Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπιλ..δε λενε οτι η Λορελαι δεν ψηφισε????
Δεν πρεπει και εκεινη να παρει μια απουσια....????
Λεω εγω τωρα....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η Λορελάι βγήκε ρε από το παιχνίδι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ω ναι.....αυτο μου διεφυγε...:worry:
Σημειωσε πλιζ στα πρακτικα για το ξανθο των μαλλιων μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:

Neraida είσαι ΘΕΑ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αι νοου...απλα περιμενα τη δικη σας παραδοχη:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Λοιπόν,λοιπόν...

Πριν μιλήσω για το τι πιστεύω, οφείλω να απαντήσω ότι δεν είναι "θέμα ηλικίας" που γράφω περίεργα. Είναι το φυσικό μου.
Θέμα ηλικίας μπορεί να'ναι το ότι παίζω με τον Μπιλ:P

Για άλλη μια φορά, συμφωνώ με την Ηρώ σε ό,τι είπε. Της χρωστάμε μεγάλη χάρη για τη βοήθεια και στον προηγούμενο γύρο. Μακάρι να είσαι ρουφιάνος Ηρούλι. Θέλω να ελπίζω ότι οι δολοφόνοι θα φερθούν έξυπνα και θα σε κρατήσουν στο παιχνίδι αν είσαι, γιατί θα καρφωθούν άσχημα.

Ένας ύποπτος, από τους πρώτους, είναι ο fantasmenos. Στον πρώτο γύρο με ψήφισε χωρίς να δώσει ποτέ την δικαιολογία που περίμενα. Τώρα, του φαίνομαι περίεργη πάλι χωρίς δικαιολογία. Θα βοηθούσε αν ανέπτυσσες τη σκέψη σου, πραγματικά. Είμαι περίεργη ν' ακούσω τι έχεις να πεις.

Άλλη ύποπτη είναι η ΚουΕ. Με προβληματίζει η τελευταία αλλαγή της στάσης της τόσο τώρα (Υπέρ της Ηρούς που την κατηγορούσε ανοιχτά), όσο και όταν δεν ήταν ακόμα τοπ ύποπτη η Lorelai στον πρώτο γύρο (που δήλωσε ότι δεν την υποπτεύεται πια). Τότε, ερμηνεύθηκε ως μια κλασική κίνηση συνδολοφόνου που υποστηρίζει το "συνάδελφο" μετά από τις δήθεν αρχικές του υποψίες. Τώρα, το καταλαβαίνω καλύτερα.


Για τη Υouki, την οποία υποπτευόμουν αρχικά, δεν έχω κάτι να πω. Με καθησύχασαν προς το παρόν τα τελευταία ποστ του πρώτου γύρου, με τα οποία συμφωνούσα. Τα ίδια και για την Xanp. Υπήρξαν και αυτές χρήσιμες στην αποκάλυψη της Lorelai και είναι σωστές παίχτριες μιας και αναλύουν τα επιχειρήματά τους. Δεν αφήνουν αποπροσανατολιστικά κενά, ούτε αβάσιμες σποντούλες.

Επίσης με εκφράζει απόλυτα αυτό το συμπέρασμα του fandago:
Οι υπόλοιποι δεν μου κάνουν κάτι προς το παρόν. Η Νεράιδα είναι αυτή που ήταν πάντα, ο Lorien φαίνεται απλά έχει περισσότερη όρεξη, η Αννούλα και ο papas είναι πολύ νιάτα ακόμα στο παιχνίδι, φαίνεται δεν το έχουν μάθει καλά ακόμα, ο shaman είναι ο shaman και η Vkey δεν έχει τίποτα μεμπτο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Οι υπόλοιποι δεν μου κάνουν κάτι προς το παρόν. Η Νεράιδα είναι αυτή που ήταν πάντα, ο Lorien φαίνεται απλά έχει περισσότερη όρεξη, η Αννούλα και ο papas είναι πολύ νιάτα ακόμα στο παιχνίδι, φαίνεται δεν το έχουν μάθει καλά ακόμα, ο shaman είναι ο shaman και η Vkey δεν έχει τίποτα μεμπτο... :)

Τον μάθαμε όλοι τον Σαμαν.

