Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 155)
  • Να κερνάει ο άντρας

    Ψήφοι: 37 23.9%
  • Να κερνάει η γυναίκα

    Ψήφοι: 3 1.9%
  • Ο καθένας να πληρώνει τα δικά του

    Ψήφοι: 60 38.7%
  • Μισά-μισά

    Ψήφοι: 9 5.8%
  • Να πληρώνει κάθε φορά ένας από τους δύο, εναλλάξ

    Ψήφοι: 44 28.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.3%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
"σκηνή" για ένα δικό της ποτό των... 8 φράγκων που δεν κέρασα.
αμα ειναι τοσο κατινα η γυναικα..:worry:
ελληνιδα να υποθεσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αμα ειναι τοσο κατινα η γυναικα..:worry:
Μη σχολιάζουμε παρακαλώ την προσωπικότητα, δεν είναι σωστό. Το γεγονός το ανέφερα για να τονίσω στο πόση εσφαλμένη έμφαση δίνεται στο κέρασμα, κι όχι για "θάψιμο". Ό,τι και να 'χει κάνει κανείς, δεν θα επέτρεπα τόσο άμεσο δημόσιο λιθοβολισμό. :)

Οπότε ας μείνουμε στο γεγονός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καλα δεν ειπες και ονομα..
συμπεριφορα κρινω
οποιαδηποτε γυναικα κανει σκηνη και θεμα για κερασμα για μενα ειναι κατινα και για πεταμα..
-νοοτροπια πορνης για μενα)

το κερασμα ειναι μονο αυθορμητο,,αλλιως δεν εχει λογο να γινεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πιστευω πως καποιος αν εχει την οικονομικη δυνατοτητα να κερασει, θα κερασει.

Παλιοτερα κι εγω κερνουσα ολο τον κοσμο.
Δε μου αρεζε αυτο το στιλ "ποσο ειναι τα δικα μου, ποσα ειναι τα δικα σου"
Ψαχναμε τις αποδειξεις να δουμε τις τιμες κτλ.
Περιμενε μια ωρα ο σερβιτορος πανω απο το τραπεζι μεχρι να βρουμε τι αναλογει στον καθενα.
Του παιρναμε και ολα τα ψιλα.
Μπερδεμα!
Ελεος.

Καπως τα βρισκαμε μετα.
Κερνουσε ο αλλος την επομενη φορα κτλ.

Τωρα , βεβαια, που αλλαξαν τα δεδομενα δεν μπορω να κατηγορησω κανεναν πλεον αν δεν κερασει.
Τι να πεις?
Κι εγω που ημουν η πιο ανοιχτοχερα, μαζευτηκα.
Μου τη σπαει, ομως, γιατι μας εφτασαν στα ορια της τσιγκουνιας με ολην αυτην κατασταση.
Θες να κερασεις και δεν μπορεις.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
για μενα στο πρωτο ραντεβου θα μαρεζε πολυ να θελει να πληρωσει ο αντρας, ειναι ενα επιπλεον χαρακτηριστικο στα αγορια που μαρεσει, στη τελικη δεν θελω να ισοπεδονονται και ολα ρε παιδια.. η γυναικα θελει να νιωθει και λιγο οτι ο αντρας την προσεχει ακομα και σε αυτο το θεμα, φυσικα στα επομενα ραντεβου δεν απαιτω να με κερναει γτ ενταξει μπορει να υπαρχει θεμα οικονομικων.. μαρεσει πολυ να πληρωνω και των δυο μας εγω αλλα οχι οτι ειναι ορος στο ενα ραντεβου θα πληρωνω εγω στο αλλο εσυ, οπως κατσει!! αλλα πως να το κανουμε; ειναι και λιγο κανονας στο πρωτο ραντεβου να θελει να πληρωσει το αγορι :) αλλα να επιμενει και λιγο οσο δυσκολες και αν το παιζουμε :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μου τη σπαει, ομως, γιατι μας εφτασαν στα ορια της τσιγκουνιας με ολην αυτην κατασταση.
Θες να κερασεις και δεν μπορεις.

Δεν είναι τσιγκουνιά να μην κερνάς επειδή δεν μπορείς.

