμονες (είτε γυναίκες, είτε άνδρες) ωραίους και καλοβαλμένους. Δίνουν φρεσκάδα στο ακαδημαϊκό χώρο. Κι εντάξει, καταρχάς νομίζω ότι οι γυναίκες θα δουν ανταγωνιστικά άλλες γυναίκες μόνο αν οι ίδιες δεν βλέπονται ή αν το επίμαχο πρόσωπο πάει σούπερ σέξυ με κολλητά ρούχα, δεκάποντα και υγρά μισάνοιχτα χείλη.:P

Μεταξύ των 2 ρούχων δαγκωτό το φούξια! Το άλλο λίγο αδιάφορο είναι. Πουκάμισο ξέρω ότι είναι κλασσική λύση, αλλά αντιπαθώ τα πουκάμισα και δεν θα στα προτείνω.

Κι ελαφρύ μακιγιάζ! Λίγη ελαφριά ροζ σκιά, και lip-gloss ή μπονζέ αν έχεις μαυρίσει (εντάξει, φαντάζομαι το να πηγαίνεις στην παραλία δεν ήταν η προτεραιότητά σου, ιδέα είπα:P).

Καλή επιτυχία, ΝΑ ΣΚΙΣΕΙΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κι ελαφρύ μακιγιάζ! Λίγη ελαφριά ροζ σκιά, και lip-gloss ή μπονζέ αν έχεις μαυρίσει (εντάξει, φαντάζομαι το να πηγαίνεις στην παραλία δεν ήταν η προτεραιότητά σου, ιδέα είπα:P).

έχει μαυρίσει ο αριστερός καρπός μου από τις ώρες που περνάω στο αμάξι μετράει??? :P
Πουκαμισάκια δεν έχω καρντιές μου [περίπου τα ...σιχαίνομαι για κάποιο λόγο που δεν έχω διευκρινήσει ακόμα] και όσα έχω έχουν μακρύ μανίκι (που δεν παίζει να φορέσω μεσημέρι Ιουνίου!!!)..

Άρα δλδ, εκτός από ΚουΕ (για τους λόγους που εξήγησε) και τη Michelle οι άλλοι λέτε για τη φούξια ε? Και όχι δεν την έχω σε άσπρη, ούτε προλαβαίνω προφανώς να την...αγοράσω :P

Θα κάνω άλλη μια ανασκαφή στα ρούχα μου να δω αν με ... εμπνεύσει τπτ άλλο αλλιώς μάλλον στη φούξια με βλέπω να καταλήγω (αλλιώς θα επανέλθω με νέες φωτογραφίες :P)

τhx kids!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πουκαμισάκια δεν έχω καρντιές μου [περίπου τα ...σιχαίνομαι για κάποιο λόγο που δεν έχω διευκρινήσει ακόμα] και όσα έχω έχουν μακρύ μανίκι (που δεν παίζει να φορέσω μεσημέρι Ιουνίου!!!)..
Ε δεν ειναι και το πιο βολικο ρουχο πανω στο σωμα.Γιαυτο ισως. Επισης καποια στιγμη ο κοσμος θα καταλαβει οτι οι περισσοτεροι γιακαδες ειναι ακομα too big.

Άρα δλδ, εκτός από ΚουΕ (για τους λόγους που εξήγησε) και τη Michelle οι άλλοι λέτε για τη φούξια ε? Και όχι δεν την έχω σε άσπρη, ούτε προλαβαίνω προφανώς να την...αγοράσω :P
Δε την ριχνεις με χλωρινη να ξεβαψει ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε δεν ειναι και το πιο βολικο ρουχο πανω στο σωμα.Γιαυτο ισως. Επισης καποια στιγμη ο κοσμος θα καταλαβει οτι οι περισσοτεροι γιακαδες ειναι ακομα too big.

Εξαρτάται από το πουκάμισο, υπάρχουν και άνετα.
Πχ είχα πάρει πέρσι από το Marks & Spencer 2 πουκαμισάκια (ένα ματζέντα και ένα μαύρο, μονόχρωμα) με τρουα καρ μανίκι που τα έχω ξεπατώσει. Φοριούνται λόγω μανικιού και άνοιξη, και φθινόπωρο και χειμώνα-καλοκαίρι όταν έχει πιο ήπιο καιρό, και είναι ανετότατα και αρκετά θηλυκά.
Τώρα που το σκέφτομαι, Αθηνά δεν πας να πάρεις κανένα τέτοιο; Είναι και οικονομικά απ'ότι θυμάμαι και όταν είχα πάει πρόσφατα είδα ότι τα έχουν και φέτος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι βρε υπαρχουν και πιο ανετα, απλα λεω γενικα στην πλειοψηφια, δεν ειναι και απο τα πιο ανετα ρουχα (συγκριτικά με αλλα δλδ).

