[Γυναίκες] Οικονομικά και όμορφα ρολόγια χειρός

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρέπει επειγόντως να αγοράσω το αργότερο μέχρι βράδυ παρασκευής ένα ρολόι χειρός για να το έχω στις πανελλήνιες. Μιας και θα πάρω, ας είναι και λίγο καλό. Σκέφτομαι να διαθέσω το πολύ μέχρι 150, άρα ψάχνω κάτι σχετικά φτηνό. Να είναι όμορφο όμως, ώστε να το φοράω και πιο μετά και να μην χαλάσει αμέσως. Μου αρέσουν τα ρολόγια με μπρασελέ, όχι αυτά με λουράκι.
Έχετε κάποια μάρκα να μου προτείνετε; Κάποιο κατάστημα στο Μαρούσι (μιας και θα είμαι εκεί την παρασκευή, μην το πάρω απο Γλυφάδα που θα ναι πανάκριβα);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,817 μηνύματα.
Xa!
Κι εγώ πρέπει να αγοράσω ρολόι χειρός για τις Πανελλήνιες μέχρι τη Παρασκευή καθώς θέλω να έχω πλήρη αντίληψη του χρόνου ώστε να τον διαχωρίσω κατάλληλα!

Μόνο που δεν θα αγοράσω κανα ρολόι με πάνω από 15-20 ευρώ :P




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ριξε μια ματια στα Guess, εγω τετοιο εχω και ειναι πολυ ομορφουλι, και εκανε 150 νομιζω. Θα ψαξω να βρω λινκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα Guess δεν είναι γενικά όμως πιο ακριβά απο 150?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Το δικο μου παντως 150 εκανε, ειμαι σχεδον σιγουρη! Και οταν πηγα να το αγορασω και κοιταζα πρωτα σε κατι Folie folie, μου ειπε η κοπελα να ριξω και μια ματια στα guess που ειναι γενικα πιο φτηνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ κάτι σε Folie folie σκεφτόμουν αλλά φοβάμαι οτι θα παραείναι ακριβά.
Έχετε υπόψιν κανένα καλό κατάστημα στο μαρούσι που να έχει τέτοιες μάρκες; Δηλαδή ούτε Gucci αλλά ούτε και σαν αυτά που πουλάνε στο δρόμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παντος εχω ενα Casio με μπρασελε που το ειχα παρει 70 ευρω πριν δυο χρονια. Εναι παρα πολυ καλο και ανθεκτικο, δεν το βγαζω ποτε απο το χερι μου και εχει περασει πολες δυσκολιες οπως καταλαβενετε. Και οταν κανω ντους/μπανιο στην θαλασσα κλπ αυτο παντα εκει και δεν εχει παθει το παραμικρο απο το νερο, ακομα και απο οταν κατευικα με μπουκαλες πολυ βαθια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α ξέχασα να βάλω tag [Γυναίκες]. Όπως και να το κάνουμε, άλλο τα αντρικά και άλλο τα γυναικεία ρολόγια Κρόνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τα swatch δεν παίζουν λόγω λουρακίου να υποθέσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι αλλα οι μαρκες οι ιδιες δεν ειναι; Η Casio δλδ βγαζει μονο για αντρες; Δεν εχει μια αντιστιχη γυναικια σειρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εγω πηρα περσι ενα πολυ ωραιο Folli follie με 140.

Γμτ δεν θυμαμαι ομως αν ηταν σε περιοδο εκπτωσεων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπάρχουν Swatch και με μπρασελέ. Δεν ξέρω αν τα θεωρούν αντρικά, πάντως εμένα μου αρέσουν και τα λίγο μεγαλύτερα! Είναι πολύ όμορφα, λιτά, πολλά από αυτά έχουν και ημερολόγιο, φοριούνται όλες τις ώρες και είναι σε καλή τιμή!

Επίσης Folie Folie έχει στην Κηφισιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Swatch δεν παίζει. Μου αρέσουν τα γυναικεία καθαρά ρολόγια, όχι τα unisex.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
μα η σουώτς έχει και καθαρά γυναικείες σειρές μόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε Λία... κάπου έχω παραπεταμένο το ρολόι μου... ασημένιο με μπρασελέ κι απ όλα... (δε θυμάμαι μάρκα :P)
δεν το φοράω... με ενοχλούν τα ρολόγια... θες να στο δανείσω για τις πανελλαδικές να μην έχεις κι έξοδα χωρίς λόγο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Και γενικά, έχει εδώ πράγμα! :)
Δες μισελάκι τι έχει και ή παραγγέλνεις από νετ ή κάτι θα βρεθεί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ερώτηση κοιταξες για φόσιλ; είναι βέβαια το ποιο οικονομικό στα 200ευρώ άλλα είναι τα καλοίτερα ελβετικά και απίθανα σχέδια με καλή δουλειά και αθάνατα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά στο λινκ που έδωσε το Γίδι, πορώθηκα με το τρίτο!! (το ασύμμετρο)
Κυκλοφορεί στην Ελλάδα; Πόσο κοστίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top