Βαφή μαλλιών με henna

Λάντα

Νεοφερμένος

Η Λάντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
δεν ξέρω κοπέλα μου, η μαύρη είναι η μόνη που δεν έχω δοκιμάσει.. εμένα η μόνη που δεν μου έπιασε ήταν η ξανθιά.
Κατά τα άλλα και καστανή, κόκκινη, ανοιχτή καστανή, πυρόξανθη..μια χαρά πιάσανε.. :D
δοκίμασε εσύ σε μια μικρή τούφα για να μην χτυπάς το κεφάλι σου (μαζί με την χένα) στον τοίχο μετά:P
καλή επιτυχία
χαχα..αυτο θα κανω μαλλον..και παλι ευχαριστωωωω....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
απο οτι ειδα πιο πανω εχουμε το ιδιο χρωμα μαλλι (σκουρο καστανο.σχεδον μαυρο)το μαυρο πως σου ειχε βγει?προτιμας το μαυρο η το κοκκινο?και που ειναι αυτο το μαγαζι που λες?

Ε το μαύρο μου είχε βγει...μαύρο :P
Έχω πολύ καιρό να το κάνω το μαύρο οπότε δεν θυμάμαι πως ήμουν, τον τελευταίο 1 1/2 χρόνο τα κάνω κόκκινα και πριν από αυτό τα είχα αφήσει φυσικά για ~3 χρόνια. Το κόκκινο πάντως θα έλεγα είναι ιδανικό για το καλοκαίρι γιατί ο ήλιος το έκανε να φαίνεται τέλειο. Δεν θα τα έκανα μαύρα το καλοκαίρι δηλαδή. Τον χειμώνα θα μπορούσα να τα κάνω μαύρα αλλά στην παρούσα φάση προτιμώ το κόκκινο, θέλω κάτι πιο ζωνανό/χαρούμενο.
Το μαγαζί είναι στην Ξάνθη και έκλεισε. Η μαμά μου ευτυχώς βρήκε χέννα από αλλού, σε κατάστημα μπαχαρικών, χύμα. Λογικά θα τα κάνω την Δευτέρα, κόκκινα, άντε να δούμε πως θα βγουν...

Κατά τα άλλα και καστανή, κόκκινη, ανοιχτή καστανή, πυρόξανθη..μια χαρά πιάσανε.. :D

Υπάρχουν τόσο χρώματα για χέννα; :confused: Εγώ μόνο κόκκινο και μαύρο ξέρω. Από που τα παίρνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Υπάρχουν τόσο χρώματα για χέννα; :confused: Εγώ μόνο κόκκινο και μαύρο ξέρω. Από που τα παίρνεις;

ναι,υπάρχουν! δεν ξέρω απο που τα παίρνεις,αλλά ρώτα μήπως σου φέρουν..
εγώ την παίρνω απο μαγαζί με βιολογικά προϊόντα.. Βλέπω μένεις Θεσσαλονίκη -δεν ξέρω απο τέτοια μαγαζιά εκεί :(
μόνο στην Αθήνα μπορώ να σου πω συγκεκριμένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Η "πραγματική" χέννα είναι μόνο κόκκινη. Τα άλλα χρώματα δημιουργούνται με προσθήκες άλλων ουσιών.
Αυτή που παίρνεις εσύ είναι συσκευασμένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Η πραγματική ναι.. και μάλιστα την καλύτερη την βρήκα στην Τουρκία σε τσουβάλι..!
αυτές που έχω πάρει είναι συσκευασμένες σε πράσινα κουτάκια (έχω σταματήσει να παίρνω οπότε δεν έχω σπίτι για να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες.. ) Έχουν 6-7ευρώ, αλλά εμένα μου έκαναν για 2 δόσεις.
Έχω βρει και χέννα σε σωληνάριο,αλλα αυτές δεν είναι "καθαρές", γιαυτό και στις οδηγίες λέει για χρήση 30' μόνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Παλιά έπαιρνα χύμα που ήταν ήδη συσκευασμένη σε σακουλάκι (όχι κουτί). Έκανε 2 ευρώ και έφτανε για μαλλιά μέχρι τον ώμο.
Τώρα πήρε η μαμά μου από ένα άλλο κατάστημα επειδή έκλεισε το παλιό. Της έβαλε από τσουβάλι σε σακουλάκια των 1 ευρώ, πήρε 2. Μάλλον χρειάζονται 2 σακουλάκια για μαλλιά μέχρι τον ώμο. Θα τα πάρω την Δευτέρα και θα ενημερώσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Βασικά εγώ έπερνα 3 κουτάκια (1 κόκκινο και 2 καστανά) και τα ανακάτευα.. Απ'αυτό έφτιαχνα καστανοκόκκινη βαφή για 5 δόσεις και είχα μακρύ μαλλί..
Μπορεί αυτό που παίρνει η μαμά σου να είναι πραγματικά ποιοτικό, γιαυτό και να είναι ακριβούτσικο..
Ενημέρωσε, για να ξέρουν και οι κοπέλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λάντα

