Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 235)
  • Ναι, και θα το έκανα ξανά!

  • Μια φορά, αλλά δεν θα το έκανα ξανά!

  • Κάποτε το σκεφτόμουν, αλλά...

  • Όχι, ποτέ μου!

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ακριβώς έτσι έγινε κ με μένα:):):)...ακόμα κ οι πόλεις είναι ίδιες (Αθήνα - Θεσσαλονίκη) :clapup:
Μπα, αυτός έμενε Αγρίνιο, όχι Αθήνα. Εγώ τότε ψιλοέμενα Αθήνα (ήμουν 18 και μόλις είχα περάσει Θεσ/νίκη), μετά πήγα Θεσ/νίκη για σπουδές, πλέον είμαι πάλι Αθήνα (άλλαξα σχολή) και αυτός απο Γενάρη, Πάτρα. :P

Bρε δεν κατηγόρησα κανέναν, δεν είναι αφύσικο, μετά την επικοινωνία να έχεις ενδιαφέρον, αμοιβαία έλξη, και μετά πιο στενή επαφή.

Είπα απλά ότι εγώ δε θα μπορούσα να ξεκινήσω μία επαφή επιτούτου, δλδ να αποφασίσω ότι "τώρα ψάχνω κάποιον να μου αρέσει", τόσο στο ίντερνετ όπως και live.

Ελπίζω να έγινα κατανοητή!
Έτσι συμφωνώ. Ειδικά στο ίντερνετ "κάπως" μου κάθεται να ψάχνεται κανείς για σχέση ή σεξ, όπως γίνεται πχ σε κάποια κανάλια του IRC με ιδιαίτερα χύμα τρόπο :sick: Μου κάνει λίγο σε απελπισία αυτό... Βέβαια ίσως να είμαι εγώ old-fashioned σε αυτό το θέμα, δεν το αποκλείω, όλοι έχουμε τα κολλήματα μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έτσι συμφωνώ. Ειδικά στο ίντερνετ "κάπως" μου κάθεται να ψάχνεται κανείς για σχέση ή σεξ, όπως γίνεται πχ σε κάποια κανάλια του IRC με ιδιαίτερα χύμα τρόπο :sick: Μου κάνει λίγο σε απελπισία αυτό... Βέβαια ίσως να είμαι εγώ old-fashioned σε αυτό το θέμα, δεν το αποκλείω, όλοι έχουμε τα κολλήματα μας :)
Ουχ, ολίγον ναι κι εμένα σαν "απελπισία" μου κάνει.


Πού είναι το κακό με το old-fashioned way; Συνταγή που πετυχαίνει μπορεί να τροποποιείται αλλά δεν αλλάζει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και ιδού η απορία. Τι είναι χειρότερο; Κάποιος να πηγαίνει σε club και να ψάχνεται ή σε κάποιο κανάλι του irc;

Για εμένα είναι το ίδιο. Και οι δύο περιπτώσεις μου θυμίζει την έρευνα που κάνουμε για να αγοράσουμε κάτι ... anyway μάλλον είμαι off-topic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπα. Το club παιζει να ναι και χειροτερο :P Και εκει ο καθενας ψαχνει με 1.εμφανιση, 2.στυλακι. Μέσω ίντερνετ, ειναι άλλα πρωτα. Εχει το καθενα τα συν και τα πλυν του βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι ενω οταν θα χεις πλασει το παραμυθακι σου οτι μιλας με το αλλο σου μισο μεσω νετ και βρεθεις απο κοντα για να το επιβεβαιωσεις και ξενερωσεις γιατι δε θα σου αρεσει ουτε 1. η εμφανιση, ουτε 2. το στυλακι του, υστερα απο 80000 ωρες που ξοδεψες "καταλαβαινοντας" τον χαρακτηρα του, θα ναι ολα πολυ καλυτερα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι ενω οταν θα χεις πλασει το παραμυθακι σου οτι μιλας με το αλλο σου μισο μεσω νετ και βρεθεις απο κοντα για να το επιβεβαιωσεις και ξενερωσεις γιατι δε θα σου αρεσει ουτε 1. η εμφανιση, ουτε 2. το στυλακι του, υστερα απο 80000 ωρες που ξοδεψες "καταλαβαινοντας" τον χαρακτηρα του, θα ναι ολα πολυ καλυτερα :X
Για να πλασεις τετοιο παραμυθακι (παραμυθαρα βασικα), σημαινει οτι ξεκινας εσυ απο λαθος βαση, οποτε δε σου φταιει το "διαβολικό" ίντερνετ , ομως ;)

Επισης, τοσο για την εμφανιση οσο και για το στυλακι, μπορεις να παρεις μια ιδεα, ακομα και μεσω ίντερνετ.

