Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ζυγός και συ rina; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι οι Ταύροι είναι προκλητικοί στα φιλιά τους??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ναι 16/10!!! κ εσύ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Περίεργο βέβαια που και τα 12 ζώδια έχουν τον ίδιο κριτή για τις βαθμολογίες.
ε,μη κρυβομαστε..
καποια ζωδια βαζουν το σεξ παραπανω σε σημαντικοτητα απο καποια αλλα..

Οι Κριοι,οι Σκορπιοι και οι λεοντες θεωρουνται τετοια ζωδια..

οι Ζυγοι θεωρουνται οτι δινουν σημασια περισσοτερο στην ομορφια,,και το ναρκισσισμο καποιες φορες απο το σεξ αυτο καθαυτο..
(να σου πω οτι ο Ψινακης ειναι κριος και ο ρουβας ζυγός:P?)

ο Καζανοβας λενε οτι ηταν Κριος..
και το να βαζεις πολυ ψηλα το σεξ σαν αξια δεν ειναι καλο απαραιτητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Είναι αλήθεια ότι οι Ταύροι είναι προκλητικοί στα φιλιά τους??:P
εμείς ετσι οπως πάμε 8α βγαλουμε όλο το συμπαν perfect kissers!! :hehe:
πρεπεινα φταιει και ο ωροσκοπος, δεν εξηγειται αλλιώς!!εμενα μου εχει τυχει ταυρος που φιλαγε τοσο μα τοοοσο...βαρετά! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
εμείς ετσι οπως πάμε 8α βγαλουμε όλο το συμπαν perfect kissers!! :hehe:
πρεπεινα φταιει και ο ωροσκοπος, δεν εξηγειται αλλιώς!!εμενα μου εχει τυχει ταυρος που φιλαγε τοσο μα τοοοσο...βαρετά! χαχα

Από τη στιγμή που ανήγαγαν τον μύθο των 12 παλαιών και ξεχασμένων κόσμων της Ανθρωπότητας σε Ζώδια, ωροσκόπους και επιστήμη, ότι δεν μπορεί να εξηγηθεί με τη λογική, το εξηγούμε με τα Ζώδια.:hmm:

Το γεγονός ότι ο άνθρωπος μπορεί να μην το "είχε" το art of kissing, το έχεις σκεφτεί; Άκου ωροσκόπος... Μάλλον το ότι ήταν άπειρος θα έφταιξε!:)

ΥΓ: Τι κάνει ένα φιλί βαρετό;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Το γεγονός ότι ο άνθρωπος μπορεί να μην το "είχε" το art of kissing, το έχεις σκεφτεί; Άκου ωροσκόπος... Μάλλον το ότι ήταν άπειρος θα έφταιξε!:)
Μην σε ακούσει!! καήκαμε!χαχαχ απειρος δεν ηταν αλλα απλα ειχε αλλο στυλ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Μην σε ακούσει!! καήκαμε!

Εντάξει, αυτό θα είναι το μικρό μας μυστικό....:shifty:

χαχαχ απειρος δεν ηταν αλλα απλα ειχε αλλο στυλ!:P

Φιλί με στυλ είναι να περάσω το χέρι μου πίσω από το κεφάλι της κοπέλας, και σε κάθε φιλί να ρουφήξω απαλά το κάθε χείλος ενώ τη χαϊδεύω απαλά ανάμεσα στο σβέρκο και πίσω από το αυτί...

Αυτό είναι στυλ. Να μην ξέρεις αν θα πρέπει να σε πιάσει ρίγος και πόθος για να δωθείς, ή αν θα πρέπει να δακρύσεις από την τύχη που έχεις να βρεις έναν άντρα να απολαμβάνει τα χείλη σου σαν καλοφτιαγμένο κρασί πρώτης ποιότητας.

Ποτέ δεν προσπαθείς να μιμηθείς τον Μάικλ Τζ. Φοξ στο Επιστροφή στο μέλλον, που φίλαγε τη μικρή και ήταν λες και φίλαγε κανα καρπούζι με βεντούζες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ακριβώς....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
εμενα μου εχει τυχει ταυρος που φιλαγε τοσο μα τοοοσο...βαρετά! χαχα

Να έχω το νου μου δηλαδή...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.
''αδισταχτος - ασυγκρατητος- αχαλινωτος''....biensur cherie....-πανω απ' ολα ομως πρεπει να ειναι εμπειρος παρταινερ καλη μου....Αν δεν εχει εμπειρια , τα ερωτικα χαρακτηριστικα του ζωδιου τι να τα κανεις ;Αν εχει εμπειρια και ειναι και Σκορπιος mon Dieu...:whistle::whistle::whistle:
Οσο για τους ιδανικους παρτεναιρ του Σκορπιου που αναφερεις .....delete....μονο μια Σκορπιος ή Ζυγος μπορει να ταιριαξει μαζι του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ζώδια και Φιλί.




Ιχθύς
Το φιλί των Ιχθύων είναι παθητικό και ρομαντικό. Αποτελεί γι' αυτούς κάτι σαν υπόσχεση και για να το απολαύσουν πραγματικά, έχουν ανάγκη να υπάρχει εμπιστοσύνη στη σχέση τους.
Ιδανικοί παρτενέρ: Καρκίνος, Αιγόκερως, Ταύρος, Παρθένος.
[/I][/COLOR]

τα ζωδια ειναι αντιεπιστημονικα, αλλα πως στα διαλα ισχυουν τα ατιμα???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εμείς ετσι οπως πάμε 8α βγαλουμε όλο το συμπαν perfect kissers!! :hehe:
πρεπεινα φταιει και ο ωροσκοπος, δεν εξηγειται αλλιώς!!εμενα μου εχει τυχει ταυρος που φιλαγε τοσο μα τοοοσο...βαρετά! χαχα

ασχετα με τα ζωδια.....πως λες ενα φιλι βαρετο ή καυτο κτλ???? :P μπορει να χαρακτηρηστει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ασχετα με τα ζωδια.....πως λες ενα φιλι βαρετο ή καυτο κτλ???? :P μπορει να χαρακτηρηστει??
....αν μπορει λεει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthie95

Νεοφερμένος

Η Anthie95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Κριός
Το φιλί του Κριού είναι επιθετικό, φλογερό και δυναμικό. Ένας Κριός τα θέλει όλα και τα θέλει γρήγορα. Αγαπά τα περιποιημένα και γεμάτα χείλη. Διαθέτει μεγάλο πάθος και απεριόριστη φαντασία
Ιδανικοί παρτενέρ: Τοξότης, Λέων, Σκορπιός.

Έτσι....:)

Και ωροσκόπος...

Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.

Αυτά είναι!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εσείς, τι φιλί έχετε;


Δεν ξέρω... Αηδιάζω να με φιλήσω :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ειμαι καρκινος και αν και δεν ηξερα οτι το φιλι εχει σχεση με το ζωδιο (!) αυτα που λεει για τους καρκινους μου τα εχουν πει...αλλα θα διαφωνησω κι εγω στους συντροφους!!αυτη την περιοδο ειμαι με λιονταρι και πραγματικα τα εχω δει οοοοολα......αυτη η συνδιασμοι γλωσσας με γλωσσα ειναι......απιστευτοι...δοκιμαστε και κανενα ελαφρυ δαγκωματακι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top