Για ξήγα τι εννοείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα και από άλλη πόλη :D
αλήθεια ποιο είναι το profile του μη δολοφόνου? ποια κριτήρια πρέπει να έχει για να τα υιοθετήσω ρε παιδιά
Πάντως όχι αυτό που έχεις. Το προφίλ του μη δολοφόνου είναι αυτό που δείχνεις ότι ψάχνεις δολοφόνους και ΌΝΤΩΣ τους βρίσκεις. ;)
ΠΟΙΟΣ δεν θα ψήφιζε τον άλλον κοντινό σε ψήφους ενώ βλέπει ότι έρχεται η ώρα του?
Ο vendetta και όλοι οι συνδολοφόνοι του στον προηγούμενο γύρο ;)

Κατά τ' άλλα δεν βλέπω κάποια σημαντική αλλαγή. Χαίρομαι που η Nininaou είναι της δικής μας λογικής, γιατί ακόμα και αν φάνε εμένα, θα μείνει κάποιος να συνεχίσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η Κακή Επιρροή κάνει μπαμ ότι δεν είναι δολοφόνος. Απορώ πως δεν το κατάλαβαν μερικοί. Δεν θα έπαιζε κάποιος το κεφάλι του από το πρώτο γύρο...

Τώρα για τη Ninanaou. Με λύπη βλέπω ότι κέρδισε την εύνοια του fandago. Αυτό είναι κακό φίλε fandago. :P Δεν μπορείς να εμπιστεύσεσαι κανένα... Επίσης όταν αναφερόμουν στον περίεργο τρόπο γραφής αναφερόμουν σε ατάκες του τύπου "εμείς οι καλοί πολίτες κερδίζουμε τους κακούς δολοφόνους 1-0". Όταν είσαι αθώος δεν χρειάζεται να πείσεις για την αθωότητα σου.

Τέλος πάντων... Είμαι ανάμεσα σε Nininaou και Lorien...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η Κακή Επιρροή κάνει μπαμ ότι δεν είναι δολοφόνος. Απορώ πως δεν το κατάλαβαν μερικοί. Δεν θα έπαιζε κάποιος το κεφάλι του από το πρώτο γύρο...

Τώρα για τη Ninanaou. Με λύπη βλέπω ότι κέρδισε την εύνοια του fandago. Αυτό είναι κακό φίλε fandago. :P Δεν μπορείς να εμπιστεύσεσαι κανένα... Επίσης όταν αναφερόμουν στον περίεργο τρόπο γραφής αναφερόμουν σε ατάκες του τύπου "εμείς οι καλοί πολίτες κερδίζουμε τους κακούς δολοφόνους 1-0". Όταν είσαι αθώος δεν χρειάζεται να πείσεις για την αθωότητα σου.

Σχετικά με την ΚουΕ. Δεν νομίζω να αφήσαμε περιθώριο για "απορίες" αναφορικά με το σκεπτικό μας. Όσοι μιλήσαμε για τις υποψίες μας, είχαμε συγκεκριμένα επιχειρήματα.

Επίσης, δεν τέθηκε ποτέ θέμα εμπιστοσύνης μεταξύ των παιχτών. Το ότι αναγνωρίζω την προσφορά ή τις δυνατότητες ή την καθαρότητα του παιξίματος ορισμένων δε σημαίνει ότι έχω και κάτι δεδομένο. Μία λογική, όταν με εκφράζει, την υποστηρίζω. Δεν ακολουθώ τα άτομα, αλλά τους συλλογισμούς τους. Όταν μάλιστα αποδεικνύονται σωστοί και βοηθητικοί, έχω έναν λόγο παραπάνω.

Για τον "περίεργο" τρόπο γραφής μου, περίμενα να σχολιάσεις κάτι πιο ουσιαστικό, που να έχει σχέση με τη λογική μου και όχι με τον τρόπο που εκφράζω τα συναισθήματά μου. Είναι "της ηλικίας" ο ενθουσιασμός.

Συνεχίζεις να παραμένεις στους πρώτους των υπόπτων μου. Μαζί με την ΚουΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ψηφίζω Nininaou. Αύριο η αιτιολόγηση...

(Και όποιος πει ότι το κάνω για να σκεφτώ πειστική αιτία είναι killer)

Στη πρώτη ψηφοφορία ο fantasmenos ψηφίζει αρχικά Nininaou(χωρίς κάποιον εμφανή λόγω...)

Η Youki (το έγραψα σωστά; :P)κατηγόρησε 3: lorelai, nina21, nininaou. Κατά τη γνώμη μου προσπάθησε να στρέψει τα βλέμματα προς τα εκεί... Τώρα υπάρχουν 2 περιπτώσεις: ή είναι δολοφόνος οπότε εμμέσως πλην σαφώς οι δύο από τις τρεις αθωώνονται αυτόματα (τη νινα δεν την βγάζω από ύποπτο με τίποτα) ή είναι οτιδήποτε άλλο οπότε δεν κερδίζουμε τίποτα... Κατά τη γνώμη μου δεν είναι ρουφιάνα...