Αλλά αν εσυ πχ βρεις το αλλο σου μισο μεσω ίντερνετ, θα κολλησεις στο αν δεν ειναι ο Κλουνει σε εμφανιση ; :hmm:

Εξαρταται και τι ψαχνεις. Αμα θες κρεαταγορα, πας στο κλαμπακι :P. Αμα θες κατι εγκεφαλικο καταρχην (...και βλεπουμε, αλλα χωρις να εχεις μπει συγκεκριμενα για να κανεις σχεση), ή απλα να βρεις ατομα που να σου ταιριαζουν σαν παρεα, τοτε μπορεις να αξιοποιησεις και το εργαλειο ίντερνετ.

Επισης, το ίντερνετ, δεν αποκλειει τους άλλους δρομους.

Γενικα παντως, χωρις να το αφοριζω ή να το αποκλειω, ειμαι κατα του να ψαχνεις ενεργητικά σχεση μεσω ίντερνετ. Δε φταιει το ίντερνετ βεβαια, ο κοσμος φταιει, αλλά άλλο θεμα αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να υπενθυμίσω ότι υπάρχει και η ανταλλαγή αρχείων, όπως και η χρήση webcam αλλά και μικροφώνου. Θεωρώ αυτονόητο ότι αν κάποιος σε ενδιαφέρει κάπως σαν χαρακτήρας και ίσως σε ενδιαφέρει να τον γνωρίσεις από κοντά με όχι φιλικές διαθέσεις, θα παίζεις ραντεβού στα τυφλά αν δεν έχεις ανταλλάξει φωτογραφίες, ή δεν έχετε ειδωθεί στην webcam (το να μιλήσετε στο μικρόφωνο δεν το βρίσκω τόσο must). Φυσικά δεν λέω ότι όποιον γνωρίζεις πρέπει να τον δεις κιόλας, αλλά αν τύχει να γνωρίσεις κάποιον και αν σε ενδιαφέρει περισσότερο, τότε καλό είναι να προλάβεις ανεπιθύμητες καταστάσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα, οτι θα ανταλλαξεις φωτο, και μπορει να βγει και στο φιλικο το πραγμα, κτλ κτλ εννοουνται αν το πηγαινεις και για κατι αλλο εκτος απο φιλια, εγω λεω για την περιπτωση που ο αλλος το εχει δει για σχεση αποκλειστικα, και ψαχνεται μεσω νετ. Εκει δεν τη βρισκω χειροτερη την κρεαταγορα, γιατι τουλαχιστον ειναι ειλικρινης, θα σε απορριψει με τα ιδια κριτιρια που θα σε απορριψει ο εν δυναμει νετικος σου συντροφος οταν σε δει και δεν του αρεσεις, μονο που αυτος θα ναι αναγκασμενος να πιει και καφε μαζι σου :P Kι απ'την αλλη, δεν τις βλεπω τοσο "εγκεφαλικες" τις συνομιλιες και ιντερνετικα..οταν δεν ξερεις πως ανταποκρινονται κανονικα..πχ, ο αλλος μπορει να ειναι θανασιμα βαρετος ταυτοχρονα.
Καλα, πολυ μπερδεμα η περιγραφη μου, θα τα γραψω με ταξη αλλη στιγμη αν χρειαστει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Για να πλασεις τετοιο παραμυθακι (παραμυθαρα βασικα), σημαινει οτι ξεκινας εσυ απο λαθος βαση, οποτε δε σου φταιει το "διαβολικό" ίντερνετ , ομως ;)