Εδώ μιλάμε για κέρασμα ενώ πολλοί άνθρωποι ξενιτεύονται για να ζήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αν ειναι μια που την εχω ερωτευτει τοτε θα κερασω για να την ευχαριστησω και θα μου βγει αυθορμητα

Αν ειναι μια που την θελω για να την πηδηξω θα την κερασω για να την πηδηξω και θα μου βγει εσκεμενα

Αν ειναι μια που απλα βγηκαμε και δεν πολυψηνομαι, το τριτο το μακρυτερο θα παρει απο εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν ειναι μια που την θελω για να την πηδηξω θα την κερασω για να την πηδηξω
Αν ειναι μια που την εχω ερωτευτει τοτε θα κερασω για να την ευχαριστησω και να την πηδηξω:P
εχει συγκεκριμενη σειρα βασικα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Τρελαίνομαι να ακούω τέτοια ρομαντικά λόγια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
εχει συγκεκριμενη σειρα βασικα..:worry:
Ελα ρε,μιλαω για σοβαρη σχεση.Δεν το σκεφτομαι το σεξ τοσο σε αυτην την περιπτωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Και μάλιστα, μπορώ να πω ότι ίσα-ίσα από αυτό μπορούμε ΕΜΕΙΣ να καταλαβαίνουμε λίγα πράγματα για το ποιόν της κοπέλας.

Ας δώσω μια ιστορία προς γέλιο, γνώση και συμμόρφωση.

Είναι λοιπόν η Ελβετία γνωστή χώρα για τα όμορφα τοπία της. Όπου και να πας πάντα έχει υπέροχα μέρη να δεις: γαλάζιες, καθαρές λίμνεις, δάση, γρασίδια, νεοκλασικά σπίτια, εμπορικούς δρόμους, μοντέρνα κτίρια, κάστρα. Ειδικά αν έχεις αμάξι εδώ πέρα ποιος στην τύχη σου, έτσι;

Ένας κανόνας που έχω στον εαυτό μου είναι, όταν έρχεται κάποιος/α να με δει, να δείχνω τις ομορφιές της χώρας. Μία περίπτωση βέβαια, ήταν λίγο ιδιάζουσα. Γιατί, ενώ είχα χαλάσει περί τα 100-200 Ελβετικά Φράγκα σε βενζίνη, έχοντας επίμονα αρνηθεί μάλιστα να πάρω λεφτά για την μισή, είχα μετέπειτα "σκηνή" για ένα δικό της ποτό των... 8 φράγκων που δεν κέρασα.

Γιατί πολύ απλά κερνάω όταν μου βγαίνει. Σε εντελώς διαφορετική περίπτωση, φερ' ειπείν, ένα (πεντανόστιμο) παγωτό των 10 φράγκων το κέρασα γιατί εκείνη την ώρα μου βγήκε αυθόρμητα.

Περιττό να πω ότι δεν επέτρεψα να ξαναπατήσει το πόδι της εδώ πέρα, γιατί "παιχνιδάκια" και αχαριστίες δεν γουστάρω.-

Ας γίνουν τροφή για σκέψη τα παραπάνω και ας σκεφτούμε λίγο μήπως, όταν θέλουμε να κρίνουμε κάποιον, εστιάζουμε σε ένα δέντρο, χάνοντας όλο το υπόλοιπο δάσος... :)

Your are not the only victum. :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Αν ειναι μια που απλα βγηκαμε και δεν πολυψηνομαι, το τριτο το μακρυτερο θα παρει απο εμενα

Μου θυμίζεις έναν φίλο μου ο οποίος γίνεται πολύ κάφρος σε αυτό το θέμα αν δεν του αρέσει η κοπέλα.

Για παράδειγμα, είχε βγει με μία που δεν του άρεσε τελικά, του έλεγε και βαρετά πράματα, οπότε λέει "θα τιμωρηθεί γι'αυτό". Έρχεται η ώρα να πληρώσουν και της λέει: "Δώστα εσύ γιατί δεν έχω ψιλά και θα τα βρούμε κάτω" (ήταν σε ταράτσα). Η κοπελιά το ξέχασε να του τα ζητήσει κάτω κι έτσι, μην τον ξαναείδατε και την έβγαλε και τζάμπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μου θυμίζεις έναν φίλο μου ο οποίος γίνεται πολύ κάφρος σε αυτό το θέμα αν δεν του αρέσει η κοπέλα.

Για παράδειγμα, είχε βγει με μία που δεν του άρεσε τελικά, του έλεγε και βαρετά πράματα, οπότε λέει "θα τιμωρηθεί γι'αυτό". Έρχεται η ώρα να πληρώσουν και της λέει: "Δώστα εσύ γιατί δεν έχω ψιλά και θα τα βρούμε κάτω" (ήταν σε ταράτσα). Η κοπελιά το ξέχασε να του τα ζητήσει κάτω κι έτσι, μην τον ξαναείδατε και την έβγαλε και τζάμπα.
Απλα εγω θα πληρωσω το δικο μου και τελος.Θα πραξω λογικα και σωστα και θα πληρωσω μονο το δικο μου οπως επρεπε να γινεται παντα (λογικη,αγνωστη λεξη για τις γυναικες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Για παράδειγμα, είχε βγει με μία που δεν του άρεσε τελικά, του έλεγε και βαρετά πράματα, οπότε λέει "θα τιμωρηθεί γι'αυτό". Έρχεται η ώρα να πληρώσουν και της λέει: "Δώστα εσύ γιατί δεν έχω ψιλά και θα τα βρούμε κάτω" (ήταν σε ταράτσα). Η κοπελιά το ξέχασε να του τα ζητήσει κάτω κι έτσι, μην τον ξαναείδατε και την έβγαλε και τζάμπα.