Οπότε ψήφος στη Youki και βλέπουμε

edit: Ο lorien δεν προσφέρει τίποτα αν βγει τώρα...

Συνεχίζει με Youki επειδή αποπροσανατόλισε σύμφωνα με την γνώμη του..

Δεν κερδίζουμε απολύτως τίποτα. Ο Lorien με αυτά που είπε ουσιαστικά έσκαψε το λάκο του αλλά με τέτοιο τρόπο που να μην πάρει και κάποιον μαζί του. Αντίθετα, κάποιο άλλοι μίλησαν αρκετά. Καλό θα ήταν να βγαίνουν μέρες που φαίνεται αυτός που φεύγει, παίχτες που μπορούμε να τους συνδέσουμε με άλλους... Και να φύγει ο Lorien τι θα καταλάβουμε; Την Τρίτη κατά πάσα πιθανότητα θα φύγει παίχτης ο οποίος θα έχει πει πράγματα για άλλους και δεν θα ξέρουμε αν είναι πολίτης ή δολοφόνος... common sense

@Youki:



Μα ψήφισες! Niyia

@ Nininaou: Αλλάζω τη ψήφο σε Youki. Μπορώ να το κάνω...

Edit: Με το που μίλησα Κακή Επιρροή, Youki, Aννούλα και Nininaou έπεσαν πάνω μου. Ακόμα και εγώ να είμαι δολοφόνος στάνταρ κάποια από αυτές το έκανε για ξεκάρφωμα...

Και συνεχίζει να κατηγορεί και άλλους παίκτες μπας και το σώσει...Ίσως μερικοί από αυτούς που κατηγορεί είναι και φίλοι του δολοφόνοι...:hmm:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos:
Η Κακή Επιρροή κάνει μπαμ ότι δεν είναι δολοφόνος. Απορώ πως δεν το κατάλαβαν μερικοί. Δεν θα έπαιζε κάποιος το κεφάλι του από το πρώτο γύρο...

Τώρα για τη Ninanaou. Με λύπη βλέπω ότι κέρδισε την εύνοια του fandago. Αυτό είναι κακό φίλε fandago. :P Δεν μπορείς να εμπιστεύσεσαι κανένα... Επίσης όταν αναφερόμουν στον περίεργο τρόπο γραφής αναφερόμουν σε ατάκες του τύπου "εμείς οι καλοί πολίτες κερδίζουμε τους κακούς δολοφόνους 1-0". Όταν είσαι αθώος δεν χρειάζεται να πείσεις για την αθωότητα σου.

Τέλος πάντων... Είμαι ανάμεσα σε Nininaou και Lorien...

και σπεύδει να αποσύρει τις υποψίες του για ΚουΕ...

δλδ τώρα λες στους άλλους ότι μία από εμάς είναι δολοφόνος? αν είσαι δλδ εσύ, είναι και κάποια άλλη από εμάς? Βρε... μπας κι είσαι η ιερόδουλη τελικά? προσπαθείς να παρασύρεις στον βούρκο όποιον καταφέρεις? :P

Η μήπως είσαι δολοφόνος πάλι και προσπαθείς να κάψεις τους συνδολοφόνους σου για να επιβιώσεις;;;Η μόνη που ενοχλήθηκες από τις υποψίες του fantasmenou από τις 4 που ανέφερε...:hmm:

ουφ έτσι μίλαγα και στο προηγούμενο αλλά δώσε βάση τι θα σου πω
ψηφίστε με και βγάλτε με
κάντε το όμως ΣΗΜΕΡΑ που θα μάθετε την ιδιότητα μου ως πολίτης
κι όταν με δείτε πολιτάκι, ελπίζω μετά να σκεφτείτε καλύτερα τα όσα έχω γράψει ως τώρα

ψηφίστε με ψηφίστε με (Σαρρή Εφή style :P)

Η καλύτερη άμυνα είναι πάντα η επίθεση...βγάλτε με μεν αλλά σήμερα να δείτε ότι είμαι πολίτης...γιατί χαθήκανε οι ευκαιρίες να δούμε τι είσαι...άλλωστε όσο περισσότερο μιλάς τόσο πιο πολύ επιβαρύνεις την θέση σου για μένα.

στην αρχή :P
προς το παρόν εσύ έχεις φύγει απ τις υποψίες μου :P
θα δούμε στη συνέχεια :D

Σχόλιο για την Lorelai το παραπάνω..