Βρε Lorien, μερικές φορές δεν φταις εσύ, αλλά η τύχη. Και πλάθεις παραμύθι χωρίς να καταλάβεις. Θα πω 1 προσωπικό παράδειγμα. Πέρισυ μιλούσα msn με 1 τύπο από Ελλάδα. Εγώ ήμουν Γλασκώβη, είχα πάει ελάχιστο καιρό και η σχέση εξ'αποστάσεως ήταν το τελευταίο που επιθυμούσα. Αλλά σταδιακά άρχισα να αισθάνομαι πράγματα γι'αυτόν και να πλάθω 1 παραμύθι. Όταν έκανα για την πλάκα κάτι με 1 εκεί αισθάνθηκα τρομερές τύψεις, καθώς έλεγα "βρήκα το άλλο μου μισό κι εγώ μ@λ@κίζομαι;". Οπότε του είπα τι έπαιξε, μου είπε ότι κι αυτός αισθανόταν το ίδιο και μπλα μπλα μπλα.

Έρχομαι Αθήνα και γνωρίζω 1 άτομο τελειώς αλλιώτικο και το όλο παραμύθι διαλύεται. Το χιούμορ του εκτός internet πολύ λίγο, ψιλομίζερος, θρήσκος, μια διαφορετική περσόνα. Και δεν έγινε κάτι. Μετάνιωσα για τον τρόπο που άφησα μια πραγματικότητα χωρίς 3 διαστάσεις να με επηρεάσει και αποφάσισα να μην το ξανακάνω.

Το λάθος μου ήταν ότι παρασύρθηκα σε ένα ψέμα, αλλά δεν ήταν ότι έψαχνα σχέση ούτε ότι δεν μπορούσα να βρω άντρα και προσπάθησα να βρω μια ιντερνετική σχέση. Πέρα του ότι ήμουν αφελής δεν έκανα κάτι λάθος ή για ηλίθιους σκοπούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Μπα, αυτός έμενε Αγρίνιο, όχι Αθήνα. Εγώ τότε ψιλοέμενα Αθήνα (ήμουν 18 και μόλις είχα περάσει Θεσ/νίκη), μετά πήγα Θεσ/νίκη για σπουδές, πλέον είμαι πάλι Αθήνα (άλλαξα σχολή) και αυτός απο Γενάρη, Πάτρα. :P

ααα, οκ...μια χαρούλα έτσι, είστε κ κοντά ;)
είχες αναφέρει αθήνα-θεσ/νίκη κ κατάλαβα λάθος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ααα, οκ...μια χαρούλα έτσι, είστε κ κοντά ;)

Ε ναι, όσο περνάει ο καιρός πλησιάζουμε :P
2004-2006: Θεσ/νίκη - Αγρίνιο
2006-2007: Αθήνα - Αγρίνιο
2008-: Αθήνα - Πάτρα
Που θα πάει, θα ζήσουμε και στην ίδια πόλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
:hehe:

Εγώ πάντως (επίσης από ιντερνετική σχέση) Θεσσαλονίκη - Αθήνα ούτε 3 βδομάδες δεν άντεξα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
γειά σας παιδιά :)
εγώ πιστεύω πως δεν πρέπει να γίνονται όλα τα μέσα αυτοσκοπός μας, ούτε το bar ούτε το νετ ούτε τπτ... δεν υπάρχει σωστός ή λάθος τρόπος για να γνωρίζουμε κάποιον, ότι κολλήσει κάθε φορά...απλά να μην είμαστε στον κόσμο μας, δλδ μέσω μσν κ οι κουβεντούλες κ οι φωτό κτλ βοηθούν (δεν είναι το παν βέβαια αλλα τεσπά)...
εδώ ακόμα κ face to face τον έχεις τον άλλον κ δεν καταλαβαίνεις καμιά φορά, τι λεμε τώρα:P

Ε ναι, όσο περνάει ο καιρός πλησιάζουμε :P
2004-2006: Θεσ/νίκη - Αγρίνιο
2006-2007: Αθήνα - Αγρίνιο
2008-: Αθήνα - Πάτρα
Που θα πάει, θα ζήσουμε και στην ίδια πόλη :P

ααααα μια χαρούλα έτσι :P

εμείς είμαστε 1 χρόνο μαζί (δεν τον έχουμε κλείσει ακόμα) αλλά η απόσταση παραμένει σταθερή :(:(:(
τεσπά...τι να κάνουμε

υ.σ. άσχετο: επειδή είδα ότι γράφεις web&graphic designer, ασχολείσαι με γραφιστική καθόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
υ.σ. άσχετο: επειδή είδα ότι γράφεις web&graphic designer, ασχολείσαι με γραφιστική καθόλου?