σωστός ο τύπος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,106 μηνύματα.
Δεν έχω μιλήσει εδώ παρόλο που θα το ήθελα φοβούμενος ότι κάποιος δεν θα μπορεί να κατανοήσει ακριβώς τη λογική μου..Ι
Θα το επιχειρήσω λοιπόν τώρα..
(Ίσως να βγω εκτός θέματος σε πολλά σημεία, αλλά νιώθω καλύτερα λέγοντας όλα αυτά προκειμένου να τεκμηριώσω την άποψη μου.. Σε spoiler ακολουθεί το "λιγότερο σημαντικό" κομμάτι, αν και το θεωρώ και αυτό χρήσιμο για να μπει κάποιος στη λογική μου)

..Είμαι άτομο που δίνω αρκετή σημασία στα χρήματα, και πιθανότατα αυτό συμβαίνει διότι φορές που θα ήθελα να έχω κάποια δεν τα είχα..
Αυτό με έχει κάνει να τους δίνω μεγάλη σημασία, δηλαδή να ξέρω μεν ότι από τη μια δεν εξαρτώνται τα πάντα από εκεί, αλλά από την άλλη να θεωρώ ότι η διαχείριση των χρημάτων κάποιου ίσως κάτι να συμβολίζει γενικά για την συμπεριφορά του και σε άλλα θέματα..

Θεωρώ το κέρασμα λοιπόν (εξαιρουμένων γενεθλίων-εορτών ή φάσεων "έκανες την τιμή να έρθεις μέχρι εδώ να με δεις ας σε κεράσω κάτι") κάτι το ίσως περιττό, ίσως τυπικό δεν ξέρω πως ακριβώς να το πω..
Βασικά πολύ απλά, θεωρώ ότι το να κεράσω δεν μπορεί να συμβολίσει ότι θέλω να φροντίσω την κοπέλα ή θέλω να είμαι τζεντλεμαν ή κάτι τέτοιο, πιστεύω ότι αυτό θα ήταν σωστό να το δείξω με πολλές άλλες πράξεις που δεν έχουν να κάνουν με το χρήμα..Αντίστοιχα το κάποιος να κεράσει εμένα (όχι απαραίτητα σε ραντεβού μιλώντας τώρα) είναι κάτι που δέχομαι μεν διότι μου φαίνεται γελοίο το "-θα κεράσω εγώ σήμερα - τι λες ρε δεν σηκώνω κουβέντα" με την έννοια ότι όταν κάποιος λέει ότι θα κεράσει, το εννοεί και σε περίπτωση που το λέει περιμένοντας να συναντήσει την παραπάνω αντίσταση, τότε θεωρείται απλά υποκριτής, αλλά από την άλλη δεν νιώθω ευχάριστα, γιατί αφενός νιώθω ότι ίσως έχω μια "υποχρέωση" προς τον άλλον και αφετέρου νιώθω "κατώτερος" γιατί ο άλλος (λόγω του ότι δεν έχει την ίδια άποψη που έχω εγώ γι αυτό το θέμα) έκανε κάτι που εγώ δεν θα έκανα.

