Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια εμένα σκεφτόμουν όταν της απαντούσα :P
Αν δεν φορέσω τζινάκι το βράδυ έχει τύχει πολλές φορές να βγω βράδυ για φαγητό και πάρτυ του σχολείου μου σε μπαράκια/καφετέριες με φόρμα και να πάω επίσης σε βαφτίσια με φόρμα. Ξέρεις πόση θηλυκότητα έχει χωρέσει στην δική μου μαύρη φόρμα; :lol:
Γενικά δεν είμαι του πολύ επίσημου και "καλού" ντυσίματος προτιμώ να νιώθω άνετα μ'αυτά που φοράω παρά το αντίθετο.
Το ντύσιμο μου περιορίζεται σε μπλουζάκια/-ες,φόρμες και τζιν (συνήθως στυλ σωλήνα).
Ίσως φταίει και η ηλικία αλλά εγώ δεν μπορώ και δεν νιώθω άνετα στα "καλά ρούχα".

Τότε να φοράς ότι σε κάνει να νιώθεις άνετα. :)
Άλλωστε τα ρούχα είναι για να τα φοράμε και όχι για να μας φοράνε.
Να δεις που με το καλό, θα περάσουν τα χρόνια και σιγά σιγά θα αλλάξεις γνώμη, αλλά κάθε βήμα στο καιρό του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τότε να φοράς ότι σε κάνει να νιώθεις άνετα. :)
Άλλωστε τα ρούχα είναι για να τα φοράμε και όχι για να μας φοράνε.
Να δεις που με το καλό, θα περάσουν τα χρόνια και σιγά σιγά θα αλλάξεις γνώμη, αλλά κάθε βήμα στο καιρό του. :)

Πολύ σωστά μιλάς αλλά δεν βλέπω να αλλάζω ντύσιμο(είδος). Εδώ δεν μπορώ να αντέξω και να ανεχτώ την ιδέα της φούστας και των φορεμάτων θα το κάνω μετά; Δεν νομίζω. Θα μου είναι δύσκολο. Πάρα πολύ δύσκολο αν το κάνω και δεν θα είναι επιλογή μου:/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Υπέροχο!:redface:
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ έφυγες καλοκαιράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πολύ σωστά μιλάς αλλά δεν βλέπω να αλλάζω ντύσιμο(είδος). Εδώ δεν μπορώ να αντέξω και να ανεχτώ την ιδέα της φούστας και των φορεμάτων θα το κάνω μετά; Δεν νομίζω. Θα μου είναι δύσκολο. Πάρα πολύ δύσκολο αν το κάνω και δεν θα είναι επιλογή μου:/:.
Ντάξυ ρε νεφ σιγά δεν θα σε πιέσει κανείς να βάλεις φόρεμα, χαλαρά :P
Φοράς ότι νιώθεις άνετα και οκ τα γούστα αλλάζουν σιγά σιγά θα το δεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ντάξυ ρε νεφ σιγά δεν θα σε πιέσει κανείς να βάλεις φόρεμα, χαλαρά :P
Φοράς ότι νιώθεις άνετα και οκ τα γούστα αλλάζουν σιγά σιγά θα το δεις :P

Μωρέ ξέρω τι λέω αλλά τέσπα :P
Τα δικά μου δεν θα αλλάξουν :pfff:

Πάρε ένα ωραίο παντελονάκι τώρα:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.

Υπέροχο!:redface:
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ έφυγες καλοκαιράκι!
Πανέμορφο playsuit! :) Λίγο -πολύ- ανοιχτό μπούστο βέβαια, αλλά παραμένει όμορφο! Πηγές βρε κορίτσια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Όλα αυτά τα υπέροχα ρούχα, ας τα μαζέψει κάποιος να τα βάλει σε ένα μαγαζί να μην παιδευόμαστε με τα νούμερα!!:P
Παρεπιπτόντως, κάτι άσχετο που έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία.. Τα Ζαρα έχουν ακριβύνει αρκετά ή είναι ιδέα μου?
Πήγα τις προάλλες και είχε ένα τιραντάκι μπορντό 30 ευρώ. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
είναι ακριβά τα zara όντως... :/ αλλά φέτος μου άρεσαν αρκετά κομμάτια από κει.. μόνο ένα πήρα.. πρέπει να κατεβάσουν τιμές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Πολύ σωστά μιλάς αλλά δεν βλέπω να αλλάζω ντύσιμο(είδος). Εδώ δεν μπορώ να αντέξω και να ανεχτώ την ιδέα της φούστας και των φορεμάτων θα το κάνω μετά; Δεν νομίζω. Θα μου είναι δύσκολο. Πάρα πολύ δύσκολο αν το κάνω και δεν θα είναι επιλογή μου:/:.