Ναι, γιατί; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ναι, γιατί; :)

θέλω να φτιάξω κάτι καρτούλες (τύπου business cards) επειδή ασχολούμαι παράλληλα με τη δουλειά μου κ ως σχεδιάστρια ρούχων;)
ξέρεις, όχι κλασσικές κάρτες:P να έχουν κάτι το καλλιτεχνικό...
αναλαμβάνεις? ή ξέρεις κανέναν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
θέλω να φτιάξω κάτι καρτούλες (τύπου business cards) επειδή ασχολούμαι παράλληλα με τη δουλειά μου κ ως σχεδιάστρια ρούχων;)
ξέρεις, όχι κλασσικές κάρτες:P να έχουν κάτι το καλλιτεχνικό...
αναλαμβάνεις? ή ξέρεις κανέναν?
Σου απάντησα στο πμ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
thanx :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βρε Lorien, μερικές φορές δεν φταις εσύ, αλλά η τύχη. Και πλάθεις παραμύθι χωρίς να καταλάβεις.
Θα σου φανει περιεργο αν σου πω, οτι οντως εψαχνες κατι , αλλα οχι τοσο συνειδητα ; Δεν ειναι πολυ πιθανο (ή εξισου πιθανο) να πλασουμε παραμυθι, αν δε ψαχνουμε κατι.

Και σκεψου οτι μερικες φορες, το "δε ψαχνω κατι" το λεμε και το επαναλαμβανουμε στον εαυτο μας, για να το πιστεψουμε, ενω δεν ισχυει. Πρεπει να ξερουμε που βρισκομαστε καθε στιγμη, και τι θελουμε, για να ειμαστε σε θεση να βλεπουμε τα πραματα οπως ειναι, οχι οπως θελουμε.

Σιγουρα υπαρχει και το θεμα τυχης. Γιαυτο και θελει προσοχη καθε αλληλεπιδραση. Και για το κλαμπ ισχυει αυτο. Η διαφορα ειναι στο τι ψαχνεις. Στο κλαμπ, βγαζεις τον παραγοντα τυχη απεξω.....μονο στο θεμα εμφανισης ουσιαστικα.Ασε που πολλες φορες δε μιλαμε για σχεσεις εκει.

Στο παραδειγμα που αναφερεις, η ατυχια ηταν οτι το ατομο αυτο δεν ηταν μεσα στο ίντερνετ, οπως εξω. Δυστυχως αυτο συμβαινει με πολλα ατομα, οποτε χρειαζεται επιφυλαξη. Τι μπορει να μας κανει να ριξουμε τις αμυνες και να μην προσεξουμε τοσο ; Το συναισθημα, και η αναγκη, το "θελω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θα σου φανει περιεργο αν σου πω, οτι οντως εψαχνες κατι , αλλα οχι τοσο συνειδητα ; Δεν ειναι πολυ πιθανο (ή εξισου πιθανο) να πλασουμε παραμυθι, αν δε ψαχνουμε κατι.

Και σκεψου οτι μερικες φορες, το "δε ψαχνω κατι" το λεμε και το επαναλαμβανουμε στον εαυτο μας, για να το πιστεψουμε, ενω δεν ισχυει. Πρεπει να ξερουμε που βρισκομαστε καθε στιγμη, και τι θελουμε, για να ειμαστε σε θεση να βλεπουμε τα πραματα οπως ειναι, οχι οπως θελουμε.

Ότι ασυνείδητα έψαχνα αγάπη και μια καλή σχέση το ξέρω. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πώς επένδυσα σε 1 άτομο που δεν ήξερα, την στιγμή που γινόντουσαν ταυτόχρονα κι άλλα στην ερωτική μου ζωή, με άτομα που ήταν δίπλα μου.

Μάλλον πρέπει να ψυχαναλυθώ.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ισως απορροφηθηκες απο εκεινο, και εστιασες επανω του. Ετσι κατι που σε αλλη φαση διπλα σου θα το παρατηρουσες και θα του εδινες αλλη αξια, τωρα το προσπερασες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top