(Δεν ξέρω αν κατάφερα να γίνω αντιληπτός!)
Με λίγα λόγια είμαι σε φάση "-εγώ είμαι με την ομάδα Α, εσύ είσαι με την ομάδα Β", ωραία, δεν συμφωνώ με την άποψη σου για τους χ,ψ λόγους αλλά θα σε σεβαστώ και θα δεχτώ το μεγαλύτερο μέρος των πράξεων σου που σχετίζονται με αυτήν σου την άποψη αρκεί να μην επηρεάζουν την δική μου συμπεριφορά και περιμένω και από εσένα να έχεις την αντίστοιχη άποψη-συμπεριφορά.
.. Πιο επί του θέματος λοιπόν..
Αν βγω για πρώτο ραντεβού με μία κοπέλα με την οποία δεν έχω πολυκουβεντιάσει για διάφορα θέματα-δεν έχω "ψυχογραφήσει".. (Δηλαδή απλά ίσως "υπάρχει κάτι" και είμαστε στο σημείο που ψαχνόμαστε να δούμε αν θα γίνει κάτι) δεν θα κεράσω και αντίστοιχα δεν θα δεχθώ στην συγκεκριμένη περίπτωση κέρασμα διότι ακριβώς επειδή δεν γνωρίζω τόσο καλά το συγκεκριμένο άτομο δεν ξέρω αν γι αυτό θα συμβόλιζε κάτι αυτή η κίνηση, και αν θα συμφωνούσα με αυτόν τον συμβολισμό.
Από την άλλη αν είναι σχεδόν σίγουρο ότι σήμερα με την τύπισσα θα γίνει κάτι, δεν θα κεράσω και δεν θα δεχθώ κέρασμα διότι δεν συμφωνώ γενικά με το "κέρασμα" (δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς, ελπίζω από τα πολλά συμφραζόμενα να με "νιώθετε").
Σε μετέπειτα ραντεβού (σε φάση το βλέπω ότι πάει κάπου ωραία το πράγμα με την τύπισσα) ίσως να μου βγει να κεράσω (αν τύχει και έχω την άνεση και είμαι τόσο χαρούμενος-ενθουσιασμένος ώστε να πιστεύω εκείνη τη στιγμή ότι ακόμα και αυτή μου η ασήμαντη πράξη θα δείξει στην κοπέλα ότι ενδιαφέρομαι γι' αυτήν -σε φάσεις με λίγα λόγια που η λογική δεν κυριαρχεί-), και αντίστοιχα να δεχθώ κέρασμα έχοντας λιγότερους ενδοιασμούς..


(Ελπίζω το post να μην είναι κουραστικό..:P)
ps. Είναι να μην ξεκινήσω να μιλάω, μετά..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σε καταλαβα Ηλια.Και εγω ετσι λειτουργω.Θεωρω το κερασμα και να μπεις σε ολο αυτο το τρυπακι προστασιας της γυναικας με κατι τετοια φτηνα κολπακια περαν της λογικης,οποτε θα το κανω σε φασεις που ειμαι χαλαρος.Απλα τυχαινει να μην αφηνω την λογικη μου ευκολα οποτε ισως αυτο ειναι προβλημα για τις περισσοτερες μανταμιτσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kαποια Νεφ

Νεοφερμένος

Η Nεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω ειμαι της λογικης, ο καθενας τα δικα του. Και γενικοτερα,οχι μονο σε ραντεβου. Γιατι ειναι αγενεια απο μια αποψη, σημερα.
Αμα βεβαια τυχει , και σου ρθει και πεις "παμε εκει !κερναω εγω!! " εχοντας την οικειοτητα με τον αλλο οκ, αυτο ναι ειναι ευγενικο.
Αλλα τα "τυπικα" με σκοτωνουν... Η αυτο που δυο διαφωνουν για το κερασμα και κανουν καραγκιοζιλικια τυπου "οχι δε το δεχομαι" και επιμενουν με το υφος του περπατημενου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon

Νεοφερμένος

Η dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Θα προτιμουσα στο πρωτο ραντεβου να πληρωσει ο αντρας!
Αν δεν δειξει καποια τετοια προθεση δε θα μου ηταν ευχαριστο να ξαναβγω μαζι του!
Γενικα θεωρω πως το κερασμα γινεται ειτε απο την μια πλευρα ειτε απο την αλλη κ οπως αισθανεται ο καθενας...
Αυτο το μισα μισα σε ποτα,φαγητο παντα με εκνευριζε...δεν θα ειχα προβλημα να πληρωσω εγω καποιες φορες κ καποιες αλλες
να κερασει ο αλλος...ετσι δεχομαι ευχαριστα ενα ραντεβου.!
Να σημειωσω επισης οτι το ιδιο ισχυει για μενα ακομα κ οταν θα βγω με εναν φιλο,συγγενη ή οποιονδηποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
να κερασει ο αλλος...ετσι δεχομαι ευχαριστα ενα ραντεβου.!
Τιμοκατάλογος των χορηγών υπάρχει ή αναμένουμε την ανανεωμένη έκδοση του 2013; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon

Νεοφερμένος

Η dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
:eek:Γιωργο με συγχωρεις αλλα δεν το εγραψα ετσι εγω!
Ετσι οπως το αναφερεις ειναι κατι τελειως διαφορετικο απο αυτο που ενοουσα!:confused:

Λεω οτι δεν θα ειχα προβλημα να κερασω καποιες φορες εγω κ καποιες αλλες ο αλλος...απλα δεν συμφωνω στα μισα-μισα!:)

Οταν βγαινεις με καποιον,βγαινεις γτ πραγματικα σε ενδιαφερει η παρεα του και το ιδιο θελω να πιστευω οτι
θα ισχυει κ απο την αλλη πλευρα!Επομενως....σημερα κερναω εγω την επομενη ο αλλος...αυτη ειναι τουλαχιστον
η αποψη μου κ αυτο κιολας κανω στην επικοινωνια μου με τους αλλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top