το μόνο που θέλω πραγματικά να επιστήσω την προσοχή σας είναι στο ΓΕΓΟΝΟΣ ότι η Lorelai παρόλο που ήταν ένα βήμα πριν το να βγει, ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΕ τον Lorien ;)
επειδή όμως την Τρίτη θα μάθουμε την ιδιότητα του άλλο μέλους... για Δευτέρα θα δω ποιον θα ψηφίσω βάσει του ποιου κατηγορούσε η Lorelai (να θυμήσω επίσης ότι η Lorelai με είχε για ύφοφτη :P)

Σε είχε για ύποπτη η Lorelai αλλά στην προσπάθειά μας να σώσουμε το κουφάρι μας συμπαρασύρουμαι μαζί μας όποιον μπορέσουμε...Ευχαριστούμε που μας το θύμισες.

:blink::blink::blink::blink:

:knife::knife:


οκ.... ότι και να πω χαμένο το 'χω....
αν δεν μιλούσα θα με ψηφίζατε επειδή δεν μιλάω
όταν μιλάω είναι σίγουρο ότι είμαι δολοφόνα επειδή συμφωνώ μαζί σου για ξεκάρφωμα :knife:


αλήθεια ποιο είναι το profile του μη δολοφόνου? ποια κριτήρια πρέπει να έχει για να τα υιοθετήσω ρε παιδιά
και την προηγούμενη φορά νομίζατε ότι κάτι ήμουν και φυσικά δεν ήμουν (όπως δεν είμαι και τώρα δλδ)
απο που βγήκε το συμπέρασμα ότι είμαι δολοφόνα θα ήθελα να μου πείτε δλδ... ποια ποστ μου σας κάνουν να πιστεύετε ότι είμαι δολοφόνα
γιατί εγώ όταν κατηγόρισα στον Lorien, το έκανα επειδή έκανε ένα ποστ εντελώς zdoning
και εν συνεχεία μπήκα σε σκέψεις για τον φαντασμένο που υπερασπιζόταν έως θανάτου τον Lorien
μετά σκέφτομαι ότι είναι κουλό να μην ψηφίζει ένα άτομο το οποίο είναι στο τσακ να βγει μαζί με ένα άλλο και να μην υπερασπίζεται τον εαυτό του έως θανάτου (κι ας ήταν και οι ψήφοι 2 όπως λέει ο Φαν... με την δική της ψήφο θα ήταν 1 η διαφορά... κι επειδή μέχρι τελευταία στιγμή ποτέ κανένας δεν ξέρει, ΦΥΣΙΚΑ και ελπίζεις)

Εσύ δλδ δεν θα ψήφιζες ακόμα και τον Φαν αν ήταν αυτός είχε 3 ψήφους κι εσύ 5 κι ήσουν έτοιμη να βγεις και άλλα 2 άτομα δεν είχαν ψηφίσει??
ΠΟΙΟΣ δεν θα ψήφιζε τον άλλον κοντινό σε ψήφους ενώ βλέπει ότι έρχεται η ώρα του?


εγώ πάντως όχι... και σίγουρα και κανένας άλλος λογικός πολίτης
τα συμπεράσματα δικά σας και συνεχίστε να με κατηγορείτε
έχω ήδη ψηφίσει Lorien για Τρίτη (οκ RE? :P)

Γιατί το έχεις χαμένο; Άλλωστε εδώ έιμαστε και μπορείς να μας πείσεις για το γεγονός ότι είσαι πολίτης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αγαπητή xanp όποτε αλλλάζουν τα δεδομένα αλλάζουν και οι υποψίες μου. Μιας και δεν έχω στοιχεία για το ποιος είναι ποιος κάνω υποθέσεις οι οποίες βγαίνουν συνήθως λανθασμένες. Θα ήταν λάθος να επιμείνω σε κάποιον που μου κάνει για αθώος απλώς και μόνο για να μην κινήσω υποψίες. Η Κακή Επιρροή είναι ή Αρτέμης Μάτσας ή Μαρία Μαγδαληνή όπως την έκοψα...

Και επειδή τελικά συμφέρει να βγει ο Lorien σε μέρα που φαίνεται δηλαδή Τετάρτη (ναι έρχεται σε αντίθεση με προηγούμενο ποστ που έλεγα να βγει την Τρίτη :P) για να καταλάβουμε τι είδους άνθρωπος είναι η Κακή Επιρροή ψηφίζω Nininaou...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Η Κακή Επιρροή κάνει μπαμ ότι δεν είναι δολοφόνος. Απορώ πως δεν το κατάλαβαν μερικοί. Δεν θα έπαιζε κάποιος το κεφάλι του από το πρώτο γύρο...