Νεοφερμένος

Η Λάντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Βασικά εγώ έπερνα 3 κουτάκια (1 κόκκινο και 2 καστανά) και τα ανακάτευα.. Απ'αυτό έφτιαχνα καστανοκόκκινη βαφή για 5 δόσεις και είχα μακρύ μαλλί..
Μπορεί αυτό που παίρνει η μαμά σου να είναι πραγματικά ποιοτικό, γιαυτό και να είναι ακριβούτσικο..
Ενημέρωσε, για να ξέρουν και οι κοπέλες :)
εγω βρηκα χυμα χενα σε ενα μαγαζι με μπαχαρικα στην ευριπιδου για οσες ειναι απο αθηνα..εβαψα τα μαλλια μ με την κοκκινη χενα σημερα αλλα δεν εχω δει μεγαλη διαφορα..με την δευτερη φορα θα γινει πιο εντονο?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χεννα μια φορά έκανα στη ζωή μου όταν ακόμα πήγαινα σχολείο πριν ξεκινήσω κανονική βαφή.

Δε θυμάμαι το αποτέλεσμα και για να μη θυμαμαι....

δε θα'χε αποτελεσμα :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαιρηΖ

Νεοφερμένος

Η ΜαιρηΖ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
..εκτος απο μια φορα..που τα ειχα βαψει με χημικη βαφη ανοιχτο καστανο,μετα εβαλα μαυρη χεννα...και βγηκε μαυροπρασινο...]






Εγω εχω 3-4 μερες που τα εβαψα με βαφη αλλα μου ανοιγουν γτ τοσα χρονια τα ειχα ανταυγειες...Και πηρα χενα και λεω να τα βαψω μαυρα με την χενα λες να γινει το ιδιο και με εμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Χλόη~

Νεοφερμένος

Η ~Χλόη~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ χημική βαφή. Τα έχω κάνει με κόκκινη χέννα και το αποτέλεσμα ήταν πολύ ωραίο.. όμως για να πετύχει ακριβώς το χρώμα που θες χρειάζεται ΠΟΛΛΗ προσπάθεια, εκτός κι αν συμβεί από τύχη -πράγμα σπάνιο-. Το φυσικό χρώμα των μαλλιών μου είναι καστανοκόκκινο και ήθελα να το κάνω ελαφρώς πιο κοκκινωπό οπότε το θέμα που υπήρξε βρισκόταν στις αναλογίες καστανής και κόκκινης χέννας που θα χρησιμοποιούσα... Συνιστώ σε όποια προσπαθήσει: α. Να προσέξει τι χέννα θα πάρει γιατί συχνά στο βωμό του κέρδους τις ανακατεύουν με χημικά και μπορεί στην τελική να αγοράσεις χέννα υποτίθεται για να κάνεις καλό στα μαλλιά σου και στην ουσία να κάνεις το ίδιο κακό που τους κάνει η χημική βαφή... β) επειδή όπως είπα η χέννα είναι αρκετά δύσκολη μην το βάλετε κάτω.. χρειάζεται υπομονή όμως το αποτέλεσμα αν προσπαθήσετε θα σας αποζημιώσει, τελικά.. γ) για να βρείτε ακριβώς το χρώμα κάντε εννοείται δοκιμή σε μια- δυο τούφες και μη βιάζεστε γιατί το μαλλί σας μπορεί να βγει ό,τι να ναι αν το κάνετε με τη μια...(οι αναθεματισμένες αναλογίες που λέγαμε)..
Α και επειδή βρωμάει απαίσια.. μπορείτε να πάρετε κάποιο αιθέριο έλαιο για να βάλετε μέσα στο μείγμα ή και μετά στα μαλλιά σας.. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαιρηΖ

Νεοφερμένος

Η ΜαιρηΖ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η κοκκινη εχει πολυ ωραιο αποτελεσμα το εχω δει σε κοπελα,εγω εβαψα λιγο τα πισω μαλλια που ειναι απο μεσα και δεν φαινονται εκτος αν τα πιασεις κοτσιδα...Θελω να πιστευω πως θα βγει ομορφο...Βρωμαει οντως αλλα το συνηθισα πλεον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marikana

Νεοφερμένος

Η marikana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχω μια απορία.... Εγώ ποτε δεν έχω βάψει το μαλλί μου έχω κάνει μονο "περμαναντ" ...και θέλω να κάνω μαύρη χένα.... Τη χένα δεν τη φέρνω από την ελλάδα αλλα από παραγγελια από την αίγυπτο οποτε υποθέτω ότι θα είναι καλής ποιότητας....Το θέμα είναι...ότι δεν ξέρω πως ακριβώς βγαίνει το μαύρο....δηλαδή προς κοράκι ; Προς το μωβ ; προς το μπλε;; ή φυσική απόχρωση μαύρου;;; Ακόμα δεν ξέρω άμα θα επηρεάσει αρνητικά η "περμαναντ" που έχω κάνει πρόσφατα τη χένα........ανησυχώ λίγο...αλλα προτιμώ τη χένα παρα τη βαφή...αα ακόμα αν κάνω χένα και δεν μου αρέσει μπορώ μέσα σε μικρό χρονικό διάστηκα να κάνω απλή βαφή το χρώμα που επιθυμούσα ή δε θα βγει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Χλόη~

Νεοφερμένος

Η ~Χλόη~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Από όσο ξέρω η χέννα δεν έχει ποτέ συγκεκριμένο χρώμα. Δε μπορείς να ξέρεις απόλυτα τι θα βγει, επειδή ακριβώς είναι κάτι το φυσικό, σε αντίθεση με τη χημική βαφή, οπότε εξαρτάται και από το χρώμα των μαλλιών σου.. Πάντως η μαύρη χέννα μου 'χουν πει πως δε βγαίνει ωραία..:/ Αν δεν το 'χεις ξανακάνει και τα μαλλιά σου εχουν εντελώς διαφορετικό χρώμα, θεωρώ ριψοκίνδυνο το να τα βάψεις με μαύρη..
Όσο για μετά, που ρώτησες αν θα μπορείς να τα βάψεις με χημική βαφή, ξέρω πως σίγουρα ισχύει το αντίθετο -δηλαδή αν τα 'χεις βαμμένα με χημική βαφή και βάλεις χέννα, τότε ή θα βγει όπως να 'ναι το χρώμα ή δεν θα πιάσει καθόλου-, όμως δεν είμαι σίγουρη γι'αυτό που ρωτάς... Υποθέτω όμως πως θα πρέπει να περιμένεις να φύγει η χέννα πρώτα. Πάντως αν θες να δοκιμάσεις, κάντο απλά σε μια μικρή τούφα πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marikana

Νεοφερμένος

Η marikana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εχει δοκιμασει η μητερα μου χενα ...το ξανθο της βγηκε κατι προς το κοκκινο-πορτοκαλι και το καφε περιπου μαυρο.....αλλα το μαυρο ειναι το μονο που δεν εχει δοκιμασει...εγω εχω κανει ηδη παραγγελια μαυρη χενα...θα δοκιμασω πρωτα σε μια τουφα οπως προτεινες ..να δω το αποτελεσμα!! παντως να ξερεις το μαλλι μου ειναι ανοιχτο καστανο...και επειδη εχω κανει περμανατ εχει ανοιξη και αλλο ..εχει γινει σαν να εχω φυσικες ανταυγιες...αλλα το εχω βαρεθει και επειδη εχω ψαλιδα ...σκεφτηκα να κανω καλυτερα χενα για τα μαλλια παρα βαφη !! παντως να ξερετε εμενα η μητερα μου που εχει δοκιμασει την χενα ειναι πολυ ευχαριστημενη απο το αποτελεσμα οχι τοσο ως προσ το χρωμα οσο ως προς την ενδυνατωση που παρεχει ...πιστευει πως της εχει δυναμωσει την τριχα μετα απο περιπου 20 χρονια χημικης βαφης που χρησιμοποιουσε !!! οποτε ο θεος μαζι μου ως προς το χρωμα...θα σας ενημερωσω και για το αποτελεσμα ...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marikana

