[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
σε ευχαριστώ aeglosween! :)

θα το ψάξω στο ίντερνετ μάλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Τα έλαια ξέρετε εάν κάνουν και για τις λεπτές γραμμές έκφρασης ?
Ή έχετε κάνει ποτέ σπιτική συντάγη με φυσικά/βιολογικά προιόντα για κρέμα ενυδατική?

Υ.Γ. Γίδι... Ευχαριστώ! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τα έλαια ξέρετε εάν κάνουν και για τις λεπτές γραμμές έκφρασης ?
Ή έχετε κάνει ποτέ σπιτική συντάγη με φυσικά/βιολογικά προιόντα για κρέμα ενυδατική?

Υ.Γ. Γίδι... Ευχαριστώ! :happy:
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάψουλες με Ιπποφαές...
Ναι μεν ειναι συμπλήρωμα διατροφής αλλά εσυ μπορείς απλά να σπάς την κάψουλα
να βγαίνει το ελαιο και να το βαζεις καθε βραδυ στις ρυτίδες...
Το αποτέλεσμα θα σε ικανοποιήσει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάψουλες με Ιπποφαές...
Ναι μεν ειναι συμπλήρωμα διατροφής αλλά εσυ μπορείς απλά να σπάς την κάψουλα
να βγαίνει το ελαιο και να το βαζεις καθε βραδυ στις ρυτίδες...
Το αποτέλεσμα θα σε ικανοποιήσει...:)

Καλό!
Δεν το ήξερα αυτό! Κάνει όμως και για την περιοχή των ματιών? Κυρίως για εκεί με νοιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
μπορειτε να μ προτεινετε ενα πολυ καλο make up??αλλα να μην εινια ακριβο ..το maximum 20 ευρω?? εχω ακμη και θελω ενα να καλυπτει τελεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
μπορειτε να μ προτεινετε ενα πολυ καλο make up??αλλα να μην εινια ακριβο ..το maximum 20 ευρω?? εχω ακμη και θελω ενα να καλυπτει τελεια

Δεν χρησιμοποιώ καθόλου συχνά, αλλά άντε ας πω.
Για μένα καλό είναι (κρεμόπουδρα είναι βασικά) ένα της Artdeco, αλλά ούτε έχω ούτε και εμφάνισα ποτέ ακμή. Για σένα σίγουρα θα είναι κάτι άλλο. Μία φίλη μου που είχε ακμή χρησιμοποιούσε ένα που το αγόραζε από το φαρμακείο, ίσως και Nivea δεν ξέρω. Μία άλλη φίλη έπαιρνε ένα ανώνυμο αλλά επαγγελματικό (όνομα δεν θυμάμαι). Το make up είναι εντελώς προσωπική επιλογή. Αν έχεις έντονη ακμή δεν νομίζω να καλύπτει και τόσο τέλεια και ίσως χρειαστεί να τα "στάξεις" μέχρι να βρεις κάτι καλό. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
μπορειτε να μ προτεινετε ενα πολυ καλο make up??αλλα να μην εινια ακριβο ..το maximum 20 ευρω?? εχω ακμη και θελω ενα να καλυπτει τελεια

θα σου προτεινα να ρωτησεις και την αισθητικο σου (εαν ξερεις καποια),ισως να σου βρει σε τιμη που θα επαιρνε εκεινη ως επαγγελματιας απο κπ καλη μαρκα (δλδ φθηνοτερα).επειδη εχεις ακμη προσεχε στην επιλογη make up να μη χειροτερεψει. μου φαινεται οτι ενα make up απο τη σειρα AC-Norm της frezyderm (μαλλον ειναι ενυδατικη με χρωμα) χρησιμοποιουν πολυ σε αυτες τις περιπτωσεις,περιπου 20 ευρω κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Καλό!
Δεν το ήξερα αυτό! Κάνει όμως και για την περιοχή των ματιών? Κυρίως για εκεί με νοιάζει.
Φυσικά!:)
Μια μικρή ποσότητα ελαίου αρκεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oneiropagida7

Νεοφερμένος

Η oneiropagida7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Σας προτεινω το σπιτικο peeling με μισο φλιτζανι ελαιολαδο κ μια κουταλια της σουπας ζαχαρη και ανακατευετε εως να γινει κρεμα!βαλτε το προσωπο κ καντε απαλες κυκλικες κινησεις,ξεπλενετε με χλιαρο νερο κ μετα απο λιγο εαν θελετε βαζετε και μια ενυδατικη κρεμα προσωπου!ειναι πολυ καλο,δοκιμασμενο και το κυριοτερο δεν κοστιζει γτ στις εποχες που ζουμε ολα τα σκεφτομαστε δυστυχως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Στο peeling που λες, μπορείς να βάλεις και μέλι και το αποτέλεσμα είναι ακόμη καλύτερο.

Κορίτσια το έλαιο καρύδας πρέπει να είναι μη ραφιναρισμένο πχ όπως εδώ. Από εκεί έχω ψωνίσει αρκετά καλλυντικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Τι ωραίο e-shop!!! Τα αγαπώ αυτά τα φυτικά. Θα το ψαχουλέψω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τι ωραίο e-shop!!! Τα αγαπώ αυτά τα φυτικά. Θα το ψαχουλέψω. :redface:

Είναι από τα ψιλο-οργανωμένα ελληνικά eshops :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinntan

Νεοφερμένος

Η ntinntan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα!έχει κάποια κοπέλα να μου προτείνει κάτι για οικονομικά πακέτα νυφικού χτενίσματος και μακιγιάζ?ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι από μένα μία ερώτηση, έχει δοκιμάσει καμία τα προϊόντα lavera; Ψάχνω εταιρείες που δεν πραγματοποιούν πειράματα σε ζώα και τη συγκεκριμένη τη βρίσκω πολύ εύκολα.

Επίσης, τι γνώμη έχετε για τα καλλυντικά προσώπου της Clean Skinμ της flax;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το body shop απ ότι θυμάμαι ΔΕΝ κάνει πειράματα σε ζώα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Έχω δοκιμάσει Lavera και μου άρεσε αρκετά το gel καθαρισμού που είχα. Και οι τιμές επίσης πολύ καλές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ κορίτσια,
Τα Body Shop τα τιμάω τακτικά γι'αυτόν ακριβώς το λόγο, αλλά θα δοκιμάσω και τα Lavera!
Ξέρετε άλλες εταιρείες που δεν κάνουν πειράματα στα ζώα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ευχαριστώ κορίτσια,
Τα Body Shop τα τιμάω τακτικά γι'αυτόν ακριβώς το λόγο, αλλά θα δοκιμάσω και τα Lavera!
Ξέρετε άλλες εταιρείες που δεν κάνουν πειράματα στα ζώα;
Ειναι γνωστο το σκανδαλο για τα Body Shop οτι τελικα χρησιμοποιούσαν πειραματόζωα....:)
Δοκίμασε προϊόντα ΑΝΘΕΙΑ
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ninja.

Νεοφερμένος

Η Ninja. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιος Γεώργιος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Χρησιμοποιω το Seba med clean face. Ειναι αφρος και το πουλανε στα φαρμακια. Τρομερα αποτελεσματα! Το χρησιμοποιεις μια βδομαδα και το προσωπο σου γινεται πενρακαθαρο βελουδινο και λαμπερο. Εχω ψιλοπροβλημα με την ακνη και με εχει βοηθησει απιστευτα. Απλα χρειαζεται τακτικη χρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αν ΔΕΝ έχεις ακμή, κάνει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top