Τώρα για τη Ninanaou. Με λύπη βλέπω ότι κέρδισε την εύνοια του fandago. Αυτό είναι κακό φίλε fandago. :P Δεν μπορείς να εμπιστεύσεσαι κανένα... Επίσης όταν αναφερόμουν στον περίεργο τρόπο γραφής αναφερόμουν σε ατάκες του τύπου "εμείς οι καλοί πολίτες κερδίζουμε τους κακούς δολοφόνους 1-0". Όταν είσαι αθώος δεν χρειάζεται να πείσεις για την αθωότητα σου.

Τέλος πάντων... Είμαι ανάμεσα σε Nininaou και Lorien...

H σιγουριά σου δείχνει αγαπητέ μου fantasmenos πως ξέρεις πολύ καλά ποιοι είναι οι δολοφόνοι, είτε γιατί είσαι κι εσύ, είτε γιατί προσπαθείς να τους προστατέψεις, κοινώς είσαι η ιερόδουλη.

Δεν αποκλείω το γεγονός να είσαι δολοφόνος, παρά του ότι σε αυτό το παιχνίδι παίζεις πολύ άτσαλα. Επειδή θυμόμαστε πόσο καλός παίκτης ήσουν, ίσως πέφτεις σε λάθη επίτηδες, για να σκεφτούμε όλοι μας, πως αποκλείεται να είσαι, μιας και θα έπαιζες πιο προσεκτικά.
Τραβηγμένο θα μου πεις.. αλλά σε έχω ικανό για όλα, είσαι πολύ καλός.. :P

Ότι και να να κάνεις την Κουέ δεν τη γλυτώνεις! Πολύ απλά γιατί και μόνο που υποστηρίζεται από ένα παίκτη που έχει δώσει δικαιώματα είναι σα να της δίνεις και ΄συ άλλη μία να πέσει πιο χαμηλά. :D

Τι άκυρη η ψήφος σου στη nininaou :confused:
Απ΄όπου και να σε πιάσουμε βρωμάς!:P

Όπως και να ΄χει όμως λέω να μη σε ψηφίσω.. γιατί μπορεί να είσαι μια απλή και ταπεινή ιερόδουλη, που έχει καρφωθεί πολύ.. και στο κάτω κάτω μπορεί και να μας βοηθήσει στην πορεία.. με τις " προτιμήσεις" της.

ΠΕριμένω να μιλήσει η Niyia προς το παρόν.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
O fantasmenos....για αρχη υποπτευεται Νινα, μετα Αννουλα, μετα Γιουκι, την οποια αφηνει εκ των υστερων...
Μετα πιανει Λοριεν και Νινιναου και υποπτευται και μενα...
Επισης "χτυπιεται" και προστατευει την ΚΕ σχεδον απο τα πρωτα του ποστ....(αυτο και αν ειναι υποπτο)
Ιντρεστινγκ...νεαρε....
Δειχνεις τοσο σιγουρος σε ολα.....αλλα τοσο υποπτος επισης για ολα...
Και θα συμφωνησω με Ηρω....με τη διαφορα οτι για την ωρα θα ψηφισω εσενα....Φαντασμενος για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ :
  6. jrot6 :
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorien :
  9. Neraida :fantasmenos
  10. nina21 :
  11. Nininaou :
  12. Niyia :
  13. papas :
  14. shaman :
  15. Vkey :
  16. xanp :
  17. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P

Lorien 1

fantasmenos 1


Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος


Απουσίες
Niyia 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι την Τρίτη, θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00!

Σήμερα πρέπει να ψηφίσουμε???:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
oxi καλέ! :D

Ως την Τρίτη το βράδυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σήμερα πρέπει να ψηφίσουμε???:confused:


Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:Λίστα για Τρίτη:

Θα σε δείρω.:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
oxi καλέ! :D

Ως την Τρίτη το βράδυ :)

Το ήξερα, αλλά δεν είναι λάθος (του Bill) να λέει η ανακοίνωση έως τις 20.00???

Θα μπορούσε κάποιος να μπερδευτεί...:D:P

έντιτ.

Ας είναι...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το ήξερα, αλλά δεν είναι λάθος (του Bill) να λέει η ανακοίνωση έως τις 20.00???

Θα μπορούσε κάποιος να μπερδευτεί...:D:P

έντιτ.

Ας είναι...:pfff:

Nα τον κρεμάσουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top