Καμια εικονα να καταλαβει και ο ασχετος με το τρουα καρ ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι βρε υπαρχουν και πιο ανετα, απλα λεω γενικα στην πλειοψηφια, δεν ειναι και απο τα πιο ανετα ρουχα (συγκριτικά με αλλα δλδ).

Καμια εικονα να καταλαβει και ο ασχετος με το τρουα καρ ? :worry:
Τρουα καρ είναι το μανίκι που φτάνει μέχρι ΚΑΙ τον αγκώνα. Δηλαδή ούτε κοντομάνικο, ούτε μακρυμάνικο. :)
(υποψιάζομαι ότι βγαίνει από το 3/4 στα γαλλικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αχα.
Χμ...μηπως ομως ειναι πιο κατω απο τον αγκωνα ; Γιατι ο αγκωνας ειναι σχεδον στη μεση :hmm:
(το βασικο νοημα το πιασα παντως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχα.
Χμ...μηπως ομως ειναι πιο κατω απο τον αγκωνα ; Γιατι ο αγκωνας ειναι σχεδον στη μεση :hmm:
(το βασικο νοημα το πιασα παντως)
Γι'αυτό είπα "μέχρι ΚΑΙ τον αγκώνα" ;)
Δηλαδή καλύπτει και ολόκληρο τον αγκώνα, και σταματάει εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kαταλαβα απλα ο αγκωνας ειναι η μεση, αλλά προφανως το εννουν στο πολυ περιπου.

πχ https://www.psychoenfants.fr/images/rub16ssr5/calb44716_t_shirt_interdits_1_jpg.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Kαταλαβα απλα ο αγκωνας ειναι η μεση, αλλά προφανως το εννουν στο πολυ περιπου.

πχ https://www.psychoenfants.fr/images/rub16ssr5/calb44716_t_shirt_interdits_1_jpg.jpg

Σε προβλημάτισε πολύ το θέμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Περίεργη ερώτηση ahead, be prepared :P

Η μικρή Λία πήγε 2 βδομάδες διακοπές (kind of...) και μαύρισε. Δεν έκανε πολλά μπάνια, αλλά μαυρίζει εύκολα.
Δεν της αρέσει καθόλου. Υπάρχει τρόπος να φύγει, ειδικά από το πρόσωπο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Περίεργη ερώτηση ahead, be prepared :P

Η μικρή Λία πήγε 2 βδομάδες διακοπές (kind of...) και μαύρισε. Δεν έκανε πολλά μπάνια, αλλά μαυρίζει εύκολα.
Δεν της αρέσει καθόλου. Υπάρχει τρόπος να φύγει, ειδικά από το πρόσωπο; :P

Πλακα μας κανεις ε?!:P
Τι ειναι να φυγει καλε ετσι ξαφνικα?! Μυγα να της δωσεις "μια" να φυγει?!:P
Καταρχας επρεπε να κυκλοφορεις με μια αντιλιακη και στα μπανια σου παντα καπελο κατω απο ομπρελα, εαν δεν ηθελες να μαυρισεις!
Το μονο που μπορεις να κανεις, ειναι να συνεχισεις να χρησιμοποιεις αντιλιακη οποτε βγαινεις μερα εξω για τις διαφορες υποχρεωσεις σου και να περιμενεις...Το μαυρισμα θα φυγει απο μονο του καποια στιγμη, οπως συμβαινει παντα!:):P

Αλλη λυση δεν υπαρχει...:P

Και να σε πω, το λιγο μαυρισμα ειναι παντα σεξυ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ίσως κάποιο ήπιο απολεπιστικό για το σώμα σε συνδυασμό με μια καλή ενυδατική...:hmm:αλλά υπάρχει ο κίνδυνος να σου φεύγει πολύ σταδιακά το μαύρισμα και στο ενδιάμεσο να έχεις ''μπαλώματα'' (aka να υπάρχουν σημεία που αλλού να είσαι μαύρη, αλλού άσπρη, αλλού πουά κ.ο.κ) :worry::confused: Για το πρόσωπο πάλι, η απολέπιση μου φαίνεται λίγο παρακινδυνευμένη...δεν ξέρω κάτι άλλο!

Ι quess Νεράιδα is right...υπομονήηηηη!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλέ προφανώς δεν περιμένω να φύγει έτσι ξαφνικά! Απλά ρωτάω για το πώς να επιταχύνω τη διαδικασία...
Μαύρισμα με ξανθό μαλλί δεν ταιριάζει καθόλου, ειδικά τόσο μαύρισμα!
Και φυσικά έβαζα αντηλιακή, ειδικά στο πρόσωπο. Απλά μαυρίζω πάρα πολύ εύκολα :(

@Neraida: Το λίγο μαύρισμα είναι sexy, το τόσο όχι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top