Κολώνιες και αρώματα

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

η αγαπημενη μου απλα!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.


Narciso Rodriguez for her
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xarisfo

Νεοφερμένος

Ο xarisfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
jaun paul gaultier. πάντα κλασσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Black star...(L) https://discountperfumesuk.com/images/20532.jpg
και ναι ..με εκφραζει :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Απλα μεγαλος ερωτας...:redface::redface:

Τελευταια δοκιμασα και αυτην
γλυκεια και εντονη μυρωδια..αλλα σαν την πρωτη καμια..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Black star...(L) https://discountperfumesuk.com/images/20532.jpg
και ναι ..με εκφραζει :happy:

Omg T.T
Αυτό το ήθελα τρελά πέρυσι, αλλά δεν υπήρχε ακόμα στην Ελλάδα.:(
Τώρα υπάρχει ε;;:(
Pfff
Καλό είναι;;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


kenzo jungle

τελευταια εχω παθει ερωτα. πρεπει να την αγορασω!! εχει πολυ ιδιαιτερο αρωμα και μαρεσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ααα kenzo φοραγα παλια!! αν και μερικες που ειχαν βγει αργοτερα δεν μου αρεσαν... αυτη δεν την εχω δει, καινουργια ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ααα kenzo φοραγα παλια!! αν και μερικες που ειχαν βγει αργοτερα δεν μου αρεσαν... αυτη δεν την εχω δει, καινουργια ειναι??


και εγώ φόραγα kenzo tokyo :redface:

όλα δείχνουν πως είναι γραφτό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Swanilda

Νεοφερμένος

Η Swanilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πρόσφατα αγόρασα την Idylle της Guerlain γιατί έχει πολύ λεπτό άρωμα, όπως πρέπει για καλοκαίρι (ειδικά για μένα που ανακατεύομαι κάθε φορά που μυρίζω δυνατή κολώνια....).
Δυστυχώς όμως συνειδητοποίησα για ακόμη μία φορά ότι ούτε αυτή ''ταιριάζει'' στο δέρμα μου και εξατμίζεται γρήγορα. Έλαχιστες ευαίσθητες μύτες το καταλαβαίνουν....Τί να κάνουμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ααα kenzo φοραγα παλια!! αν και μερικες που ειχαν βγει αργοτερα δεν μου αρεσαν... αυτη δεν την εχω δει, καινουργια ειναι??

οχι, νομιζω πως ειναι απο τις πρωτες της κενζο!:redface: ειναι τελεια παντως...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγώ βάζω κά9ε φορά που βγαίνω έξω το καινούριο άρωμα:

"Miss Dior Cherie"
(Christian Dior) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freee

Νεοφερμένος

Η Freee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μία κολόνια είναι που με εκφράζει! Η Escada Rockin Rio :inlove::worship:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μία κολόνια είναι που με εκφράζει! Η Escada Rockin Rio :inlove::worship:



Την φορούσα πέρσι, αλλά μετά δεν μπορούσα να την βρω πουθενά όταν τελείωσε!!!!!!!!:redface:
Τώρα την
Dolce & Gabbana ~ The One.. και ναι, με εκφράζει πολύ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εγω φοραω jean paul δε θυμαμαι ονομα και βαριεμαι να παω να δω .guerlain home kai kitton black.μετα αποσμητικα που ειναι σαν κολονιες guerlain kai sertzio
tachini kai hugo boss element αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μα τι όμορφο θέμα! :inlove:
Έχουμε και λέμε! :D
Καλοκαίρι : Escada-Moon Sparkle

Άνοιξη : YSL- Elle

Χειμώνας : La prairie- Midnight rain

Φθινόπωρο : Paco rabanne- black xs


Έχω δοκιμάσει κι άλλες κατά διαστήματα αλλά αυτές νομίζω μου ταιριάζουν περισσότερο.. Φυσικά τις αλλάζω κι ανάλογα με τη διάθεση κι όχι μόνο την εποχή :P

Edit: Ξέχασα τη γλυκιά μου Flora by Gucci :redface: Ελπίζω να μη μου κρατήσει κακία.. :P Την αλλάζω με την Elle τις ανοιξιάτικες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τώρα το Καλοκαίρι:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele.

Νεοφερμένος

Η Μαρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Flora-Gucci.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top