Kι εγω ετσι ελεγα, δεν ειχα φορεσει ποτε φουστα και φορεμα, τα απεχθανομουν. Πλεον μια χαρα φοραω τα φουστανακια μου, φουστα δεν εχω φορεσει ομως ποτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Αυτές τις ουρές στα φορέματα και τις φούστες,ποτέ δεν τις κατάλαβα.Ή βάζεις κοντή ή βάζεις μάξι,αυτό το χαλφ χαλφ δεν μου κάθεται στο μάτι ρε παιδί μου. Και είναι και ωραίο το φόρεμα μέχρι εκείνο το σημείο. Είμαι ιδιότροπη,οπότε μην το πάρεις προσωπικά. :P
Τα μποτάκια γλυκούλια,πήρα και εγώ παρόμοια,αλλά χωρίς την λουστρίνι επένδυση. Το ότι δεν μου έτυχε να τα φορέσω ακόμα,είναι ένα άλλο παράπονο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Του φορέματος δεν με εντυπωσιάζει η ουρά. Χαλάει όλο το ρούχο κατά τη γνώμη μου
Οι γόβες μου φαίνονται πολύ old fashioned για τα γούστα μου.
Τα μποτινάκια είναι όλα τα λεφτά :D και μοιάζουν πολύ καλή ποιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Του φορέματος δεν με εντυπωσιάζει η ουρά. Χαλάει όλο το ρούχο κατά τη γνώμη μου
Οι γόβες μου φαίνονται πολύ old fashioned για τα γούστα μου.
Τα μποτινάκια είναι όλα τα λεφτά :D και μοιάζουν πολύ καλή ποιότητα.

Kαλά ρε παιδιά αν δεν της αρέσει τελικά η ουρά δεν μπορεί να το πάει σε καμιά μοδίστρα να το φτιάξει; :worry:

Αν και εγώ όσα δε φοράω, τα δίνω σε άλλους... :angelnot: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Τι λέτε για αυτά; :redface:

Δεν μου αρέσει καθόλου το χρώμα (αλλά αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό, εξαρτάται τι χρώματα φοράς) και επίσης μου φαίνεται ότι το δέρμα θα είναι σκληρό. Αν έχεις λεπτό πόδι ΟΚ, αλλιώς πιστεύω πως δεν θα είναι καθόλου άνετα. Τα έχεις δοκιμάσει;

Με τι σκοπεύεις να τα φορέσεις; Με παντελόνια δεν θα πηγαίνουν, είναι παπούτσια για φούστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου το χρώμα (αλλά αυτό είναι εντελώς υποκειμενικό, εξαρτάται τι χρώματα φοράς) και επίσης μου φαίνεται ότι το δέρμα θα είναι σκληρό. Αν έχεις λεπτό πόδι ΟΚ, αλλιώς πιστεύω πως δεν θα είναι καθόλου άνετα. Τα έχεις δοκιμάσει;

Με τι σκοπεύεις να τα φορέσεις; Με παντελόνια δεν θα πηγαίνουν, είναι παπούτσια για φούστα.

Το χρώμα γεγονός, είναι λίγο δύσκολο, θα με βόλευε ίσως κάτι σε καφέ. Με τζην σκεφτόμουν...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το χρώμα γεγονός, είναι λίγο δύσκολο, θα με βόλευε ίσως κάτι σε καφέ. Με τζην σκεφτόμουν...:hmm:
Με τζην καλύτερα αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Με τζην καλύτερα αυτά...

Αυτά πιο καλοκαιρινά μου φέρνουν veni μου... :hmm: Όχι; Επίσης είναι μπαλαρίνες ή έχουν τακουνάκι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





Εσυ θες με τακούνι ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Τα Ζαρα έχουν ακριβύνει αρκετά ή είναι ιδέα μου?
Πήγα τις προάλλες και είχε ένα τιραντάκι μπορντό 30 ευρώ. :confused:
Έχουν ακριβύνει και πλέον δεν έχουν κάτι αξιόλογο σε γενικές γραμμές. Βλέπω κάτι κομμάτια που είχα πάρει στο παρελθόν που ήταν κομψότατα που διατηρούνται σε εξαιρετική κατάσταση μέχρι και τώρα και σκέφτομαι πως αλλάζουν οι καιροί.

Εγώ δεν θα το έπαιρνα με τίποτα. Με 30Ε βρίσκεις καλύτερα κομμάτια σε άλλα γνωστά μαγαζιά από ένα τιραντάκι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top