Νεοφερμένος

Η marikana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Θελω μια σημαντικη πληροφορια. Εχω εφαρμοσει στα μαλλια μου ισιωτικη διοτι ειχα σγουρο μαλλι και δεν μου αρεσε και πολυ. Τωρα θελω να βαψω τα μαλλια μου μαυρα αλλα επειδη δεν θελω να τα βλαψω και αλλο σκεφτηκα να κανω χενα για τα μαλλια. Το προβλημα ειναι οτι εχω ακουσει και διαβασει οτι δεν γινεται να κανεις χενα μετα την βαφη γιατι σπαει η τριχα . Γινεται ομως να κανεις χενα μετα την ισιωτικη ? δηλαδη παλι θα εχει το ιδιο αποτελεσμα οπως και την βαφη? θα σπασει η τριχα ? Εχω παραγγειελει ηδη χενα αλλα φοβαμαι να την κανω. Σας παρακαλω αμα γνωριζετε απαντηστε μου συντομα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Θελω μια σημαντικη πληροφορια. Εχω εφαρμοσει στα μαλλια μου ισιωτικη διοτι ειχα σγουρο μαλλι και δεν μου αρεσε και πολυ. Τωρα θελω να βαψω τα μαλλια μου μαυρα αλλα επειδη δεν θελω να τα βλαψω και αλλο σκεφτηκα να κανω χενα για τα μαλλια. Το προβλημα ειναι οτι εχω ακουσει και διαβασει οτι δεν γινεται να κανεις χενα μετα την βαφη γιατι σπαει η τριχα . Γινεται ομως να κανεις χενα μετα την ισιωτικη ? δηλαδη παλι θα εχει το ιδιο αποτελεσμα οπως και την βαφη? θα σπασει η τριχα ? Εχω παραγγειελει ηδη χενα αλλα φοβαμαι να την κανω. Σας παρακαλω αμα γνωριζετε απαντηστε μου συντομα .

Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις κάποιον κομμωτή καλύτερα!!
Πάντως αυτό που ξέρω σίγουρα είναι πως εάν κάνεις χέννα μετά δεν πρέπει να κάνεις βαφή γιατί καίει την τρίχα!
Έχεις σκεφτεί την εναλλακτική του ρεφλέ? Είναι μία λύση οι οποία μπορεί να σου λύσει τα χέρια. Είναι πιο οικονομικό, κρατάει αρκετά πάνω στο μαλλί εάν κάνεις σωστή απόχρωση και δεν είναι τόσο "δυνατό" όσο η βαφή! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λινακι96

Νεοφερμένος

Η λινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΕΡΩΤΗΣΗ!!:P επειδη εχω σγουρο μαλλι καθε καποιους μηνες κανω ισιωτικη.. αλλα τωρα θελω να τα βαψω με χενα! Ξερετε εαν γινετε? δλδ μπορει να σπασει η τριχα επδ εχω κανει ισιωτικη..εχω αγορασει τν χενα αλλα φοβαμαι να την κανω.. :/:

αα και κατι ακομα.. ποσο καιρο κραταει το χρωμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε ξέρω να σου απαντήσω, αλλά για την ισιωτική πόσο πληρώνεις;

Και είναι καλό το αποτέλεσμα ξέρωγω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandralot

Νεοφερμένος

Η alexandralot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Λοιπόν θέλω τη βοήθειά σας. Θέλω να πάρω henna και είμαι ανάμεσα στο ουδέτερο και καστανό ανοιχτό. Το μαλλί μου είναι καστανό, πώς θα μου βγει το καστανό ανοιχτό; Μια γρήγορη απάντηση γιατί τα έχω παραγγείλει και θα πάω να διαλέξω αύριο. Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top